• GoHome Professional
feniks - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • feniks - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - feniks

  • Za upit "feniks" pronađeno 171 nekretnina - prosečna cena 1.728 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • interfon
    • prizemlje
    • 1.sprat
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 547.000 €, 370,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2022.,

www.feniks.rs

Odličan poslovni prostor koji se sastoji od podruma od 70m2 u kojem je magacin. Prizemlja prijemno odeljenje, servisa i mokrog čvora, na spratu su 4-5 kanacelarije, kuhinja i mokri čvor. Sve je izuzetno dobrog kvaliteta i uknjiženo. Prodaje se namešteno, pogodno za office , servis,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 35.000 €, 150,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.feniks.rs

Na svega 2km od Lozovičke česme prodaje se kuće površine 150m2 na placu od 26 ari, sa predivnim pogledom na zelenilo i na Miloševačko jezero u kojem je moguće kupanje i koje ima oplemenjenu i upotrebljivu plažu. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 1.000 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2023.,

www.feniks.rs

Veoma lep i moderan stan, sa divnim pogledom sa terase. U mirnom kraju, prostran i idealan za porodicu. U blizini se nalaze autobuske stanice koje povezuju lokaciju sa centrom, park, škole i vrtići, kao i BEO tržni centar. Stan je trosoban, poseduje novu kožnu garnituru, okrečen je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 117.000 €, 36,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.feniks.rs

Funcinalan stan na drugom spratu od ukupno sedam, na odličnoj lokaciji. Dvostrano orijentisan sa otvorenim pogledom. Velika lođa koja pruža razne mogućnosti. Stan je svetao, dobro organizovan kako za život, tako i kao inesticija za izdavanje. Gospićka.

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 130.000 €, 169,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.feniks.rs

Kuća u lepom delu Zlatibora na 2 ara placa. Kuća je na 3 nivoa, ima garažu i 4c parking mesta ispred kuće. Kvalitetno je građena a cena je više nego povoljna. Pogodna je za život ali i za izdavanje. Prizemlje: 2 sobe, kuhinja, kupatilo. Prvi sprat 3 sobe, kuhinja, kupatilo. Potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 210.000 €, 198,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.feniks.rs

Nova vikend kuća na 24 ara ograđenog placa. Rađena 2020-23, ozakonjena. U PR ima dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, dve terase, a na spratu 3 sobe, kupatilo, terasa. Tavanski prostor urađen. 2 klime, PVC, cisterna 17m3, pomoćna zgrada. Pogled na Dunav. Kuća ima podrum, uknjižena na....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 1.600 €, 145,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.feniks.rs

Odličan poslovni prostor za iznajmljivanje smešten u centralnu zoni Vračara, na svega nekoliko minuta hodom od Kalenić pijace, Gradića Pejton i Trga Slavija. Prostor se nalazi na visokom prizemlju, u poslovnoj zgradi koja je odlično održavana, obezbeđena video nadzorom i alarmom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BARAJEVO, 499.000 €, 500,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.feniks.rs

U ponudi je poslovni objekat za prodaju , smešten na izuzetno frekventnoj lokaciji na Ibarskom putu, opština Barajevo, sa direktnim pristupom sa Ibarske magistrale, što obezbeđuje odličnu vidljivost i jednostavan prilaz za sva vozila. Ukupna površina objekta iznosi 500 m², raspoređena....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 350.000 €, 550,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2023.,

www.feniks.rs

Pančevo, Bavaništanski put - u prilici smo da ponudimo odličan. uknjižen poslovno-stambeni objekat (SUT+PR+1sp.+PTK), neposredno uz veoma prometnu saobraćajnicu, uknjižen i prilagodljiv za razne namene, ukupne površine 550m2. Isped objekta je prostrani parking, a osim prodajnog prostora,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 1.050 €, 200,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.feniks.rs

Odličan prostran prostor u centru Ovče (15km od Terazija), pogodan za proizvodnu halu ili magacin. prostor se sastoji iz dve velike celine koje su povezane i dva manja dela (kancelarija i toalet). .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 108.600 €, 49,36 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.feniks.rs

