• GoHome Professional
oglasi.rs do 120 m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs do 120 m2 kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs do 120 m2 kablovska

  • Za upit "oglasi.rs do 120 m2 kablovska" pronađeno 17 236 nekretnina - prosečna cena 2.243 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 180000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 270000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Telep, 267.800 €, 120,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Telepu u mirnom delu, blizu osnovne škole, vrtića i Bulevara Patrijarha Pavla. Kuća poseduje i 20m2 pomoćnih prostorija i moguće je preurediti je i u tri stambene jedinice, ostavlja prostora za sređivanje na više načina. ************ Ukoliko je ova nekretnina na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 327.680 €, 120,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Useljiv duplex, 120m2. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Pozovite nas za više informacija. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 540.000 €, 120,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u novogradnji u ulici Nikolaja Hartviga, kod Hrama Svetog Save ukupne površine 120.30 m2 na 1. spratu. Stan je sagrađen u luksuznoj stambenoj zgradi spratnosti Pr+4+Pk. Zgrada je sagrađena od najsavremenijih materijala, moderno koncipirana sa liftom i centralnim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs do 120 m2 kablovska'
100.000 €
408.830 €
463.500 €
  Kuća, KAMENICA, 35.000 €, 120,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvospratna kuća u izvornom stanju u selu Kamenica kod Niša. Kuća se nalazi na placu od 534m2 . Prizemlje se sastoji od hodnika, jedne sobe , kupatila i velikog podruma. Na spratu su kuhinja sa trpezarijom i tri spavaće sobe. Postoji pomoćni objekat koji je za adaptaciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 296.640 €, 120,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi četvorosoban, dupleks stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih i najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak Spensa, TC Promenada, fakulteta, strogog centra grada Ovaj stambeni prostor na prvoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 228.000 €, 120,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 90818, V/VI, klima, lift, telefon, terasa, garaza, stambena zgrada. Stan za izdavanje u ponudi, na izuzetnoj lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta i Tašmajdanskog parka. U neposrednoj blizni ima i banaka, škola, Kalenić pijaca je takođe vrlo blizu. Stan je moderno opremljen,....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 80.000 €, 120,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca na prodaju! Ulica Svetog Nikole 92 Bez tereta i bilo kakvog dugovanja! Papiri cisti 1/1! Kuca poseduje gas,vodu i struju! Od prostorija ima predsoblje,kupatilo,špajz,kuhinju sa trpezarijom i četiri sobe. U jednoj sobi se nalazi kaljeva peć ( mogucnost za etazno grejanje). 120....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 226.600 €, 120,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća u Vrdniku. Ova prelepa kuća nadomak Novog Sada na obroncima Fruške Gore nudi potpunu privatnost, mir i uživanje. Sastoji se od spratne kuće i brvnare u dvorištu od oko 26m2, letnjikovca i ozidanog roštilja u dvorištu.. Sprat kuće kao i brvnara su u potpunosti opremljeni....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Bulevar, 167.890 €, 120,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišno orijentisan. U stanu su obična ulazna vrata, solidna keramika, na podu je kombinacija parketa i laminata, drvena stolarija. Održavana kuća. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 228.660 €, 120,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo izgradnju modernog luksuznog objekta koji se nalazi u mirnom i lepom delu gradu, smeštenom na manje od stotinu metara od Dunava i na samo 5 km od centra grada. Ono čime ćemo moći da se pohvalimo biće gradnja savremenim materijalima, visok koeficijent energetske efikasnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan penthouse u samom srcu Beograda nadomak Tašmajdana, Botaničke bašte i Palilulske pijace. Smešten je u novoizgrađenoj zgradi sa video nadzorom i privatnom garažom. Stan je dvorišno orjentisan i izolovan od buke. Na raspolaganju je dnevni boravak koji sa trpezarijskim delom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 321.360 €, 120,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan troiposoban stan, kompletno, luksuzno opremljen sa pogledom na Frušku Goru. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 2.