• GoHome Professional
www.agencijakvadrat.net - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.agencijakvadrat.net - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.agencijakvadrat.net

  • Za upit "www.agencijakvadrat.net" pronađeno 113 nekretnina - prosečna cena 2.000 €/m2

Filtriraj

  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • pogodan
    • parket
    • polunamešten
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 167.000 € na 149.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SURČIN, 149.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 167.000 €
16.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju trosoban stan, površine 65 m2, na prvom spratu stambene zgrade u Surčinu. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je dobro pozicioniran, svetao i predstavlja pravu priliku za porodični život....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 120.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju porodična kuća u Velikom Polju, na svega 4 km od Obrenovca, smeštena u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan život, odmor ili beg od gradske gužve. .

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 25.000 € na 28.000 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 28.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 25.000 €
21.03.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju prelepa vikendica u prirodi, idealna za beg od gradske gužve. Nalazi se na samo 5 minuta lagane šetnje od reke Tise, u mirnom i prirodnom okruženju. Vikendica poseduje natkrivenu terasu, bazen, uređeno dvorište i prostor za druženje na otvorenom. Savršeno mesto za: • vikend....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 106.020 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Vaš novi dom Na prodaju je dvosoban stan površine 53.01m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u atraktivnom delu grada. Stan se odlikuje funkcionalnim i prostranim rasporedom, koji nudi udobnost, privatnost i svetlost u svakom kutku. Raspored stana: • Dnevni boravak – svetao i prostran,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 88.520 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu. Dvosobni stanovi od 44m², su sa: • jednom spavaćom sobom • dnevnim boravkom • kuhinjom i trpezarijom • kupatilom • terasom Svaki detalj osmišljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 128.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju moderan i funkcionalan stan površine 80m², smešten na trećem (ujedno i poslednjem) spratu novije zgrade u mirnom delu Futoga. Stan je odlično organizovan, sa prostranim dnevnim boravkom, trpezarijom i kuhinjom, kao i komfornim spavaćim sobama. Idealan je za porodičan život.....

 
 
 
  Kuća, BARIČ, 73.100 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se građevinski plac površine 43 ara, pravilnog oblika, smešten u mirnom i prijatnom okruženju – idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. .

 
 
 
  Plac, BARIČ, 42.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se poljoprivredno zemljište od 42 ara u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Približne dimenzije parcele su 52m x 78m. Plac se nalazi do asfaltnog puta, škola i marketi su na 2 km, a autobusko stajaliste je u blizini. Udaljena je 7km od Obrenovca, 30km od Beograda i oko....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 50.000 € na 48.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, POLJANE, 48.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
07.03.2026 - 50.000 €
25.04.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju kuća površine 130m², koja se nalazi na prostranom placu od 24 ara, a uz kuću se prodaje i 1,4 hektara poljoprivrednog zemljišta, što ovu nekretninu čini odličnom prilikom za one koji žele više prostora, privatnost i mogućnost dodatnog prihoda. Kuća je trenutno u fazi renoviranja.....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 60.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju atraktivan građevinski plac površine 18 ari, na odličnoj lokaciji u Sopotu. Postoji mogućnost kupovine i susedne parcele iste površine (ukupno 36 ari). .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 28.000 € na 25.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KONATICE, 25.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 28.000 €
12.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju kuća u Konaticama, površine 49m2, na placu od 10 ari, u mirnom i prijatnom delu Konatica. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 17.000 € na 16.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, UB, 16.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 20.000 €
28.04.2026 - 19.000 €
02.05.2026 - 18.000 €
05.05.2026 - 17.000 €
19.05.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se ku ća površine 40m² na 10,90ari građevinskog zemljišta, u samom centru sela. Kuća poseduje priključke za struju, gradsku vodu i telefon, a zbog svoje pozicije i zemljišta idealna je za adaptaciju ili izgradnju nove kuće. .

 
 
 
  Plac, JASENAK, 20.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se građevinsko zemljište od 20 ari u Jasenku, smešteno na lepom i mirnom mestu. Približne dimenzije parcele su 33m x 60m. Plac se nalazi 70m od asfaltnog puta, udaljena je 7km od Obrenovca, 30km od Beograda i oko 5,5 km od autoputa Miloš Veliki. Prodavnica i autobusko stajaliste....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 55.000 € na 50.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 50.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 55.000 €
23.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se plac površine 4.96 ari sa kućom oko 70 m² u vikend naselju Zabran, Obrenovac, jednoj od najlepših zelenih oaza u blizini Beograda. Lokacija je idealna za sve koji žele mir, prirodu i beg od gradske gužve, a opet da budu relativno blizu grada. Kuća je za renoviranje ili....

 
 
 
  Plac, BARIČ, 59.900 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju građevinski plac u Bariču, površine 90,87 ari. Plac se nalazi uz asfaltni put, u naseljenom, mirnom kraju. Ka svom zadnjem delu plac se proširuje, a postoji mogućnost sprovođenja priključka trofazne struje, kao i gradske vode. Nalazi se na oko 3km od autoputa Beograd –....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 125.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju dupleks u centru Obenovca u blizini svih najvažnijh objekata i dešavanja. Stan se sastoji od dva nivoa. Na prvom nivou su: dnevni boravak sa kaminom, trpezarijom i kuhinjom, terasa sa lepim pogledom, spavaća soba, špajz i kupatilo. U kupatilu je očuvana španska keramika,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 70.000 € na 60.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BARIČ, 60.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 70.000 €
19.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se građevinsko zemljište 54 ara u Bariču, smešteno na lepom i mirnom mestu. Udaljeno je 1,5km od glavnog puta. Približne dimenzije parcele su 60m x 90m Nalazi se na 7km od Obrenovca, 30km od Beograda i oko 5km od autoputa Miloš Veliki. .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 8.000 € na 7.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, KONATICE, 7.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2026 - 8.500 €
17.03.2026 - 8.000 €
19.05.2026 - 7.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Na prodaju građevinsko zemljište površine 10 ari, smešteno u mirnom i prirodnom okruženju mesta Konatice, nadomak Obrenovca. Plac je udaljen oko 200 m od glavnog puta, što budućim vlasnicima obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Udaljen je svega 15 km od Obrenovca i oko 37 km od Beograd,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Topolice, 155.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.agencijakvadrat.net

Prodaje se komforan stan od 94m² na 3.spratu u naselju Topolice. Ova nekretnina se nalazi u blizini autobuske stanice, parka, bazena, banje, izletišta Zabran. Naselje je idealno za ljude koji vole rekreaciju i mirno okruženje, ali i dobru vezu sa Beogradom. Stan je idealan za ljubitelje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Na upit cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.agencijakvadrat.net

U ponudi je prostran i moderan četvorosoban stan površine 125 m², smešten u prestižnom kompleksu Beograd na vodi. .

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, Na upit
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.agencijakvadrat.net

Izdaje se poslovno – stambeni prostor u samom centru Obrenovca, u blizinih svih važnijih objekata i dešavanja. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne veće sobe i kupatila. Prostor je prvenstveno pogodan za poslovni prostor kao kancelarija, ordinacija, agencija ili neki....