Surčin, luksuzna novogradnja, treći sprat sa liftom, predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevna, spavaća soba, velika terasa. Vojvođanska.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 54.000 €, 99,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.feniks.rs

Kuća na dobrom mestu, 100m od ibarske magistrale. Uknjižena, u jednom nivou, iznad je tavan koji ima ulaz sa bočne strane kuće. Na placu površine 16a, ima i dve pomoćne prostorije za odlaganje. Milinka Jelića.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 3.192 €, 152,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.feniks.rs

U centru Beograda na samo stotinu metara od pešačke zone Knez Mihailove ulice nalazi se jedna od najluksuznijih poslovnih zgrada u Beogradu. Strogi centar grada pruža mnoge mogućnosti, blizinu svih poslovno-komercijalnih subjekata, restorana, i odličnu pobezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 499.000 €, 4600,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2021.,

www.feniks.rs

Najbolja raspoloživa lokacija na Kopaoniku, pogodna za hotele, apartmane i čitave komplekse. Nalazi se u blizini Jolli Kop, Kraljevih čardaka, Mujen apartmana. Poseduje široki front ka asfaltnom putu koji ide do samog centra Kopaonika. Glog.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 180 €, 41,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2025.,

www.feniks.rs

Stan za magacin na odličnoj lokaciji na Altini, po strukturi dvosoban, renoviran, ima parking pored zgrade. .

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 123.000 €, 170,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2025.,

www.feniks.rs

Na 5km od centra, u delu koji se zove Smiljanića Zakos. U mirnom, zaseoku, na lepoj parceli, pogodno za život i za rentiranje. Jedini bor.

 
 
 
  Plac, DRAŽEVAC, 13.000 €, 2027,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.01.2024.,

www.feniks.rs

Kupac plaća agencijku proviziju u iznosu od 1.000 evra. Put za Vranić.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 300 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2023.,

www.feniks.rs

Odlican stan na Karaburmi.Stan se nalazi u novoj zgradi sa velikom terasom.Stan poseduje dve spavace sobe,dnevnu sobu,kupatilo,wc,terasu.Odlican za poslovni prostor ili za zivot. .

 
 
 
  Plac, DIVČIBARE, 26.000 €, 404,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2024.,

www.feniks.rs

Na prodaju parcela površine 4 ara, po strukturi poljoprivredno zemljište. Voda i struja su do parcele. Udaljenost od centra Divčibara je manje od jednog kilometra. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 142.000 €, 61,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.feniks.rs

Novogradnja, nekada ul.Isidore Sekulić sada se vodi kao Vojvođanska, na najboljoj lokaciji na Ledinama, svetao, funkcionalan stan, dve spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, trpezarija. Isidore Sekulić.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 410.000 €, 70,00 m2 cca 5860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.feniks.rs

Odlična lokacija u centru grada, u blizini svih važnih sadržaja – prodavnica, restorana, škola i gradskog prevoza. Gospodar Jevremova.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 260.000 €, 82,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2021.,

www.feniks.rs

Odličan stan u naselju Golf na Banovom brdu. Izvorska.

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 744.000 €, 6300,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.feniks.rs

Prodaje se plac na izuzetnoj lokaciji u industrijskoj zoni uz sam Pančevački put , na svega 3 km od Pančevačkog mosta , te je lako dostupan za sva putnička i teretna vozila.Odlična saobraćajna povezanost sa Beogradom i Pančevom. Parcela se vodi kao gradsko građevinsko zemljište. Pančevački....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 750 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.feniks.rs

Idavanje 3.5 stana za poslovni prostor ili za stanovanje kod Liona, salonac, na prvom spratu zgrade bez lifta. Grejanje na norveške radijatore i klime, ima francuski balkon, renoviran pre tri godine. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.feniks.rs

Sređen stan sa pogledom na zelenilo. Koncipiran je kao 2 trosobna stana sa stepenicama koje iz hodnika jednog stana vode u drugi. Stanovi su bez ulaganja. Dr Nika Miljanića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 180,00 m2 cca 5280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.feniks.rs

Nov prelep stan na odličnoj lokaciji u mirnom delu Dedinja okružen zelenilom. Stan se nalazi u blizini kraljevog Belog Dvora i restorana Jerry. U neposrednoj blizini je Maxi, apoteka, kafići. Izgrađen je od najkvalitetnijeg materijala sa extra izolacijom i najkvalitetnijom pvc stolarijom.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BARAJEVO, 3.000 €, 500,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.feniks.rs

U ponudi je poslovni objekat za izdavanje, smešten na izuzetno frekventnoj lokaciji na Ibarskom putu, opština Barajevo, sa direktnim pristupom sa Ibarske magistrale, što obezbeđuje odličnu vidljivost i jednostavan prilaz za sva vozila. Ukupna površina objekta iznosi 500 m², raspoređena....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 300,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2024.,

www.feniks.rs

Izdaje se magacinsko-kancelarijski prostor povrsine 300m2 u Kumodrazu. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 400 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2023.,

www.feniks.rs

Odličan prazan stan na Retenziji, na samoj granici između Zemuna i Novog Beograda, u neposrednoj blizini Hotela Jugoslavija sa jedne i Bulevara Mihajla Pupina sa druge strane. Reka Dunav sa lepo uređenim šetalištem i prostorom za rekreaciju se nalazi na pešačkoj udaljenosti od stana.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 51.700 €, 23,50 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.feniks.rs

Novogradnja sa građevinsko dozvolom, useljiva u julu mesecu 2026. godine. Stan se nalazi na VPR vodi se kao poslovni apartman. Mogućnost kupovine parking mesta. Žarka Samardžića.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.feniks.rs

Dvosoban stan sa velikom terasom. Sastoji se od male sobe i velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.feniks.rs

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 5.565 €, 265,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2025.,

www.feniks.rs

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 600 €, 90,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.feniks.rs

Poslovni prostor od 90m2 na prvom spratu idealan za kancelariju. Zaseban ulaz. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 380 €, 22,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 400 €
10.04.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.feniks.rs

Izdaje se garsonjera na odličnoj lokaciji, na potezu izmedju Beogradjanke i Zelenog venca, u ulici Admirala Geprata. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.feniks.rs

Trosoban stan u sjajnoj novogradnji južno orijentisan. Milisava Đurovića.

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 600.000 €, 4000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2022.,

www.feniks.rs

Plac od 40 ari na odličnoj lokaciji u vikend naselju Kopaonika. Čajetinska česma.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 440.000 €, 200,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.feniks.rs

Jedinstveni objekat na odličnoj lokaciji u centru grada. Prostor je moguće iskoristiti kao stambeni, poslovni a može biti deo stambeni a deo poslovni. Poslovni prostor ima 200m2 i trenutno je u zakupu. 100m2 je uknjiženo a za 100m2 je predato za legalizaciju. Svetozara Markovića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 390.000 €, 127,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2025.,

www.feniks.rs

Izuzetan 4-soban stan sa tri terase, dva kupatila i 3 spavaće sobe. Nalazi se u mirnom kraju u zgradi koja izlazi na dve ulice. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno kvalitetno građen. Odličan raspored u stanu, očuvan potrebno je samo krečenje stana. U cenu uračunato garažno mesto.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 220.000 €, 100,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.feniks.rs

Izuzetno svetao, sa odličnim pogledom, uknjižen 1/1 , 3,5 dvostrano orijentisan stan u zgradi sa lifom, u neporednoj blizini škole, vrtića, prevoza i prodavnica, Jablanička.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 195.000 €, 63,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.feniks.rs

U ponudi je izuzetno lep i funkcionalan stan, smesten u neposrednoj blizini Mirijevskog bulevara, idealna lokacija za sve koji zele da zive udobno, prakticno i na dobro povezanom mestu u gradu. Radeta Markovića.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.600 €, 38,50 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.feniks.rs

Odličan namešten stan na odličnoj lokaciji, blizu centra. Kvalitetno građena i opremljen stan. Uknjižen je i odmah useljiv. Nikole Altomanovića.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 171)

<< <1 2 3 4 5> >>