• GoHome Professional
raicevicnekretnine - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • raicevicnekretnine - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - raicevicnekretnine

  • Za upit "raicevicnekretnine" pronađeno 187 nekretnina - prosečna cena 2.478 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 239.000 € na 232.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 232.000 €, 96,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.03.2025 - 245.000 €
24.10.2025 - 239.000 €
15.04.2026 - 232.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Vojvode Milenka, 3.5, 96 m2, terasa od 25 m2, PTK od III sprata, dupleks, ta, telefon, bez lifta, ktv, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 96 m2 gradjevinske, odnosno na 85 m2 korisne povrsine, predratna zgrada. Prodaje se odlican troiposoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 360.000 €, 87,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Senjak, Suvoborska, 3.0, 87 m2 sa terasom, na 5.5 ari placa (polovinu koristi ovaj stan), I od I sprata (iznad stana je tavanski prostor od oko 80 m2, polovina pripada ovom stanu), eg (mogucnost prikljucenja na gas), telefon, ktv, internet, klima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 190.000 €, 81,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Mirijevo, 16. oktobra, 3.0, 81.35 m2 sa lodjom, V od X spratova, cg, 3 lifta, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 74 m2, prema nacinu koriscenja po katastru stan ima 81.35 m2 sa lodjom, zgrada iz 1980. godine. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 199.000 €, 86,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Prvomajska, 3.5, 86 m2, bez terase, V od V spratova, ta, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet, useljiv po dogovoru, delimicno renoviran, uknjizen na 86 m2 gradjevinske, odnosno na 84 m2 korisne povrsine, starogradnja. Prostran troiposoban....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 119.900 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 119.900 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 130.000 €
06.10.2025 - 125.000 €
29.04.2026 - 119.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova, eg (klima), bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 44 m2 gradjevinske, odnosno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 349.000 € na 338.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 338.000 €, 132,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 399.000 €
02.11.2025 - 380.000 €
19.11.2025 - 370.000 €
05.12.2025 - 360.000 €
14.01.2026 - 349.000 €
18.03.2026 - 338.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Vozdovac, Vozdovacka crkva, Gligorija Vozarevica, 4.0, 132 m2 sa 2 terase, II i III od III sprata, dupleks, eg, telefon, bez lifta, interfon, odmah useljiv, kompletno renoviran, uknjizen, mogucnost kupovine zasebne garaze sa parking mestom....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 220.000 €
03.12.2025 - 200.000 €
28.01.2026 - 190.000 €
27.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 1.5, 33 m2 sa terasom, III od IV sprata, podno grejanje, telefon, bez lifta, interfon, internet, inverter klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 27 m2, podrum, salonac, starogradnja. Jednoiposoban stan, orijentisan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 259.000 €
18.03.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0 (adaptibilan u 3.5), 69 m2 sa terasom, I od IV sprata, ta/cg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 64 m2, starogradnja. Prodaje se izuzetan porodican stan na Crvenom....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 300.000 €
29.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, izvorno stanje, uknjizen na 94 m2, prema nacinu koriscenja po katastru poseduje i 2 terase....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 406.000 € na 399.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 399.000 €, 73,00 m2 cca 5470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.08.2025 - 479.000 €
10.10.2025 - 469.000 €
07.11.2025 - 459.000 €
17.12.2025 - 449.000 €
04.02.2026 - 439.000 €
09.03.2026 - 429.000 €
16.03.2026 - 409.000 €
15.04.2026 - 406.000 €
17.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! NAMESTEN! Centar, Cika Ljubina, 3.0, 73 m2, IV od IV sprata, toplotne pumpe, tel, lift, interfon, useljiv po dogovoru, uknjizen na 69 m2, predratna zgrada. RETKO U PONUDI! Stan se nalazi u predratnoj zgradi u pesackoj zoni, kod....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.000 € na 170.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 195.000 €
05.11.2025 - 190.000 €
13.02.2026 - 179.000 €
27.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Jovana Bijelica, 3.0, 71 m2, bez terase, PR od IV sprata, ta, bez lifta, interfon, ktv, internet, 2 inverter klime, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 71 m2, podrum od 4 m2, starogradnja. Odlican 3.0 stan u prizemlju....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 340.000 € na 320.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 340.000 €
30.03.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Topolska, 3.0, 82 m2 sa terasom, II od II sprata, eg, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 76 m2, salonac, starogradnja. Jedinstven salonac na ekskluzivnoj lokaciji na Vracaru, u jednoj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 385.000 € na 375.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 375.000 €, 160,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.10.2025 - 380.000 €
03.11.2025 - 410.000 €
19.12.2025 - 395.000 €
28.01.2026 - 510.000 €
30.01.2026 - 390.000 €
17.04.2026 - 385.000 €
20.05.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Djeram, Djevdjelijska, 4.0, 160 m2 sa terasom i balkonom, V od V spratova, dupleks, cg, lift, video nadzor, uknjizen na 157 m2, podrum, mogucnost kupovine 1 do 3 parking mesta u garazi, zgrada iz 2010. godine. Prvi nivo: dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Save Kovacevica, Sava Burica, 2.5, 61 m2 sa 2 terase, IV od XI spratova, cg, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, luks, uknjizen na 58 m2 gradjevinske, odnosno na 54 m2 korisne povrsine, podrum, starogradnja.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 900 €, 65,00 m2 cca 14 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 900 €
15.04.2026 - 950 €
08.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

Centar, Dragoslava Jovanovica, 2.5 poslovni prostor, 65 m2 sa terasom, I od III sprata, cg, bez lifta, interfon, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen, salonac, starogradnja. Fenomenalna lokacija u strogom centru grada. Prostor je salonskog tipa, potpuno je renoviran i nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.200 €, 117,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

Vozdovac, Jove Ilica, 3.5, 117 m2 sa terasom, VPR od II sprata, cg, bez lifta, interfon, video nadzor, klima, odmah useljiv, mogucnost opremanja namestajem, uknjizen na 87 m2, novija zgrada iz 2013. godine. Prostorije: hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 vece i 1 manja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Trosarina, Vojvode Stepe, 3.0, 90 m2 sa terasom, VI od VIII spratova, toplotne pumpe, lift, interfon, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 88 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Veoma je svetao i prodaje se kompletno....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 430 € na 400 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 450 €
04.05.2026 - 430 €
13.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

Mirijevo, Grge Jankesa, 2.0, 60 m2 sa lodjom, II od VI spratova, cg, lift, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 60 m2 gradjevinske, odnosno na 56 m2 korisne povrsine, renoviran, starogradnja. Za izdavanje, dvosoban funkcionalan stan u srcu Mirijeva. Poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

Autokomanda, Trise Kaclerovica, 1.5, 50 m2 sa terasom, IV od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 47 m2, starogradnja. Kompletno renoviran stan sa modernim enterijerom u dobro odrzavanoj zgradi. Opremljen je novim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-187 (od ukupno 187)

<< <1 2 3 4 5> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com