• GoHome Professional
stanovi PETLOVO BRDO BEOGRAD do 90.000 evra - GoHome nekretnine mali oglasi
  • stanovi PETLOVO BRDO BEOGRAD do 90.000 evra - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi PETLOVO BRDO BEOGRAD do 90.000 evra

  • Za upit "stanovi petlovo brdo beograd do 90000 evra" pronađeno 14 nekretnina - prosečna cena 1.970 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 75.000 €, 34,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja izuzetno funkcionalnog jednoiposbnog stana na Petlovom Brdu u novijoj zgradi. U neposrednoj blizini se nalazie svi bitini infrastrukurni objekti neophdni za kvalitetan zivot. Skole, vrtici, gimnazija, pijaca, Maxi, Orasac, novi dom zdravlja, apoteke, mini trzni centar sa mnostvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 72.500 €, 50,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam dvoiposoban stan koji se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase od 7m2. Stan poseduje i jedno parking mesto. Nalazi se u mirnoj ulici izolovanoj od buke, 50m od autobuskog stajališta, super marketa i Osnovne škole.....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 60.000 € na 70.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.05.2025 - 53.000 €
28.07.2025 - 60.000 €
25.03.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112503, PR/III, terasa, za renoviranje, ulaz prosečan, novogradnja, fasada prosečna, parking, stambena zgrada. Lep funkcionaln stan, zasebna soba, terasa od 20 m2, koja nije dodata u ukupnu kvadraturu stana. Blizina gradskog prevoza, prodavnica, skole, vrtica. Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi petlovo brdo beograd do 90000 evra'
60.000 €
60.000 €
77.000 €
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 90.000 €, 35,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116278, IV/IV, dupleks, telefon, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Fino sredjen jednoiposoban stan na 4/4 spratu bez lifta. Stan je izuzetnog lepog rasporeda, ima odvojenu spavacu sobu, kupatilo, kuhinjski deo i dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 90.000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo vrlo lep 3.0 stan, ukupne površine 63m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na Petlovom brdu, u blizini svih neophodnih infraktustrurnih sadržaja. PROSTORIJE: ulazni hodnik, open space koncipiran prostor (dnevna soba, trpezarija i kuhinja, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 83.000 €, 28,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je jednosoban stan iz otkupa useljen 1995godine. Renoviran je pre 2 godine ima pripadajući podrum,javni parking,staze ispred i iza zgrade lokacijski između 2 škole u blizini se nalazi vrtić i srednja škola a i gradski prevoz(56 59 542 502). Lako adaptibilan u jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 79.000 €, 45,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo delimično renoviran stan od 45m2 u zgradi od bele fasadne cigle. Nalazi se u blizini prevoza,prodavnice ,škole,vrtića. Oko zgrade parking. Stvarna kvadratura sa lođom je 50m2. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon br.2 Miroslav .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 73.000 €, 32,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam izuzetno lep i svetao stan u blizini Metroa i svih pratećih sadržaja neophodnih za lep i udoban život. Zgrada je zidana sa građevinskom dozvolom gde je investitor odstupio, te je stoga na ozakonjenju. Stan je funkcionalan, lepog rasporeda prostorija sa prostranim pogledom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 72.500 €, 51,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji! Petlovo brdo - Rasinska ulica kod stare škole, dvoiposoban 51m2 + parking mesto, nisko prizemlje, u postupku ozakonjenju, cena 72.500 Evra. Stan je u niskom prizemlju trospratne stambene zgrade iz 2004. godine. Zgrada je Uknjižena ali je nisko prizemlje u postupku ozakonjenju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 71.000 €, 30,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118998, I/V, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Prodajem garsonjeru od 30kvm sa zastakljenom terasom koja se nalazi u blizini DZ, škole, više autobuskih linija, maxi. Grejanje je etažno, tako da su niski računi tokom cele godine.Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 66.650 €, 31,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Petlovom brdu Odlično pozicioniran, u mirnoj ulici, ali nadomak svih potrebnih sadržaja Garsonjera je površine 31m² i postoji mogućnost adaptacije Sadrži: Predsoblje Dnevni boravak sa kuhinjom Kupatilo Nalazi se u niskom prizemlju zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 60.000 €, 35,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112503, PR/III, terasa, za renoviranje, ulaz prosečan, novogradnja, fasada prosečna, parking, stambena zgrada. Lep funkcionaln stan, zasebna soba, terasa od 20 m2, koja nije dodata u ukupnu kvadraturu stana. Blizina gradskog prevoza, prodavnica, skole, vrtica. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 95.000 €, 59,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvoetažni stan na Petlovom brdu, smešten u mirnoj ulici sa parkingom preko puta. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbI 🏡 Donji nivo (8 m²) se nalazi u prizemlju. Prostor idealan za kancelariju, atelje, mali lokal ili čak mini studio – savršeno za one koji rade....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 10)

<< <1> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura