• GoHome Professional
oglasi.rs do 130 m2 što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs do 130 m2 što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 130 m2 što manji

  • Za upit "oglasi.rs do 130 m2 što manji" pronađeno 51 584 nekretnina - prosečna cena 2.262 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • parking
    • parket
    • uknjižen
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 61.800 €, 18,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

530153-Predstavljamo Vam savršenu priliku za ulaganje, ova nepokretnost se nalazi na samo 10 minuta hoda od Zmaj Jovine ulice u samom srcu Novog Sada. Stan je kompletno renoviran kao i što se vidi na fotografijama. Za više informacija o ovoj nekretnini kao i za zakazivanje gledanja....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 27.890 €, 18,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal se nalazi u samom centru grada, na izuzetno prometnoj lokaciji koja garantuje visoku vidljivost i lakoću pristupa. Prostire se na 18m2 kvadratnih metara i savršeno je prilagođen za raznovrsne poslovne namene. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 36.050 €, 18,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za vise informacija pozovite 021/221-5500 Agencijska sifra: 512687 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-spens/512687 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 48.000 €, 18,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan na odličnoj lokaciji, koji je dobijen od adaptirane garaže. Stan je uknjižen na 18 m2, a ukupna površina je 31 m2. Stan se sastoji od višenamenske sobe, kupatila. Ispred stana je mesto za parkiranje. S obzirom na odličnu lokaciju, u neposrednoj blizini nalazi se gradski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 66.950 €, 18,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična ponuda. Opremljena garsonjera na fantastičnoj lokaciji, bez ikakvog ulaganja+++Agencijska oznaka stana 1064112, Novi Sad, Kej,15 ( zapravo 18 m2) m2, garsonjera, prvi sprat. Predivna ušuškana garsonjera od 18 m2 na prvom spratu, maltene komplet opremljena se prodaje. Svetla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 39.900 €, 18,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelepa garsonjera na odličnoj lokaciji. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila. Ispred je dvorište koje mogu da korsite. Uknjižen. U blizini sve što je neophodno za život, market, autobuska stanica. Nekretnina se može pogledati svaki dan uz prethodnu najavu.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 33.000 €, 18,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Podzemnom prolazu. Lokal je površine 18 m2, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija, sam centar grada ispod pešačke zone. U postupku uknjiženja. Za više informacija javite se, ovo je samo deo naše ponude. Obrenovićeva, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 61.550 €, 18,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na 2 minuta hoda do Pašićeve ulice i pešačke zone u centru Novog Sada, Zmaj Jovine ulice, nalazi se odlična garsonjera. Uknjižena 1/1. Komplet opremljena sa nameštajem i tehnikom i posuđem. Ulično je orijentisana. Računi grejanja su niski. Svetla, lepa i brzo useljiva. Kuhinja i kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 20.000 €, 18,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Montažni kiosk na samoj pijaci na Banovom brdu. Lokacija i prostor idealni za razne delatnosti. Agencijska provizija za kupca 700 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. Bore....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 200 €, 18,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera na Telepu. Prostire se na površini od 18m2, potpuno opremljena lepim nameštajem. Grejanje je na struju što za Vas predstavlja uštedu novca. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 250 €, 18,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan lokal pored saobraćajne škole u blizini Riblje pijace. Godinama je radio kao trafika, može i za druge namene. Episkopa Visariona 5, Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 58.710 €, 18,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Socijalno, manji stan u blizini centra , renovirano+++Agencijska oznaka1061800.Garsonjera kod zgrade socijalnog . Stan je u manjem objektu , renoviran, useljiv. Uknjizeno je u idealnom delu . Za više informacij ai gledanje pozvati na 0641709174 MILA Terasa.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 39.200 €, 18,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u novom podzemnom prolazu, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Lokal je izdat i uvek se u njemu obavljala delatnost. Uknjižen je na 18m2 i sastoji se od jedne višenamenske prostorije. Uknjižen kao privatna svojina 1/ 1, čisto vlasništvo.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 97.000 €, 18,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera u kvalitetnoj zgradi starije gradnje. Uknjižena. Lepo održavana, stavljena je pvc stolarija. Na odličnoj lokaciji, za preporuku. Agent Kristina Kablar lic.br.1313 Telefon: 069/5111-227 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 18,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 18m2, GARSONJERA Prodaje se odlična garsonjera na atraktivnoj lokaciji, na drugom spratu, u zgradi bez lifta. Garsonjeru čine soba sa kuhinjom, kupatilo i zastakljena ostava. Garsonjera je upravo kompletno renovirana i orijentisana ka dvorištu. Uknjižena je u idealnom delu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 30.000 €, 18,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobra lokacija u Zemun polju. Urađena termo izolacija. Porking mesto. Vrlo blizu prevoza i marketa. Uknjiženo kao garaža na 14m2. . Parking, garaža.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 68.600 €, 18,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal u samom centru Novog Sada. Lokal je bez ikakvog ulaganja, pogodan za razne delatnosti ugostiteljstva i administracije. Za više informacija, pozovite! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 99.000 €, 18,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider Vam sa zadovoljstvom prezentuje mali stan na najboljoj lokaciji i kao takav je uvek odlična investicija! Odličan kako za život u gradskom jezgru tako i za sve vrste rentiranja. Uknjiženo 16m2 + 3m2 terasa koja nije uknjižena. Za vise info pozovite: 069 43 98 056 Cekamo vas poziv!....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 36.050 €, 18,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo lokal u centru Novog Sada, odličan za kancelarije, ordinaciju i druge tihe delatnosti. Nalazi se u poslovnoj zgradi, nije ulični. Uknjižen. Šifra oglasa 35724 Agencijska provizija uračunata u cenu, koja se može i korigovati. Kontakt 0646432338 Ljiljana Marković Novogradnja.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 74.160 €, 18,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite nas! 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-lokala/novisad-grbavica/338127 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 57.000 €, 18,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen ulični lokal u novijoj zgradi, na samo 1min.od FUTOŠKE PIJACE, BULEVARA OSLOBOĐENJA, GRBAVICE. Odličan ulični lokal sa uvučenim mokrim čvorom i prostorom za čajnu kuhinju. TRENUTNO JE POD ZAKUPOM!!! USELJIV ODMAH!!! POZOVITE!!! Futoška pijaca, Starija gradnja, Internet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 50.000 €, 18,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je uknjižena garsonjera 18m2 (mereno 22m2) koja se nalazi na odličnoj lokaciji u naselju Medaković 2. Funkcionalna, idealno za studente, kao i parove. Vlasništvo 1/1, moguća kupovina na kredit. U neposrednoj blizini su svi neophodni infrastrukturni sadržaji, mnogobrojni objekti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 220 €, 18,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera,u centru grada.Stan se nalazi na odličnoj lokaciji,u blizini svih gradskih sadržaja.Stan je ušuškan,tako da su mesečne režije jako male.Useljiv odmah. Potreban depozit, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 27.810 €, 18,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 105.000 €, 18,00 m2 cca 5830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan površine 18m2, na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Hrama svetog Save, Kalenić pijace, Pravnog fakulteta. Nalazi se u urednoj zgradi starije gradnje, stan je kompletno renoviran 2017 godine. Orijentisan prema dvorištu, izuteno tih i svetao. Zbog svoje strukture ali....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 230 €, 18,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan lokal na početku Bulevara Nemanjića, u ulici Vojvode Tankosića. Nalazi se u prizemlju stambeno poslovne zgrade. Površina lokala je 18m2! Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Renoviran je. Ima klimu. Grejanje je centralno. Nalazi se na idealnoj lokaciji, pa je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 300 €, 18,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal površine 18 m² u Železničkoj ulici, idealan za mirnu delatnost (kancelarija, studio, atelje, salon i sl.). 📍 Lokacija: Železnička ulica, Novi Sad 📐 Površina: 18 m² (visina 4m) 💰 Depozit: obavezan (u visini jedne mesečne kirije) ⚠️ Napomena: lokal nije pogodan za....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad - blizina futoške pijace, prodaje se odličan ulični lokal, uknjižen i odmah useljiv. Nalazi se na odličnoj lokaciji, trenutno je pod zakupom i postoji mogućnost produženja. Za više informacija pozovite 060-6211-685 Peđa .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na top lokaciji , ulicni lokal. Grbavica. Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 18,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi garsonjera na Grbavici. Nalazi se na trećem spratu, a prostire se na površini od 18m2, takođe ima i funkcionalan francuski balkon. U krugu zgrade se nalazi apsolutno sve što je potrebno za svakodnevno funkcionisanje. Odmah je useljiv, a Vi nas za više informacija pozovite.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 18,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prazan ulični lokal (18 m2) na vrlo prometnom mestu, u prizemlju zgrade na Novoj Detelinari. Pogodan je za razne vrste delatnosti, sadrži dva mokra čvora, mesečni računi su vrlo niski. Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 18,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo par minuta do samog Centra grad potpuno nameštena garsonjera. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom, a prostire se na površini od 18m2. Poseduje dvorišno orijentisanu terasu. Odmah je useljivo, a Vi nas za više informacija pozovite. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 18,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nameštena garsonjera sa terasom. Na prvom spratu. Na samo 5 minuta od samog centra grada. Potreban depozit, kontakt: 0693831004 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 18,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se garsonjera na Telepu. Prostire se na površini od 18m2, potpuno opremljena lepim nameštajem. Grejanje je na struju što za Vas predstavlja uštedu novca. Za više informacija pozovite naše agente. Potreban depozit.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, Na upit, 18,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

izdaje se poslovni prostor-lokal 18m2 pogodan za više delatnosti (kancelarija,uslužne delatnosti)ima mokri čvor i izdvojen prostor za manju kuhinju. nalazi se u stambenoj zgradi na početku bulevara u blizini doma zdravlja. Za više informacije pozvati:065/222 3922,065/883 3446.Libo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, Na upit, 18,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105166, PR/, izlog, lokal. Lep lokak na pijaci Banovo Brdo, za razne namene. Ima mokri čvor. Radno vreme pijace do 19h. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, Na upit, 18,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opremljena garsonjera Ulica Veselina Maslese Useljiva odmah Kontakt na tel 0694416635 Potreban depozit, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 61.800 €, 19,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokacija. Uknjižena garsonjera u blizini centra grada. Uz određena ulaganja - odlična kako za život tako i za rentiranje. Ublizini Spensa, fakulteta, centra grada, gradskog prevoza itd. Dvorišno orijentisana, mir, tišina. Iznad stana još jedna etaža. Naša preporuka pozovite.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 82.400 €, 19,00 m2 cca 4340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Izvrsna garsonjera smještena u centru grada, idealna kako za iznajmljivanje tako i za život. Stan ne zahtijeva dodatna ulaganja, nalazi se u mirnom okruženju, bez buke. Svakako vrijedi razmotriti. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 58.710 €, 19,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u prizemlju novije zgrade,na odličnoj lokaciji. Blizina autobuske stanice i svih važnih sadržaja. Stan je neuseljavan,kompletno namešten,sve novo u stanu i spreman za useljenje,bez ulaganja.Odličan raspored je poseduje galeriju ,koja je spaća soba. Ideačna je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 44.290 €, 19,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen 1 stan u Novom Sadu, SAJMISTE, površine 19 m². Stan je Polusuteren. Blizina svih sadržaja. Odličan i za izdavanje. Vredi pogledati. Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 41.200 €, 19,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera u izgradnji! Nalazi se u neposrednoj blizini Železničke stanice. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Rok useljenja je početak 2024. godine. Za više informacija pozovite Vašeg agenta prodaje! .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 550)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>