• GoHome Professional
stan srbija 35000 evra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan srbija 35000 evra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan srbija 35000 evra

  • Za upit "stan srbija 35000 evra" pronađeno 492 nekretnina - prosečna cena 1.122 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 33000 eura (malo jeftiniji)
    • 36000 eura (malo skuplji)
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PADINSKA SKELA, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Dunavac, Palilula, zgrade iz 1984. godine,blizu "GSP" prevoza, u delu Beograda na levoj obali Dunava, blizu Zrenjaninskog Puta. Projektovani su tako da svim svojim karakteristikama i kvalitetom odgovore na najviše zahteve savremenog života tog vremena. Stan je odlično povezani....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 35.000 €, 82,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN STAN U NASELJU ZELE VELJKOVIĆ. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 35.000 €, 40,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u kući, prizemlje sa delom dvorišta, 40 m2, cena 35.000 evra. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan srbija 35000 evra'
35.000 €
35.000 €
35.000 €
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2025.,

www.gsigma.rs

Dvosoban dvorišni stan u blizini centra grada, odnosno na nekih 350 metara od pešačke zone. Stan je uknjižen na 50 m2 Kroz ajnfor kapiju se ulazi u veliko dvorište koje se sastoji od sedam stanova. Stan koji se prodaje ima ulaz iz dvorišta a moguće je otvoriti ulaz sa ulice jer mu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 35.000 €, 35,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se LUX 1. 0 stan u kompleksu Beograd na vodi u zgradi Aria. Stan je luksuzno i kompletno namesten novim modernim namestajem i opremom. Stan ima terasu sa pogledom na reku. Uzstan ide i parking mesto u garazi zgrade koja je uracunato u cenu zakupa. Novogradnja Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 35.000 €, 58,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVOSOBAN KOMFORAN STAN, U JAKO DOBROM STANJU, STRUKTURE: HODNIK, KUPATILO, ŠPAJZ, SPAVAĆA SOBA, VELIKI DNEVNI BORAVAK SA LOĐOM, KUHINJA SA TRPEZARIJOM. ODLIČNA LOKACIJA, UREDNA DOKUMENTACIJA.. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 35.000 €, 37,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju funkcionalan i kompletno namešten stan površine 31m². Stan se sastoji od: -dnevnog boravka sa kuhinjom, -spavaće sobe, -kupatila. Stan poseduje sopstveni vodomer i sopstveni kotao na gas, što omogućava potpunu kontrolu potrošnje i troškova. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju nameštena garsonjera u širem centru Zrenjanina (Miletićeva ulica) površine 29 m2. Garsonjera se sastoji od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, jedne sobe i kupatila. Grejanje na struju, stolarija drvena, po podovima laminat i keramika. Uknjižen 1/1. Nije moguća kupovina....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 35.000 €, 27,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA Stan 0.5: KOLUBARSKI OKRUG- Valjevo-Širi centar, , , 27m2, 35000 eur .

 
 