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u Sremskoj Kamenici, naselje Tatarsko Brdo, ulica Mare Ognjanovic. Sazidana je, odnosno useljena krajem avgusta 2020. godine. Od centra grada udaljena je 5 kilometara. Polozaj objekta je prema gradu Novom Sadu i pogled je panoramski. Zgrada sadrzi tri posebne stambene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 180.000 €, 120,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350.200 €, 120,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodičan dvoetažni stan sa dva natkrivena parking mesta u svorištu zgrade. Prodaje se polunamešten. Uknjižena nekretnina. Za više informacija pozovite 021/425-112, 064/8222-147. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.600 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzan četvorosoban duplex penthouse u novogradnji na Vracaru. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje na prvom nivou sa izlaskom na terasu, toalet. Tri spavace sobe sa izlaskom na prostranu terasu na drugom nivou, kupatilo. Garazno mesto u sklopu zgrade.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 120,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lep i uređen stan velike površine, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, tri spavaće i sobe za garderobu, kao i kupatila i velike terase sa prelepim pogledom na grad Na podu je parket, stolarija je pvc, renoviran i uredno održavan stan. Grejanje je centralno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 96.000 €, 120,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep,svetao,konforan stan,odlična lokacija,idealno za porodicu,ima 2.klime,lep raspored.hodnik,veliki dnevni boravak,kuhinja,trpezarija,4.sobe,toalet,kupatilo,terasa,opremljen sa svim uredjajima,dozvoljeni su manji kućni ljubimci,useljivo od 01.juna,cena 800e+depozit+ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 440.000 €, 120,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo izuzetan petosoban stan u najlepšem delu starog Beograda, u mirnoj i prestižnoj Ulici Gospodar Jovanovoj. - Trostrano orijentisan, veoma svetao, sa fantastičnim pogledom - Izuzetnog rasporeda, kompletno renoviran - Površina i struktura: Stan se sastoji od ulaznog hodnika,prostranog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dupleks u zgradi novije gradnje. Donji nivo se sastoji od dnevne sobe i trpezarije, kuhinje (open space), kupatila, hodnika i dve terase. Gornji nivo - jedna spavaća soba i soba sa dva dvoseda, kupatilo. U dvorištu zgrade ima obezbeđeno jedno parking mesto.Mesečne režije:....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 192.000 €, 120,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo ekskluzivan poslovni prostor od 120m², kompletno adaptiran i dizajniran s fokusom na potrebe IT firmi, kreativnih agencija, startapa, dizajn studio, i srodnih delatnosti. Nalazi se na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Brankovoj ulici, u samom srcu grada. Prostor....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 185.400 €, 120,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična kuća na Dudari. Može da bude u funkciji dva stana. Trenutno se koristi prizemlje, dok je sprat i potkrovlje u sivoj fazi. Veoma lep deo za život, okruženo zelenilom a i sama kuća ima voćnjak, pored prostranog dvorišta. Naše preporuke. Za više informacija pozovite naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 348.000 €, 120,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Som.Bulevar četvorosoban s pdv-om odličnog raspreda.Izuzetna gradnja-Urbana Vila.Vredi videti. Naša preporuka. Pozovite. 064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 283.250 €, 120,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI. Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, NOVO NASELJE-SAVINA površine 120m2. Odličan, prelep, funkcionalan, porodičan. Stan se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u kraju u zgradama od fasadne cigle. Svi potrebni sadržaji za porodičan život. Odlično je povezan sa svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Margeru. Stan je površine 120m2, u kući na trećem spratu bez lifta. Sastoji se od dva nivoa. Prvi nivo se sastoji od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe, trpezarije i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Drugi nivo se sastoji iz velike dnevne sobe,....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 160.000 €, 120,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaja porodične kuće preko puta hotela Termal. Za više informacija slobodno pozovite. Moguća zamena za jednosoban stan u Novom Sadu, Sremskim Karlovcima ili Petrovaradinu uz doplatu. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, U blizini gradskog....

