• GoHome Professional
status-nekretnine - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • status-nekretnine - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine

  • Za upit "status-nekretnine" pronađeno 577 nekretnina - prosečna cena 1.504 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • renovirano
    • prizemlje
    • dvorište
    • nenamešten
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Banatić, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Banatiću Namešten Trosoban stan 60 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 516.650 €, 152,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban Penthaus 152 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Četvrtom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 360.500 €, 360,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Sajlovu Uknjiženu Spratnu kuću 360m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Kuća se nalazi u Najurbanijem delu naselja na placu od 600 m2, poseduje dve odvojene stambene jedinice i ima svu infrastrukturu... blizina GSP prevoza... OBAVEZNO POGLEDATI... Internet Kablovska.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOČIN, 1.030.000 €, 900,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Beočinu Uknjižena Halu sa novim mašinama i kompletnom proizvodnjom vakum kesa 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 206.000 €, 135,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA KUĆA SA TRI ODVOJENE STAMBENE JEDINICE*... Podrum.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.500 €, 54,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Stan na odličnoj lokaciji u centru grada. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 360.500 €, 110,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*KUĆA ZA PROBRANE KUPCE SA STILOM* Prodajemo Novu spratnu kuću na Kamenjaru na ODLIČNOJ LOKACIJI Kuća je kvalitetno građena, svetla i funkcionalna sa podnim grejanjem u prizemlju je dvosoban stan a sprat je izmalterisan i nedovršen. U dvorištu je pekara, 60 voćki i dve garaže....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Telep, 2.200 €, 320,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se fantastična porodična kuća na Telepu, 320 m2. Na donjoj etaži kuće nalaze se dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom / špajizom, kao i još jedna soba, toalet i vešeraj. Na gornjoj etaži se nalaze 4 spavaće sobe i 2 kupatila, sa jednim manjim bazenom. Ova prelepa kuća takođe....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 216.300 €, 300,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

Futog-EKSKLUZIVA-Petosobna Porodična kuća 300 m2 na Placu od 674 m2 na Top Lokaciji... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 340 € na 320 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajmište, 320 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 340 €
24.03.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, dvosoban stan 42m2 na Bulevaru Kralja Petra, blizu Sajma, Bulevara, stanice, 1. sprat, lift u zgradi. Stan gleda u dvorište, ima terasa, klima, Cena 320eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 260 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nameštena garsonjera sa većinom novim stvarima, Nova Detelinara Kornelija Sankovića ulica, blizu Rumenačke, 2. sprat, lift u zgradi. Stan ima kuhinju odvojenu od sobe, terasu, klimu. Nema tv, zakup 260eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 64.000 €, 160,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Spuštena cena*-Rustična kuća 120 m2 sa razrađenim lokalom 37 m2 na glavnom putu... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 175.000 € 332 m 2 8 Zrenjanin grad-kuća na odličnoj lokaciji Kuća - Zrenjanin 175.000 € Prodaja 12/03/26.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 77,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan u Vojvođanskoj ulici, stara klasična gradnja. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 171,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2022.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u Poželjnom delu Petrovaradina Uknjiženu Porodičnu kuću na TIP-TOP LOKACIJI Kuća je Prizemna Četvorosobna 171 m2, čvrste je i kvalitetne starije gradnje, svetla je i funkcionalna, ima tri spavaće sobe, Dnevnu sobu, trpezariju sa kuhinjom, terasu, laminati....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 133.900 €, 210,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

RETKO U PONUDI Prodajemo u srcu Bačke Ravnice Uknjiženu seosku Porodičnu kuću na ODLIČNOJ LOKACIJI. Kuća je kvalitetno građena(pre 26 godina)od čvrstog materijala sa betonskim pločama, dobro održavana, ima dve odvojene stambene jedinice, dva dvorišta prvo betonirano a drugo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 648.900 €, 210,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Dupleks 210 m2 sa Velikom krovnom Terasom od 220 m2* Prodajemo na Telepu Veliki Petosoban Dupleks stan 210 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI Stan je Useljiv nalazi se na Trećem spratu zgrade, ima odvojene četiri spavaće sobe i dve Lepe Terase, dvostrano je orijentisan, ističe....

 
 
 
  Kuća, KAC, 140.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na odličnoj lokaciji sa dosta pomočnih objekata i uličnim lokalom pored. Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 1.200 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2025.,

www.status-nekretnine.com

Salonski stan - poslovni prostor - Novi Sad -Centar Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 1.153.600 €, 320,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji sa velikim uličnim portalom nalazi se lokal, koji je trenutno u sitovom stanju, ali se uz dogovor sa vlasnikom može prilagoditei potrebama kupca-zakupca, Novogradnja.