 
  Stan, BEGEC, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 29m2 kompletno namešten u Centru Begeča. Mesto je mirno,okruženo zelenilom u blizini doma zdravlja,škole,autobuske stanice tj.gradskog prevoza,kupališta Jame Idealno za osobe sa niskim primanjima jer je informatika u letnjem periodu 250,00a zimi koliko....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 35.000 €, 38,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan u samom centru Vrnjačke Banje, na prvom spratu stambene zgrade starije gradnje. Stan je za adaptaciju, što pruža idealnu priliku da se prostor uredi po sopstvenim željama ili prilagodi za investiciju (stanovanje ili izdavanje). Izuzetna pozicija – blizina svih važnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 23,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo uređena i odlično održavana garsonjera sa čajnom kuhinjom na samom ulasku u Borču. PVC stolarija, kvalitetan parket, zvučno i termički dobro izolovana. Istočno orjentisana. Dobra mikrolokacija - blizina velikih supermarketa, autobuskog stajališta, parking prostora Odlična....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 35.000 €, 25,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan smešten na odličnoj lokaciji u blizini svih neophodnih sadržaja, kompletno opremljen na prvom spratu, Nekretnina je veoma funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Prostor je pažljivo organizovan kako....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 40.500 € na 35.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 35.000 €, 25,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2025 - 38.000 €
02.11.2025 - 40.500 €
01.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u centru naselja. Kompletna infrastruktura, škola, obdanište, pijaca, maxi i gradski prevoz. Na 100m od stana. Ispred zgrade parking. Vredi pogledati. Uknjižen 1/1. Prostorije: predsoblje, kuhinja, dnevna soba, trpezarija, kupatilo. Posrednička....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan, potpuno namešten stan koji je odmah useljiv. Nalazi se u mirnoj ulici, a opet na svega nekoliko koraka od svih važnih sadržaja, što zakupcima omogućava udoban i praktičan život. Prostor je uredan, prijatan i spreman da postane novi dom. Dodatna pogodnost je što....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 35.000 €, 19,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: G82 Na prodaju polunamešten i renoviran stan površine 19 m², smešten u samom centru grada, na odličnoj lokaciji koja omogućava da vam svi važni sadržaji budu na nekoliko minuta hoda. Stan predstavlja odličan izbor za samca, studenta, zaposlene osobe ili kao investiciju za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106156, IV/, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.0 soban stan, potpuno renoviran i namešten. Izdaje se na duže, mesečno plaćanje + depozit 1 kirija. Prednost stana: Centralno grejanje sa TOPLOM VODOM (infostan 9.800 din.; el.energija 2.000 din; TV 2.000 din.). Dodatna prostorija pored stana idealna za odlaganje 2-3 bicikla....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Gornji Grad, 35.000 €, 27,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se u Gornjem gradu jednosoban dvorišni stan od 27 m2. Useljiv je i namešten a cena je 35000 evra. Agencija Mustang 062226901 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120006, I/I, klima, terasa, uknjižen, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, stambena zgrada. Izdajem stan od 70m2 koji se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je etažno, što omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan u blizini centra grada i keja, ulica Kozačinskog, površine 70m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi bez lifta. Grejanje je centralno, gradsko. Stan poseduje dve terase. Odmah useljivo. Potreban depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% mesečnog....

 
 