 
 
 
  Kuća, Stari Ledinci, 220.000 €, 120,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću ušuškanu na severnim obroncima Fruške gore. Kuća se nalazi u mirnoj ulici punoj zelenila, na svega 20-tak minuta do TC Promenada i pored glavnog puta gde prolazi autobus te ovu nekretninu čini povezanu sa gradom. Ova prelepa kuća se sastoji od podruma....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 125.000 €, 120,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča ukupne površine 120 m2 od kojih je u prizemlju dvosoban stan 60 m2 i na spratu takođe dvosoban stan 60 m2. Plac 9,91 ar, pomoćni objekat na placu cca 20 m2. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 120,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan četvorosoban stan na Novom Naselju! NOVOGRADNJA! Fantastičan duplex! Cena nije fixna! 064/822-21-40 Terasa, U potkrovlju, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, VRŠAC, Centar, 122.000 €, 120,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan sa kompletnim stvarima, centar Vršca, duplex, prvi sprat, cg etažno, alu stolarija, parket, laminat, pločice u kuhinji i kupatilu, klima, prvi nivo predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, kupatilo, ostava, terasa, drugi nivo tri sobe i toalet. Pripadajuće....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan duplex u lepom i mirnom delu Novog Naselja. Stan je bez ikakvih ulaganja, veoma prostran i svetao. Prodaje se kompletno namešten, sa vrlo kvalitetnim nameštajem i stvarima, koje su uključene u ovu cenu. Sistem grejanja u stanu je uspostavljen na gradsko,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 362.310 €, 120,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ekskluzivnom delu Voždovca, u mirnoj, jednosmernoj ulici, na prvom spratu luksuzne novogradnje, okrenut ka dvorištu, u prilici smo da Vam ponudimo četvorosoban, moderan stan, opremljen materijalima premium kvaliteta. Blizina Autokomande, Osnovne škole, XII beogradske gimnazije,....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 80.000 €, 120,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća, oko 120m2, sa pripadajućom parcelom od 1517m2. Kuća se sastoji od ulaznog hodinika, pravo je kupatilo, dve veće spavaće sobe i kuhinja sa dnevnom sobom i trpezarijom. Kuća je novija i renovirana tako da je brzo useljiva. Ispod kuće je podrum. Na kući je....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 210.000 €, 120,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Starija kuća na lepom i velikom placu . Mogućnost gradnje većeg objekta sa više stambenih jedinica. Vladimir 0647012581 Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 257.760 €, 120,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Bulevaru Nemanjića koji se nalazi na šestom i sedmom spratu, po strukturi je četvorosoban i orijentisan je jug-sever. Dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom čini jedinstvenu celinu i direktno je povezan sa terasom. Na ovom nivou je još jedna spavaća soba i kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 220.000 €, 120,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 339.900 €, 120,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predivan dupleks na bulevaru, pet minuta od centra grada. Mirna ulica, odlična lokacija. Prvi vlasnik 1/1, stan sredjen skroz, prodaje se i deo nameštaja kao što su ugradni plakari. Dvorišno orijentisan, peti sprat. Mogu biti i dve stambene jedinice. Tri spavaće sobe, ogroman dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban duplex penthouse , garaza, novogradnja Lux stan u centru na Bulevaru Kralja Aleksandra kod Đeram pijace. Potpuno namešten, opremljen stvarima i opremom visokog kvaliteta. Dupleks sa dodatkom terase kao treći nivo. Fantastičan pogled na crkvu Sv. Marka. Uz stan ide i parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 350.000 €, 120,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Bežanijska Kosa, I mesna zajednica, zgrada iz 1993. godine okružena zelenilom sa kompletnom infrastrukturom, kao i dobrom saobraćajnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan je četvorosoban, dvostrano orijentisan i funkcioniše kao dupleks. Renoviran je pre nekoliko godina sa novom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 478.950 €, 120,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena kuća sa pomoćnom zgradom. Grejanje na gas, može i na čvrsto gorivo. Dobra lokacija. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 1.200 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija: Liman 3, Limanska pijaca Površina: 120 m² Sprat: 1. sprat u zgradi sa 7 spratova Struktura: 4 sobe – 3 spavaće sobe + prostran dnevni boravak Opis nekretnine: Izdaje se luksuzno namešten, izuzetno komforan četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.000 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan, nov,stan od 118m2 na Dedinju. Odličan, četvorosoban stan na Dedinju ispod Belog dvora, sastoji se od 3 spavaće sobe sa francuskim ležajevima , prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, 2 kupatila, ostave, terase i garažnog mesta . Stan je odmah useljiv i izdaje se na....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 621)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>