• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 prizemlje što veći - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs do 120 m2 prizemlje što veći - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 prizemlje što veći

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 prizemlje što veći" pronađeno 4 139 nekretnina - prosečna cena 2.001 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • luksuzan
    • 1.sprat
    • kablovska
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 148.800 €, 110,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Veterniku koja je u blizini škole, vrtića, ambulante, javnog prevoza. Sastoji se od dva odvojena stana, na spratu dvosoban i u prizemlju trosoban, ( oba pod zakupom). Kanalizacija, voda, struja, gas, optički internet, sve što je potrebno za stanovanje. Lep plac,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 88.000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternik, Somborska rampa. Izdvajamo iz ponude odličan poslovni prostor - prizemlje kuće sa posebnim, sopstvenim ulazom. Ovaj prostor čine jedna velika open space prostorija, kuhinja, dva toaleta i ostava. Podno grejanje na gas. SPC podne obloge idealne za komercijalnu upotrebu. Obezbeđen....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 88.000 €, 110,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor povrsine 110m2 na Avijaciji, u mirnoj ulici. Pogodan za razne vrste tihih delatnosti. Dve prostrane prostrije, jedna manja kancelarija, kuhinja i toalet. Ispred poslovnog prostora je dvorište koje zakupci koriste, kao i 3-4 parking mesta. Potreban depozit.....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVSKA PALANKA, 150.000 €, 110,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K604 Velika, manja kuća, garaža i pomoćna zgrada se nalaze na ograđenom placu u sklopu imanja površine 2 hektara u Selevcu. Priključak na auto-put je udaljen oko 7 km, te se do Beograda stiže za, svega, 50 minuta. Odlična lokacija i ponuda za život na selu, u prirodi i na čistom....

 
 
 
  Stan, KONATICE, 60.000 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99031, 5a, struja, uknjižen, renoviran. Kuća sa dvorištem u centru sela,800m udaljenosti od crkve Sv.apostola Tome,Konatice.Škola, dobro snadbevena prodavnica, crkva, autobuska stanica preko puta kuće, par km pošta, marketi, menjačnice, vrtić… Odlična lokacija, prevoz....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 292.070 €, 110,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 195.700 €, 110,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal u prizemlju, ulični, prodaje se sa komplet opremom za restoran, sa kapacitetom oko 50 mesta, sa baštom, sve sređeno, bez ulaganja, bašta uređena, cena za dogovor. Starija gradnja.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 77.000 €, 110,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u kući u blizini železničke stanice. Kompletno je preuređen kao poslovni prostor, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Trenutno je opremljen kao hostel ali ima mogućnosti za otvaranje restorana ili neke druge trgovinske delatnosti. Poslovni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.000 €, 110,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112009, VPR/, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja. Veliki trosoban stan, 84 m² + 26 m² terasa, VP/6, CG, potpuno namešten, uknjižen. Moderna zgrada iz 1995. godine sa velikim javnim parkiralištem u hladu drveća za neograničen broj automobila. Dva prazna parking....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BUBANJ, 400 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u prizemlju kuće površine 110m2. Sastoji se od predsoblja, 3 odvojene prostorije, kuhinje, trpezarije, toaleta i kupatila. Ima odvojen strujomer. Prostor se izdaje prazan i može se prilagoditi nameni zakupca. Postoji mogućnost iznajmljivanja i garaže. Pogodan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 360.500 €, 110,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

*KUĆA ZA PROBRANE KUPCE SA STILOM*Prodajemo Novu spratnu kuću na Kamenjaru na ODLIČNOJ LOKACIJIKuća je kvalitetno građena,svetla i funkcionalna sa podnim grejanjem u prizemlju je dvosoban stan a sprat je izmalterisan i nedovršen. U dvorištu je pekara, 60 voćki i dve garažekuća....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 60.000 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Selo Konatice nadomak Obrenovca je idealna lokacija za porodičan život ili vikendicu. Kuća se nalazi na glavnom putu Obrenovac - Stepojevac, svega 10km od isključenja za autoput Miloš Veliki i 4 km od isključenja za ibarsku magistralu. Preko puta kuće je autobuska stanica, svega 800m....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 164.800 €, 110,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u Petrovaradinu. Nekretnina ima suteren sa garažom i kotlarnicom, prizemlje i sprat. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Petrovaradin, 110.000 €, 110,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran lokal u centru Petrovoradina, idealan za razne poslovne delatnosti. Lokal se nalazi u prometnoj ulici i ima odličnu vidljivost. Pogodan je za prodavnicu, kancelariju, frizerski ili kozmetički salon Površina lokala je 110 m2, prostran i funkcionalan prostor. Lokal....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 259.000 €, 110,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 575 Idealna investicija- mogućnost nastavka zakupa- trenutno izdat za 1090€ na godinu dana stranim državljanima. Mogućnost korekcije cene za ozbiljne keš kupce. Osnovne informacije: • Kvadratura: 110 m² (84 m² registrovano) • Terasa: 18 m² ( plus dodatno 12 m² natkriveno i zastakljeno)....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRUŠEVAC, 121.000 €, 110,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno nov poslovni prostor u Kruševcu na Jasičkom putu. Površine je prostor je 110m2, nalazi se u prizemlju. Pogodan je za različite delatnosti: prodavnice, kancelarije, magacin Ispred je ogroman parking, nalazi se na samoj glavnoj ulici. Agencijska usluga za iznajmljivanje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 155.000 €, 109,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu dvojnu kuću u blizini Bulevara patrijarha Pavla. Ova kuća se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije u prizemlju, a na spratu se nalaze tri spavace sobe i velika terasa. U dvorištu postoje jos dve stambene jedinice u kojima može da se živi odma.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 350.200 €, 109,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaja relativno nove kuće, izgradjene 2018. godine u Petrovaradinu u blizini naselja Mišeluk 3, a na svega 3 km od centra Novog Sada. Kuća je izgradjena visokim nivoom kvaliteta gradnje u 3 nivoa ( suteren, prizemlje i sprat ) koji su vidljivi na slikama. Objekat je legalizovan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.760 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 350.200 €, 109,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja relativno nove kuće, izgrađene 2018. godine u Petrovaradinu u blizini naselja Mišeluk 3, a na svega 3 km od centra Novog Sada. Kuća je izgrađena visokim nivoom kvaliteta gradnje u 3 nivoa ( suteren, prizemlje i sprat ) koji su vidljivi na slikama. Objekat je legalizovan i....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 170.000 €, 109,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno sređena kuća u Veterniku, Somborska rampa. Prodaje se odlična porodična kuća u mirnom delu Veternika, na atraktivnoj lokaciji - Somborska rampa. Kuća je kompletno renovirana i useljiva bez ikakvog dodatnog ulaganja. Plac površine 195 m² pruža dovoljno prostora....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 156.000 €, 109,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 239.800 €, 109,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam poslovni prostor na Bulevaru oslobođenja. Izdaje se ulični lokal površine 109m2 na frekventnoj lokaciji. Prostor je ranije korišćen kao apoteka, ali je pogodan za različite delatnosti. Sadrži takođe i kuhinju, kao i toalet i veš mašinu. Idealan je za kancelarije,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 155.000 €, 109,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

