• GoHome Professional
srbija-nekretnine - GoHome traženje oglasa na webu
  • srbija-nekretnine - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - srbija-nekretnine

  • Za upit "srbija-nekretnine" pronađeno 50 740 nekretnina - prosečna cena 1.323 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 90000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 200 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se funkcionalan dvosoban stan iznad hotela Marica. Ukupna površina stana je 52m2, nalazi se na drugom spratu manje porodične stambene zgrade. Sastoji se iz ulaznog hodnika, odvojene trpezarije, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, preko....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 330.000 €, 128,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj lokal, u nivou prizemlja i podruma, nalazi se na atraktivnoj lokaciji u centru grada, u bivšoj ulici Tadeuša Košćuška. Okrenut je ka ulici i pogodan za više namena. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 71.400 €, 30,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlican lokal na Novoj Detelinari pogodan za razlicite namene. Veliki portal , ulicno orjentisan. U lokalu se nalazi iventar koji ulazi u cenu. Moguc dogovor. Sve informacije na broj 0611436777 ID oglasa: 43160. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan površine 46 m² na drugom spratu zgrade sa liftom, smešten u mirnom delu Podbare. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka povezanog sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i zastakljene terase koja....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 59.500 €, 75,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstvena ponuda. Prelepa velika parcela od 58,09 ari u samom centru sela Ribare, nedaleko od Jagodine.. Na placu je stari objekat za rušenje uknjizen na 75 m2. Palc ima priključak na struju i priključen je na seoski vodovod. Ogradjen je celom površinom,prilaz asfaltni put. Vlasništvo....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 30.000 €, 78,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se nedovršena kuća, smeštena u mirnom i prirodnom okruženju u selu Senje. Površina kuće je 78 m², dok ukupna površina placa iznosi 3,6 ara. Opis nekretnine: Kuća nije završena, što pruža mogućnost da je prilagodite sopstvenim željama i potrebama. Plac je idealan za razne namene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600.000 €, 160,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, 160m2 (140m2 + 20 galerija), 4/4, lift, 600.000 eur sa pdv-om. Fantastičan i unikatno opremljen stan sa 3 spavaće sobe u prelepoj zgradi sa samo 11 stanova koji se prodaje kompletno opremljen. U izgradnji i opremanju korišćeni su isključivo najkvalitetniji materijali: italijanska....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 348.500 €, 4200,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo odličan, uknjižen plac u industrijskoj zoni Makisa, u blizini glavne ulice Bore Stankovica. Prilaz placu je odličan, sa puta koji je utaban i nasut, pravougaonog oblika. U neposrednoj blizini su velike, izgrađene hale I placevi koji su prodati za izgradnju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanija, 2.500 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan stan za izdavanje – Bežanijska kosa, ul. Majora Branka Vukosavljevića Izdaje se luksuzan, potpuno renoviran stan u kući, smešten u jednom od najtraženijih i najmirnijih delova Bežanijske kose. Stan je izuzetno svetao, funkcionalan i prijatan za život, a prostire se na 150m2,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 342.000 €, 93,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Savski venac, Dedinje, Alekse Bačvanskog, 93m2 . 93m2, 5.0, PR/1, CG, terasa, lođa, parking, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. U najlepšem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 144.200 €, 58,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka 1056877.Prodaje se stan na Limanu II. Stan je po strukturi dvoiposoban i čine ga: hodnik, manja soba za rekreaciju, spavaća dečija soba, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjiom. Stan je kompletno renoviran, zamenjena stolarija sa PVC, vodovodne i eletrične instalacije,....

 
 
