• GoHome Professional
oglasi.rs - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • oglasi.rs - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs

  • Za upit "oglasi.rs" pronađeno 64 061 nekretnina - prosečna cena 2.142 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • useljiv
    • bazen
    • lift
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 247.200 €, 73,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvosoban stan na Bulevaru oslobodjenja, nadomak svih sadržaja i jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno dobro održavan, bez ulaganja. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 93.250 €, 36,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u modernoj stambenoj zgradi u izgradnji, smeštenoj na izuzetnoj lokaciji na Telepu. Zgradu gradi pouzdan investitor. Stanovi su projektovani tako da zadovolje savremene standarde stanovanja – funkcionalni rasporedi, maksimalna iskorišćenost prostora. U ponudi....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.250 €, 59,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu, sa planiranim završetkom radova do marta 2026. godine. Ovi stanovi dolaze od pouzdanog investitora poznatog po visokim standardima gradnje i kvalitetu. Stanovi su opremljeni PVC petokomornom stolarijom koja osigurava odličnu energetsku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 46.200 €, 77,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110992.Izdaje se odličan, kompletno namešten i opremljen dvoiposoban stan (77 m2) na 5. spratu stambene zgrade sa liftom u neposrednoj blizini Štranda i Mosta slobode, Liman 2. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 175.100 €, 56,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran dvosoban stan na odličnoj lokaciji – kod Železničke stanice. U ponudi imamo moderan i funkcionalan dvosoban stan, smešten na atraktivnoj lokaciji u blizini Železničke stanice. Stan je kompletno renoviran, urađen sa pažnjom na detalje, i spreman za useljenje bez....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 102.650 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cetvorosoban nov . Povrat Pdv-a . Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 154.220 €, 45,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 256.860 €, 126,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambenu izgradnju. Rok završetka radova planiran je za septembar 2026. godine. Objekat se gradi po najsavremenijim građevinskim standardima, uz korišćenje prvoklasne keramike, vrhunske sanitarije i kvalitetnih završnih materijala. Posebna pažnja posvećena je svakom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.350 €, 27,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija, podno grejanje, svaki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 133.390 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan četvorosoban stan od 80m2 sa sopstvenim parking mestom.Stan se nalazi na odličnoj,mirnoj lokaciji ,a na samo 7 minuta vožnje do samog Centra grada.Stan se prodaje sa svim ugradnim elementima .Grejanje je na gas i plaća se samo u sezoni.Poseduje dve terase i sama zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 123.600 €, 41,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Dvorišni objekti na odličnoj lokaciji. Dve stambene jedinice, od kojih je jedan stan kao jednosoban od 19 m2, drugi dvosoban, od 31 m2. Ukupno imaju oko 50 m2. U dvorištu ima i garaža. U prirodi ima mnogo više kvadrata. Poseduju i tavanski prostor. Pogodan prostor za firmu ili neku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 265.000 €, 137,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i privatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća se satoji od 137m2 stambene površine + 50m2 dvorišta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 143.330 €, 51,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 549.000 €, 183,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111064.Izdaje se kompletno opremljen lokal od 183 m2 na vrlo atraktivnoj lokaciji, blizu bivšeg hotela Park. Sav nameštaj i oprema za restoran ulazi u cenu mesečne zakupnine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Za više informacija pozovite.Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, FRUSKA GORA, 1.490.000 €, 2000,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO U SRBIJI SA POGLEDOM U BUDUĆNOSTProdajemo u srcu Fruške gore Fabriku prirodne mineralne vode sa svim pratećim sadržajimaObjekat se sastoji iz glavne velike proizvodne hale veličine 2000 m2 u kojoj se nalaze sva glavna postrojenja za proizvodnju,poslovni prostor od 127 m2,na....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 358.440 €, 274,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu. U pitanju je porodična spratna kuća u centru Temerina. Kuća ima tri etaže- suteren, prizemlje i potkrovlje. Suterenski deo je u sivoj fazi i poseduje ukupno pet prostorija. Na pizemlju se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 100.100 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se Lux stan u mirnom delu Vracara, na idealnoj poziciji, sa kompletmim namestajem najvise kategorije. Osim standardnih aparata stan ima kablovsku mrezu, internet, elektro roletne, 2 klima uredjaja, ostavu i garazno mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 207.640 €, 80,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 213.000 €, 94,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnina na traženoj lokaciji. Klasičan četvorosoban stan, orijentisan je tako da ima dosta prirodne svetlosti, odličan raspored, prostrane spavaće sobe. Zgrada uredno održavana, blizina škola, pijace, autobuskih stajališta kao i samog centra grada. Za više informacija i sam obilazak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 108.150 €, 30,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar, 30m2, namešten, uknjižen+++Agencijska oznaka stana 1062210, Novi Sad, Bulevar, jednosoban, 30m2, prvi sprat. Kvalitetan stan na fenomenalnoj lokaciji. Idealan kako za život tako i za izdavanje. Prodaje se kao na slikama namešten. Bez ulaganja. Blizina centra, bulevara, sajma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 99.500 €, 23,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjiženo 1/1. Garsonjera na atraktivnoj lokaciji. U blizini škola, vrtića, kafića i restorana. Stan bez većih ulaganja, svetao. Mogućnost dogovora oko kupovine garaže. Za više informacija kontaktirajte nas! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam dvoiposoban stan na Detelinari, uknjižen na 50m2, u prirodi ima više kvadrata. Stan se nalazi u mirnoj ulici u blizini škole. Zgrada je održavana i poseduje lift. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.520 €, 92,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fenomenalan porodičan četvorosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Uknjižen 1/1 na vlasnika. Stan se sastoji iz velikog prostranog dnevnog boravka, 3 spavaće sobe,2 mokra čvora, terase, ostave i kuhinje sa šankom. Na odlicnoj lokaciji, odlična kvadratura, odličan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.320 €, 39,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adice dvosoban stan 39m2! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group. rs Agencijski ID: 541942 Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 319.000 €, 80,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna zgrada. Moderan i extra svetao stan sa stilom. Odličnog rasporeda sa tri terase. Prodaje se sa garažnim mestom. agencijska provizija 2% Terasa.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Beograd, 206.000 €, 83,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam vam kuću novije gradnje na potezu Petrovaradina. Kuća se nalazi u mirnom delu Petrovaradin u blizini je autobuske stanice i marketa. Kuća poseduje 3 spavaće sobe, komforan dnevnik boravak i odvojenu kuhinju sa trpezarijom. Za više informacija o kući pozovite naše agente....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 320,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa porodična kuća odlične gradnje u naselju Apelovac. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodičan život, u naselju koje je poslednjih godina u ekspanziji. Kuća je samostojeća, u osnovi 90m2, spratnosti p plus 1 plus pk. Nalazi se na placu ukupne površine 3.65 ara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 286.825 €, 81,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.5, 81.95 m2, terasa 5,23m2, CG, lift, II/VII, telefon, interfon. Građevinska dozvola. 🏡 NA PRODAJU – Komforan 3.5 stan sa 3 spavaće sobe, 2 kupatila i velikom terasom 📅 Završetak radova: oktobar 2025. 📍 Idealna pozicija – 2. sprat ✨ U ponudi funkcionalan, dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 82.400 €, 41,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartmani – Vrdnik. Investicija sa gotovim biznis modelom, uključeno korišćenje SPA centra i bazena. Na idealnoj lokaciji u srcu Vrdnika, na obroncima Fruške gore, prodaju se luksuzno opremljeni apartmani u okviru kompleksa – savršena prilika za investiciju ili privatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 152.300 €, 55,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lep stan u kvalitetno građenoj zgradi poznatog investitora, na odličnoj lokaciji gde se nalazi sve što je potrebno za udoban život. U stanu je i nameštaj, to je stvar dogovora sa prodavcima. Potrebno higijensko krečenje i malo osvežiti stan. Uredna zgrada. Uknjižen! Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.000 €, 80,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan, 80 m² – Veternička rampa, 130.000 € Na prodaju četvorosoban stan površine 80 m² na odličnoj lokaciji – Veternička rampa, idealan za porodično stanovanje! Stan se nalazi u novijoj zgradi, u mirnom i porodičnom kraju sa odličnom infrastrukturom i brzim pristupom gradu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.820 €, 29,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo jedinstvenu priliku za kupovinu stana u jednoj od najlepših i najmodernijih zgrada koja se trenutno gradi na Telepu, u neposrednoj blizini Limana 4 i Bulevara Evrope. Ova zgrada predstavlja pravi izbor za sve one koji žele komfor, luksuz i savremeni dizajn, u kombinaciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 110.020 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 163.000 €, 83,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična izgradnja na Veterničkoj rampi! U ponudi su stanovi raznih struktura. Pouzdan i kvalitetan investitor koji ima niz završenih projekata iza sebe. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi odlična je za miran porodičan život, kao i investicija.....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 155.000 €, 192,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću na odličnoj lokaciji u Rumi, površine placa preko 11 ari. Kuća je koncipirana tako što se u prvom delu kuće nalazi poslovni prostor (50m2), potom se nastavlja stambeni deo koji je renoviran ( PVC stolarija, laminati, renovirano kupatilo, centralno grejanje), a treća....

