• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 prizemlje lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 prizemlje lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 prizemlje lift

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 prizemlje lift" pronađeno 768 nekretnina - prosečna cena 2.600 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 2.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u Sremskoj Kamenici, naselje Tatarsko Brdo, ulica Mare Ognjanovic. Sazidana je, odnosno useljena krajem avgusta 2020. godine. Od centra grada udaljena je 5 kilometara. Polozaj objekta je prema gradu Novom Sadu i pogled je panoramski. Zgrada sadrzi tri posebne stambene....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 227.370 €, 119,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 249.640 €, 119,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izvanrednu izgradnju u Petrovaradinu! Izgradnja lux objekta sa dva sprata i lokalima u prizemlju. Po planu rok izgradnje je mart 2027 godine. Oprema je vrhunskog kvaliteta, italijanska keramika u kuhinji i kupatilima, premium sanitarije, PVC stolarija, parket kao....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 prizemlje lift'
226.950 €
436.780 €
125.000 €
  Stan, MAJUR, 250.100 €, 119,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MAJUR, 349.616 €, 121,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan zajedno sa garažom u prizemlju moderne urbane vile u mirnom delu Petrovaradina nadomak tvrđave. Uređena, mirna ulica, blizu glavne ulice , pruža osecaj intime i privatnosti, a opet ima odličnu povezanost gradskim autobuskim linijama i saobraćajnicama sa....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 329.830 €, 114,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 329.830 €, 114,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 329.740 €, 114,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 387.500 €, 114,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju stana u maloj zgradi, stanu pripada dvorište od 50 m2. Agencijska oznaka stana 1100322, Novi Sad, Telep, 114 m2, četvorosoban, prizemlje. Oglašavamo prodaju četvorosobnog stana sa tri kupatila, ostavom u suterenu i sopstvenim dvorištem od 50 m2. Završetak radova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 512.940 €, 113,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Izuzetno retko u ponudi, jedan od najlepših penthausa na tržištu. Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla. Kompletna rasveta stana je na senzore. Na gornjem nivou se nalazi bazen sa pravom oazom za sunčanje i uživanje. Prodaje se kompletno opremljen luksuznom opremom. Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 515.000 €, 113,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno retko u ponudi, jedan od najlepsih penthausa na trzistu. Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla, 113m2(realno 276 m2)četvorosoban, četvrti sprat. Sta reci nego savrsenstvo od stana kao i projekat same nekretnine, kompletna rasveta stana je na senzore, tako da vase kretanje prati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 113,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je moderno opremljen i kompletno renoviran četvorosoban stan u mirnom, porodičnom delu Bežanijske Kose, okružen zelenilom i parkom. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade iz 1995. godine, sa rampom za osobe sa invaliditetom i velikim javnim parkingom u hladu drveća.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 513.000 €, 113,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u Novom Sadu, SOMBORSKI BULEVAR, površine 173 m²+terasa oko 100 m2 sa JAKUZI.U ceni je nameštaj i garaža koja se nalazi u prizemlju zgrade koja ima 56m2.Dobra lokacija u blizini svih sadržaja za život.Vredi pogledati. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 285.830 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja prekrasnog duplex stana od 111 m² sa tri prostrane spavaće sobe. Veliki i svetli dnevni boravak sa modernom kuhinjom i elegantnom trpezarijom savršeno je mesto za porodične trenutke i druženja. U prizemlju se nalazi praktičan WC, dok je kupatilo na spratu, opremljeno savremenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 289.560 €, 111,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, blizu Dunava i mirnom delu Gornjeg grada u Zemunu gradi se lux stambeno-poslovni kompleks, odlično povezan sa svim delovima Beograda. Sastoji se od dve lamele sa podzemnom garažom. Cep kompleks će biti izolovan od okolnih saobraćajnica i gužve jer će biti okružen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 259.000 €, 110,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 575 Idealna investicija- mogućnost nastavka zakupa- trenutno izdat za 1090€ na godinu dana stranim državljanima. Mogućnost korekcije cene za ozbiljne keš kupce. Osnovne informacije: • Kvadratura: 110 m² (84 m² registrovano) • Terasa: 18 m² ( plus dodatno 12 m² natkriveno i zastakljeno)....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 292.070 €, 110,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.640 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.760 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 401.970 €, 108,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu naselja-Socijalno, idealno pozicioniran nedaleko od centra grada i pešačke zone. Projekat je osmišljen tako da pruži savršen spoj savremenog stanovanja i poslovnog ambijenta, uz vrhunski kvalitet gradnje i upotrebu prvoklasnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 370.000 €, 108,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na lokaciji Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo vam izgradnju sa svega par stanova, u ovoj kvalitetno zidanoj zgradi! Skriveno od gužve a na veoma atraktivnoj lokaciji naći ćete ovaj stan od 108m2 koji poseduje najbolju opremu. Da navedemo samo nekoliko:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 443.410 €, 122,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 214.000 €, 107,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux stan u novogradnji u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, površine 107m2. Nalazi se na visokom prizemlju u manjoj novijoj zgradi koja ima lift. Stan je troiposobne strukture: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo i velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Topčider, 333.999 €, 106,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA SNIŽENA CENA SPECIJALNA PONUDA po 3100 +PDV PRODAJA LUKSUZNIH STANOVA U BEOGRADU - TOPČIDER RESIDENCE Direktna prodaja: 060 0660-422, 060 0660-423, 060 0660-429 Ekskluzivna prilika za kupovinu luksuznih stanova u jednom od najprestižnijih delova....