• GoHome Professional
bildingnekretnine - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • bildingnekretnine - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - bildingnekretnine

  • Za upit "bildingnekretnine" pronađeno 176 nekretnina - prosečna cena 240 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • 4.sprat
    • opremljen
    • novogradnja
    • polunamešten
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Fontana, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se jednosoban stan kod Fontane,useljiv odmah.Bez kućnih ljubimaca.Zakup na duži period,depozit je 600 evra. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se stan u Knićaninovoj,Donji Dorćol,novija gradnja.Useljiv od 1.maja. Opis: 40 kvm, 1. sprat, lep balkon , spavaca, dnevna sa kuhinjom, mali hodnik, kupatilo.Opremljen,kožna garnitura, LCD TV, klima, masina za pranje i susenje vesa, masina za pranje sudova. Grejanje etažno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.bildingnekretnine.rs

Nudimo stan koji se nalazi u Makenzijevoj ulici na Vračaru, blizu Hrama Svetog Save. Ovaj predivan, potpuno renoviran stan od 65 m² nudi moderan način života i urbanu praktičnost. Stan ima centralno grejanje, prostran dnevni boravak sa potpuno opremljenom kuhinjom, kupatilo, jednu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 28, 950 €, 80,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se poslovni prostor od 80m2 u bloku 28,u prizemlju. Useljiv od 1.maja. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan (50m²) na 3. spratu sa liftom.Južna orijentacija, parking za stanare, kompletno opremljen. Sve prodavnice, apoteka, pekara, stajalište i perionica odmah ispred zgrade. Spreman za useljenje! Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.300 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Banovo Brdo, Požeška ulica kod Meka. U blizini autobuske stanice, samoposluge i dve osnovne škole. Duplex, 105+105kvadrata. Ima 3 spavaće sobe, dnevni boravak, trpezariju, toalet, kupatilo sa toaletom, kuhinju sa ostavom, terasu. Tavan je sređeni open concept sa kupatilom i mini kuhinjom.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 2.200 €, 144,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Na odličnoj lokaciji u ulici Južni bulevar,nudi se funkcionalan poslovni prostor ukupne površine 144 m², raspoređen na dva nivoa, koji se sastoji od 6 kancelarija, prijemnog dela (recepcije), čajne kuhinje i dva kupatila, uz jedno pripadajuće parking mesto. Prostor je svetao, praktičnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 950 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se kompletno i kvalitetno opremljen komforan dvosoban stan u održavanoj kvalitetnoj novogradnji, 55m2 grejne površine , sa dodatnih 30m2 opremljene teretane i saunom u stanu.Mogućnost najma garažnog mesta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kluz, 950.000 €, 387,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.bildingnekretnine.rs

Prodaje se lokal u sivoj fazi,387m2,novogradnja kod Aviv parka.Ima 2 ulaza,vodi se na pravno lice.Moze biti deljiv. Agencijska provizija 2% za kupca. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se stan u Budimskoj,novogradnja,lift,terasa,klima.Stan poseduje garažno mesto.Useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se kompletno namešten stan,65m²,sa garažnim mestom. Stan ima lepu terasicu. 100m od Bulevara kralja Aleksandra i stare tramvajske okretnice. Grejanje na gas. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 433.960 €, 75,18 m2 cca 5770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.bildingnekretnine.rs

Prodaje se luksuzna kuća u nizu u naselju Vabriga u blizini Novigrada. Stambena jedinica sadrži hodnik, dnevni boravak, kuhinju, WC, dve spavaće sobe i kupatilo. Uz stambenu jedinicu će biti izgrađen i bazen koji će moći da koristi samo ta stambena jedinica. Poseduje i parking mesto....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 312.800 €, 71,95 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.bildingnekretnine.rs

Prodaje se lux stan sa bazenom u naselju Vabriga u blizini Novigrada. Stambena jedinica sadrži hodnik, dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe i kupatilo. Poseduje i parking mesto uz stambenu jedinicu. Površina bazena iznosi 26,25 m2 x2 = 52,50 m2. Građevina ima zajednički ulaz.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se jednosoban namešten stan u blizini Hotela Jugoslavija i Starog merkatora.Plaćanje 3 ili 6 meseci unapred.Dodatni troškovi su 150 evra mesečno. Izdaje se jednoj osobi. Oko zgrade je mnogo parking mesta koja se ne naplaćuju. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Odmah useljivo.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.400 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se salonac u samom centru grada ,ugao Sremske i Prizrenske ulice, ukupne povrsine 107m2.Stan je renoviran(podovi,stolarija kuhinja), odmah useljiv.Etazno grejanje na struju, alarm i video nadzor unutar stana. Pogodan za poslovni prostor, kancelarije itd! Agencijska provizija....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 2.880 € na 2.700 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bogoslovija, 2.700 €, 180,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 2.880 €
22.04.2026 - 2.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Na slikama se vidi predlog razmestaja stolova za eventulani kancelarijski prostor. Sto se tiče radova u prostoru vlasnik će uraditi kuhinju kao i ulazni veliki plakar kao RACK ormar + ostava/garderober i po potrebi sa buducim zakupcima moze i opremiti ceo prostor sa ostalim potrebnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se stan u Braće Jerković kod Vera.Infostan je 12000 dinara,SBB 2000 din.,upravnik 1000 din. Ne izdaje se stranim državljanima.Bez kućnih ljubimaca. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 355.000 €, 77,17 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.bildingnekretnine.rs

Prodaje se luksuzna kuća u nizu u naselju Vabriga u blizini Novigrada. Stambena jedinica sadrži hodnik, dnevni boravak, kuhinju, WC, dve spavaće sobe i kupatilo. Poseduje i parking mesto uz stambenu jedinicu. Vabriga je naselje 1 km jugozapadno od Tara, 6km severno od Poreča , te....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Dvorišni dvosoban stan od 42m2, kompletno renoviran, namešten, opremljena kuhinja, internet i televizija. Moguć dogovor za visinu kirije sa troškovima ili bez. Radi se o kući, podeljenoj u dva stana, sa zasebnim brojilima. Takodje objekat poseduje dvoriste sa rostiljem i parkom. Pored....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se potpuno renoviran stan,opremljen novim nameštajem,bez terase.Nalazi se u Otona Župančiča,kraj ulice,bliže Džona Kenedija.Odmah useljiv.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 550 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se lep i svetao stan na Crvenom Krstu. Miran komšiluk. Renovirano kupatilo. Potpuno namešten. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 520.000 €, 134,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.bildingnekretnine.rs

Prodaje se lokal od 134m2 sa terasom od 100m2,u novogradnji,siva faza,uknjižen na 134m2.Ima pripadajuću terasu od 100m2 koja nije pokrivena papirima. Agencijska provizija 2% za kupca. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.100 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se izuzetno funkcionalan trosoban prostor od 78 m² na prestižnoj lokaciji u uglu Tiršove i Deligradske, u neposrednoj blizini Kliničkog centra, Slavije i centra grada. Prostor se nalazi u visokom prizemlju, orijentisan je ka ulici, što mu daje odličnu vidljivost i čini ga posebno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 1.500 €, 120,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Luksuzno renoviran salonac na izuzetnoj lokaciji, pogodan za vise namena, kancelarije, ordinacije, kozmeticki salon, IT... Useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 800 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Stan je nov i neuseljavan, nalazi se u zgradi Nova Vizantija, u neposrednoj blizini Kulturnog centra Vlado Divljan na Paliluli. Opremljen je novim, modernim nameštajem i visokokvalitetnim ugradnim uređajima. Parking mesto nije uključeno u cenu, ali postoji mogućnost njegovog iznajmljivanja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 450 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se stan kod Voždovačke crkve. Stan se sastoji od 2 spavace sobe, dnevne sobe, kupatlia, kuhinje i predsoblja. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.600 €, 131,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.bildingnekretnine.rs

U ponudi je za izdavanje polunamesten stan sa kuhinjom i kupatilom odmah useljiv u Sumatovackoj ulici na Vracaru. Sastoji se iz tri spavace sobe, velikog dnevnog boravka iz dva dela, potpuno nove lux opremljene kuhinje, posebnog hodnika za stan, kao i predivnog pogleda na Vracar i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se stan u Brankovoj ulici ,površine 35 m², smešten na drugom spratu zgrade sa liftom. Iako se nalazi u samom centru grada, stan je orijentisan ka dvorištu zgrade, te je izuzetno miran i bez buke sa ulice. Stan se sastoji od dnevne sobe, manje kuhinje opremljene frižiderom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.200 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se 3.0 stan na Vračaru, Crveni Krst u ulici Branka Krsmanovića. Novogradnja, Lux, namešten. Master soba sa kupatilom. Stan je odmah useljiv. Postoji mogućnost garažnog mesta uz doplatu od 100e. Dozvoljeni su Rusi, kao i bračni parovi sa decom. Zabranjeni kućni ljubimci. Infostan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se dvosoban stan u Marije Bursać,stara gradnja,3.sprat bez lifta.Odmah useljiv.Ne izdaje se stranim državljanima.Bez kućnih ljubimaca.U svakoj sobi ima inverter klima. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Odličan stan na 20m od Bulevara,na 1. spratu novije zgrade, stan je orijentisan ka unutrašnjosti zgrada i ne gleda na ulicu.Spavaca odvojena, dnevna soba sa kuhinjom izlazi na terasu. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 300.000 €, 395,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.bildingnekretnine.rs

Prodaje se uknjižena kuća na Kopaoniku, Naselje Treska na 1550m nadmorske visine. Grejanje je centralno(podno) na drva. Kuća ima 2 brojila za struju i bunar za vodu bušeno na 49m. Stolarija je PVC. Unutrašnja vrata su od čistog drveta, kao i kreveti i ormani. Kuća se sastoji od 9....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se dvosoban stan u Vojislava Ilića,odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 1.300 €, 147,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se namešten lux duplex na Bogosloviji. Svi dodatni troškovi su 350 evra mesečno. Stan poseduje 2 terase. Postoji mogućnost iznajmljivanja garažnog mesta uz doplatu. Depozit je 2000 evra. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 950 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se stan kompletno renoviran,pogodan za stambeni i poslovni prostor.Stan je kompletno renoviran, poseduje dva kupatila, kuhinju sa trpezarijom, dve spavace sobe i veliku dnevnu sobu. Dva parking mesta na koriscenje. Grejanje na inverter klimu i TA pec, podno grejanje. Komplet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 600 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.bildingnekretnine.rs