 
 
 
  Kuća, BEZDAN, 127.310 €, 223,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću za odmor u neposrednoj blizini Bezdana. Locirana na Bajskom kanalu na placu površine 2386m2. Ima sopstveni mol za vezivanje plovila. Sama kuća je kompletno opremljena kako za uživanje u prirodi, tako da je pogodna kako za beg iz gradske buke, tako i kao investicija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 249.250 €, 151,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo ogroman petosoban stan sa tri terase u predivnoj novoj zgradi premijum kvaliteta na Veterničkoj Rampi. Zgrada je izuzetno kvalitetno izgrađena, investitor nije štedeo na materijalima, predivan dizajn prostora, bogato osvetljeni stanovi, sjajna organizacija prostora, lepo....

 
 
 
  Kuća, MALI MOKRI LUG, 425.000 €, 490,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetno građena višenamenska kuća iz 2018. godine. U mirnom okruženju. Kuća ima 4 nivoa (npr+vpr+I+ptk) i sastoji se od više stanova sa terasama. Grejanje na toplotne pumpe. Pogodna kako za stanovanje tako i za poslovni prostor. Sama na placu 5.2 ara koji je vlasništvo 1/1. Poseduje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 215.430 €, 89,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan kompletno renoviran bez ikakvih ulaganja. Pogled ima ka Fruškoj Gori. Nalazi se na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici nadomak svih aktuelnih dešavanja. Za sve informacije nazvati agenciju. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.250 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, prostran, svetao, trosoban stan, na izuzetnoj lokaciji. Veoma kvalitetna zgrada, novijeg datuma, uvučena sa ulice. Stan odlično opremljen (bambusov parket, PVC, sigurnosna vrata.). Uz stan postoji mogućnost kupovine garaže, ali nije uslov za kupovinu. Nekretnina je uknjižena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 68.400 €, 45,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prazan, odmah useljiv stan. Napravljen umesto garaže u dvorištu zgrade. Knjiži se kao stan. Nema ulaganja, useljiv je po isplati. Cena za dogovor. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 119.760 €, 45,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja april 2026. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-546 (od ukupno 823)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>