• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • oglasi.rs do 130 m2 što manji - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 što manji

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 što manji" pronađeno 51 583 nekretnina - prosečna cena 2.262 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, INĐIJA, 49.995 €, 21,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Slankamen, direktan izlaz na Dunav, 1402m2 + 21m2 vikend kućica, uknjižen+++Agencijska oznaka stana 3046551, Stari Slankamen – Oduševac. Ekskluzivna prodaja, plac u Starom Slankamenu – direktan izlaz na Dunav! Prelepa parcela površine 1402 m², koja se prostire do same obale....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 62.500 €, 21,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Medakovića I, okružen zelenilom, tek renoviran, namešten. Stan se u papirima vodi kao poslovni prostor tako da nije moguće da se kupi putem stambenog kredita. Moguće je kupiti preko kredita za pravna lica (firme). Stan je uknjižen bez tereta i zabeležbi. Struja prebačena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 280 €, 21,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera na Bulevaru Oslobođenja. Površine 21m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade se liftom. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite 066 82 92 100 ili 066 82 92 200, Agencija N Nekretnine, Novi Sad -Bulevar Evrope....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 33.225 €, 21,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na novoj lokaciji novo urbano naselje! Vise vila sa stanovima razlicitih struktura. Do Promenade za 5 minuta voznje. Odlican kvalitet gradnje. Garsonjere razlicitih kvadratura: 21 m2 - 33225 eur 26 m2 - 41270 eur 28 m2 - 44080 eur Vredi pogledati!!! 0611436777 Parking, garaža, Satelitska,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 128.750 €, 21,00 m2 cca 6130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se vikendica na Kamenjaru, sa spektakularnim pogledom na Dunav savršen je kutak za sve koji žele da uživaju u prirodi. U prirodi nekretnina ima cca 70m2, smeštena uz obalu, pruža mir i privatnost, a terasa i dvorište idealni su za opuštanje i rekreaciju. Blizina reke i netaknute....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 56.000 €, 21,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude garsonjeru u perfektnom stanju, potpuno novu, praznu, odmah useljivu, ugovorne površine 21m² korisnog prostora. Sastoji se od sobe, kuhinje i kupatila. Nalazi se u prizemlju tek sazidane zgrade, u ulici Vojvode Stepe u Kumodražu, na Voždovcu. Sama zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 41.960 €, 21,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 40.000 €, 21,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal na Novom naselju ulici Mileve Marić. Lokal se nalazi u prizemlju zgrade, ulični je i uknjižen. Pogodan je za više delatnosti. Starija gradnja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 36.500 €, 21,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***Odlična garsonjera-novogradnja***Oglašavamo prodaju prelepe nove garsonjere sa pripadajućim parking mestom na Adicama.Poseduje kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak i kupatilo.Ispred ulaza je lep prostor koji se koristi kao terasa.Podno grejanje na toplotne pumpe.Baš,baš niski....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 38.000 €, 21,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru desavanja u srcu Ilina, prodaje se kuca sa pomocnim objektom za rusenje ili adaptaciju.Kuca je 21m2 ,pomocni objekat 17m2 na placu od oko 20ari.Plac ima dva prilaza jedan sa glavnog seoskog puta a postoji i sporedni prillaz idealan ako su radovi oko kuce u pitanju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 70.040 €, 21,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika na Grbavici! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt : 021/221-5100 , 064/8033305 553241 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 43.260 €, 21,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep lokal u samom centru grada. Pogodan za izdavanje i za rad. .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 94.500 €, 21,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kopaonik( poznat i kao Srebrna planina) je najveći planinski masiv u Srbiji. Jedan njegov deo je zaštićena zona pod imenom Nacionalni park Kopaonik u okviru koga postoji veći broj zaštićenih prirodnih celina,a na njemu se nalazi i najveći skijaški centar u Srbiji. Njegov najviši vrh....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 76.220 €, 21,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična ponuda, mirna lokacija, Prilika, Dvoiposoban, 42m2, Adice +++ Agencijska šifra stana 1058015, Dvoiposoban, 42m2, Adice. Oglašavamo dvoiposoban stan na mirnoj lokaciji, izuzetan kako za život tako i za izdavanje. Novija zgrada iz 2020 god. Stan uknjižen na 21m2 na spratu još....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 70.040 €, 21,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika na Grbavici! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 553241 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 43.010 €, 21,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 39.140 €, 21,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Nekretnina se nalazi na odličnoj, mirnoj lokaciji. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 41.200 €, 21,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Garsonjera na Izlazu iz Veternika, 19m2. U blizini je autobusko stajalište, dobro povezana s gradom. Uvučena, na mirnom i tihom mestu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 62.000 €, 21,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renovirana garsonjera na izuzetnoj lokaciji. Zajednička krovna terasa odmah pored ulaza u stan. Prelep pogled na Frušku Goru i ceo Novi Sad. Uknjižena 1/1 , može kredit. Pripadajuća podrumska ostava. Za više informacija i razgledanje, pozovite. 064/2202-511 Radojica Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 56.650 €, 21,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičnu nekretninu u izgradnji. Rok za završetak radova je avgust 2025. godine. Za više informacija kontaktirajte naše agente. 064/8222174 064/8222175 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 66.450 €, 21,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007461.Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu - u srcu Starog grada, nalazi se ova funkcionalna garsonjera, idealna kao investicija. Ono što ovu nekretninu izdvaja jeste izuzetna lokacija - u neposrednoj blizini pešačke zone, Keja, Dunavskog parka, Univerziteta,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Rotkvarija, 250 €, 21,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se ulični lokal – Rotkvarija, prometna lokacija 🏙️✨ 📏 Površina lokala: 21 m² 🚻 Toalet : 3 m² ❄️ Opremljen klima uređajem ✅ Funkcionalan prostor pogodan za različite delatnosti (trgovina, usluge, kancelarija i dr.) 📍 Nalazi se na Rotkvariji, na atraktivnoj i prometnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 68.000 €, 21,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje uknjiženu garsonjeru u centru Novog Sada bez posrednika. Nalazi se na visokom prizemlju, dvorišno orjentisan. Stan je udmah useljiv po isplati. Moguća je kupovina na kredit. Stan je idealan za izdavanje kao i za život. Terasa, Internet, Telefon.