529420-Predstavljamo vam odličnu dvojnu kuću u blizini Bulevara patrijarha Pavla. Poseduje fizički odvojen ulaz i dvorište. Ova kuća se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, ostave, kupatila i velike terase u prizemlju, a na spratu se nalaze tri velike spavaće sobe, predsoblje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 429.180 €, 109,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu naselja-Socijalno, idealno pozicioniran nedaleko od centra grada i pešačke zone. Projekat je osmišljen tako da pruži savršen spoj savremenog stanovanja i poslovnog ambijenta, uz vrhunski kvalitet gradnje i upotrebu prvoklasnih....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 334.640 €, 109,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 721.000 €, 108,00 m2 cca 6680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća koja je u funkciji hotela sa sobama za izdavanje. Prodaje se sa sve inventarom. Na odličnoj je lokaciji, već razrađen posao, takođe može funkcionisati i kao porodična kuća, kakva je bila i ranije. U prizemlju je recepcija, hol, 3 sobe, kuhinja, trpezarija, 3 kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 401.970 €, 108,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 370.000 €, 108,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na lokaciji Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo vam izgradnju sa svega par stanova, u ovoj kvalitetno zidanoj zgradi! Skriveno od gužve a na veoma atraktivnoj lokaciji naći ćete ovaj stan od 108m2 koji poseduje najbolju opremu. Da navedemo samo nekoliko:....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 120.100 €, 108,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109515, I/I, 3a, spratna, 1, struja, bazen, kanalizacija, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, mogućnost proširenja, horizontala. U neposrednoj blizini Aqua parka i planine Bukulje, na samo 70km od Beograda....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 174.960 €, 108,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor 108 m2, koji se sastoji od pet odvojenih prostorija, kuhinje, toaleta i ulaznog hola. Dovoljno svetla, izdaje se nenamešten. Pogodno za sve vrste tiših delatnosti. Depozit obavezan. Agencijska provizija 100% jednokratno. Agencijska šifra 18123 Kontakt Tanja....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Maršić, 230.000 €, 108,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu , Maršić, površine 107 m2, plac 496 m2. Kuća je novije gradnje, iz tri nivoa. Lepo sređena, uređena i opremljena luksuznim nameštajem. Nalazi se u mirnoj ulici. U prizemlju se od prostorija nalaze kuhinja sa dnevnim boravkom, kupatilo, spavaća soba i pomoćna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 270.000 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo prodaju. Novi Sad, preko puta Futoške pijace, Ćirpanova ulica PRODAJEMO ULIČNI lokal 108m u prizemlju sa velikim portalom do ulice. Lokal trenutno nije u radu, zatvoren je i potrebna je adaptacija. Cena 2500e/m Razgledanje non stop, ključ u agenciji .Za više detalja....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, Centar, 64.200 €, 107,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u Centru grada. Nalazi se na svega 100 metara od Gradske kuće, a 50 metara od Pozorišta i nove fontane. Lokal je prizeman, ukupne površine 60 m2 i ima veliki izlog, grejanje je podno, podovi su obloženi kvalitetnom keramikom. Useljiv odmah. Braće Radić,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 257.500 €, 107,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetna kuća, cigla, beton, prizemlje građeno kamenom. Urađena izolacija, demit fasada. Pvc stolarija, odlična keramika. Kuća sa više soba, odlično za višečlanu porodicu. Odlično osvetljena ulica, autobuska stanica blizu. Za detaljnije informacije pozovite nas! Terasa, Parking,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 426.420 €, 107,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu kuću na odličnoj lokaciji sa pogledom na Frušku goru. Kuća je zidana 2005. godine i sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, jedne spavaće sobe i kupatila. Na spratu su tri spavace sobe i kupatilo. U prizemlju se nalazi velika terasa od oko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 278.200 €, 107,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Biser prodaje, kako za život tako i za svaki vid elegantne poslovne deatnosi na lokaciji koju uvek svi žele. Salonski stan sa svim svojim atributima, koji ima svoj suterenski deo, sa sopstvenim ulazom+++Agencijska oznaka stana 1061336, Novi Sad, Centar / Banovina, 107m2, trosoban,....

 
 
 
  Poslovni prostor, MAJUR, 197.860 €, 107,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulični lokal na prizemlju stambene zgrade koja je u izgradnji. Rok uselenja zgrade je mart 2027 godine. U pitanju je zgrada-urbana vila sa dvorištem i parking mestima u dvorištu. Ukupna površina ovog lokala je 107m2. Lokal je pogodan za više namena jer je odličnoj poziciji u Petrovaradinu!....

 
 
 
  Kuća, KAC, 139.500 €, 107,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična 4.0 kuća od 107m2. Kuću čine veliki dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, toalet, ostava i terasa u prizemlju, kao i 3 komforne sobe na spratu, terasa, kupatilo i ostava, što zajedno čine prostor idealnim za porodicu sa decom. Kuća je u odličnom stanju,....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 70.000 €, 107,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemni sprat kuće na Zlatiboru u Naselju Gajevi. Naselje je idilično, u prirodi a opet na asfaltiranom putu koji se čisti od snega cele godine. Do centra ima 20minuta hoda uređenom stazom ili 5 minuta kolima. Ako vam treba nekretina u prirodi a opet blizu svega ova lokacija je idealna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 214.000 €, 107,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux stan u novogradnji u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta, površine 107m2. Nalazi se na visokom prizemlju u manjoj novijoj zgradi koja ima lift. Stan je troiposobne strukture: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo i velika....

 
 
 
  Kuća, KAC, 144.200 €, 107,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 496)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>