• GoHome Professional
lux stan beograd novogradnja - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • lux stan beograd novogradnja - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - lux stan beograd novogradnja

  • Za upit "lux stan beograd novogradnja" pronađeno 649 nekretnina - prosečna cena 3.753 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosečna cena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 183.500 €, 61,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

IZUZETNA NOVOGRADNJA NA LEKINOM BRDU – LUKSUZ, MIR I SAVREMENI KOMFOR Predstavljamo vam vrhunsku novogradnju na jednoj od najtraženijih lokacija – Lekino brdo. U pitanju je moderna, luksuzna zgrada sa malim brojem stanova, osmišljena za one koji žele privatnost, kvalitet i dugoročnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 160.500 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran, trosoban, nov, neuseljavan i luksuzno opremljen stan salonskog tipa u strogom centru sa fenomenalnim pogledom na Tašmajdanski park. Odlična povezanost i blizina svih potrebnih infrastrukturnih sadržaja. Stan se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 617.727 €, 134,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetno luksuzan stan u novogradnji na Vračaru. Stan je smešten na prvom spratu četvorospratne stambene zgrade sa liftom. Položaj ove nekretnine je odličan, samo nekoliko koraka od istorijski značajnog Hrama Svetog Save. Prostrani stan se prostire na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 235.569 €, 75,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je lux novogradnja na Autokomandi! Pouzdan investitor, visokokvalitetna gradnja i energetska efikasnost! - Izuzetna mikrolokacija, nadomak svih gradskih dešavanja, a opet u mirnom i porodičnom kraju okružen zelenilom. - Stanove karakteriše dobar raspored prostorija, prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 265.720 €, 66,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan LUX 2.5 stan u novogradnji Stan u novogradnji u blizini Vukovog spomenika. Blizina centra grada i odlična povezanost gradskim prevozom sa ostalim delovima grada. Pažljivo birani materijali izgradnje, uredna dokumentacija. Prostorije: Hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 205.000 €, 42,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno nov, neuseljavan, kompletno namešten, funkcionalan i svetao jednoiposoban stan, na jednoj od boljih lokacija u gradu, na Banovom brdu u mirnoj i tihoj Karpoševoj ulici, u blizini Ade Ciganlije i Košutnjaka. Luksuzan stan površine 42m², nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 346.050 €, 115,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan površine 115,35m2, lux, na 3 spratu od 7. Stan je u novogradnji, useljiv, trostran, ima dve terase, 3 mokra čvora, 3 spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom. Klimatizacija i grejanje je centralno, vrhunski harstov parket, stolarija drvo-aluminijum,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 92.400 €, 33,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 33m2 . 33m2, 1.0, 1/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 94.600 €, 43,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 43m2 . 43m2, 2.0, PR/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 400.428 €, 118,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 510 Luksuzna Novogradnja Pupin's Palace – Savremeni Dizajn i Premium Kvalitet BEZ agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Dostupan i na 6. i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 228.000 €, 76,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 186.780 €, 62,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan, u prelepoj zgradi niske spratnosti. Korišćeni su vrhunski materijali, a enterijer je uređen moderno i funkcionalno. 2.5, 62.26m2, terasa, EG, podno grejanje, lift, telefon, interfon. Građevinska dozvola. ️ Karakteristike stana * Trosoban stan sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam luksuzan dvosoban stan u prestižnoj zgradi BW King's Park Residence, smeštenoj u srcu Beograda na vodi Osnovne karakteristike: Površina: 54 m2 Struktura: Dvosoban stan Sprat: 5/15 (zgrada sa liftom) Grejanje: Centralno Cena: 290.000 eura. Garažno mesto: Dostupno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-433 (od ukupno 433)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>