 
  Plac, KOVIN, 203.000 €, 72046,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lajkovac, Jabučje - Gaj plac, 720.46 ari Na prodaju imanje u Jabučju kod Lajkovca - 720.46 ari poljoprivrednog zemljišta sa objektima u samom centru sela. Na imanju se nalaze magacini, pomoćni objekti ukupne površine 1.251m2. Plac poseduje izlaz na dve ulice koje su povezane internim....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Ledena Stena, 70.000 €, 5700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac u inidustrijskoj zoni u ul. Ivana Milutinovića. Površina placa je 57 ari i vodi se kao gradsko gradjevinsko zemljište. Plac je ravan, pravougaonog oblika dimenzije 22x273m. Prostor po urbanističkom planu je predvidjen za poslovno-proizvodnu-trgovinsku delatanost. Odlična....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMA, 850.000 €, 340,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat-benzinska pumpa, na ulazu u Rumu, u samom kružnom toku između magistralnih puteva Novi Sad-Šabac i Ruma-Sremska Mitrovica. Objekat ima prizemlje i sprat, nalazi se na placu površine 60ari. U sklopu objekta je restoran sa lepom baštom, kancelarijski prostor, pumpa i veliki....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 66.470 €, 40,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 39.10m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj zgradi koja se završava u toku godine, čime se pruža mogućnost brzog useljenja u potpuno novi, moderni prostor. Zgrada je izgrađena sa visokim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 179.000 €, 86,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan stan na potezuulice Dragoslava Srejovića ka Veterniku.Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom , dve spavaće sobe , kupatilo , wc ,. Svaka soba ima izlaz na terasu .Najlepši deo ovog stana je krovna terasa sa koje se pruža prekrasan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo odličan jednoiposoban stan u naselju Banovo Brdo koji se nalazi u ulici Lješka (ulaz je iz Turgenjeve), opština Čukarica. Stan od 45m2 sastoji se od: ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije sa dnevnim boravkom, ostave, kupatila i spavaće sobe. Stan je pogodan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 500 €, 132,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovni prostor se nalazi u Centru grada, u neposrednoj blizini Pozorišta.Sastoji se od ukupno osam prostorija, koje pružaju dovoljno prostora za različite namene.Pored prostorija, tu je i mokri čvor koji je praktičan za svakodnevnu upotrebu.Grejanje je rešeno električnim sistemom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 97.850 €, 34,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

KOMPLETNO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, NADOMAK LIMANA 4---Agencijska šifra 1007989.Prodaje se jednoiposoban stan površine 34 m², smešten na 1. spratu stambene zgrade na odličnoj lokaciji – sam početak Telepa, u neposrednoj blizini Limana 4, u ulici Heroja Pinkija.Stan je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Zemun polje - Ljiljane Krstić 1.5, 42m2, PR/4, EG, interfon, parking Izdaje se kompletno opremljen stan u zgradi novije gradnje, iz 2015. godine. Po strukturi je jednoiposoban i dvostrano je orijentisan, Nalazi se u prizemlju zgrade. Potpuno uredan i prilagođen životnim potrebama....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 380 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban namešten stan 43m Telep Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Drvarska Sobnost: Dvosoban Opremljenost: Namešten Kvadratura: 43m2 Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Potreban depozit, Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Kuća, KAC, 515.000 €, 114,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosobna kuća površine 114m2, sa halom od 230m2, kao i veliki plac, površine 3952m2. Neposredna blizina glavnog puta. U cenu je uračunata i agencijska provizija od 3%. Za sve dodatne informacije možete nas kontaktirati na 066 82 92 500 ili 065 2727 090, Bulevar Evrope 44,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 257.500 €, 517,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlično građena kuća kod Lipovog gaja, Odlično građena kuća kod Lipovog gaja. Ispod cele kuće suteren, visoko prizemlje četvorosoban stan, a u potkrovlju sa malim kosinama ispregrađivan trosoban stan koji je u sivoj fazi.(Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174) .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 11.500 €, 1080,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

#47715, Izdavanje, Magacin, Beograd, ALTINA, 1.080 m. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 55,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan na najtraženoj lokaciji. Stan je sastoji od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila, hodnika. Uknjižen 1/1, bez tereta. U okolini su škole, marketi, apoteke, pekare, vrtići, park za decu. Idelna lokacija za život, a tako i za izdavanje. Centar nekretnine....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 150.000 €, 190,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac sa kućom za totalnu adaptaciju ili rušenje. Kuća je od mešanog materijala, vodovod i kanalizacija su gradski. Pogodno i za izgradnju objekta za poslovne delatnosti. .

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 100 € na 120 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, Podbara, 120 €, 44,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 100 €
27.03.2026 - 120 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se garažno parking mesto u novijoj zgradi na Podbari, u koju mogu da se parkiraju dva automobila. Uknjiženo na 19m²+ 25m². Položaj garažnog mesta u obliku slova L. Garaža ima daljinski za ulazak Izdaje se na duži vremenski period,a najmanje godinu dana Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se lux sređen stan u novogradnji. Kompletno opremljena kuhinja, alu stolarija, prvoklasna keramika, led rasveta, električne roletne, video nadzor, centralno grejanje po utrosku. Odlična povezanost sa glavnim saobraćajnicama što omogućava brz i lak pristup centru grada, aerodromu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 325.280 €, 104,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlično locirana kuća u Veterniku u blizini škole. Bez većih ulaganja. Kuća ima tri stambene jedinice, pored centralne kuće ima objekat - spratni sa garsonjerom i jednoiposobnim stanom. Prostrano dvorište sa mogućnošću gradnje bazena. Topla preporuka. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 72.100 €, 33,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan u mirnom delu Novog Sada. Poseduje komfornu spavaću sobu, uvučenu kuhinju sa trpezarijom. Prodaje se namešten bez ulaganja. Uknjižen na vlasnika 1/1. Za više informacija kontaktirajte nekog od naših agenata prodaje. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 450 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kozar��eva-Zvezdara, pr/3, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-60m2 , ugovorna povr��ina-60.00m2, Izdaje se stan u prizemlju trospratne ku��e u U��iteljskom naselju u blizini BEO centra. Stan se sastoji od zajedni��ke kuhinje, kupatila i tri spava��e sobe, namenjeno za ��est ili vi��e....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 180.000 €, 318,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

