• GoHome Professional
atasenekretnine - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • atasenekretnine - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - atasenekretnine

  • Za upit "atasenekretnine" pronađeno 232 nekretnina - prosečna cena 2.494 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • renovirano
    • 3.sprat
    • prizemlje
    • centralno grejanje
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 439.000 €, 111,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Nekretnina se sastoji od 3 zasebna (svaki ima ulazna vrata) stana. Možete je koristiti i kao jedan stan i kao 2 stana u 2 varijante. Tihi stanovi iako su u Brankovoj ulici (kvalitetna PVC stolarija). Kompletno renovirani 2023 godine. Prestižna visina plafona od 3.18cm. Kompletno namešteni....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 200.000 €, 136,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo kuću sa bazenom kao savršeno mesto za život ili vikendicu, na samo 35min od Beograda – Autokomande na primer. Nemenikuće, Srbija ; Sopot, Nemenikuce, plac 10ari+kuća 136m2+bazen 7x4m, odmah useljivo!.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 169.999 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju lepo sređen i funkcionalan porodičan stan. Kamenogorska, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Olimp, Kamenogorska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 156.900 €, 59,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Stan u zgradi sa 4 stana sa zajedničkim dvorištem od oko 100m2. Dnevna soba je južno orjentisana. Upravo je završeno kompletno (osim strujne razvodne table) renoviranje stana. Iznad stana je tavanski prostor, tako da je stan zimi topao a leti nije vrućina i pritom je mir zagarantovan....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.900 € na 168.840 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, BEOGRAD, Stari Grad, 168.840 €, 72,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.10.2025 - 199.800 €
02.12.2025 - 189.000 €
20.01.2026 - 179.900 €
10.03.2026 - 168.840 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Mogućnost da provedete nekoliko dana sami u apartmanima pre kupovine da bi se uverili u njihov kvalitet. Prijatani i tihi apartmani bez vlage. U apartmanu 2 instalirana profesionalna ventilacija koja ubacuje svež pročišćen vazduh a izbacuje ustajali. Frižideri su u kuhinjskim elementima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 187.000 €, 72,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Agencija za nekretnine “ATAŠE NEKRETNINE“ osnovana je na iskustvima rada u oblasti advokatske delatnosti, i u tom smislu jedan od osnovnih postulata našeg rada je obezbeđenje pravne sigurnosti klijentima u poslu prometa i zakupa nepokretnosti. Bulevar kralja Aleksandra, Beograd, Srbija....

 
 
 
  Plac, KONATICE, 10.000 €, 1000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan plac u Obrenovcu, naselje Konatice, bluzu puta, uknjižen kao ostalo gradjevinsko zemljište, lepa celina za neki plan budućih vlasnika! Na placu nema priključaka ni za elekro ni vodovodnu mrežu! Konatice, Obrenovac, Srbija ; Obrenovac, Konatice, 10 ari.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 201.600 €, 72,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Predstavljamo Vam moderan stambeno-poslovni objekat u izgradnji na odličnoj lokaciji, u ulici Živka Davidovića koja je paralelna sa ulicom Bulevar kralja Aleksandra. Objekat se nalazi u blizini dva tržna centra TC „Beo Shopping Centar“ i TC „Aviv Park“, blizu je i Dom zdravlja Zvezdara,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 258.000 €, 57,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.08.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Na par minuta hoda do Skadarlije, Trga republike u ul. Bulevar Despota Stefana prodajemo na vpr/2 dvosoban salonski stan koji trenutno funkcioniše kao dvoiposoban. Bulevar despota Stefana, Beograd, Srbija ; Stari grad, Centar, Bulevar Despota Stefana, 57m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 330.000 €, 86,67 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Odlična novogradnja kod Autokomande. Pametna kuća, centralno grejanje (Kalorimetar), Alumil stolarija u paketu sa roletnama i komarnicima PLISE, BOSAL LUX sigurnosna vrata, visina plafona 3m. Prostor za kućepazitelja. Vojvode Stepe, Beograd, Srbija ; Voždovac, Autokomanda, Vojvode....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Lepo organizovan 1.5 apartman na četvrtom spratu u Kopaonik – Kraljevi Cardaci! Kompletno opremljen i spreman za korišćenje ili izdavanje. Stefana Prvovencanog, Kopaonik, Srbija ; Kopaonik, Kraljevi Čardaci, Stefana Prvovenčanog.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 77.900 €, 38,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Stan se nalazi u kompleksu Titova Vila Apartments & SPA na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje u prirodi. Titova....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 51.990 €, 98,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se kuća u Čortanovcima na 10ari placa ukupne površine 98m2 sa terasom, pomoćnim prostorijama i pečenjarom, nedaleko od centra sela. Kuća je kvalitetne gradnje sastoji se od prizemlja i sprata. Gornji deo je noviji i ne zahteva ulaganje. Plac ima izlaz na 2 ulice . U dvorištu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo nekretninu u Dimitrija Tucovića. Vlasnik je krenuo sa renoviranjem ali zbog nepredviđenih privatnih obaveza je odustao od daljeg ulaganja. Iz tog razloga, nekretnina je na prodaju ispod tržišne cene, sa prilikom da stavite lični pečat prilikom završnice objekta. Dimitrija....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 145.000 €, 95,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan penthouse 4.0 u centru Stare Pazove. Ćirila i Metodija, Stara Pazova, Srbija ; Stara Pazova, Ćirila i Metodija, 95m2.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Ledine, 480.000 €, 400,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju zemljište , njiva 2.klase, ukupne površine 40ari. Može se dogovoriti kupovina 5,10,20 ari . Na placu ima struja, voda, gas. Cena je 480.000eur(12000eur/ar-fiksna cena). Uknjiženo. Agencijska provizija 2% Rembrantova, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, Ledine, Rembrantova.....

 
 
 
  Kuća, LOZNICA, 72.000 €, 203,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

3.5 km od centra Loznice na putu ka Tršiću, nalazi se ova nekretnina. Smeštena na 4.5 ara placa, vrlo funkcionalna i pogodna za višečlanu porodicu. Sastoji se od: Braće Panić, Loznica, Srbija ; Loznica, Braće Panić, uknjižena, na dobroj lokaciji.

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 70.000 €, 13500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Poljoprivredno zemljište uz Autoput -Koridor 10, kod naplatne rampe, sa desne strane auto puta iz pravca Novog Sada ka Beogradu, 135ari, odlična preporuka za investiciona ulaganja za razne namene, brze pruge, širina placa 100m, svi priključci-struja, voda, telefon, lokalni izlaz,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 149.760 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za moderno i komforno stanovanje u najlepšem delu Mirijeva. Na vrhu naselja, u okviru novog projekta nalazi se ova novogradnja koja predstavlja savršenu kombinaciju zelenila i mira dok su svi ključni sadržaji na dohvat ruke. Podmorničara Đorđa....

 
 
 
  Stan, RUŠANJ, 300.000 €, 292,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju spratna porodična kuća – 291 m², plac 9,21 ari 13. septembra 1. deo, Beograd, Srbija ; Čukarica, Rušanj, 13. septembra, 291m2.

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 225.000 €, 180,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Nameštena i renovirana porodična kuća u mirnoj ulici, idealna za porodičan život. Nalazi se na svega nekoliko minuta od škole, vrtića, marketa, pijace, pošte, banke i svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Svetog Save, Sopot, Srbija ; Sopot, Svetog Save, sređena kuća....

 
 
 
  Plac, IVANČA, 94.000 €, 7940,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na samo 30 minuta vožnje od Beograda, nalazi se ovaj osunčani plac, izvan gradske gužve i buke. 29. novembra, Mala Ivanča, Srbija ; Sopot, Mala Ivanča, 29 novembra, 80 ari, lep pogled i mirno okruženje.

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 670.000 €, 263,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Luks kuća sa 19.5ari placa, nova, moderna, nameštena, fantastična ponuda za ljude koji žele mir, intimu i komfor, kao i za one koji žele da izdaju apartmane, kuća se sastoji od 4 stambene jedinice: 2 manja stana i 2 dupleksa. Nalazi se nedaleko od Zlatiborskih konaka. Građena u modernom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 163.790 €, 60,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Bez provizije za direktne kupce. Partizanske vode, Beograd, Srbija ; Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 60m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 450.000 €, 120,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo izuzetan petosoban stan, u salonskoj zgradi sa sređenim mermernim ulazom, sa liftom. Makedonska, Beograd, Srbija ; Stari grad, Trg republike, Makedonska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi imamo veoma prijatan stan sa galerijom. Nalazi se na drugom spratu od ukupno dva sprata. Ušuškanost stana sa PVC stolarijom omogućavaju ekonomično grejanje na struju putem električnih radijatora gde je svaki radijator posebno vezan za struju. Takođe u stanu postoji i inverter....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 850.000 €, 360,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

LUX penthaus na Dedinju, opremljem vrhunskim italijanskim nameštajem i najsavremenijom tehnikom, na drugom spratu. Velisava Vulovića, Beograd Srbija ; Savski Venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 360m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400.000 €, 79,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Agencija za nekretnine “ATAŠE NEKRETNINE“ osnovana je na iskustvima rada u oblasti advokatske delatnosti, i u tom smislu jedan od osnovnih postulata našeg rada je obezbeđenje pravne sigurnosti klijentima u poslu prometa i zakupa nepokretnosti. Resavska, Beograd, Srbija ; Savski Venac,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.500 €, 45,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Useljivi stanovi u novogradnji sa parking mestom. Termo fasada, alu paneli u dekoru drveta, osvetljenje zgrade, alu ograde, staklo, stolarija kombinacija alu-pvc,aluminijumske roletne na elektronski pogon, ugradne sanitarije, minoti kabine, tarket parket, keramika 1. klase. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 108.837 €, 38,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Bez agencijske provizije za direktne kupce. Na prodaju stan sa jednom spavaćom sobom u modernom stambenom kompleksu na Voždovcu. Beranska, Beograd, Srbija ; Voždovac, Banjica, Beranska, 38m2.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600.000 € na 550.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 550.000 €, 350,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.02.2026 - 600.000 €
26.03.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

💎 SIGNATURE LUXURY VILLA – KOSMAJ | NEMENIKUĆE 💎 Nemenikuće, Srbija ; Sopot, Nemenikuce, LUX novogradnja 350m2, 14 ari, uz glavni put, pogled na Kosmaj!.

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 93.060 €, 47,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je funkcionalan i moderno projektovan jednoiposoban stan površine 47 m², smešten na prvom spratu kvalitetne novogradnje sa liftom, u mirnom delu Kaludjerice, u ulici Đure Đakovića. Đure Đakovića, Beograd, Srbija ; Kaluđerica, Đure Đakovića, 47m2, 1.5.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 492.800 €, 112,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Luksuzan stan na Zvezdari – Viva Residences Batutova, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Viva Residence, Batutova, 112m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 350.000 €, 76,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U luksuznom objektu Sakura park nalazi se ovaj trosoban stan od 76m2. Stan nije nikada useljavan. Prostorije: predsoblje, dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, dva mokra čvora, lepa velika terasa. Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta za 30000 eura. Jurija Gagarina, Beograd,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 455.000 €, 96,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se luksuzan, moderno sređen salonski stan sa dva ulaza, sam na trećem spratu sa liftom, u predratnoj četvorospratnoj zgradi sa ukrasnim kamenorezom na fasadi, u Molerovoj ulici. Odlično pozicioniran i tih, blizina Krunske i Kalenić pijace, a sto metara od Bulevara Kralja Aleksandra.....

 
 
 
  Plac, LJIG, 20.000 €, 24405,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se imanje u Ljigu, na 100km od Beograda, u selu Bošnjanović. Zemljište je većim delom ( 230 ari)njiva, a jednim delom( 14 ari )šuma. Uknjiženo. Odlično kao investicija i razvoj. Agencijska provizija 2% Bogavica, Ljig, Srbija ; Ljig, Bošnjanović, Bogavica, zemljište 2, 45ha.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 227.737 €, 55,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan, LUX, 2.0 stan od 55m2 sa terasom od 100m2 koja pripada samo tom stanu, u prizemlju zgrade od tri sprata, vrhunske gradnje. Korišćeni najmoderniji i najsavremeniji materijali, kako u izgradnji, tako i u završnim radovima, modernog koncepta i dizajna. Gornjačka, Beograd, Srbija....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 75.850 €, 37,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Zgrada u širem centru, predstavlja sigurnu investiciju na jednoj od traženijih lokacija u Pančevu, gde ste na par minuta hoda do svih dešavanja i bitnih ustanova. Narodna bašta na nekoliko minuta, prodavnice i kompletan gradski sadržaj, gradski bazen, OŠ „Branko Radičević“, državni....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 185.000 € na 190.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 190.000 €, 76,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.08.2025 - 195.000 €
18.11.2025 - 185.000 €
28.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju odličan trosoban stan,u samom centru Mirijeva, na 50m od pijace. Samjuela Beketa, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Samjuela Beketa, 76m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 217.350 €, 69,38 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U mirnoj ulici Živka Davidovića gradi se novi stambeni objekat. Lokacija na kojoj je smešten, osim izmeštenosti od gradske buke i zagađenja, odlikuje odlična saobraćajna povezanost, brz i lak pristup auto-putu, kao i blizina svih važnih javnih sadržaja. Cvetkova pijaca (900m), AVIV....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 379.800 €, 107,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Kvalitetna zgrada sa fasadnom ciglom sa samo 14 stanova (na svakom spratu po dva). Prijatan stan jugoistočne orjentacije (dnevna soba itd). Tih stan iako je u ulici Vojislava ilića (kvalitetna sedmokomorna PVC stolarija i eloksirani aluminijum). Kompletna stolarija je renovirana zadnja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 207.900 €, 65,99 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 232)

<< <1 2 3 4 5 6> >>