• GoHome Professional
fima-nekretnine - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • fima-nekretnine - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - fima-nekretnine

  • Za upit "fima-nekretnine" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 1.334 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 143.000 €, 55,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2025.,

www.fima-nekretnine.rs

DIREKTNO OD INVESTITORA, BEZ PROVIZIJE! Na opštini Zvezdara, naselje Veliki Mokri Lug, ul.Cvetanova ćuprija prodaje se novogradnja koja se zida sa građevinskom dozvolom po savremenim građevinskim propisima i standardima. Zgrada sa dva lifta, stanovi sa terasama, garažama (po želji).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 98.140 €, 49,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.fima-nekretnine.rs

Na samo 12 km od Beograda, na levoj obali Dunava, u neposrednoj blizini brze saobraćajnice u ulici Ovčanski put, prodaje se dvosoban stan u modernoj novogradnji, sa planiranim završetkom radova početkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata prostranu spavaću sobu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 450 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2024.,

www.fima-nekretnine.rs

Poslovni prostor u ulici Marka Oreškovića pored zubotehničke škole obezbeđen rolo vratima pogodan za razne namene. Nalazi se u niskom prizemlju stambene zgrade sa parkingom za stanare zgrade. Marka Oreškovića, Bulbulder.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180 € na 170 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 170 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 200 €
25.04.2026 - 180 €
07.05.2026 - 170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.fima-nekretnine.rs

Garaža u stambenoj zgradi na Bulevaru kod stare okretnice tramvaja, 25m2, rolo vrata. Moguće je smestiti 2 auta + jedan ispred garaže. Pogodna i za neki magacin. Voje Veljkovića, Bulevar kralja Aleksandra.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.fima-nekretnine.rs

Izdaje se polunamešten stan sa spavaćom sobom u suterenu novije zgrade u ulici Ladno Brdo, kod Cvetanove Ćuprije nedaleko roštilja Leskovački kutak i od trase busa 20 prema V.Mokrom Lugu. Ladno Brdo , Cvetanova ćuprija.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 215.500 €, 154,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2023.,

www.fima-nekretnine.rs

Na prodaju stan u prizemlju stambenog objekta,u Majke Angeline na Zelenom brdu, Zvezdara, od 154m2, namenski pravljen kao jedan veliki prostor, prirodno svetlo, orjentisano na dve strane prozorima /parapet 1,60/ sa pripadajućom ograđenom i obezbeđenom terasom duž celog stana koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 151.000 €, 66,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.fima-nekretnine.rs

Fima nekretnine doo, prodaje završene, odmah useljive stanove u dva nova stambena objekta različite strukture i površine, koji su zidani na osnovu pravosnažne građevinske dozvole (obaveze prema Direkciji izmirene u celosti). Zgrada koja je spratnosti Su+p+2+Pk poseduje lift, a stanovi....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Železnik, 70 €, 14,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2025.,

www.fima-nekretnine.rs

Izdaje se u zakup parking mesto obezbeđeno rolo vratima u stambenoj zgradi u Titovoj ulici, ispod Doma zdravlja. Titova, Železnik.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 230.000 €, 84,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2024.,

www.fima-nekretnine.rs

na prodaju noviji stan na 3/5 spratova, 84m2, komplet opremljen lux nameštajem, tri spavaće sobe, dva mokra čvora, dve terase, sa pripadajućom garažom do koje se dolazi direkntno liftom zlatibor bb, Jezero.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 158.800 €, 79,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.fima-nekretnine.rs

Na samo 12 km od Beograda, na levoj obali Dunava, u neposrednoj blizini brze saobraćajnice u ulici Ovčanski put, prodaje se najveći dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, sa planiranim završetkom radova početkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 224.000 €, 112,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.fima-nekretnine.rs

Na samo 12 km od Beograda, na levoj obali Dunava, u neposrednoj blizini brze saobraćajnice u ulici Ovčanski put, prodaje se najveći dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, sa planiranim završetkom radova početkom 2027. godine. Stan je na povučenom spratu idealan za ljubitelje velike....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 430 € na 400 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.12.2025 - 450 €
31.03.2026 - 430 €
07.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2025.,

www.fima-nekretnine.rs

Ozbiljnim zakupcima na duže, izdaje se nov stan sa dve spavaće sobe u suterenu nove zgrade, sa novim nameštajem i tehnikom. Norveški radijatori. Novo, do sada neuseljavano, mogućnost zakupa obezbeđenog parking mesta pored zgrade. Aleksandra Bugarskog, Mirijevo.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 93.000 €, 42,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.fima-nekretnine.rs

Mirijevo III, Aleksandra Bugarskog. Pristup zgradi je moguć i iz ulice Kap.Miloša Žunjića. Na prodaji je komforan nov, do sada neuseljavan stan sa spavaćom sobom i izdvojenom kuhinjom sa trpezarijom u potkrovlju nove zgrade sa liftom, građene po svim savremenim standardima i sa urednom....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 160.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2024.,

www.fima-nekretnine.rs

Građevinsko zemljište površine 1869m2 pored asfaltnog puta udaljeno 100m od Smederevskog puta (Bulevara Revolucije). Voda, struja i asfaltni put pored placa. Zona porodičnog stanovanja. Dozvoljena gradnja objekta P+1+Pk. Bulevar Revolucije, Kaluđerica.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 750.000 €, 542,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.fima-nekretnine.rs

Ljubljanska, Bulbulder.