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 217.550 €, 106,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Direktna prodaja od investitora - - Neto površina stana 106.38m2 - - Rok završetka radova 01.12.2026. godine - - Ulazni hodnik, 2 kupatila, 3 spavaće sobe, vešeranica, garderober, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, terasa - - U cenu nije uračunat PDV (10%), moguć je povrat istog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 282.500 €, 105,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelenila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100770, Novi Sad, Telep, 106m2, četvorosoban, drugi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 240.000 €, 104,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105115, I/IV, klima, terasa, uknjižen, novogradnja, ostava, pogodan za pp. Odličan 3,5 soban stan pogodan za poslovnu delatnost i stanovanje. Stan se nalazi u neposrednoj blizini pešačke zone, Dunavskog parka, Riblje pijace, parkirališta. osnovne škole i Zmaj Jovine....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dušanovac, 210.000 €, 104,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat je u prilici da vam ponudi dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Univerziteta Singidunum. Stan je površine 104m2, a pored prilike za stanovanje predstavlja i veliki potencijal kao lokal. Stan se nalazi na prizemlju objekta u novogradnji. Sastoji se od dnevne sobe koja čini jednu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 317.830 €, 103,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan porodičan neuseljavan četvorosoban stan u urbanoj vili na Novom Naselju. Stan se nalazi na visokom prizemlju visine preko 2,20 metara tako da porodica može da uživa u potpunom miru. Stan je dvorišno orjentisan. Stan je opremljen najkvalitetnijom opremom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 359.000 €, 103,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan stan u Zahumskoj ulici, na svega nekoliko minuta od Vukovog spomenika, u zgradi novije, veoma kvalitetne gradnje. Pozicioniran je na visokom prizemlju i orijentisan ka mirnom unutrašnjem dvorištu. Stan ima funkcionalan raspored, prostran dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 291.720 €, 102,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

BULEVAR, 102m2, ČETVOROSOBAN Predstavljamo Vam prodaju četvorosobnog stana u izgradnji sa rokom završetka kraj decembra 2024. godine. Zgrada je lokacijski odlično pozicionirana u blizini Sajma i Bulevara oslobođenja. Svi stanovi su identične strukture i rasporeda po vertikali. Prostorije....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 303.520 €, 101,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 291.980 €, 101,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 292.070 €, 101,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica - blizina centra, izdaje se fantastičan trosoban stan od 100m2 sa terasom od 50 m2 sa lepim pogledom + garaža u prizemlju zgrade. Zgrada je nova, kvalitetno građena, ima lift, podno grejanje na gas. Stan ima odličan raspored, ogroman dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen stan u lux zgradi koja se nalazi u Sremskoj Kamenici,u naselje Tatarsko Brdo. Od centra grada udaljena je 4 kilometara. Polozaj objekta je prema gradu Novom Sadu i pogled je panoramski. Zgrada sadrzi tri posebne stambene jedinice, tri garaze i tri parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 278.100 €, 99,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućuje mir i privatnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada. Stan ima lep pogled na Frušku goru i okolinu. Pripadaju mu dva parking mesta i 100m2 dodatne terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 247.200 €, 99,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U kvalitetno građenoj novogradnji, trosoban stan sa kvalitetnom opremom i dobrog rasporeda. Objekat je pod video nadzorom, uz stan ide garaža( 25m/2) i parking mesto za dva auta prizemlju. Odlična lokacija! Vredi videti! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 257.400 €, 99,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks urbanih vila i osmisljenog zelnila unutar kompleksa. Vrhunska gradnja i rasporedi unutar stanova+++Agencijska oznaka stana 1100769, Novi Sad, Telep, 100m2, četvorosoban, drugi sprat. Dizajniran kao zatvoreni kompleks sa prostranim zelenim površinama i raznovrsnim uslužnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 290.000 €, 98,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo komforan trosoban stan u ulici Visokog Stevana na donjem Dorćolu, u neposradnoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život . Stan se sastoji od prostranog predsoblja , dve spavaće sobe, dnevne sobe sa izlazom na lođu, kuhinje sa trpezarijom koja takođe izlazi na lođu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 370.000 €, 97,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan u prizemlju nove zgrade na Lekinom brdu u neposrednoj blizini Druge ekonomske skole,povrsine 97,35m,sa pripadajucim dvoristem od 52 m.Stan je projektovan za udoban j moderan zivot-opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i ssnitarijiom.Poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 257.500 €, 124,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Idealno za porodicu sa malom decom. Parkingsa zelenilomispred i oko objekta.Mirna lokacija sa obdaništem,osnovnom i srednjom školom u neposrednoj blizini. Park sa sadržajem za decu na 50m od objekta. Blizu centra grada, Promenade,Futoške pijace, prodavnice. Ulazu dvorište sa kapijom....