• GoHome Professional
vintimnekretnine - GoHome nekretnine mali oglasi
  • vintimnekretnine - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - vintimnekretnine

  • Za upit "vintimnekretnine" pronađeno 68 nekretnina - prosečna cena 1.786 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 1.000 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2024.,

www.vintimnekretnine.com

napomena CVIJICEVA ULICA, ZGRADA NOVIJE GRADNJE, U BLIZINI T.C. ZIRA. KOMPLETNO NAMESTEN, ODMAH USELJIV.KOMFORAN SA VELIKIM DNEVNIM BORAVKOM, TRPEZARIJA, KUHINJA, ODVOJEN SPAVACI BLOK SA TRI SPAVACE SOBE I DVA MOKRA CVORA. GARAZNO MESTO-OPCIONO. CVIJICEVA.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2024.,

www.vintimnekretnine.com

napomena ODLICAN PROSTOR,NA JOS BOLJOJ LOKACIJI, U BLIZINI VISE FAKULTETE(FON, SAOBRACAJNI,VISA ELEKTROTEHNICKA SKOLA), SVA INFRASTRUKTURA,ODLICNA POVEZANOST SA SVIM DELOVIMA GRADA.STAN JE NOVIJE GRADNJE,SA GARAZOM.PLACANJE JE MESECNO, PLUS DEPOZIT. MOSORSKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 235.000 €, 65,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2024.,

www.vintimnekretnine.com

Agent prodaje: Nikola 060/0244-777 PREDSOBLJE, DNEVNA SOBA,SPAVACA SOBA,KUHINJA,KUPATILO I LODJA. SUMATOVACKA.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'vintimnekretnine'
1.100 €
110.000 €
289.000 €
  Stan, BEOGRAD, 56.500 €, 34,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Stan u izvornom stanju, na odlicnoj lokaciji, sa svom potrebnom infrastrukturom. Slobodan parking oko zgrade. Predsoblje, visenamenska soba, kuhinja, kupatilo i lodja. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 380.000 €, 100,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.vintimnekretnine.com

STAN U NOVIJOJ GRADNJI, IZ 2005.GOD. BEZ ULAGANJA, KOMPLETNO SREDJEN. VRLO SVETAO I SUNCAN. U PONUDI JE I GARAZNO MESTO OD 15M2, PO CENI OD 30.000 EUR-a. AGENT PRODAJE: 060 02 44 777 PREDSOBLJE, DNEVNI BORAVAK, KUHINJA, TRPEZARIJA, TRI SPAVACE SOBE, KUPATILO, TOALET I DVE LODJE. KAJMAKCALANSKA.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 700.000 €, 500,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Prodajemo izuzetan porodicni stambeni objekat koji u svom sastavu ima dve samostalne stambene jedinice sa odvojenim ulazima. Zbog konfiguracije terena stan sa ulazom sa ulicne strane ,prakticno je na visini prvog sprata.Ima uknjizenu povrsinu 173m2, i sastoji se iz prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 51,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Odlican stan, prakticno nekoriscen, u novijoj gradnji, sa dobrim rasporedom prostorija. Orijentacija - jugoistok. Parking u dvoristu zgrade. Kontakt: 060 02 44 777 Hodnik, dnevni boravak, dve spavace sobe, kuhinja sa trpeyarijom, kupatilo i lodja. ZAGRADJE.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.000 €, 40,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.vintimnekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. RUJANSKA.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2025.,

www.vintimnekretnine.com

napomena Dvostrano orijentisan,salonski stan.Pogodan i za p.p.Prostorije:antre od 20m2 (pogodan za prijemni prostor), open space prostor od 60m2, manja soba, kuhinja, toalet i terasa.Odmah useljiv. Kontakt: 062/852-2579 KRALJICE NATALIJE.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2025.,

