• GoHome Professional
atasenekretnine - GoHome nekretnine mali oglasi
  • atasenekretnine - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - atasenekretnine

  • Za upit "atasenekretnine" pronađeno 231 nekretnina - prosečna cena 2.535 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • 3.sprat
    • 2.sprat
    • namešten
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 571.599 €, 125,00 m2 cca 4570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Stambeno porodični objekat “Charm Residences” izgrađen je na najprestižnijoj lokaciji na Voždovcu, u Ulici Jove Ilića. Sama lokacija i dostupnost svih kulturnih, socijalnih i drugih sadržaja čini ovaj projekat pravim izborom za Vas. Ovaj objekat donosi savršen sklad između urbanog....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 142.000 € na 135.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 154.000 €
31.03.2026 - 149.000 €
07.04.2026 - 145.000 €
09.04.2026 - 142.000 €
21.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U mirnom, porodičnom delu stare Galenike, nalazi se ovaj stan. Zgrade su zidane krajem šezdesetih godina, manje zgrade sa pet-šest stanova. Stan je dvostran, sever, jug orijentacije, odlično osvetljen. Sa obe strane ima po lepu terasu koje nisu ušle u knjižnu kvadraturu. Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 226.800 €, 81,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Bez agencijske provizije za direktne kupce. Na prodaju 3.5 stan u modernom stambenom kompleksu na Voždovcu. Beranska, Beograd, Srbija ; Voždovac, Banjica, Beranska, 81m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 152.000 €, 45,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan 1.5 stan na trećem spratu, odličan raspored, izvorno stanje. Glasinačka, Beograd, Srbija ; Voždovac, Šumice, Glasinačka 1.5.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 45.000 €, 1003,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Agencija za nekretnine “ATAŠE NEKRETNINE“ osnovana je na iskustvima rada u oblasti advokatske delatnosti, i u tom smislu jedan od osnovnih postulata našeg rada je obezbeđenje pravne sigurnosti klijentima u poslu prometa i zakupa nepokretnosti. Ljubisava Jeremića, Beograd, Srbija ;....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 108.300 €, 57,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Stan se nalazi u kompleksu Titova Vila Apartments & SPA na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje u prirodi. Titova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 104.632 €, 36,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Bez agencijske provizije za direktne kupce. Na prodaju garsonjera u modernom stambenom kompleksu na Voždovcu. Beranska, Beograd, Srbija ; Voždovac, Banjica, Beranska, 36m2.

 
 
 
  Stan, UMKA, 45.000 €, 21,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Ova garsonjera se nalazi na obodu grada u naselju Umka, udaljena 18km od centra grada. Odlična povezanost automobilom ili gradskim prevozom daje mu na kvalitetu. Retko u ponudi, mali stan, uknjižen, kompletno opremljen, 21,25m2. Sve što vidite na fotografijama ostaje u stanu. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 142.100 €, 49,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Bez agencijske provizije za direktne kupce. Na prodaju stan sa jednom spavaćom sobom u modernom stambenom kompleksu na Voždovcu. Beranska, Beograd, Srbija ; Voždovac, Banjica, Beranska, 49m2.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380.000 € na 360.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 360.000 €, 85,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 380.000 €
05.05.2026 - 360.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Agencija za nekretnine “ATAŠE NEKRETNINE“ osnovana je na iskustvima rada u oblasti advokatske delatnosti, i u tom smislu jedan od osnovnih postulata našeg rada je obezbeđenje pravne sigurnosti klijentima u poslu prometa i zakupa nepokretnosti. Šumatovačka, Beograd, Srbija ; Vračar,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Agencija za nekretnine “ATAŠE NEKRETNINE“ osnovana je na iskustvima rada u oblasti advokatske delatnosti, i u tom smislu jedan od osnovnih postulata našeg rada je obezbeđenje pravne sigurnosti klijentima u poslu prometa i zakupa nepokretnosti. Ljermontova, Beograd, Srbija ; Voždovac,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.930 €, 71,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Zgrada sa samo 6 stanova. Prijatan i tih stan jugoistočne orjentacije (dnevna soba). Krov ima najkvalitetniju izolaciju od kamene vune 10cm. Velux krovni prozori sa zastorima. Kompletno namešten i opremljen 2024 godine, dobijate sve na poklon a ako želite možete dobiti stan i bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 163.000 €, 37,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U prepoznatljivom ambijentu organizovanog stambenog kompleksa Zemunske kapije nalazi se ovaj jednosoban stan sa lođom koja gleda na uređenu unutrašnjost naselja. Kuhinjski deo odvojen je vizuelno šankom, a kupatilo prostrano sa tuš kabinom. Šumadijska, Beograd, Srbija ; Zemun, Zemunske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 163.790 €, 60,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Bez provizije za direktne kupce. Partizanske vode, Beograd, Srbija ; Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 60m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 125.000 €, 50,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi je 1.5 uknjižen, istočno orijentisan stan na dobroj lokaciji, preko puta stare tramvajske okretnice u ulici Bul.Kralja Aleksandra , kod Kluza. Stan se sastoji od ulaznog predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Bulevar kralja....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 130.000 €, 235,00 m2 cca 550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2026 - 140.000 €
28.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U ponudi dve kuće sa velikim potencijalom na 4.25a placa, nedaleko od centra. Petrovaradinska, Sremski Karlovci, Srbija ; Sremski Karlovci, Petrovaradinska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 120.000 €, 48,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na samom početku Ledina, 10tak minuta od centralnih i prestižnih lokacija Novog Beograda ( West 65, Airport City) nalazi se ova novogradnja. Belfortska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, Ledine, Belfortska, novogradnja, lux.

