• GoHome Professional
kuće NOVI SAD - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • kuće NOVI SAD - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - kuće NOVI SAD

  • Za upit "kuće novi sad" pronađeno 4 459 nekretnina - prosečna cena 1.963 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2
    • do 160 m2
    • 160 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 160 m2
    • 190 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • novogradnja
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Telep, 236.900 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2022.,

www.indomio.rs

Nekretnina je uknjižena. Dobra kuca na Telepu .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Z.Stanica, 485.000 €, 300,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nekretnina je uknjižena Interfon Telefon Kablovska Internet Klima Video nadzor .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 139.000 €, 145,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE UKNJIŽENA KUĆA U BOCKAMA--- Agencijska šifra 3000198. Kuća se nalazi na veoma traženoj lokaciji i uknjižena je kao porodična stambena zgrada, na lepom placu u građevinskom području sa panoramom Kamenice i Novog Sada. Struja, kolski ulaz, gas do placa, septička jama, podzemna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'kuće novi sad'
205.000 €
315.180 €
412.000 €
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 312.000 €, 157,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlična kuća novije gradnje na Sajlovu,kuća je uknjižena 1/1 ima 157m2.Vrhunska gradnja i odlična izolacija.Uređeno dvorište,garaža i letnja kuhinja.Kuća se nalazi samo 10 minuta od centra grada.Kuća je u mirnom i tihom delu grada idealna za miran porodičan život. Kuća....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Stari Grad, 185.400 €, 86,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam fantastičnu nekretninu u Sremskoj Kamenici. U neposrednoj je blizini centra i škole policije. Kuća je komplet renovirana i bez ulaganja. Od nameštaja ostaju ugradni elementi. Nalazi se u jako mirnom delu Kamenice. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 170.000 €, 157,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Futog-Uknjižena Porodična kuća 157 m2 na Lepom Placu bliže Veterniku-065/385 8880... Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 350.000 €, 225,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća Su+Pr+sp +T, na extra lokaciji u Veterniku blizu škole na stotinjak metara od kružnog toka. Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 303.000 €, 154,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 3089667 - Cena za kuću je 303000 e+ agencijska provizija 3 %. Na prodaju uknjižena prelepa kuća na Sajlovu, kompletno nameštena. U dvorištu se nalazi garaža, letnja kuhinja i letnjikovac za uživanje i opuštanje. Kuća se sastoji od velikog dnevnog boravka , trpezarije....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 144.500 €, 128,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična lokacija, manja kuća kod stadiona Vujadin Boškov. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 204.300 €, 168,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća na Kamenjaru, površine 168m2. Kuća je potpuno opremljena, grejanje etažno, lepo veliko dvorište. Lep raspored prostorija u kući. U donjem nivou su dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, hodnik, veliko kupatilo, prostorija za veš mašinu, mašinu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 750.000 €, 582,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Vila od 582 m2 Po+Pr+Sp+PK , suterenskim prostorom i sa prostranim lepo uređenim dvorištem . Ograđena je visokom betonskom ogradom sa tri strane i ulaznom kapijom od kovanog gvožđa sa prednje strane sa daljinskim upravljanjem , video nadzorom, zaštićeni ste u svom intimnom prostoru....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 420.000 € na 480.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 480.000 €, 100,00 m2 cca 4800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 420.000 €
24.04.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122237, 3.36a, prizemna, uknjizen. Retka prilika na Adamovicevom naselju – trosobna odrzavana prizemna kuca sa dvoristem. Kuca je odmah useljiva i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavace sobe i kupatila. Opremljena je novom PVC stolarijom. Plac....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 212.000 €, 163,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u najlepšem delu Telepa, mirna i porodična ulica, zavučena od gradske buke, na samo minut od Bulevara Patrijarha Pavla. Blizina osnovne i srednje škole, vrtića, hitne pomoći, supermarketa, autobuskog stajališta Na placu se nalaze dve kuće, po strukturi četvorosobna....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 216.300 €, 300,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

Futog-EKSKLUZIVA-Petosobna Porodična kuća 300 m2 na Placu od 674 m2 na Top Lokaciji... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 360.500 €, 360,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Sajlovu Uknjiženu Spratnu kuću 360m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Kuća se nalazi u Najurbanijem delu naselja na placu od 600 m2, poseduje dve odvojene stambene jedinice i ima svu infrastrukturu... blizina GSP prevoza... OBAVEZNO POGLEDATI... Internet Kablovska.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 114,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na fantastičnoj lokaciji sa prelepim pogledom na grad. Ova nekretnina se nalazi na svega desetak minuta od Novog Sada, na jednoj od najlepših lokacija sa pogledom na reku i grad, na Ribnjaku. Plac iznosi 3000m2 i ima veliki potencijal. Kuća je pravljena od čvrstog materijala,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 262.650 € na 226.600 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 226.600 €, 250,00 m2 cca 910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 262.650 €
16.05.2026 - 226.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u mirnom kraju Veternika Fantastičnu Porodičnu kuću 250 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Kuća je Spratna Sedmosobna, kvalitetne gradnje, kompletno je Renovirana, ima tri kupatila, Terasu nalazi se na Lepom Zelenom Placu od 400m2 grejanje je Centralno na....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 226.000 € na 270.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Adice, 270.000 €, 350,00 m2 cca 770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 226.000 €
01.04.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 78300, 6a, spratna, terasa, uknjižen, garaza. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 130.000 €, 116,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Lepog Bačkog mesta Futoga Porodičnu Kuću na DOBROJ LOKACIJI... Internet Kablovska.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 540.000 €, 160,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Koste Šokice, Novi Sad, 540000€, 160m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Koste Šokice, Novi Sad Koste Šokice.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 200.000 €, 218,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Branka Ćopića, Novi Sad, 200000€, 218m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Branka Ćopića, Novi Sad Branka Ćopića.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 257.500 €, 151,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Futog-Porodična kuća 151 m2 na Placu 723 m2 sa Razrađenim Poslovnim Prostorom u blizini Dunava-pogodno i za neki drugi Biznis... Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 154.500 €, 160,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Futog-kvalitetna nezavršena kuća 160 m2 pod krovom na Velikom Placu 1266 m2 sa pogledom na Frušku goru.. Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 414.000 €, 235,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dve porodicne kuce u mirnoj ulici Lj.Ravasi 15,blizina bulevara Patrijarha Pavla,osnovne skole Jozef Atila,zabavista I tri autobuske linije. Kuce su gradjene 2005.godine po najvisim gradjevinskim normama,pod nadzorom strucnih lica,dupla puna cigla izmedju izolacija,spoljni....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 205.900 €, 250,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo u mirnom delu Futoga Uknjiženu Šestosobnu Porodičnu kuću 250 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Kuća je kvalitetne gradnje, jedan deo je u Renoviranju, ima pet spavaćih soba, prelepe Terase kuća ima Podrum grejanje je centralno ima svu Infrastrukturu nalazi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 250.000 €, 224,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Centralno grejanje Terasa Nikole Mirkova Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 288.400 €, 153,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnom placu za industrijsku gradnju.. Novogradnja Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 350.000 €, 170,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Salajka-Odlična kuća na veoma dobroj lokaciji, na samo 5 min do pešačke zone. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 190.000 €, 250,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Žrtava Fašizma, Novi Sad, 190000€, 250m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Žrtava Fašizma, Novi Sad Žrtava Fašizma.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom Bačkom mestu Futogu Uknjiženu Porodičnu kuću 64 m2 na TOP LOKACIJI kuća je Prizemna Dvoiposobna komplet je Renovirana ima Dnevnu sobu sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, dve spavaće sobe, dva mokra čvora, hodnik, predsoblje i Lepu Terasu Poseduje letnju kujnu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 288.400 €, 151,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.status-nekretnine.com

GLAVNI PUT-RUŠEVNA KUĆA NA VEELIKOM PLACU 1235 m2 POGODNO ZA POSLOVNO STAMBENU IZGRADNJU... Internet Kablovska.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 154.500 €, 160,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.indomio.rs

Futog-kvalitetna nezavršena kuća 160 m2 pod krovom na Velikom Placu 1266 m2 sa pogledom na Frušku goru.. Prodajemo u Novom Futogu Novu Porodičnu kuću 160 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIKuća je Nezavršena,Petosobna,Prizemna 160 m2,svetla je i funkcionalana i stavljena je pod krovposeduje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 400.000 €, 190,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Prote Mateje, Novi Sad, 400000€, 190m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Prote Mateje, Novi Sad Prote Mateje.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sremska Kamenica, 420.000 €, 140,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Fruškogorski put, Sremska Kamenica, 420000€, 140m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Fruškogorski put, Sremska Kamenica....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 430.000 €, 255,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prelepa kvalitetna kuća i mirnom delu Futoga+++Agencijska oznaka 3091390 - Cena kuće je 430000 + agencijska provizija 3 %Prelepa kvalitetna kuća u Futogu u blizini Poljoprivredne škole . Prostran dnevni boravak sa trpezarijama , kuhinjom i izlazom na prostranu terasu. Tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 242.000 €, 147,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2023.,

www.indomio.rs

ODLIČNA ŠESTOSOBNA KUĆA NA VIDOVDANSKOM NASELJU--- Agencijska šifra 3000242 Odlična kuća na Vidovdanskom naselju, 3km od centra grada. Poseduje dve etaže koje obe poseduju dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo i po dve spavaće sobe. Kuća ima 147m2 ukn jiženih, na parceli se nalaze pored....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 171,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2022.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u Poželjnom delu Petrovaradina Uknjiženu Porodičnu kuću na TIP-TOP LOKACIJI Kuća je Prizemna Četvorosobna 171 m2, čvrste je i kvalitetne starije gradnje, svetla je i funkcionalna, ima tri spavaće sobe, Dnevnu sobu, trpezariju sa kuhinjom, terasu, laminati....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 95.000 €, 70,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća na Čardaku. Lepo mesto u blizini marketa i autobuskog stajališta. Prelep pogled sa terase na Novi Sad. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 345.000 €, 226,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju izuzetni novogradjeni porodični objekat na Telepu, ukupne površine 226 m², izgrađena 2024. godine, na odličnoj i mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla i svih sadržaja neophodnih za kvalitetan porodični život. Kuća je građena savremenim materijalima....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 320.000 €, 185,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Majurska, Petrovaradin, 320000€, 185m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Majurska, Petrovaradin Majurska.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 432.600 €, 163,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Petrovaradinu kuću 163 m2 na Velikom Placu 1750 m2 za gradnju Urbanih Vila P+I+Pk sa 9 Stambenih jedinica dimenzije Placa su 19x89 metara 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 495.000 € 348 m 2 6 Petrovaradin-Uknjižena Spratna....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 299.000 €, 264,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2024.,

www.status-nekretnine.com

Kuća u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji na samo nekoliko minuta od centra Novog sada. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 664)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>