-Nalazi se na vrlo prometnoj saobraćajnici, Paraćin - Pojate Moguće pretvaranje u kancelarijski ili izložbeni prostor. Cena nije fiksna. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan dviposoban stan na poslednjem povučenom spratu ( iznad je kosi krov ) novogradnje visokog kvaliteta sa energetskim pasošem, video nadzorom, liftom.Smešten na odličnoj lokaciji, Danijelova ulica, brz izlazak na Auto put, blizina autobuskih stajališta, prodavnica a vrtić odmah....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.700 €, 53,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo odličan stan površine 52,28m2 koja se nalazi u zgradi u izgradnji u Mirijevu, u blizini Sedme Beogradske gimnazije, Mirijevskog bulevara, prodavnica, marketa, škola, vrtića, kao i brojnih ostalih sadržaja i infrastrukture. Zgrada se gradi sa kompletnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 600 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Iydaje se lep funkcionalan trosoban stan na Telepu, odmah useljiv. Namešten i odmah spreman za komforan zivot. Stan se nalazi na 2. Spratu od ukupno 4. Poseduje 2 spavaće sobe, dnevnu sa potpuno opremljenom kuhinjom, kupatilo sa tuš kabinom, još jedan toalet i zastakljenu terasu sa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 3.410 €, 681,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

- Neposredna blizina Big shopping centra i svih glavnih saobraćajnica - Površina cca 681m2 - Mogućnost adaptiranja prostora po potrebama zakupca - Spratnost P+1 - Prizemlje 1. deo - visina 8.55m - Prizemlje 2. deo - visina 3.3m - Sprat: kancelarije, kupatilo, dodatne prostorije -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 242.500 €, 64,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo dvoiposoban, u potpunosti renoviran stan, u najboljem delu Novog Beograda. Stan se nalazi na trećem spratu desetospratnice sa liftom. Stan je veoma praktičnog rasporeda, dvostrano orjentisan, sa dosta prirodnog svetla. Uknjižen na grejnu površinu koja iznosi 53 kvadrata,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠABAC, 150.000 €, 600,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

Poslovno stambeni objekat spratnosti Po+Pr+I+PK ukupne površine 640m2. Osnova 150m2. Nalazi se u Šapcu, naselje trkalište u blizini Mačvinog stadiona, Osnovnih škola i gradske toplane. U prizemlju se nalaze 3 lokala i garaža. I sprat- Lux stan od 170m2, II sprat- Ne dovršen .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BATAJNICA, 3.000 €, 500,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdajemo prostrani poslovni prostor u Batajnici, idealan za različite delatnosti. Objekat od 500m² je fleksibilno dizajniran, sa mogućnošću podela na dva nezavisna lokala od po 250m², svaki sa sopstvenim ulazom. Postoji opcija i njihovog spajanja, pružajući vam prilagodljivost koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine vam nude luksuzan jednosoban stan od 43m2, na prizemlju male zgrade rezidencijalnog tipa, nadomak Belog dvora na Dedinju. Prostorije : veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava. Stan je kompletno opremljen nameštajem i Bosh tehnikom. Zgrada....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 35.000 € na 30.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ĆUPRIJA, 30.000 €, 149,00 m2 cca 200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 35.000 €
06.05.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća površine 149 m², smeštena na prostranom placu od 22,50 ari, idealna za one koji traže udoban dom u mirnom okruženju. Kuća se sastoji od: Dve velike sobe – prostrane i svetle, savršene spavaće ili radne sobe. Dnevne sobe sa kuhinjom i trepezarijom – otvoren koncept....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lepo sre��en stan u novogradnji, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spava��u sobu, kao i prostranu terasu, gara��no mesto ura��unato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 631-672 (od ukupno 840)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.