www.vintimnekretnine.com

napomena ODLICAN PROSTOR,NA JOS BOLJOJ LOKACIJI.SVA POTREBNA INFRASTRUKTURA U BLIZINI.POLUNAMESTEN. PROSTORIJE:DNEVNI BORAVAK,DVE KOMOTNE SPAVACE SOBE,KUHINJA,TRPEZARIJA,KUPATILO,TOALET I LODJA. DZONA KENEDIJA.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 2.500 €, 255,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2024.,

www.vintimnekretnine.com

napomena I NIVO:HODNIK,TRI SOBE,KUHININJA,DVA MOKRA CVORA,TERASA I GALERIJA.II NIVO:OPEN SPACE-105M2 I TOALET.III NIVO:OPEN SPACE-GALERIJA.UKOLIKO SE IZNAJMLJUJE JEDAN NIVO CENA JE PO DOGOVORU. PROSTOR SE IZDAJE NA DUZE. RABINA ALKALAJA.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2025.,

www.vintimnekretnine.com

napomena Odlicna lux novogradnja.Blizina Autokomande.Dvostrano orijentisan i kompletno namesten.Prostorije:predsoblje,dnevni boravak,dve spavace sobe,kuhinja,kupatilo i terasa.Garazno mesto-ukljuceno u cenu. MILORADA BONDZULICA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 279.000 €, 110,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.vintimnekretnine.com

IZVANREDNA INVESTICIJA!DVOSTRANO ORIJENTISAN SALONSKI STAN NA ODLICNOJ LOKACIJI SA NIZOM POTENCIJALNIH MOGUCNOSTI KAKO ZA ZIVOT TAKO I ZA POSLOVNI PROSTOR. O LOKACIJI STANA JE SUVISNO PRICATI, POSTOJE SVI SADRZAJI U BLIZINI, BEZ POTREBE ZA UPOTREBOM PREVOZA (KNEZ MIHAJLOVA, KALEMEGDAN,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 2.900 €, 165,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2024.,

www.vintimnekretnine.com

napomena IZVANREDAN LOKAL U PRIZEMLJU ,SA VELIKIM IZLOGOM. POGODAN ZA RAZLICITE NAMENE, MOZE I KANCELARIJSKI PROSTOR.MESECNO PLACANJE + DEPOZIT.CENA JE BEZ PDV-A, PDV-E JE 20%. VEOMA PROMETNA LOKACIJA. RACUNARSKA MREZA I VIDEO NADZOR DOSTUPNI. VOJISLAVA ILICA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 189.900 €, 115,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.vintimnekretnine.com

HODNIK, DNEVNA SOBA, TRI SPAVACE SOBE, DEVOJACKA SOBA, KUHINJA, TRPEZARIJA, DVA KUPATILA I TERASA. TOME ROSANDICA.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2025.,

www.vintimnekretnine.com

napomena KOMPLETNO NAMESTEN I LUKSUZNO OPREMLJEN STAN. IZDAJE SE NA DUZI VREMENSKI PERIOD. PROSTORIJE: PREDSOBLJE, DNEVNI BORAVAK, SPAVACA SOBA, KUPATILO I LODJA. MALI TROSKOVI INFOSTANA,. DJEVDJELIJSKA.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2025.,

www.vintimnekretnine.com

napomena PROSTORIJE: ULAZNI HODNIK,DNEVNA SOBA, SPAVACA SOBA, TRPEZARIJA,KUHINJA,KUPATILO, DVE LODJE I TERASA. DR AGOSTINA NETA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 199.000 €, 66,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Na odlicnoj lokaciji sa prostorijama koje omugacavaju da stan bude cetvorosoban, novije gradnje, u odlicnoj zgradi sa malim brojem stanova, u perfektnom okruzenju sa svim potrebnim infrastrukturalnim sadrzajima, ovaj stan je odlicna prilika pre svega za zivot, a i kao izvanredna investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 559.800 €, 155,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.vintimnekretnine.com

