• GoHome Professional
trionekretnine - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • trionekretnine - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - trionekretnine

  • Za upit "trionekretnine" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.935 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • uknjižen
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 495.000 €, 158,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2024.,

www.trionekretnine.rs

Duplex stan od 158m2, šestosoban, na petom spratu od pet u ulici Politova, Vračar, Južni bulevar Prodaja | Beograd, Vračar, Južni bulevar, 158 m 2 , 495.000 €.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 75.000 €, 54,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.trionekretnine.rs

Stan 54m2, dvosoban, ulica Vuka Karadzića, Mladenovac Prodaja | Beograd, Mladenovac, 54 m 2 , 75.000 €.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 149.000 €, 59,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.trionekretnine.rs

Dvosoban stan 59m2, ulica 16. Oktobra, Mirijevo II Prodaja | Beograd, Zvezdara, Mirijevo II , 59 m 2 , 149.000 €.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'trionekretnine'
145.000 €
95.000 €
500 €
  Kuća, PANČEVO, 300.000 €, 400,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2024.,

www.trionekretnine.rs

-Kuća u Pančevu u lepom i mirnom delu grada (naselje Strelište) površine 400m2 na 6ari placa. Prodaja | Pančevo, 400 m 2 , 300.000 €.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 205.000 € na 199.900 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 199.900 €, 62,64 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 215.000 €
18.03.2026 - 205.000 €
06.05.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.trionekretnine.rs

Stan 64m2, dvoiposoban, ulica Jurija Gagarina, Blok 62, Novi Beograd Prodaja | Beograd, Novi Beograd, Blok 62, 64 m 2 , 199.900 €.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 61.000 €, 43,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.trionekretnine.rs

Prodaje se jednosoban stan 43 m2, na izuzetnoj lokaciji, ulica Trg Jakaba i Komora, na 2. spratu od ukupno 4, u neposrednoj blizini Sinagoge i Mlečne pijace (na 1 min udaljenosti). Stan se nalazi u samom centru Subotice (Gradska kuća je na 5 minuta hoda, zgrada je na početku Radijalca,....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 125.000 €, 43,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2024.,

www.trionekretnine.rs

Apartman se nalazi u Hotelu Alibi i strogom centru Zlatibora, dvostrano orjentisan, na III spratu, sa odvojenom spavaćom sobom. Prodaja | Zlatibor, 43 m 2 , 125.000 €.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 199.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2022.,

www.trionekretnine.rs

Autentična kuća u odličnom stanju, na najlepšoj lokaciji u srcu Zemuna, na Gardošu. Kuća se sastoji od dva nivoa, sa dva ulaza, što daje mogućnost i da se odvoji u dve zasebne jedinice. Prodaja | Beograd, Zemun, Gardoš, 70 m 2 , 199.000 €.

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 149.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.trionekretnine.rs

Kuća od dve zasebne stambene jedinice za zasebnim ulazima, prizemlje 53m2 i suteren 30m2, opština Zvezdara, ulica Pešterska Prodaja | Beograd, Zvezdara, Mali mokri lug, 83 m 2 , 149.000 €.