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 108.150 € na 84.460 € dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 84.460 €, 34,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2026 - 108.150 €
04.04.2026 - 84.460 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo na Novom Naselju Lep Jednosoban stan 34 m2 na TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 189.500 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

Extra sređen salonski stana u starom delu Petrovaradina - Gradić. Stan podeljen u dva dela i to: 55m2 stambeni deo i 26m2 umetnički atelje. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Banatić, 260 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se lepo nameštena garsonjera, od 24m2. Nalazi se na visokom prizemlju, u mirnoj ulici. Ima prostranu sobu, malo izdvojenu kuhinju, i kupatilo. Izdaje se na duži vremenski period. Useljiva od 15. 07. 2026. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 566.500 €, 180,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Salajci Uknjiženu Porodičnu kuću 180 m2 na TIP-TOP LOKACIJI... kuća je starije gradnje, papirološki uredna, nalazi se na Placu od 368 m2 i Ima svu infrastrukturu... IDEALNO JE ZA BIZNIS ILI INVESTITORE... OBAVEZNO POGLEDATI... Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 350.000 €, 170,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Salajka-Odlična kuća na veoma dobroj lokaciji, na samo 5 min do pešačke zone. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, Telep, 60 €, 15,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se obezbeđeno parking mesto u dvorištu zgrade, cena 60eu, . Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Garaža 50 € 16 m 2 0 Petrovaradin-Parking Mesto 16 m2 -Zakupnina 50e-potreban Depozit-065/385 8880 Garaža - Novi Sad, Petrovaradin....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 164.800 €, 135,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Fruškoj gori -brdo Salaksije kuću 135 m2 na placu 720 m2 na Top-Top Lokaciji... Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 450 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se renoviran, dvosoban, namešten stan 51m2 na Limanu 1 kod fakulteta, visoki parter. Stan ima dve sobe, kuhinju odvojenu, zastakljenu terasu. Ima klima, pvc stolarija, ostava. Cena 450eu. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 50 m2 na DOBROJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 450 € 50 m 2 3 Petrovaradin-Trosoban stan 50 m2 -Zakupnina 450e sa Troškovima komunalija i grejanja-065/385 8880 Stan - Novi Sad, Petrovaradin....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.960 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu u Adicama Jednoiposoban stan 38 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se papirološki vodi kao garaža, Lep je i funkcionalan, nalazi se u prizemlju zgrade, pogodno je orijentisan... Novogradnja Interfon.

 
 
 
  Kuća, KAC, 165.000 €, 113,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća u nizu, novija, u porodičnom naselju Sunčani breg u Kaću. na izlazu iz Kaća, blizu Gradskog prevoza, na samo 11 km od Novog Sada. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 1.000 €, 170,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo kod Riblje Pijace Prazan Petosoban stan 170 m2 na TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 157.590 € na 151.400 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 151.400 €, 59,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 169.950 €
04.04.2026 - 163.770 €
14.04.2026 - 157.590 €
25.04.2026 - 151.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se uknjižen, dvoiposoban stan površine 59 m² na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje. Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 79.000 €, 43,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odlična gradnja na lepoj lokaciji blizu lipovog gaja, Jednoiposoban stan. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 92.180 € 41 m 2 2 Veternik-Lep Dvosoban stan 41 m2 sa Parking Mestom- Izgradnja-povrat PDV-065/385 8880 Stan - Novi Sad, Veternik 92.180....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 85.490 €, 25,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Centru Novog Sada Uknjižen Ulični Lokal 25 m2 na Top Lokaciji... Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo LUX villu koja poseduje pet spavaćih soba i četiri kupatila , dnevnu sobu kao i odvojenu kuhinju sa trpezarijom. U suterenu su teretana i kotlarnica, grejanje centralno. Vila od 338m2, od čega je 263m2 korisne površine, prostire se na uređenom i održavanom placu od 854m2.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 850.300 €, 430,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Salajci Veliki Poslovni Prostor 430 m2 u Novogradnji na POGODNOJ LOKACIJI Lokal se nalazi na Trećem spratu, ističemo kvalitetnu ugradnju, Italijanska keramika, Pvc stolarija Grejanje je na Gas useljenje Decembar 2024 Posebno izdvajamo miran kraj, blizinu škole,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 139.000 € na 128.750 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Vetermik, 128.750 €, 88,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.03.2026 - 139.000 €
17.03.2026 - 128.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

****Odličan porodični stan*** Povoljno ! Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 99.900 €, 148,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede i uzgoja stoke. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 1.050 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u mirnom delu Avijatičarskog naselja Namešten Trosoban stan u kući na DOBROJ LOKACIJI stan ima dve spavaće sobe , dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 2 mokra čvora grejanje je centralno na gas POGODNO JE ZA RADNIKE.. ODMAH JE USELJIV. ZAKUP IZNOSI 1000 e....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 46.500 €, 108,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Započeta kuća u Bukovcu na placu od 458 m2. Uknjiženo U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 103.000 €, 75,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

*KUĆA U PARAGOVU* Prodajemo u Urbanom delu Paragova Prizemnu Porodičnu kuću na ODLIČNOJ LOKACIJI Kuća je Trosobna 75 m2, starije gradnje, ima svu infrastrukturu, grejanje je na čvrsto gorivo kuća se nalazi na placu od 467 m2 i u paketu se prodaje sa susednim placem od 435....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 577)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>