• GoHome Professional
oglasi.rs - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs

  • Za upit "oglasi.rs" pronađeno 64 058 nekretnina - prosečna cena 2.142 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 358.150 €, 109,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Biser Podbare. Tako bi se mogao zvati ovaj arhitektonski projekat, dizajniran sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje su dizajnirane zelene površine, a garažna mesta i garaže smeštene na....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 133.900 €, 47,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu vikendicu u Krušedolu. Prava oaza mira i relaksacije. Na placu od 2650m2 nalazi se ušuškana, drvena vikendica, kao i bazen dimenzija 6x3m. Vikendica je bez ulaganja, spremna za nove vlasnike. Na placu je trofazna struja, tehnička voda od 5m3, septička jama.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 81.400 €, 44,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pametno dizajnirani parapeti omogućavaju maksimalno iskorišćenje dnevnog svetla u svim stanovima, dok je objekat slobodno stojeći, tako da nijedan stan nije zaklonjen drugim zgradama. Tipovi stanova: Jednoiposobni Dvosobni Dvoiposobni Trosobni Svi stanovi su funkcionalno organizovani....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs'
158.560 €
103.970 €
260.000 €
  Kuća, BANOSTOR, 74.160 €, 90,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 3054970. Na prodaju vikendica u Banoštoru na dve etaže. Nalazi se na placu od 1504 m2. Sva infrastruktura na placu. Aleksandar 064 823 66 15. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 139.950 €, 59,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u PETROVARADINU površine 59m2. Cena stana sa pdv. Nalazi se u mirnoj ulici nadomak glavne saobraćajnice i odlično je povezan sa Gradom. Renomiran investitor. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Vrhunski raspored. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Zavređuje....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 154.500 €, 72,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzni penthaus 72 m2 Ukoliko tražite spoj luksuza, komfora i prirode – ovo je idealna nekretnina za vas! Na prodaju je ekskluzivan penthaus površine 72 m², smešten u mirnom i prestižnom naselju, na idealnoj lokaciji u blizini prirode, a opet nadomak grada, 5 minuta do....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 136.630 €, 88,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Rok izgradnje je mart 2026. god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 270 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

nov nameštaj, useljiva odmah, parking van zone, odlična lokacija, pogodna za jednu osobu ili par. Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve zakupnine. Kontakt: 0600601204 Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 79.550 €, 41,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan stan u izgradnji, smešten u mirnom delu Petrovaradina. Stan se nalazi u kvalitetnoj stambenoj zgradi, idealnoj za porodični život ili investiciju. Zgrada se gradi po savremenim standardima sa kvalitetnim materijalima i odličnom termičkom i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 87.550 €, 34,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran stan u zelenoj zoni grada, odmah pored škole, pijace, autobuskog stajališta i marketa. Potpuno obnovljen, sa svežom elektro- i vodoinstalacijom, bez ikakvih ulaganja. Svetao i funkcionalan raspored daje osećaj prostranijeg prostora. Uknjižen, vlasnik 1/1 – spreman za useljenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 50.400 €, 72,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan 2.0 stan sa terasom od 20m2. Namešten, pet friendly, mali mesečni troškovi, infostan 8000 din. Odlična lokacija. agencijska provizija 50% Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 248.060 €, 100,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo jedinstvenu priliku za kupovinu stana u jednoj od najlepših i najmodernijih zgrada koja se trenutno gradi na Telepu, u neposrednoj blizini Limana 4 i Bulevara Evrope. Ova zgrada predstavlja pravi izbor za sve one koji žele komfor, luksuz i savremeni dizajn, u kombinaciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.100 €, 47,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Adicama, delu Novog Sada sve popularnijim za miran porodičan život. Pouzdan investitor,vrhunski kvalitet opreme i gradnje,blizina šetališta i Dunava, čine ovu nekretninu idealnom za Vas. Rok za završetak gradnje je oktobar 2026. godine. Parking....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 196.000 €, 280,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80372, 5a. Kuca se nalazi u Kaludjerici, 5 ari placa, pidrum, garaza, prizemlje, sprat, podkrovlje i u sklopu kuce lokal sto moze da bude i stambena jedinica ukupno 280 kv. Stanovu odvojeni kao u zgradi, telefon, kablovska, video nadzor,etazno grejanje na cvrsto i struju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 124.610 €, 45,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 134.930 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Strukturno odličan porodičan stan na Somborskoj rampi! Stan dodatno rađen u toku gradnje. Odličan kvalitet, bez ulaganja. Prodaje se sa ugradnim nameštajem rađenim po meri! Pozovite za više informacija! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 360.500 €, 106,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam specifičnu nekretninu, prava retkost na tržištu. Veoma komforan stan sa 3 odvojene spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom i odvojenom kuhinjom. Čak dve terase i jedan francuski balkon. Veoma je svetao i trostrano orjentisan. Nalazi se na najatraktivnijoj lokaciji....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 195.700 €, 242,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostrana spratna kuća u mirnom delu Futoga, idealna za porodično stanovanje. U neposrednoj blizini se nalazi market, pekara, autobusko stajalište, sve neophodno za kvalitetan život. Kuća se nalazi na ravnom placu i raspolaže sa 121m2 uknjizenih kvadrata, u stvarnosti ima....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 181.590 €, 59,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.040 €, 71,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Podbari, u ponudi su moderni stanovi u izgradnji u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i podzemnom garažom. Rok useljenja je kraj 2026. godine. Zgrada se gradi po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima i odličnom termo i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 61.800 €, 27,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renovirana garsonjera na Klisi. Miran kraj, odlična lokacija, na dva minuta od autobuskog stajališta. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Detaljnije informacije o nekretnini 065/24-29-217 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 250 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno namešten jednoiposoban stan površine 40 m², u Zmaj Jovinoj ulici. Stan se nalazi u mirnom delu, sa pogledom na dvorište, idealan za jednu osobu, par ili rad od kuće. Stan sadrži sve što je potrebno za udoban život: TV Klima uređaj Veš mašina Potpuno opremljena kuhinja:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo kompletno opremnjen, odmah useljiv dvoiposoban stan. Izuzetno svetao, u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu naselja. Pozicioniran u neposrednoj blizini marketa, vrtića, autobuskog stajališta i ostalih komercijalnih sadržaja za udoban život. Prostorije: hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 207.000 €, 119,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Petlovom brdu nudimo vam u nivou prizemlja lokal od 60m2 i u ravni sa njim stan 59m2 koji su uknjiženi kao garaža 119m2 u jednoj celini. Stan je kompletno renoviran, urađen najkvalitetniji parket, PVC stolarija. U stanu ostaje kompletna kuhinja i klima. Sastoji se od hodnika, dnevne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Podbara, 463.500 €, 95,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine 021/21-00690 454081 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 144.200 €, 95,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kuća na potezu Klise u blizini Najlon pijace! Ova nekretnina sadrži 95m2 i površinu placa od čak 1704m2. Kuća za kompletnu adaptaciju ili za rušenje. Za više informacije kontaktirajte naše Agente prodaje! Terasa, Internet, Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 206.000 €, 58,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan trosoban stan na Novom Naselju u prelepom komplexu. Novogradnja, zgrada završena 2022. godine, sve je vrhunskog kvaliteta i opreme. Prodaje se kompletno namešten sa uknjiženim garažnim mestom u suterenu zgade na nivou -1-12m2. Stan poseduje dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 173.040 €, 75,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1086564 - Uknjižen troiposoban, porodični stan na Limanu 4. Fantastičan pogled ka Dunavu i Fruškoj gori. Uknjiženo je 75 m2, ali u stvarnosti ima 85 m2, dobijenih zagrađivanjem dela hodnika. Trinaesti sprat, lift, terasa, ostava, biciklana, slobodan javni parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 86.600 €, 47,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada. U kompleksu je predvidjeno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 65.000 €, 144,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća i lokal u selu Vilandrica, nadomak Gadžinog Hana. Odlična investicija za porodični život van gradske buke u mirnom okruženju. Ukupna kvadratura kuće sa spratom iznosi 144m2. Na placu se nalazi lokal površine 120m2, pogodan za obavljanje mnogobrojnih delatnosti. Površina....