• GoHome Professional
nekretnine NOVI SAD - GoHome nekretnine mali oglasi
  • nekretnine NOVI SAD - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine NOVI SAD

  • Za upit "nekretnine novi sad" pronađeno 59 340 nekretnina - prosečna cena 2.444 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • novogradnja
    • prizemlje
    • podno grejanje
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 155.740 €, 56,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO RENOVIRAN DVOIPOSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra 1007535.Kompletno renoviran dvoiposoban stan na 1.spratu u zgradi od fasadne cigle. Nalazi se u blizini Futoškog puta. Uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbi.  - Šifra nekretnine: 1007535 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 100,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

41626, 063 547 298 Branka, Nov, useljiv troiposoban duplex stan od 100m2. Donji nivo 60m2 sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, velike spavaće sobe, kupatila i dve terase od kojih je na jednoj i ostava. Gornji nivo 40m2 - dve sobe i kupatilo. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 148.530 €, 70,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam vrhunsku nekretninu na atraktivnoj lokaciji, Liman 2! U blizini Spensa, fakulteta, Dunava, Štranda. Izuzetno mirna lokacija okružena zelenilom i parkingom. Stan se nalazi na 14 spratu zbog čega ima prelep pogled. Tri degažmanom odvojene spavaće sobe, poseduje i radnu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine novi sad'
721.000 €
72.100 €
123.600 €
  Stan, NOVI SAD, 169.950 €, 76,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.01.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstvaljamo vam odličnu nekretninu na Novom Naselju.Stan se nalazi u zgradi od crvene fasadne cigle, odlično održavana.U jednoj od najlepših ulica na Novom Naselju, u neposrednoj blizini zgrade se nalaze dečija igrališta, osnovna škola i mnogobrojni marketi i apoteke kao i autobuska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 281.808 €, 114,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam naš novi objekat, u ponudi imamo četvorosoban stan površine 114m2 sa pripadajućom krovnom terasom od 70m2. U slučaju da želite privatnost i da su vam dosadili veliki objekti i gužva, mi vam nudimo idealno mesto za život u jednoj od najlepsih ulica na Telepu. Objekat....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 566.500 €, 295,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična investiciona prilika na samo 25 min od Novog Sada. Kuća 295 m2 Salaškog tipa sa placem od 500 m2 sa UPOTREBNOM dozvolom, i poljoprivrednim zemljištem od 68024 m2, gde se mogu graditi razni objekti u funkciji Poljoprivrede. Objekat i zemlja se nalaze na asfaltu i ima struju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 90.640 €, 55,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Limanu 3, u neposrednoj blizini Limanske pijace, Merkatora, Promenade, Limanskog parka.. Odlično pozicioniran za Vaš novi porodičan život, kao što je i sjajna investicija, naročito zbog blizine fakulteta. Stan je u izvornom stanju, sasvim dobro održavan, zdravih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 64.380 €, 37,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan 1/1 na jednoj od najatraženijih lokacija u gradu! Uknjižen na 37 kv, podne površine oko 50kv. Prodaje se kompletno namešten. U neporednoj blizini Kliničkog centra, Supermarketa, Promenade, autobuske stanice, Centar grada na 10 min hoda. Uz stan se dobija i ostava u zasebnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 106.600 €, 51,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan i funkcionalan dvosoban stan površine 51 m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade na Detelinari, jednom od najtraženijih kvartova u Novom Sadu zbog svoje urbane infrastrukture i dobre povezanosti sa gradom. Mirna ulica i dvorišna orijentacija zgrade obezbeđuju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 125.220 €, 52,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Ćirpanova, Novi Sad, 125220€, 52m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Ćirpanova, Novi Sad Ćirpanova.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 115.020 €, 42,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam novi stambeni objekat u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep. Završetak radova planiran je za 31. maj 2026. godine, a kupci ostvaruju mogućnost povrata PDV-a. Objekat se gradi od vrhunskih materijala, uz poštovanje standarda savremene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 250.600 €, 94,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 94 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 280.000 €, 122,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Palmotićeva, Petrovaradin, 280000€, 122m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Palmotićeva, Petrovaradin Palmotićeva.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 133.220 €, 47,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 105.000 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Gold nekretnine predstavlja dvosoban stan na prodaju na Telepu u Novom Sadu, udaljen svega tri minuta hoda od Dunava. Stan je u izgradnji i nalazi se na mirnoj lokaciji, idealnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park i gradski prevoz,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 181.500 €, 89,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja ,na Sajlovu u Novom Sadu u toku je izgradnja modernih urbanih vila, trenutno se gradi 6 stanova..u ptanju su tipske kuće-stanovi ..(83m2,87m2,89m2) Svaki stan ima svoj ulaz,svoje ograđeno dvorište.(cca 30m2) U dvorištu će biti zidana česma i zidani roštilj.. -Prizemlje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 185.000 €, 78,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1052715, ADICE, ČETVOROSOBAN STAN, 78 M2 Prodaje se izuzetno funkcionalan, porodičan, četvorosoban stan u Telepskoj dolini. Odlična stambena zgrada izgrađena 2021. godine sjajno održavana. Stan je svetao, čist. prostorno i dizajnerski sjajno koncipiran, dvostrano orjentisan.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 44.000 €, 20,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

<p class="MsoNormal" style="margin-bottom:0in;margin-bottom:.0001pt;text-align: justify;line-height:18.0pt;mso-hyphenate:auto"> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" color:black;mso-themecolor:text1;mso-fareast-language:en-us"="">ŠIFRA:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 168.000 € na 165.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajam, 165.000 €, 69,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.02.2026 - 168.000 €
24.03.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053954 NOVI SAD, DETELINARA, 3.0 69m2 Predstavljamo komforan stan na izuzetno traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma. Stan je jugoistočno orijentisan i zaštićen od buke, što obezbeđuje prijatan boravak i dosta prirodne svetlosti tokom dana. Funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.800 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična garseonjera na uglu Krilove i Bulevara Cara Lazara. Novogradnja Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 105.000 €, 47,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054339, VETERNIK, LIPOV GAJ , DVOIPOSOBAN STAN, 47m2 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 76.570 €, 68,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan mirnoj lokaciji sa dosta zelenila na samo 5min od centra grada! Na donjem nivou nalazi se hodnik sa ugradnim plakarom, kupatilo, kuhinja fizički izdvojena sa prirodnom ventilacijom što je veoma retko za stanove u novijoj gradnji i prelep,svetao....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 896.000 €, 448,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2022.,

www.adventisrealestate.com

Poslovni prostor u Novom Sadu. Izuzetna lokacija! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 122.730 €, 42,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepših objekata i simbola grada. Ovaj nesvakidašnji stambeni kompleks biće vidljiv iz svakog dela grada, a njegovi stanari će, zahvaljujući položaju kompleksa, imati veličanstven panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 359.700 €, 109,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054449, PODBARA, ČETVOROSOBAN STAN, 109m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 95.800 €, 59,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41494, 061 234 30 11 Stefanela, Dvosoban stan kompletno renoviran sa lepim rasporedom iz hodnika se ulazi u sve prostorije.Kuhinja ima svoj prozor i izlaz na terasu kao i dnevna soba.Velika spavaca soba veoma svetla sa izlazom na malu terasicu u degazmanu prostor za veliki plakar.U....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 133.900 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

(Agencija za nekretnine BEST, Novi Sad, Reg. br. 393) - Šifra nekretnine: 3040478 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.980 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 60.000 €, 26,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053696 NOVI SAD - CENTAR, JEDNOSOBAN STAN 26 m² Prodaja – Dvorišni stan u samom centru Novog Sada (26 m²) Na prodaju funkcionalan dvorišni stan u centru grada, na svega 100 metara od pešačke zone, idealan kako za stanovanje, tako i kao sigurna investicija za stan na dan. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 175.100 €, 254,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična spratna kuća novije gradnje na Sajlovu. Na donjem nivou se nalazi dnevni boravak i dve spavaće sobe, a na gornjem nivou se nalazi dnevni boravak i 3 spavaće sobe. Mogu da funkcionišu kao dve stambene jedinice. Grejanje je na gas. Kuća je uknjižena tako da je idealna prilika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 135.280 €, 58,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. 021/21-00-690 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 179.220 €, 60,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prestavljamo vam fantastičan dvoiposoban stan na Grbavici, u ulici Danila Kiša, stan je bez ulaganja, uknjižen 1/1. Za više informacija pozvati agenta prodaje. 021/662-0001 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.250 €, 50,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2022.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan, bez ulaganja. Vrlo lako deljiv na dve garsonjere. Uknjižen. Mali mesečni troškovi. Stan je deljiv na dve garsonjere. Dobra lokacija. Za više informacija pozvati. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053895, NOVI SAD, ADICE, GARSONJERA, 23m2 Na prodaju nova, kompletno nameštena garsonjera u blizini SC Vujadin Boškov U ponudi je moderna, nova garsonjera, idealna kako za život tako i kao investicija za izdavanje. Stan se nalazi u prizemlju i dvorišno je orijentisan, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 197.870 €, 69,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju trosoban stan površine 69, 13 m² na odličnoj lokaciji Liman IV. Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 224.400 €, 68,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.menadzer.biz

Polja označena sa * su obavezna Blizina centra Blizina rijeke Blizina samoposluge Blizina škole Miran kraj Namešteno.

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 175.100 € na 154.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 71,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 175.100 €
06.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 71 m² na trećem spratu stambene zgrade na Adamovićevom naselju. Stan je funkcionalnog rasporeda i polunamešten, što pruža mogućnost da se prostor dodatno prilagodi sopstvenim potrebama. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, odvojene spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 100.000 €, 36,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053496, PRODAJA STANOVA - NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, JEDNOIPOSOBAN STAN , 36m2 U našoj ponudi odličan jednoiposoban stan na veoma traženoj lokaciji Telep-južni. Stan poseduje hodnik, kupatilo. spavaću sobu, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Svetao, topao i obasjan sunčevim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.230 €, 62,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054343 NOVI SAD, TELEP - JUŽNI, TROSOBAN STAN 61,69m2… <span style="font-size: 12.0pt;font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";="" mso-fareast-language:sr-latn-rs"=""> <span style="font-size:12.0pt; font-family:" arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times=""....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 81.580 €, 36,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u novogradnji nikad useljavan savršen raspored. Moguća kupovina garažnog mesta uz stan. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 65,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran četvorosoban stan na Grbavici. Nekretnina se nalazi u najlepšem delu naselja, u neposrednoj blizini, dve osnovne škole, vrtića, ambulate i više supermarketa. Idealna investicija, kupovinom ovog stana dobijate odličnu mogućnost proširenja svog doma za nekih dodatnih....