• GoHome Professional
nekretninegigant - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretninegigant - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretninegigant

  • Za upit "nekretninegigant" pronađeno 66 nekretnina - prosečna cena 1.112 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 92000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • opremljen
    • 1.sprat
    • luksuzan
    • parking
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Centar, 47.000 €, 22,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaje se opremljena garsonjera u centu Niša u blizini keja.(u katastru upisana kao garaza) moguca kupovina samo za gotovinu. Odlicna lokacija i za retniranje. Vredi pogledati. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 38.000 €, 18,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja lokala u novom podzemnom prolazu. Površina lokala je 17,5 m2 ima mokri čvor.Sve dodatne informacije možete dobiti na brojeve 018/299-229 i 064/120-25-82. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem 352. .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 195.000 €, 228,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaje se kuća u naselju Ratko Jović na placu od 4,5ari, koja se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, WC i kupatilo,dve spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, dnevna soba i još jedna soba sa izlazom na dvorište + odvojeni deo koji ima funkciju garsonjere.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretninegigant'
110.000 €
117.000 €
102.600 €
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Centar, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2025.,

www.nekretninegigant.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u centru Niša u novijoj zgradi sa dobrom izolacijom i PVC spoljnom stolarijom. Sastoji se od ulaznog hodnika, WC-a, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, terase, dve spavače sobe i kupatila. Zgrada je sa energetskim pasošem i kalorimetrima tako da su računi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 95.000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stana u Nišu, Palilula. Stan se nalazi na 1.spr, 62 kv uknjizen, deo dvorista pripada stanu.Odmah useljiv. Zamenjena stolarija u celom stanu,renovirano kupatilo i kuhinja. Za dodatne informacije pozovite agenciju gigant lux 064-538-11-99 064-616-98-20 Agencija Gigant lux upisana....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Centar, 22.000 €, 17,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja lokala u strogom centru grada. Nalazi se u podzemnom prolazu kod TC Kalča, površine 17kvm, sa mokrim čvorom bez WC-a. Isključen sa sistema Centralnog grejanja,ODMAH USELJIV. Vredi pogledati !!! .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Centar, 33.500 €, 14,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja Lokala u podzemnom prolazu u centru Niša. Nalazi se u delu pre TC Kalče.Vredi pogledati!!!Za dodatne informacije pozvati agenciju Gigant lux 064-538-11-99, 064-616-98-20, 018-257-244 .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.nekretninegigant.rs

Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne panele tako da je potrošnja struje za zagrevanje vode izuzetno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 155.000 €, 580,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2017.,

www.nekretninegigant.rs

Kompletno opremljena kuca bez ulaganja i bez provizije! Kuca 500m² + gratis pomocna zgrada od 80 m², plac 10 ara, Bazen 3m x 6m x 1,5m Garaža (magacin) za min. 5 vozila + parking u dvorištu + parking ispred kuce. Više vrsta grejanja: drva, ugalj, nafta Solarna polja za vrucu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 135.000 €, 110,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja dela kuce u Nišu, dva stana, stan u prizemlju oko 30 kvjednosobna struktura i stan na 2.spr oko 80 kv-trosobna struktura. Deo dvorista,160 kv, garaza u odličnom stanju,renovirana. .

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 36,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 350 €
25.03.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan u Nišu, na 1. spr u novijoj stambenoj zgradi./veš masina,masina za pranje posudja,šroret sa rernom,frizider,klima. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom,kuhinja,odvojena spavaca soba ,hodnik,kupatilo i terasa. Uz stan ide i parking mesto....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 155.500 €, 68,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.nekretninegigant.rs

Objekat je zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambenoposlovni objekat sa puno pozitivnih karakteristika. Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje, luksuznog stila i vrhunskog dizajna stanova, pametnih sistema kontrole, eksluzivne stolarije i keramike, savremene....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja lokala u starom podzemnom prolazu - ulaz u podzemni prolaz preko puta hotela Ambasador, prvi lokal sa leve strane. Površina lokala je 16 m2, sa mokrim čvorom (nema wc). Lokal je na prolaznom mestu, lako ga je naći, tako da je pogodan za više namena. Agencija Gigant lux je....

 
 
 
  Stan, ALEKSINAC, 87.000 €, 111,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja duplex stana u samom centru Aleksinca, na 4 i 5.spratu. Donja etaza 61 kv plus 50 kv na drugoj etazi, U odlicnom stanju,brzo useljiv stan- Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 Agencija Gigant lux je upisana u registar posrednika pod beojem 1094....

 
 
 
  Kuća, JELAŠNICA, 90.000 €, 215,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Na prodaju kuca u okolini Nisa, na oko 17 km,Jelesnica put ka Proseku, na placu od 4 ari. Kuca se sastoji od visokog prizemlja i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,hodnik,kupatilo, prostrana garaza plus dva prostorije.Iz dnevnog boravka vode....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 167,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2023.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaje se petosoban stan kod parkića Svetog Save uknjižene površine 122kvm a ukupne 167kvm. Stan je triplex i nalazi se na IV, V, i VI spratu zgrade. Na prvoj etaži se nalazi ulazni hodnik, WC, ostava, kuhinja, trpezarija, terasa i soba dok se na drugoj etaži nalazi hodnik, dve dečije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 160.000 €, 75,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stana u novogradnji-centar. Odmah useljiv stan, u sistemu pdv-a.Kvalitetna gradnja,hrastov parket,drvo-aluminijum stolarija,prvoklasna keramika. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel 018-257-244 ili 064-538-11-99. .

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo. Na spratu isti raspored (u....

 
 
 
  Apartman, VRNJAČKA BANJA, 55.000 €, 27,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja apartmana u vrnjackoj banji. Apartman se nalazi izmenju hotela slatina i jezera na drugom spratu. Prodaje se kompletno opremljen(nov simpo namestaj) Odlicna investicija. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99. Agencija Gigant lux je upisana u registar....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja troiposobnog stana u Nišu-Bulevar-park, grejna površina 76 kv+terase . Odlicna struktura stana, sastoji se od ulaznog hodinka,tri spavace sobe,komotan dnevni boravak,trpezarija,kuhinja,dve terase. Ima pripadajuci podrum. Uvek slobnodno mesto za parking ispred zgrade. Mirna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Centar, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja lokala u centru Niša,t.c. Gorča Lokala je 30 kv,u funkciji,odlična lokacija, 1.spr, ima mokri čvor. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika 1094 .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NIŠ, Centar, 100 €, 15,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2025.,

www.nekretninegigant.rs

Izdaje se garaža u strogom centru Niša u neposrednoj blizini Sup-a, površine 15m2. Agencijsku proviziju placate jednokratno u visini 1/2 kirije. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99 ili 018-257-244. Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 180.000 €, 78,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stana u centru Niša na par minuta od Kalče na 6.spratu. Zgrada sa liftom,CG,nije poslednji sprat. 91 kv sa terasama. Odličan raspored. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka,odvojena trpezarija sa kuhinjom,ostava,dve spavace sobe,hodnik,kupatilo,dve terase. Odlična pozicija.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, 300 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan na I spratu kod slatke kuće u Durlanu. Zgrada bez lifta sa grejanjem na struju. Sastoji se od hodnika, spavaće sobe sa terasom, kupatila, dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom i još jedne terase. Funkcionalan raspored, dobra lokacija, blizina pijace,....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 190.000 €, 320,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Soko banji-Prevlac. Kuca u osnovi 159 kv,dve etaze. Prizemlje useljivo. Plac 432 kv u vlasništvu plus 4 ari na korišcenje. Odlicna investicija. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 Agencija Gigant lux je upisana u registar posrednika pod....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 19.000 €, 67,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u selu Jošanica (u blizini Soko Banje) na placu od 15,5 ari,blagi nagib kuca 67 kv, dva pomocna objekta od 46 i 32 kv. Uvedena voda, struja. Kuca je starije gradnje, potrebna adaptacija. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 064-538-11-99 Agencija Gigant....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 91.500 €, 48,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stanova u novogradnji, useljenje decembar 2026 cena sa pdv-om Kvalitetna gradnja,stanovi su pazljivo dizajnirani sa naglaskom na funkcionalnost. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz i spavaca soba.Sprat zaseban ulaz.Dnevna soba....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 220.000 €, 67,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaje se kompletno sređen trosoban stan sa stvarima kod Pravnog fakulteta u Nišu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa liftom i ima sopstveno grejanje sa kotlom na struju. Zamenjena spoljna i unutrašnja stolarija, na podu pločice a u sobama je parket. Vredi pogledati!!! Za....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Centar, 350 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.08.2025 - 500 €
25.10.2025 - 400 €
25.03.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.nekretninegigant.rs

Izdaje se opremljen stan u centru Niša-(Dusanova) u novoj stambenoj zgradi. Uz stan se izdaje i parking mesto. Useljiv odmah. Stan se sastoji od dnevnog boravka,trpezarija sa kuhinjom,odvojena spavaca soba,hodnik,kupatilo i terasa. Na terasu se izlazi iz dnevnog boravka i spavace....

 
 
 
  Kuća, VUKMANOVO, 16.000 €, 70,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2021.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja vikendice na putu za Vukmanovo, pored asfaltnog puta, na placu od 21ara.Vikendica je čvrste gradnje i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. U prizemlju ima dve sobe, na spratu,hodnik,dve sobe,terasa dok je potkrovlje nesređeno. Plac je veliki,pod nagibom,zasađen voćem,sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Centar, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Izdaje se kompletno opremljen dvosoban stan u centru Niša kod Dušanovog bazara. Zgrada sa CG i liftom. Stan je u odličnom stanju,svetao ima dosta garderobera tako da nećete imati problema sa odlaganjem stvari. Odlična lokacija, Vredi pogledati!!! Bez kućnih ljubimaca!!! Odmah dostupan!....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan u Mokranjčevoj ulici na trećem spratu zgrade bez lifta i CG. Sastoji se od ulaznog hodnika,kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, terase i uvučene kuhinje. Vredi pogledati!!! Bez kućnih ljubimaca!!! Odmah dostupan! Obavezan depozit....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja dva lokala preko atuboske stanice (prodaju se dva lokala, ali se prodaje kao jedan, nije moguća kupovina jednog lokala samo), na 20 m od glavne ulice. Lokali su 20m2 i 19 m2, svaki lokal posebno ima mokri čvor i trofazni strujomer. Lokali su uknjiženi, voda je zajednička za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 165.000 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja troiposobnog stana u centru Niša, na IV spratu (nije poslednji), bez lifta, TA grejanje, upisane površine 80m2 + terasa. Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kojeg se ulazi u ostale prostorije (dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, wc, 3 spavaće sobe i špajza).....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 160.000 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja troiposobnog stana u centru Niša. Stan se nalazi na 3. spratu,zgrada sa liftom,CG. Stan se sastoji od komotnog dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,tri spavace sobe,hodnika,dva mokra cvora i terase. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel. 064-538-11-99 018-299-229.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Centar, 135.000 €, 54,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja stana u samom centru Niša u zgradi novijeg datuma. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,velika spavaca soba (može da se podeli na dve),hodnik,kupatilo.bez terase Vredi pogledati!!! Za dodatnne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Centar, 190.000 €, 169,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2023.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuće u strogom centru Niša, na placu od 508 m2 (zajednički plac sa komšijom, svako koristi po polovinu placa), uknjižene površine 169 m2. Kuća se sastoji od PR, sprata i potkrovlja (trenutno je samo u grubim radovima, koji može da se sredi po želji kupca i da se dobije još....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 300.000 €, 260,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.nekretninegigant.rs

Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Duvanište u Nišu na placu od 3,37ara. Sastoji se od PO+PR+1+PK u osnovi 102kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, predviđeno da služi kao vešernica. 2.PRIZEMLJE-se sastoji od zajedničkog ulaznog hodnika, sobe i stepeništa kao jedne celine i stambene celine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Centar, 500 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Izdaje se stan isključivo za poslovni prostor u centru Niša. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri prostorije, kuhinje, ostave, kupatila i dve terase.U stanu je zamenjena spoljna stolarija,hoblovan parket,opremljena kuhinja. Odličan za kancelariju, ordinaciju, salon Vredi pogledati!!!....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 208.000 €, 311,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2021.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuće - Pantelej na placu od 5,23ari. Kuća je preuredjena da se koristi kao poslovni prostor - hostel. Sastoji od 8 prostorija u prizemlju i 4 prostorija na spratu, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i wc-a. Pogodna je kako sa poslovni prostor i za neku malu proizvodnju, dok....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.nekretninegigant.rs

Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika nadkrivena terasa na koju se....