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, SAJKAS, 160 €, 60,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lokal u Sajkasu 100m od centra na glavnoj ulici prema Titelu- Beogradu namesten za prehranu, glavni put prometno mesto moze i u druge svrhe petra drapsina 29, Namešten.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 265.230 €, 50,00 m2 cca 5310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Stan je uknjižen i bez terereta na 50m2, uz stan ide i ostava od 16m2 koja nije ušla u kvadraturu kao i tavanski prostor koji ima oko 40m2. Vlasnici imaju potpise stanara za uređenje tavanskog prostora. Trenutno je u funkciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.530 €, 81,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na traženoj lokaciji u gradu! Stan se nalazi na prvom spratu, strukturno trosoban. Maksimalno iskorišten prostor. Na terasi se nalazi ostava, što je retkost u novogradnji. Stan orijentisan na ulicu punu zelenila. U blizini se nalazi sve neophodno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 443.410 €, 122,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu naselja-Socijalno, idealno pozicioniran nedaleko od centra grada i pešačke zone. Projekat je osmišljen tako da pruži savršen spoj savremenog stanovanja i poslovnog ambijenta, uz vrhunski kvalitet gradnje i upotrebu prvoklasnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 281.600 €, 88,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi-veiki stan u najlepšem delu Zemuna u blizini Ideja, Zemnska pijaca, kafići, restorani. Više autobuskih linija - povezanost sa svim delovima grada. Stan bez dodatnih ulaganja. Delom natkriven - iznad se nalazi još jedan sprat Uknjižen bez tereta i zabeležbi. Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 196.000 €, 70,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118586, I/. Prodaje se stan, 70m2, na Podbari. Posrednička provizija 3. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 87.780 €, 25,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi objekat u izgradnji na lokaciji bez buke i saobraćaja sa drvoredom u celoj ulici, sa svim potrebnim funkcionalnim sadržajima u neposrednoj blizini (veliki broj najbitnijih gradskih administrativnih i uslužnih objekata). Rok izgradnje: Avgust 2026. U neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 320.000 €, 145,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 3090270 - Uknjižena , potpuno renovirana kuća u Futogu, na placu od 1750m2. Kuća se prodaje kompletno nameštena i nema ulaganja. U prizemlju se nalazi predsoblje, veliki i prostran dnevni boravak sa kaminom te velika kuhinja i kupatilo. Prelepe stepenice vode na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 55.800 €, 93,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111176.Izdaje se poslovni prostor (93 m2) u suterenu zgrade na Bulevaru Patrijarha Pavla. Sastoji se od 4 prostorije i poseduje 4 sanitarna čvora. Pogodan je za delatnosti kao što su male školice, kancelarije, grupni radovi, ateljei i slično. Useljivo odmah. Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 244.460 €, 94,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 127.300 €, 176,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća od čvrste gradnje. Nalazi se u neposrednoj blizini glavnog puta, autobuske stanice, Dunava. Uknjižena na vlasnika 1/1. Prizemlje je završeno i ima komforan dnevni boravak, trpezariju i kuhinju, kupatilo i veliku spavaću sobu. Iz hodnika je stepenište za gornju....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 70.000 €, 42,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan od 42 m2. u novoj zgradi u centru Srbobrana. Dvosoban stan, na 1. spratu. Ima odvojenu sobu. Stan je dobro prirodno osvetljen. U sklopu zgrade ima rampu, komforan lift, ostavu u podrumu zgrade. 180m od centra Srbobrana, 500m do kanala. Stan je prazan. U stanu ostaju....