• GoHome Professional
elitenekretnine - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • elitenekretnine - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - elitenekretnine

  • Za upit "elitenekretnine" pronađeno 118 nekretnina - prosečna cena 15 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • do 1100 eura
    • do 1400 eura (prosečna cena)
    • do 1700 eura
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • 4.sprat
    • 1.sprat
    • pogodan
    • polunamešten
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 2.700 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.elitenekretnine.rs

Izdaje se reprezentativan, izuzetno komforan stan površine 140 m², smešten u novoj, arhitektonski kvalitetnoj zgradi na jednoj od najpoželjnijih lokacija na Vračaru, u tihoj i ekskluzivnoj gradskoj zoni. Stan se odlikuje impresivnim, svetlim dnevnim boravkom koji je u otvorenom konceptu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.400 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2024.,

www.elitenekretnine.rs

Luksuzan stan na Vracaru u novogradnji. Dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje,2 spavace sobe, kupatilo i toalet, terasa, garazno mesto uz doplatu 100eur. Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 3.000 €, 215,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2024.,

www.elitenekretnine.rs

Izdavanje stanova Beograd- Luksuzan penthouse, 2 garažna mesta Lux stan u samom srcu Beograda nadomak Tašmajdana i Botaničke bašte. Smešten je u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu, sa recepcijom koja radi 24/7, kartičnim ulaskom, video-nadzorom, privatnom garažom i zatvorenim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.elitenekretnine.rs

Trosoban stan u novogradnji kod Hrama svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, 2 spavace sobe, kupatilo, toalet, terasa, garazno mesto u sklopu zgrade. Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period ozbiljnim zakupcima. Kućni ljubimci nisu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 3.500 €, 260,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2025.,

www.elitenekretnine.rs

Luksuzna novogradnja na Dedinju, u blizini prodavnica, škola, restorana i javnog prevoza. Stan se nalazi na visokom prizemlju i obuhvata dva nivoa. Prvi nivo čini veliki otvoren prostor - dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom koji vodi ka terasi od 70m2 i dvorištu, toalet i garderober.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 231,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2025.,

www.elitenekretnine.rs

Izdaje se luksuzan penthaus površine 231 m², smešten na prestižnoj lokaciji u mirnoj ulici nadomak Hrama Svetog Save, u srcu Vračara. Ovaj elegantno uređen stan, pun svetlosti i prostranosti, nalazi se na poslednjem spratu stambene zgrade sa liftom i pruža panoramski pogled na grad,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 2.500 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.elitenekretnine.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan stan na četvrtom spratu savršeno odžavane zgrade. Atraktivna, moderna koncepcija obuhvata otvoren dnevni i kuhinjsko-trpezarijski prostor. Kuhinja je opremljena tehnikom odličnog kvaliteta. Stan poseduje tri spavaće sobe, radnu sobu, 2 kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 3.600 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2025.,

www.elitenekretnine.rs

Mačkov kamen-Prelepa prostrana polunameštena vertikala kuće sa 2 ara placa na Dedinju, tri nivoa.Na drugom novou su prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije sa izlaskom na terasu od 40m2, kompletno opremljena kuhinja, toalet. 3 spavaće sobe, 2 kupatila i balkon čine treći....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.500 € na 1.350 € dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.350 €, 97,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 1.800 €
14.02.2026 - 1.550 €
14.03.2026 - 1.500 €
04.04.2026 - 1.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.elitenekretnine.rs

Izdaje se četvorosoban stan u blizini Beogradskog dramskog pozorišta, u novijoj i kvalitetnoj zgradi. Stan se nalazi na 4. spratu i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i prijatnom atmosferom za život. Strukturu stana čine prostran dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, tri....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.elitenekretnine.rs

Izdaje se kompletno i moderno namešten dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji, u mirnoj ulici na Crvenom krstu. Stan je svetao, luksuzno opremljen i funkcionalno organizovan, sa prijatnom terasom. Zgrada je novije gradnje, odlično održavana, sa liftom i video-nadzorom. Mogućnost zakupa....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.04.2026 - 1.000 €
09.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.elitenekretnine.rs

Dvosoban lux stan u A Bloku,kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i tehnikom,garazno mesto. Izdavanje je namenjeno zakupcima koji traže dugoročan, kvalitetan i reprezentativan prostor za život. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan koji nudi više od kvadrata — stil života na jednoj....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.200 €, 118,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2024 - 1.300 €
21.03.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2024.,

www.elitenekretnine.rs

Trosoban duplex penthouse , garaza, novogradnja. Potpuno namešten, opremljen stvarima i opremom visokog kvaliteta. Dupleks sa dodatkom terase kao treći nivo. Fantastičan pogled na crkvu Sv. Marka. Uz stan ide i parking mesto u podzemnoj garaži. Retko u ponudi. PROSTORIJE:I NIVO- predsoblje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 2.600 €, 138,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.elitenekretnine.rs

Izdaje se moderan i luksuzno opremljen penthaus u novogradnji na Vračaru. Stan poseduje dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje , 3 prostrane spavaće sobe, 2 elegantna kupatila i toalet. Velika terasa nudi prelep panoramski pogled na grad. Luksuzno opremljen i potpuno namešten.....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 800 € na 900 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 900 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 900 €
02.05.2026 - 800 €
09.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.elitenekretnine.rs

Izdaje se prelep i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji u ulici Todora Dukina, na Lekinom brdu. Stan se nalazi na 3. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom i video nadzorom, što pruža dodatnu sigurnost i komfor stanovanja. Površine je 60 m² i odlično je organizovan – sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 1.500 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.elitenekretnine.rs

Kompletno opremljen penthouse u nedavno zavrsenom objektu, Vračar, Kalenić pijaca, novogradnja, etažno grejanje, lift, terasa, 5 sprat, klima, terasa, internet. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 156,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2025.,

www.elitenekretnine.rs

Luksuzan penthouse sa kaminom. Trosoban, apartmanski opremljen, novogradnja, garažno mesto uz doplatu. Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.600 € na 1.500 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 1.500 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 1.600 €
28.03.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.elitenekretnine.rs

Izdaje se ekskluzivan, kompletno opremljen stan površine 80 m², smešten na 3. spratu uredne zgrade, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru – između Kalenić pijace i Hrama Svetog Save. Stan se sastoji od:prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 2.200 €, 155,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.elitenekretnine.rs

U ponudi je opremljen četvorosoban stan koji zauzima ceo sprat novije zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i Vukovog spomenika. Posebnu notu ekskluzivnosti pruža lift koji vodi direktno u stan, čime je obezbeđena potpuna privatnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2024.,

www.elitenekretnine.rs

Dvosoban luksuzno namesten stan u Naselju Belville kod Delta City-a . Stan je apartmanski opremljen. Prostan i svetao dnevni boravak sa izlaskom na terasu, trpezarija, kuhinja, spavaca soba, kupatilo, garazno mesto u zgradi uz doplatu od 100Eura. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Beli Dvor, 4.200 €, 350,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.elitenekretnine.rs

Luksuzna kuća na Dedinju kod Belog Dvora, garaza. Odmah useljiva kuća. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.100 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.elitenekretnine.rs

Stan je prvo izdavanje i odlikuje se savremenim dizajnom, pažljivo odabranim materijalima i visokim standardom opreme. Sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa trpezarijom i moderno opremljenom kuhinjom, komforne master spavaće sobe sa elegantnim kupatilom, toaleta i terase....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.400 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.elitenekretnine.rs

Izdaje se luksuzan, novoopremljen stan na Vracaru, u mirnoj ulici Generala Horvatovića, smešten u novoj zgradi visokog kvaliteta gradnje. Stan se nalazi na 1. spratu i odiše elegancijom, funkcionalnošću i komforom. Prostrani dnevni boravak, koncipiran kao open-space celina sa trpezarijom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.500 € na 1.400 € dana 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.400 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 1.500 €
07.03.2026 - 1.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.elitenekretnine.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan trosoban stan u prestižnoj zgradi Eterna, pažljivo pozicioniran frontalno ka zelenoj površini i Savskoj ulici, a istovremeno povučen od gradske buke. Stan je izuzetno svetao, moderno i kvalitetno opremljen, sa ambijentom koji pruža osećaj komfora....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.000 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.elitenekretnine.rs

Trosoban stan u održavanoj zgradi u Molerovoj ulici, na uglu sa Krunskom ulicom. Stan je potpuno renoviran i namešten, sa kompletnom belom tehnikom. Nalazi se na 2 . spratu u zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.000 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.elitenekretnine.rs

U ponudi ekskluzivan, moderno dizajniran stan površine 70m², smešten na 3. spratu nove, kvalitetno građene zgrade u ulici Gospodara Vučića. Stan je pažljivo osmišljen i funkcionalno organizovan, sa akcentom na komfor i savremen način života. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 2.300 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.elitenekretnine.rs