• GoHome Professional
agencijapragma - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • agencijapragma - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - agencijapragma

  • Za upit "agencijapragma" pronađeno 265 nekretnina - prosečna cena 670 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2
    • do 140 m2
    • 140 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 140 m2
    • 170 m2
  •  Po ceni
    • do 45000 eura
    • do 56000 eura (prosečna cena)
    • do 68000 eura
    • do 568 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, Centar, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.agencijapragma.com

Žitni trg – Koče Kolarova – jednoiposoban stan površine 42m2 na 2. Spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno opremljen, ima podno grejanje i niske troskove. Izdaje se na godinu dana. 350€ + režijski troškovi Agencijska provizija za zakupca iznosi polovinu mesečne zakupnine. Lift.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 220.000 €, 97,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2022.,

www.agencijapragma.com

4. juli – Ive Vojnovića – Luksuzan komforan trosoban stan na povučenom četvrtom spratu zgrade površine 97m2. Novogradnja, velika terasa ukupne površine 18m2 + 20m2 koji ne ulaze u površinu stana. Stambeni objekat nalazi se u ulici Ive Vojnovića u Zrenjaninu. Ova ulica je svojevremeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 685.000 €, 685,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.08.2025.,

www.agencijapragma.com

Centar – Stambeno-poslovna zgrada porvršine 684,88m2. Sastoji se iz dve etaže; U prvoj etaži se nalazi stambeni deo ukupne površine 293,05m2 (u prizemlju 178,47m2, a na spratu 114,58m2); u drugoj etaži se nalazi poslovni prostor ukupne površine 387,82m2 (u prizemlju 37,04m2, prvi....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 40.000 €, 114,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Melenci – četvorosobna kuća površine 114m2 + šupa + pomoćne zgrade na placu površine 15,64 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 1.460 €, 304,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – Glavna autobuska stanica – magacinski prostor površine m2 u okviru većeg magacina. Prostor se sastoji od tri povezana prostora i moguće ga je podeliti na dve celine od 100m2 i 200m2. Video nadzor, fizičko obezbeđenje, visina 6m. Mogućnost zakupa dodatnih kancelarija.....

 
 
 
  Kuća, JANKOV MOST, 16.300 €, 193,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2024.,

www.agencijapragma.com

Jankov Most – trosobna kuća površine 193m2 na placu površine 14,9 ara. Monofazna struja, bez priključka vode, uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 300.000 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – Poslovni prostor ukupne površine 200m2 (50m2 u prizemlju + 150m2 sprat) koji se nalazi pored parkinga na samom ulazu od Žitnog Trga. Centralno grejanje, trofazna struja, klimatizovano. Cena je na mesečnom nivou – 1500e + komunalije. Agencijska provizija za zakupca iznosi....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 633.000 €, 1400,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.agencijapragma.com

Centar – ukupna površina stambenih objekata oko 1400m2 od kojih su dva glavna objekta u tri etaže površina 621m2 i 435m2 na parceli površine 17,34 ara. Poslovni objekat se prodaje sa razrađenim biznisom, poseduje dugoročnog zakupca u kom su smešteni radnici kompanije Ling Long koji....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 45.000 €, 220,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir – trosobna kuća od mešanog materijala površine 220m2 na placu površine 15,75 ara sa pomoćnom zgradom površine oko 60m2. Monofazna struja, voda, plin, jedan vlasnik. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 260.000 €, 560,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.agencijapragma.com