 
 
 
  Kuća, ZLATIBOR, 77.990 €, 35,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 379.800 €, 90,00 m2 cca 4220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Lepa zgrada sa 3 lifta i prestižnom recepcijom i obezbeđenjem. Prijatan i tih stan sa terasom za uživanje. Odlična izolacija omogućavaju kvalitetno grejanje koju plaćate po potrošnji. 2.8m visok plafon, Alu stolarija, ostava u zgradi itd itd. Kompletno namešten i opremljen, dobijate....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 455.000 €, 96,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se luksuzan, moderno sređen salonski stan sa dva ulaza, sam na trećem spratu sa liftom, u predratnoj četvorospratnoj zgradi sa ukrasnim kamenorezom na fasadi, u Molerovoj ulici. Odlično pozicioniran i tih, blizina Krunske i Kalenić pijace, a sto metara od Bulevara Kralja Aleksandra.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 185.000 € na 190.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 190.000 €, 76,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.08.2025 - 195.000 €
18.11.2025 - 185.000 €
28.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju odličan trosoban stan,u samom centru Mirijeva, na 50m od pijace. Samjuela Beketa, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Samjuela Beketa, 76m2.

 
 
 
  Plac, BRESTOVIK, 60.000 €, 5800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Odličan plac u Brestoviku od 58ari, na dobroj lokaciji. Brestovik, Grocka, Srbija ; Grocka, Brestovik, plac 58ari.