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 53.560 €, 21,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manji apartman na prvom spratu poznatog resorta Kraljevi Čardaci na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 20,57 m2, odlično je orijentisan i osvetljen, udoban i moderno opremljen. Prodaje se kompletno namešten. Pogodan je za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 67.000 €, 21,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan,bez ulaganja.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 53.260 €, 21,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal u poslovnoj Elephant na Bulevaru oslobođenja. Izuzetna lokacija, u zakupu, ugovor na 10 godina. https://trg-nekretnine.rs/prodaja-lokala/novisad-bulevar/503455 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 56.650 €, 21,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odlicnu garsonjeru u izgradnji. Za vise informacija kontaktirajte nase agente. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 82.700 €, 21,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa garsonjera u visokom prizemlju, dvorisno orijentisana, svetla i bez ulaganja. Trenutno je pod zakupom pa zakup može da se produži ili da se prekine u zavisnosti od buduće namene. Garsonjera se sastoji od sobe, kuhinjske niše i kupatila. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 35.700 €, 21,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u izgradnji na odličnoj lokaciji, na najlepšem delu Divčibara, na svega pedesetak metara od hotela ''Crni Vrh''. Period useljenja je maj 2024. Fleksibilna je, mogućnost otplate u fazama. Gradnja izvedena po najvišim standardima. Objekat je okružen sa svih strana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.200 €, 21,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera Adice+++Agencijska oznaka 1061629 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.200 €, 21,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1098470 Na prodaju garsonjera na Adicama. U mirnom delu u novoj zgradi, kompletno namestena garsonjera. Uknjižena kao garaža. Pogodno za iznajmljivanje . Za više informacija pozovite 064/823-66-16 Nikola .

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 49.000 €, 21,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 EKSKLUZIVNA PRODAJA garsonjera na Kopaoniku u vikend naselju, u apartmanima Jolly kop , garsonjera je uknjižena 21m u visokom prizemlju , prodaje se sa komplet novim namestajem .. .trenutno se izdaje preko cele godine, ko kupi može preuzeti zakup. Moze zamena za stan u Novom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 65.000 €, 21,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 21m2, GARSONJERA Na prodaju je ova odlična garsonjera u kvalitetno gradjenoj zgradi nadomak centra grada. Zgrada ima parking sa rampom za stanare zgrade, nenaznačena mesta ali ih ima dovoljno za sve stanare. Stan se nalazi na drugom spratu, a zgrada ima i lift. Nakon malog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 61.000 €, 21,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam poslovni apartman u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2025 godine. Orjentacija stana je na ulicu u pitanju je visoko prizemlje, južno orjentisan i izuzetno je svetao. Nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 70.040 €, 21,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retka prilika na Grbavici! Za više informacija pozovite naše agente prodaje!064/8222-116 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 250 €, 21,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE RENOVIRAN STAN U CENTRU GARSONJERA KOMPLETNO OPREMLENA NOVIM NAMESTAJEM TROSKOVI IZUZETNO MALI GREJANJE NA INVERTER KLIMU PLACA SE SAMO VODA PO POTROSNJI USELJIVA ODMAH CENA 250eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 56.650 €, 21,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 547477 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 21,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera na Bulevaru Patrijarha Pavla u izgradnji sa rokom avgust 2025. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.064/1494114 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 44.110 €, 21,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Rok kraj godine. Izgradnja na dobroj lokaciji. Stanovi različitih struktura i cena. Za više informacija, pozovite! 021/221-5500 Agencijska šifra: 551497 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 54.000 €, 21,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 21,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera u prizemlju. Izgradnja sa rokom Avgust 2025. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 547478 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 55.620 €, 21,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČNA MANJA GARSONJERA NA VIDOVDANSKOM NASEJU---Agencijska šifra 1000097Prodaje se odlična manja garsonjra na Vidovdanskom naselju u neposrednoj blizini Najlon pijace. Stan se nalazi na drugom spratu u manjoj zgradi. Prodaje se kompletno nameštena. Grejanje podno , niski režijski....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 549)