Crni šor – devetosobna kuća sa potkrovljem površine 260 m2 na placu površine 11 ara. Kuća raspolaže sa dva kupatila, centralnim grejanjem na gas, PVC stolarijom, kao i kvalitetnom gradnjom (cigla i po, spoljašnji zid). U dvorištu se nalazi i dodatna sedmosobna kuća sa potkrovljem....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 100.000 €, 164,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – šestosobna kuća površine 164m2 (82 + 82m2) sa posebnim ulazima za prizemlje i potkrovlje + dvosoban stan na placu površine 3,97 ara. Trofazna struja, kanalizacija, uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mala Amerika, 140.000 €, 131,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Mala Amerika – dvosobna salonska kuća površine 131m2 sa suvim ulazom + dvosoban stan + velika radionica i ostava na placu površine 3 ara. Renovirana, nove instalacije vode i struje, centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo, trofazna struja, kanalizacija, uknjižena. Nije moguća kupovina....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 360.000 €, 204,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – novoizgrađena petosobna kuća površine 204m2 + garaža od 30m2 + pomoćna prostorija sa toaletom od 15m2 na placu od 7,5ara. Kuća je građena od pune opeke sa izolacijom u vidu Demit fasade sa grafitnim stiroporom od 12cm, krov podaščan, urađena termoizolacija tavanice sa 12cm....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 139,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Žitni trg – četvorosobna kuća površine 139m2 + pomoćne prostorije od 42m2 + neistaknuta garaža od 50m2 na placu od 5,82 ara. Trofazna struja, plin, kanalizacija, odlična lokacija, širina placa je oko 19,5m, jedan vlasnik. Kuća je u lošijem stanju i potrebna je ozbiljnija restauracija....

 
 
 
  Farma, ZRENJANIN, 200.000 €, 550,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Šumice – Marjanov Brod – farma od 3 placa sa 3 vikendice i poljoprivrednim objektom. Prvi plac je od 17,3ara sa novim poljoprivrednim objektom na dva nivoa, površine 250m2 + 250m2 + vikendica. Drugi plac je od 12 ara sa vikendicom. Treći plac je od 18ara sa vikendicom površine 50m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, EČKA, 420.000 €, 700,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.agencijapragma.com

Ečka – ugostiteljski objekat tipa motel površine 700m2 na placu površine 37 ara. Sadrži se od suterena u kojem se nalaze kancelarije, kotlarnica i vešeraj. U prizemlju se nalazi restoran sa 50 sedećih mesta i pokrivenom terasom sa još 50 sedećih mesta. Na prvom i drugom spratu se....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 49.000 €, 57,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – početak Cara Dušana – dvosoban stan površine 57m2, kompletno opremljen, klima, grejanje pećima na plin, monofazna struja, parket, drvena i PVC stolarija, spušteni plafoni. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Klima.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 50.000 €, 73,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2022.,

www.agencijapragma.com

Centar – trosoban dvorišni salonski stan površine 73m2 + šupa + podrum. Monofazna struja, potrebno renoviranje, etažiran, ulični deo. Pogodno za pretvaranje u kancelarije ili poslovni prostor. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Podrum.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ZRENJANIN, Mužlja, 250 €, 20,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.agencijapragma.com

IZDAVANJE – Hunjadi Janoša – lokal površine 20m2. Sopstveni sanitarni čvor, klima, struja. Cena se odnosi zakup na mesečnom nivou bez komunalnih troškova. Agencijska provizija za zakupca iznosi polovinu mesečne zakupnine. Klima.

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 17.000 €, 100,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Elemir – kuća za rušenje površine oko 100m2 (uknjiženo 56m2) na placu površine 10,50 ara. Na placu se nalazi voćnjak. Monofazna struja, plin, voda. Uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 170.000 €, 186,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir – novosagrađena trosobna kuća (izgrađena 2019.godine) površine 186m2. Pored kuće na parceli postoje još dva objekta – letnja kuhinja sa toaletom i ostavom i garaža sa radionicom. Sve je sagrađeno na parceli površine 24ara u čijem se zadnjem delu nalazi voćnjak i zasadi oraha....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 36.000 €, 51,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – Gimnazijska ulica – poslobniprostor površine 51m2 + sanitarni čvor na I spratu u zgradi sa 2 sprata. Trofazna struja, klima, postoje instalacije centralnog grejanja koje bi mogle da se preprave za kotao na struju, lamelni parket, ALU, PVC i drvena stolarija, jedna prostorija....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 80.000 €, 80,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – do ulice, površine 80m2 u prizemlju i 90m2 nezavršeno potkrovlje,trofazna struja, kanalizacija, uknjiženo 1/1 .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 450.000 €, 400,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2022.,