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 140.000 €, 276,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Nedaleko od centra Beograda na 30min. vožnje, u mirnom šumovitom ambijentu se nalazi ova nekretnina. Preki Lug, Mala Moštanica, Srbija ; Obrenovac, Mala Moštanica, Preki lug, kuća na 10 ari placa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 207.900 €, 65,53 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U mirnoj ulici Živka Davidovića gradi se novi stambeni objekat. Lokacija na kojoj je smešten, osim izmeštenosti od gradske buke i zagađenja, odlikuje odlična saobraćajna povezanost, brz i lak pristup auto-putu, kao i blizina svih važnih javnih sadržaja. Cvetkova pijaca (900m), AVIV....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 85.000 €, 38,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Grand Residence je koncipiran tako da sve potreben luksuznog odmora u mirnom delu Zlatibora možete zadovoljiti na jednom mestu. Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem doprineće Vašem odmoru pravi smisao. Ugostiteljska, Zlatibor, Srbija ; Zlatibor, Centar, Ugostiteljska,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 179.000 €, 72,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.03.2026 - 185.000 €
07.04.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prijatan i tih stan, izgrađen 2005-e. Iznad stana je stan, osim iznad druge spavaće sobe. Grejanje je na struju/gas koje plaćate po potrošnji. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini. Izdvajamo autobusku stanicu na 70m i park na 50m a pijaca je na 400m,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 300.000 €, 212,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo poslovni prostor na opštini Zvezdara, u blizini Đerma i odmah do ulice Vojislava Ilića. Stanislava Sremčevića, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Stanislava Sremčevića, Đeram, sjajan poslovni prostor, odlična lokacija za zidanje!.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo nekretninu u Dimitrija Tucovića. Vlasnik je krenuo sa renoviranjem ali zbog nepredviđenih privatnih obaveza je odustao od daljeg ulaganja. Iz tog razloga, nekretnina je na prodaju ispod tržišne cene, sa prilikom da stavite lični pečat prilikom završnice objekta. Dimitrija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 144.990 €, 47,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Zgrada će biti useljiva u junu 2026-e godine. Prijatan i tih stan, zapadne osvetljene orjentacije, odlične cene. Alumil aluminijumska stolarija, Tarkett parket, Italijanske pločice itd itd. Grejanje putem inverter klime. Škola na 500m a vrtić na 150m. Ulica nije zonirana. Mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 198.900 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Trosoban stan u novoj, modernoj zgradi, useljiv. Zgrada građena kvalitetnim materijalima. Solunskih boraca, Beograd, Srbija ; Čukarica, Cerak, Solunskih boraca, nov, useljiv, kvalitetan.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 685.000 €, 130,00 m2 cca 5270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo na Vračaru, u blizini Hrama Svetog Save, odličan četvorosoban dupleks od 130m2 sa prelepom terasom 14m2. Hadži Melentijeva, Beograd, Srbija ; Vračar, Hram, Hadži Melentijeva, 4,0, Lux.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Senjak, 965.000 €, 193,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Agencija za nekretnine “ATAŠE NEKRETNINE“ osnovana je na iskustvima rada u oblasti advokatske delatnosti, i u tom smislu jedan od osnovnih postulata našeg rada je obezbeđenje pravne sigurnosti klijentima u poslu prometa i zakupa nepokretnosti. Andre Nikolića, Beograd, Srbija ; Savski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 439.000 €, 111,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Nekretnina se sastoji od 3 zasebna (svaki ima ulazna vrata) stana. Možete je koristiti i kao jedan stan i kao 2 stana u 2 varijante. Tihi stanovi iako su u Brankovoj ulici (kvalitetna PVC stolarija). Kompletno renovirani 2023 godine. Prestižna visina plafona od 3.18cm. Kompletno namešteni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 399.000 €, 112,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U lepom, mirnom delu Vračara, u ulici Kursulina nalazi se ovaj četvorosoban stan od 112m2 + 6m2 za terasu. Kursulina, Beograd, Srbija ; Vračar, Centar, Kursulina, 112m2 +6m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.572 €, 75,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Nine Kirsanove, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Nine Kirsanove, novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 278.000 €, 136,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prijatan i tih stan zapadne osvetljene orjentacije ( osim kuhinje i jedne spavaće sobe ). Kosine počinju na visini od preko 2 m od poda. Kompletno renoviran a kupatila i kuhinja 2022 godine. Etažno grejanje na struju se plaća po potrošnji. Mogućnost grejanja na gas, gasovod je ispred....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 240.000 € na 235.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 235.000 €, 65,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 240.000 €
23.04.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Dvoiposoban stan, 58m2 i dve lođe ukupno 7m2, visoko prizemlje, 2,5m do donje ivice prozora. Sime Igumanova, Beograd, Srbija ; Vračar, Sime Igumanova, 58+7m2 lođe.

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 800.000 €, 290,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na 15 minuta od Beograda, u ponudi moderna luksuzna kuća od 290m2 na 1400 kvadrata placa, sa bazenom. Kuća ima: prostran dnevni boravak i trpezariju sa panoramskim staklom, veliku kuhinju, gostinjski taolet, sobu za veš; Glavnu sobu sa walk-in garderoberom i luksuznim glavnim kupatilom;....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 72, 239.730 €, 79,91 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.atasenekretnine.rs

Mesto gde počinje Vaš novi način života i uživanja! Vinogradska, Beograd, Srbija ; Novi Beograd, blok 72, Vinogradska ulica, stan od 79,91 m2.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.000 €, 327,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U prilici smo da Vam ponudimo plac od 327 kvadratnih metara sa prilaznim putem (urađena parcelacija) na drugoj parceli od istog vlasnika. Lošinjska Donja, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Lešće, plac za gradnju.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 199.920 €, 85,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prijatan i tih stan sa terasom za uživanje, jugo-istočne orjentacije. Zgrada ima najkvalitetniju izolaciju od kamene vune. Alarm, Velux krovni prozor, komarnici, dve Midea klime itd itd. Grejanje putem električnog kotla. Stan deli sa još jednim stanom ulazni deo ispred stana, tako....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 379.800 €, 107,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Kvalitetna zgrada sa fasadnom ciglom sa samo 14 stanova (na svakom spratu po dva). Prijatan stan jugoistočne orjentacije (dnevna soba itd). Tih stan iako je u ulici Vojislava ilića (kvalitetna sedmokomorna PVC stolarija i eloksirani aluminijum). Kompletna stolarija je renovirana zadnja,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 231)

<< <1 2 3 4 5 6> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura