• GoHome Professional
nekretnine NOVI SAD - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • nekretnine NOVI SAD - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine NOVI SAD

  • Za upit "nekretnine novi sad" pronađeno 59 349 nekretnina - prosečna cena 2.444 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 142.600 €, 71,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Adice, ulica Jovana Bijelića. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, veoma funkcionalan četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 36,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

RB:12313131 - Šifra nekretnine: 1000147 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 76,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

ODLICAN trosoban stan na atraktivnoj lokaciji, zgrada novije gradnje, za vise informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.250 €, 81,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan i svetao trosoban dupleks u mirnom dvorišnom delu, na 5. spratu stambeno–poslovne zgrade sa liftom. Stan se prostire na dve etaže: Donja etaža: predsoblje, prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, ostava, toalet i terasa. Gornja etaža: hodnik, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 144.200 €, 58,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1056877.Prodaje se stan na Limanu II. Stan je po strukturi dvoiposoban i čine ga: hodnik, manja soba za rekreaciju, spavaća dečija soba, dnevna soba sa trepezarijom i kuhinjiom. Stan je kompletno renoviran, zamenjena stolarija sa PVC, vodovodne i eletrične instalacije,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 350.000 € na 325.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 325.000 €, 122,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 350.000 €
11.03.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nova montažna kuća u Veterniku - potpuno sređena, useljiva odmah. Ako tražite nov, moderan i fukcionalan dom bez ikakvih ulaganja, ovo je prava prilika. Kuća je kompletno završena i pažljivo uređena, u lepom i mirnom delu Veternika. Projektovana je tako da pruža maksimalnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 125.660 €, 51,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan dvosoban stan na Novoj Detelinari. Novogradnja Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 203.940 €, 86,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstvaljamo vam odličan dvostrano orijentisan četvorosoban stan sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom,tri spavaće sobe, dva mokra čvora i dve terase. Stan je rađen najkvalitetnijim materijalima, grejanje je na gas što znači da ima veoma male troškove u toku zimskog perioda.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 120.000 €, 32,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054132. NOVI SAD, CENTAR, GARSONJERA, 32m2. Oglašavamo prodaju kompletno renovirane garsonjere koja se nalazi u mirnoj ulici, u samom centru grada, na par minuta hoda od pešačke zone. Sadrži ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i ostavu. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 299.000 €, 104,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053892…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, 4.0 PENTHOUSE… PORODIČAN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE…JUŽNI TELEP, HEROJA PINKIJA…132m2…DVA PARKING MESTA…KLJUČ ZA GLEDANJE NEKRETNINE NA RASPOLAGANJU… Vrhunska porodična nekretnina, mnogo mogućnosti, nekretnina za sva vremena! Heroja Pinkija.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2022.,