 
  Stan, VELIKI CRLJENI, 35.000 €, 44,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Продајем двособан, укњижен стан у Великим Црљенима - 44 м2, ТЕК насеље (општина Лазаревац). Миран крај, у близини су вртић, школа, амбуланта, базен, пошта, јавни превоз. Цена: 35.000 евра Контакт телефон: 064/4533-283 Светлана или 064/2812-686 Снежана Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
  Stan, BALJEVAC, 35.000 €, 90,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117267, 6a, struja, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 35.000 €, 19,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: G82 Polunamešten renoviran stan površine 19 m² se nalazi u samom centru grada. Autobuska stanica je udaljena 5 minuta hoda, a veoma blizu su i crkva, škola, dom zdravlja, bolnica… Ima predsoblje, kupatilo, dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom i pristup zajedničkoj velikoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 33601, III/, klima, lift, telefon, terasa, renoviran, stambena zgrada. U ponudi je dvosoban, renoviran stan u strogom centru gradu. Izdaje se opremljen, grejanje u stanu je centralno. Postoji mogućnost parkinga u dvorištu zgrade. Useljiv je 15.06. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, moderan, komforan i svetao stan koji se nalazi na odličnoj i mirnoj lokaciji. U zgradi je market, mesara, frizerski salon a u neposrednoj blizini sve drugo što je potrebno za obavljanje svakodnevnih aktivnosti. Ispred zgrade i u okolini postoji parking i uvek može....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Ševina ulica. Renoviran, kompletno namešten 3.0 stan u kući površine 70m². Poseduje dnevnu sobu , dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom , hodnik, kupatilo. Grejanje na TA peći i klimu. Odmah useljivo, obavezan depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Djordja Servickog. Kirija se placa zajedno sa troskovima unapred, ukupno 850 eura. Parking oko zgrade je besplatan. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 350€ jednokratno. Depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 35.020 €, 26,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan na vlasnika 1/1. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Stan bez ulaganja, prodaje se sa delom nameštaja. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 35.020 €, 13,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renovirana i moderno uređena garsonjera od 13m², smeštena u atraktivnom delu Novog Sada – naselje Socijalno, svega nekoliko minuta hoda od strogog centra grada. Idealna je za studente, samce ili kao investicija za kratkoročno/dugoročno izdavanje. Stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 35.060 €, 39,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju u Čelarevu! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m². Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Terasa za opuštanje i uživanje. Parking....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 34.900 €, 21,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Fantastičan pogled na Novi Sad. Odlična uknjižena garsonjera, većim delom renovirana. Sveže je okrečeno, postavljen je nov laminat, kupatilo je renovirano, jedino je ostala drvena stolarija. Uknjižena je na ime vlasnika bez tereta. Razgledanje stana je moguće tokom celog dana, uz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 35.100 €, 34,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Socijalno,ODMAH USELJIVO-POZVATI !!! Pored socijalnog,na par minuta od pešačke zone,prodajemo prazan manji stan u funkciji jednoiposobnog sa dve manje sobe i dnevni delom,idealan za izdavanje i dnevni rental.Stan je nedavno kompletno sređen,netraži dodatna ulaganja.Postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Grbavica ✨ U ponudi je kompletno namešten dvoiposoban stan površine 54m² , koji se nalazi na 10. spratu stambene zgrade. Stan je moderan, funkcionalan i idealan za udoban život. 📅 Useljiv od 05.09.2025. 🛋️ Karakteristike stana: Površina: 54m² Sprat:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U PONUDI DVOIPOSOBAN STAN RENOVIRAN SA NOVIM NAMESTAJEM PREKO PUTA JODNE BANJE. U DVORISTU SLOBODAN PARKING ZA STANARE ZGRADE, IDEALAN ZA PORODICE. U BLIZINI VRTIC, SKOLA, MARKETI, PIJACA, BANKE, POSTA, AUTOBUSKO STAJALISTE ITD.. DEPOZIT OBAVEZAN, PROVIZIJA AGENCIJSKA 50% REGISTAR....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je na odlicnoj lokaciji, na samom setalistu uz Dunav, u prirodnom okruzenju, sa parking mestom u blizini svih delova grada. Sastoji se od dnevne sobe, manje spavace sobe, hodnik sa ugradnim ormanima, kuhinja i trpezeija, ostava, terasa, kupatilo i odvojen wc.Odlicna prilika.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – SAVSKI VENAC, SARAJEVSKA ULICA (BLIZINA PALATE PRAVDE) Izdaje se moderan i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji – Savski venac, u neposrednoj blizini Palate pravde, Sarajevska ulica. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade novije gradnje, sa odličnom infrastrukturom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Džona Kenedija,kod Instituta za majku i dete. Renoviran,kompletno namešten,useljiv odmah.Bez kućnih ljubimaca. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam lep salonski stan u centru Novog Sada, u ulici Svetozara Miletića. Stan je potpuno renoviran, sa novim nameštajem. Nalazi se na drugom spratu sa velikom terasom i visokim plafonima. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima Cena je 650 evra+režije Dostupan od 01.oktobra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 35.120 €, 31,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan, na dobroj lokaciji za totalno ulaganje !! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 34.850 €, 41,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, jednoiposoban stan na VI spratu, zgrada Mimoza, odmah useljiv. Poseduje i svoje parking mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Parking, garaža.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 488)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>