IZVANREDNA NEKRETNINA, NA ODLICNOJ POZICIJI. DUPLEX. MOGUCNOST KUPOVINE GARAZE (SA VRATIMA) - CENA PO DOGOVORU. I NIVO: PREDSOBLJE, DNEVNI BORAVAK, KUHINJA, VITANOVACKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 139.000 €, 87,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan, funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 280.000 €, 69,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Kompletno renoviran trosoban stan odlicnog rasporeda prostorija. Nalazi se na samo 5 minuta hoda od Kalenic pijace, u blizini je skola, vrtica, prodavnica, parkova i svih potrebnih sadrzaja za komforan zivot.Uknjizen na vlasnika 1/1, bez tereta i zabelezbi. Za svaku preporuku. Kontakt:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 62.335 €, 36,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2022.,

www.vintimnekretnine.com

STAN NA POVUCENOM SPRATU.KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU SKOLE, OBDANISTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRDJENOM REPUTACIJOM KVALITETA GRADNJE, FUNKCIONALNOSTI STANOVA I POSTOVANJA ROKOVA. OBJEKAT NIZE SPRATNOSTI SA LIFTOM....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 215.000 €, 53,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2024.,

www.vintimnekretnine.com

GARAZNO MESTO, PO CENI OD 30.000 EUR-a. Agent prodaje: Renata 060/1470-111 HODNIK,DNEVNI BORAVAK,SPAVACA SOBA,KUHINJA,KUPATILO I LODJA JOVE ILICA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 84.780 €, 45,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2022.,

www.vintimnekretnine.com

STAN NA POVUCENOM SPRATU. KVALITETNA NOVOGRADNJA U DELU MIRIJEVA SA KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM - BLIZU SKOLE, OBDANISTA, PREVOZA, SNABDEVANJA. POUZDAN INVESTITOR SA POTVRDJENOM REPUTACIJOM KVALITETA GRADNJE, FUNKCIONALNOSTI STANOVA I POSTOVANJA ROKOVA. OBJEKAT NIZE SPRATNOSTI SA LIFTOM....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 950 € na 850 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 850 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.12.2025 - 950 €
17.03.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2025.,

www.vintimnekretnine.com

napomena Izvanredan prostor, renoviran,kompletno namesten. Stan je na odlicnoj poziciji,u dvorisnoj, stambenoj zgradi,pored Hrama Svetog Save. U blizini su svi sadrzaji potrebni za kvalitetan zivot. SVETOG SAVE.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.vintimnekretnine.com

napomena HODNIK, DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVACE SOBE, KUHINJA, TRPEZARIJA, LODJA, KUPATILO I WC. BORSKA.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2025.,

www.vintimnekretnine.com

napomena HODNIK, DNEVNI BORAVAK, SPAVACA SOBA, KUHINJA, TRPEZARIJA,KUPATILO I DVE LODJE. VOJVODE MILENKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 210.000 €, 61,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Odlicna novogradnja! Kvalitetno uradena zgrada koriscenjem najkvalitetnijih materijala. Stan je opremljen aluminijumski stolarijom sa roletnama na struju, komarnicima, inverter klima uredajima, ima dosta svetlosti i odlican raspored. Lokacijski dobro pozicioniran, sa dobrom saobracajnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 350 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.vintimnekretnine.com

napomena Potpuno nov stan. Izdaje se namesten ili polunamesten.Lokacijski,odlicno pozicioniran (Sunnyville).Prostorije:predsoblje,dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,spavaca soba,kupatilo i terasa.Kontakt: 063/404-017 SLANACKI PUT.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.vintimnekretnine.com

napomena Potpuno nov sta.Izdaje se namesten ili polunamesten.Parking mesto,po ceni od 50eur.Prostorije:predsoblje,dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,dve spavace sobe,kupatilo i terasa. Kontakt: 063/404-017 SLANACKI PUT.

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.000 € na 800 € dana 03.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Sava Centar, 800 €, 42,00 m2 cca 19 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.01.2026 - 1.000 €
03.03.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2026.,

www.vintimnekretnine.com

napomena Lokal na odlicnoj poziciji, u prometnoj ulici, u prizemlju stambene zgrade, sa izlogom, pogodan za razne delatnosti.Izvanredan prostor, renoviran.Ima mokri cvor. Izdaje se na duze, mesecno placanje , plus depozit. BULEVAR ZORANA DJINDJICA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 37,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2023.,

www.vintimnekretnine.com

NA ODLICNOJ LOKACIJI U NEPOSREDNOJ BLIZINI TC ZIRA.KVALITETNO KOMPLETNO RENOVIRAN, ODLICNOG IZGLEDA, I PORED TOGA STO JE U POLUSUTERENU IMA DOSTA SVETLOSTI.TROSTRANO ORIJENTISAN, POVUCEN OD ULICE. U STAN NE TREBA NISTA ULAGATI, ODMAH JE USELJIV. IZUZETNO JE POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 71,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Svetao, funkcionalan, sa potencijalom da se naprave dva stana. Dupleks stan, odlicnog rasporeda, vrlo adaptibilan ukoliko neko zeli da napravi dve celine bez mnogo ulaganja. Stan je dobro odrzavan, jedno kupatilo je renovirano. Lokacijski je dobro pozicioniran, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Borča, 450 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

napomena Kompletno namesten stan, na odlicnoj poziciji. Vrlo komotan i funkcionalan. Parking ispred zgrade. Mogucnost korekcije cene, za izdavanje na duze. Kontakt: Mirjana, 069 4000 240 ZRENJANINSKI PUT.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 90,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.vintimnekretnine.com

Novogradnja u najlepsoj ulici u centru Kaludjerice. Neposredna blizina skole, marketa, saobracaja. Objekat sa malim brojem stanova i parkingom. Odlican 3.0 stan funkcionalnog rasporeda, dvostrano orijentisan. Brzo useljiv, uknjizba u toku. Kontakt: 069/2419-353 MIRIJEVSKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 160.000 €, 51,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.vintimnekretnine.com

PREDSOBLJE, SOBA, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, OSTAVA, KUPATILO I DVE LODJE. POENKAREOVA.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 104,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2024.,

www.vintimnekretnine.com

LOKAL SA IZLOGOM. ULAZ SA ULICE.PODOVI U CELOM LOKALU SU OBLOZENI PLOCICAMA, DVA MOKRA CVORA. CETIRI PARKING MESTA, SA PRAVOM KORISCENJA. JOVANKE RADAKOVIC.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2023.,

www.vintimnekretnine.com

napomena IZDAJEMO RENOVIRAN I NAMESTEN STAN. MESECNO PLACANJE,DEPOZIT. BULEVAR KRALJA ALEKSANDRA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 193.000 €, 59,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Hodnik, dnevni boravak, dve spavace sobe, kuhinja i kupatilo. BREZA.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 500 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2023.,

www.vintimnekretnine.com

napomena RENOVIRANA GARSONJERA, KOMPLETNO NAMESTENA. MESECNO PLACANJE. ODMAH USELJIVA. LJERMONTOVLJEVA.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 530 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2025.,

www.vintimnekretnine.com

napomena Stan je nezavisna celina sa svojim ulazom,vrlo funkcionalan.Kompletno je renoviran, apsolutno sve je nekorisceno.Stan se izdaje na duzi vremenski period sa potpuno novim namestajem.Pozeljno placanje na duzi period,ali moze i mesecno.Obavezan depozit. OBALAKOVSKA.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 272.000 €, 85,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2025.,

www.vintimnekretnine.com

Izvanredan 3.0 stan u novogradnji. Juzno orijentisan. U sklopu zgrade je privatno dvoriste, sa sadrzajem, video nadzorom i cuvarskom sluzbom. Mogucnost kupovine garaznog mesta po ceni od 25.000 EUR. Predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe, kupatilo,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 68)

<< <1 2> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura