• GoHome Professional
codex - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • codex - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - codex

  • Za upit "codex" pronađeno 417 nekretnina - prosečna cena 567 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 240 m2
    • 280 m2
  •  Po ceni
    • do 856 eura
    • do 1000 eura (prosečna cena)
    • do 1200 eura
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 3.500 €, 1024,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se magacinski prostor u suterenu, pogodan za skladistenje. Novogradnja Telefon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.850 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.codex.co.rs

Ekskluzivno renoviran prostor na prestižnoj lokaciji – idealan za poslovni prostor ! Internet Kablovska Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, LEŠTANE, 2.400 €, 400,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se hala od 370 m2, plus sprat od 30 m2 ( kancelarija sa mokrim cvorom), visine 5, 5m sa mogucnoscu svođenja na zeljenu visinu, struja od 40kw, po potrebi i vise, 2 mokra cvora, kamionsko-sleperski prilaz, 20-ak parking mesta. Objekat izgrađen od panela , fasada alu-bond. Reprezentativan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 5 stan, polunamesten, u prizemlju sa ograđenom baštom 35m2. Novogradnja Kablovska Lift Klima Telefon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 28, 800 €, 105,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.01.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor u Bul. Milutina Milankovića, u prizemlju, sastoji se od četiri kancelarije, čajne kuhinje i dva toaleta. Centralno grejanje. Nalazi se blizu Grčko - Kiparskog centra i hotela Holidej in. Internet Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 450.000 €, 180,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se prelep stan, spojen iz dva stana, ukupne površine 180 kvadrata, lociran u samom centru Beograda, u neposrednoj blizini Kalemegdana i pešačke zone Knez Mihajlove. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 1.966.250 €, 550,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.codex.co.rs

Hala proizvodno magacinski prostor sa kranom nosivosti 3, 2 tone i kranskom stazom duzine 40metara , visina 5 metara , 550m2 prostor poseduje mokri cvor, prostor na kom se nalazi hala poseduje portirsku sluybu 24h i video nadzor , mogucnost parkinga. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 1.350 €, 120,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se potpuno nov poslovni prostor od 120m2, visina 3, 5m. Nove moderne kancelarije, opticki kabal, visoki plafon, open space, bez infostana, terasa, kuhinja, mokri cvor, video nadzor, obezbeđenje, inverter klimatizacija. Novogradnja Internet Kablovska Klima Telefon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 2.400 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se lux duplex, 7. 0 stan, polunamesten, prostran i svetao stan sa kaminom, novogradnja. Stan se nalazi na 3 i 4 spratu, duplex, 2 garazna mesta, 5-spavacih soba, 2-dnevne, etazno grejanje na gas i naftu, 2 dzakuzija, 4-kupatila, sauna, 6 terasa, moze za PP. Novogradnja Internet....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, LEŠTANE, 1.200 €, 350,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se magacin od 350m2, dimenzija 17. 5x20metara u okviru se nalazi kancelarija od 10m2. Nalazi se Lestanima na Kruznom putu u industrijskoj zoni. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 118,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Četvorosoban stan u novijim zgradama, na 6. spratu, može biti polunamesten ili prazan, garažno mesto u ceni zakupa. Klima, 2 telefonske linije, parking, internet. Novogradnja Internet Klima Telefon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 1.100 €, 140,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se lokal od 140m2 . Objekat je pod video nadzorom 24h, ima više telefonskih linija, internet, kablovsku, odvojeno brojilo za struju, voda i kanalizacija. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 493.500 €, 210,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se LUX , DUPLEX stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan je luksuzno opremljen i idealan za one koji traže visok standard stanovanja u jednom od najlepših delova Beograda. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Železnik, 1.150 €, 480,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se magacin od 480m2 u Zelezniku . Visina plafona 3. 25m. U prizemlju dva mokra cvora, kancelarija, cajna kuhinja i prostor za garderobu. Na spratu jedan mokri cvor i tri kancelarije. Industrijska struja 60kw. Kamionski prilaz (ne sleperski). Dvoriste sa 6-7 parking mesta. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 2.340 €, 780,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se magacin od 780m2, visine 6 metara, vrata dimenzije- visina 3, 2m sirina 3, 6m, pogodan za razne namene, magacin poseduje 1 kancelariju i mokri cvor. Sleperski prilaz. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRNJAČA, 1.600 €, 500,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se magacinsko-poslovni prostor od 500m2. 400m2 magacinskog prostora i 100m2 kancelarijskog prostora. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 29, 1.000 €, 92,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 3. 0 stan preko puta Arene, novogradnja, na prvom spratu. Stan se izdaje polunamesten, idealan za poslovni prostor kao i stanovanje.. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 6.000 €, 705,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor u blizini Pupinovog mosta. Prostor je deljiv i pogodan za mnoge delatnosti, za hotel, hostel, supermarket , bolnicu itd. U okviru objekta postoji parking cca 50 mesta. U okviru kompleksa postoji više celina koje se zasebno izdaju: na prizemlju kancelarijski....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BATAJNICA, 2.000 €, 400,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se potpuno nov magacin u Batajnici. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 2.000 €, 200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se lux opremljen kancelarijski prostor na prizemlju. Direktan ulaz sa ulice. Novogradnja Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 656.100 €, 162,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.codex.co.rs

Predstavljamo vam prestižni LUX apartman tipa A na 3. spratu Nobel House Residences - savršen spoj elegancije, komfora i premium lokacije. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 1.425.000 €, 570,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se magacin sa kancelarijskim prostorom od 569m2, od čega je magacin 540m2. Visine je oko 6, 7m, dvostrani, klizna vrata dimenzija 5, 3mx4, 68m sa odvojenim delom kako bi se mogao odvojiti carinski magacin po potrebi. Pod je betonski (sa košuljicom). 2 kancelarije sa mokrim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 1.750 €, 500,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se magacin od 500m2, pogodan za razne delatnosti... ispunjava sve uslove za lekove i hranu. U odlicnom stanju. Novogradnja Telefon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 1.000 €, 200,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor od 200m2 na prvom spratu, kompletno opremljene. Prostor je klimatizovan, ima 4 tel. linije, internet, 3 mokra cvora. Internet Kablovska Podrum Klima Telefon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.100 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se trosoban stan kod Hrama, luksuzno opremnjen, trosrtano orjentisan sa dva kupatila i prelepim pogledom na Hram. Stan poseduje videofon, blindirana vrata, alarm. Uz stan ide i garazno mesto koje se nalazi na prvom nivou zgrade. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 3. 0 stan na I/IV, CG, terasa, 2 mokra čvora, u blizini Kalenic pijace i Bulevara Kralja Aleksandra, u jednoj od najlepsih ulica u kraju. Klima Interfon.

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor od 80 kvm, recepcija, 3 ordinacije, 2 toaleta, 2 ulaza, ventilacija, alarmni sistem, protivpozarni sistem, video nadzor, EG, klimatizovano. Ordinacija se izdaje prazna a kancelarijski prostor je opremljen. Prostor je pogodan za biroe, kozmeticke salone,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 4.000 €, 630,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2023.,

www.codex.co.rs

Poslovni prostor sa izlazom na ulicu izlogom od 5m. Prizemlje 250m2 i 1. sprat 380 m2. Mogućnost i dodatnog prostora od 300 m2 za sređivanje. . Pogodan za sve vrste delatnosti. Sprat pogodan za hostel Internet Kablovska Uknjiženo Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 14.000 €, 2000,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Zgrada od 2000m2 u cetiri nivoa, od kojih 700 moze da se koristi kao magacinski prostor. Zgrada je u dobrom stanju lepo sređena i ima svoj parking za 30-tak automobila. Internet Kablovska Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 35.000 €, 35,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se LUX 1. 0 stan u kompleksu Beograd na vodi u zgradi Aria. Stan je luksuzno i kompletno namesten novim modernim namestajem i opremom. Stan ima terasu sa pogledom na reku. Uzstan ide i parking mesto u garazi zgrade koja je uracunato u cenu zakupa. Novogradnja Internet Kablovska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 4.000 €, 270,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se LUX stan od 270 m2, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, 3 spavace sobe od kojih 2 imaju zasebno kupatilo, wc, 4 terase, lift, cg, centralna klima, video nadzor, 24h obezbeđenje, novogradnja, garazno mesto u zgradi. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Trošarina, 100 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se garaza u novoj zgradi na Trosarini, u ulici Save Maskovica. U pitanju je novogradnja koja ima 24h obezbeđenje i pokrivena je video nadzorom. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Čukarica, 13.750 €, 2750,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se NOV magacin - hala povrsine 2750m2 visine 11m. Moguce je obezbediti i kancelarijski prostor po potrebi zakupca. Kvalitet gradnje vrhunski ! 12 cm kamene vune panel, 16 cm kamene vune krov, Bauder membarana na krovu, ferobeton, behaton ploce na otvorenom. Magacin je dobro....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BELE VODE, 17.600 €, 2200,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaju se u poslovnom objektu u Beogradu na Cukarici: Novogradnja Telefon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 4.000 €, 500,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor od 500 m2 u blizini naselja Stepa Stepanovic u kompleksu firmi , sa fizickim obezbeđenjem. Poslovni prostor se sastoji od 15 kancelarija, 3 mokra cvora i hodnikom koji spaja sve prostorije. Sve kancelarije imaju prirodnu svetlost. Kancelarije su u razlicitih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 675.000 €, 270,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se lux 4. 0 stan, DUPLEX, novogradnja u blizini Kalenic pijace. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, spavace sobe i kupatila i na spratu 2 spavace sobe, garderober, sauna, ostava, 2 kupatila, 2 terase. Uz stan se moze zakupiti garaza po potrebi. U stanu je etazno grejanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Centar, 1.450 €, 237,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.codex.co.rs

Prostor se nalazi na I spratu, direktno na izlazu sa stepeništa. Ima 237m² u formi od tri ugla, od čega se na dva zida nalaze prozori sa dosta prirodne svetlosti. Prostor ima mokri čvor, teretni lift i staklena autmoatska klizna vrata. Nalazi se u samom centru Zemuna, odmah do Zemunske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 2.500 €, 156,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se LUX 3. 0 stan od 156m2 na 6 spratu u luksuznoj novogradnji sa parking mestom u garazi zgrade. Stan je modernog open space koncepta sa dve spavace sobe, od kojih je jedna master bedroom a druga soba poseduje zaseban garderober. Obe spavace sobe su okrenute prema istoku i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.600 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 5-80kv, nov, ne useljivan, namesten, 5s, lift, garaza-150E, postoji mogucnost za jos jedno parking mesto(150E). Za vise informacija pozvati na 0631422642 Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.