www.indomio.rs

Klasičan jednosoban stan, odlično održavan, bez ulaganja. Kvlitetna nadogradnja. (Budućnost). .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 65.620 €, 44,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrhunski kvalitet gradnje, novogradnja. Zgrada sa rokokom useljenja kraj leta, 2022.godine. Grejanje na toplotne pumpe. Odlično saobraćajno povezano sa svim delovima grada. .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 264.834 €, 6428,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Širine-Extra veliki plac na odličnoj lokaciji, zemljište u građevinskom području. Kompletna parcela je u komadu od 6428 m2. Front 29 m. kontak: 065/3858-888 Dančo lic. br.322 ili na:www.status-nekretnine.com A57-20720 STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REG. POSREDNIKA POD RED. BR.182....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 67.000 €, 37,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Sajam,namešten jednosoban stan u funkciji jednoiposobnog sa lepom velikom terasom,dvorišne orijentacije. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052431 .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 380.400 €, 6917,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prema informaciji o lokaciji parcela nje namenjena za poslovanje na ulaznim pravcima spratnosti do P+2. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 63.210 €, 29,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053980, NOVI SAD, JEDNOSOBAN 29,40 m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 221.450 €, 98,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se lep, svetao i moderan stan u vili sa četiri stana, u Petrovaradinu, Novi Sad. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 224.000 €, 92,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra: 1053207, NOVI SAD; TELEP JUŽNI; NOV NEUSELJVAN ČETVOROSOBAN STAN! Poštovani klijenti, izdvajamo za vas odličan, NOV neuseljavan četvorosoban stan na JUŽNOM TELEPU. Kvalitene gradnje. Veoma je svetao i prostran. Kuhinja je nova, sa BOSCH tehnikom i klimom. Sobe su komotne i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 220.800 €, 96,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053290. NOVI SAD, AVIJACIJA, ČETVOROSOBAN, 96 m2. U ponudi je izuzetno funkcionalan i prostran stan površine 96 m², smješten u atraktivnom stambenom kompleksu Square Garden. Stan se sastoji od: prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri komforne spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 113.300 €, 66,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan dvoiposoban stan na Limanu 3. Odlično održavan, minimalna ulaganja. Dvorišno je orijentisan, prelep kraj sa puno zelenila i velikim parkingom. U ceni ostaju ugradni plakari, dve klime i kompletna kuhinja bez tehnike. U blizini stana se nalazi nekoliko....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 175.000 €, 91,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122669, 5a, klima, telefon, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta. Na prodaju prizemna kuca stambenog objekta 91m2, dnevni boravak, kuhinja, dve spavace sobe, kupatilo, ostava, terasa, dvoriste. Garaza 17m2. Skola, vrtic, prodavnica, autobuska stanica, sve je u krugu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 350.000 €, 117,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1051792. NOVI SAD, CENTAR, STARI GRAD, PRODAJA ČETVOROSOBNOG STANA Predstavljam Vam nekretninu kakva je retko u ponudi - odličan četvorosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu – u Starom gradu. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.500 €, 53,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054281, BULEVAR, DVOSOBAN STAN, 53M2 <span style="font-size:12.0pt;line-height:115%;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-ansi-language:="" sr-latn-rs;mso-fareast-language:sr-latn-rs"="">Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.700 €, 38,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosobni stanovi u izgradnji - Telep, useljenje mart 2026.U ponudi dvosobni stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u novosadskom naselju Telep. Stanovi su pažljivo projektovani sa ciljem da pruže maksimalnu funkcionalnost, udobnost i kvalitet života.Osnovne informacije:Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 135.060 €, 52,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Izgradnja, useljiv za 2 meseca. Sigurnosna ulazna vrata, aluminijumska stolarija, parket, pvc stolarija, odličan kvalitet gradnje i opreme. Grejanje po utrošku-kalorimetri. .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 20.090 €, 25,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena garaža, rolo vrata, nalazi se u suterenu zgrade, na najtraženijoj lokaciji u gradu. Za više informacija nazovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 50.000 €, 23,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam simpatičnu garsonjeru u zgradi koja je useljena pre par meseci! Ova kompaktna garsonjera je kompletno opremljena a tako se i prodaje. Odlična je kako za život tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite agenta prodaje. ID: 541331 - kon.tel 069/2244173 Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 65.000 €, 22,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1051729…SOMBORSKI BULEVAR,, GARSONJERA, 22M2…U neposrednoj blizini Bulevara Patrijaha Pavla prodajemo uknjiženu garsonjeru na prizemlju stambene zgrade.Grejanje na gas, zgrada ima sopstvenu kotlarnicu . Pozovite za više informacija. Adi Endrea.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan dvoiposoban stan na mirnoj lokaciji u blizini Železničke stanice. Dvostrano orijentisan sa dve terase. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi od žute fasadne cigle, okružen je zelenilom i svim sadržajima potrebnim za porodičan život. Kompletno namešten! Za više informacija pozovite.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 65.000 € na 58.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 58.000 €, 21,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 65.000 €
20.02.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127457, I/, uknjižen. Na prodaju uknjižena garsonjera od 21m2 u Kisačkoj ulici na prvom spratu. Okrenuta prema dvorištu. Odlična investicija za izdavanje. Mali režijski troškovi. Uknjižena kao poslovni prostor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 220.700 €, 104,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2022.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan četvorosoban stan na fantastičnoj lokaciji. Visok kvalitet gradnje i opreme kako zgrade tako i samog stana. Stan je pravi porodičan, strukturno savršen. Hodnikom se ulazi u sve prostorije, 3 komforne sobe, 2 kupatila i veliki dnevni boravak sa spojenom kuhinjom koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 275.000 €, 114,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan četvorosoban stan, koji se nalazi na TOP lokaciji. Na svega 5 minuta hoda od centra grada. Dvostrano orjentisan i sadrži veliku terasu sa ostavom. Stan se prodaje kompletno namešten. Svetao je i nalazi se u Radničkoj ulici, jednoj od najatraktivnijih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 135.000 €, 52,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Skerlićeva, Novi Sad, 135000&#8364;, 52m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Skerlićeva, Novi Sad Skerlićeva.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 283.150 €, 119,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalan trosoban stan na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Stan se nalazi na petom, ali ne i poslednjem spratu u zgradi odličnog kvaliteta. U ovu cenu je uključen i nameštaj vrhunskog kvaliteta kao i garaža, a stan ne zahteva nikakva ulaganja. Iako se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 206.000 €, 80,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstvljamo vam renoviran trosoban salonski stan. Stan se nalazi u neposrednoj blizini centra, na svega nekoliko minuta hodanja. Stan je kompletno renoviran, dvostrano je orijentisan. Visina plafona je 3 metra, tako da je stan pogodan kako za život, tako i za vid neke doktorske ordinacije.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 399.000 €, 212,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2022.,

www.indomio.rs

Odlična porodična kuća PR+I+TAV, u mirnom delu Telepa gde je područje urbanistički uređeno isključivo za porodično stanovanje, kolski ulaz, ograđen plac, održavan i uređen vrt, blizina glavnih saobraćajnica u gradu, mogućnost pravljenja i potkrovlja. Kuća se sastoji i od dodatna 2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.000 €, 92,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2024.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU TROSOBAN -TROIPOSOBAN STAN 92M2- U IZGRADNJI U URBANOJ VILI (SVEGA 3-STANA PO ULAZU) U KOMPLEKSU,,HOLLYWOOD HIL,, SMEŠTEN U OAZI MIRA,NADOMAK GRADSKE VREVE--MIŠELUK-, TRENUTNO NAJATRAKTIVNIJOJ LOKACIJI U NOVOM SADU,NALAZI SE JEDINSTVEN KOMPLEKS ..ZATVORENOG TIPA..OGRAĐENO,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 203.100 €, 58,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Hadži Ruvimova. Nov, neuseljavan po strukturi dvoiposoban stan pozicioniran na lokaciji koja je postala jedna od najatraktivnijih za život u Novom Sadu u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, sajma, osnovne škole, vrtića, trgovinskih radnji, restorana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 106.084 €, 39,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stanovi bez provizije U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama i centrom Novog Sada. Objekat se sastoji od dve lamele – završetak prve lamele planiran je za oktobar 2026. godine,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 70.000 €, 38,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129337, PR/, uknjižen. Prodaje se stan na Klisi u Novom Sadu. Mali racuni, grejanje na toplotne pumpe. Stan može da se kupi samo za gotovinu, uknjižen je kao garaža. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 148.320 €, 44,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličan, uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u zgradi kvalitetne gradnje. Jedna od najatraktivnijih lokacija u gradu. Blizina centra grada, Futoške pijace, Spensa, TC Promenada Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 826)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>