www.agencijapragma.com

Centar – spratna kuća površine 400m2 + podrum od 150m2 koja se sastoji od dva zasebno uknjižena trosobna, lux apartmana u centru Zrenjanina (iza SUP-a), površine 136m2 odnosno 148m2 na parceli od 4,11ara + očišćena parcela koja izlazi na drugu ulicu površine 4,48 ara sa uknjiženim....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 35.000 €, 150,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.agencijapragma.com

Mužlja (potes Peglajz) – trosobna kuća od čvrstog materijala površine 150m2, u mirnom kraju na placu površine 41,23 ara. Trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, septička jama, betonska ploča, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, ARADAC, 50.000 €, 105,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Aradac – dvosobna kuća površine 105m2 + pomoćne prostorije na placu od 13,5 ara. Kuća je starija, građena od mešovitog materijala, kompletno renovirana, nove instalacije struje, novo kupatilo, deo krova nov, a deo pretresen, monoafzna struja, plin, parket, kolski ulaz, velika pokrivena....

 
 
 
  Kuća, ORLOVAT, 17.500 €, 97,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.agencijapragma.com

Orlovat – kuća za rušenje uknjižene površine 97m2 na placu od 14,85 ara. Struja, voda, uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 70.000 €, 96,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – lokal uknjižene površine 76 m2 ali proširen za još 20m2. Lokal je kompletno rekonstruisan, nov krov, Aluminijumska stolarija, pripremljeni podovi za podno grejanje, visoki plafoni, trofazna pojačana struja, plin, pripadajući deo dvorišta, jedan vlasnik. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 40.000 €, 102,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2024.,

www.agencijapragma.com

Melenci – trosobna kuća od čvrstog materijala površine 102m2 sa pomoćnom prostorijom oko 40m2 na placu površine 4,4 ara. Lep raspored prostorija, struja, plin, voda, septička jama (prošla kanalizacija kroz ulicu), parket na podovima, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 32.000 €, 80,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2025.,

www.agencijapragma.com

Elemir – Trosobna kuća površine oko 80m2 + ne završen pomoćni objekat na placu površine 7.2 ara. Monofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, septička jama, čvrsta gradnja. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Kuća, ORLOVAT, 250.000 €, 212,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.agencijapragma.com

Američkog tipa, na placu površine 25 ara sa pecaroškom platformom na reci, na obali reke Tamiš i pomoćnim objektom, – u zoni vikend naselja i vinograda znamenitog vojvođanskog naselja Orlovat. Kuća namenjena za raskošno porodično stanovanje ili pak odmor, udaljena 2,5 km od centra....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 37.000 €, 140,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.agencijapragma.com

Melenci – Četvorosobna kuća površine oko 140m2 + pomoćni objekat na placu površine 8.08 ara. Trofazna struja, grejanje na čvrsto gorivo, septička jama, čvrsta gradnja. Uknjižena 1/1. Prodaje se sa većinom pokućstva. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 33.000 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.agencijapragma.com

Centar – lokal površine 30m2 sa sanitarnim čvorom u prizemlju zgrade. Isključen sa sanitarnog grejanja (postoji mogućnost ponovnog priključenja). Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Kuća, BOTOŠ, 32.000 €, 110,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.agencijapragma.com

Botoš – četvorosobna kuća površine 110m2 + pomoćne prostorije na placu površine 13,08 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, plin, uknjižena 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 22.000 €, 18,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.agencijapragma.com

Centar – Kralja Aleksandra I Karađorđevića – poslovni prostor površine 18m2 u pasažu pešačke zone grada. Monofazna struja, PVC stolarija, Demit fasada, uknjižen. Može se koristiti i kao stambeni prostor – garsonjera. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 250.000 €, 300,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2024.,

www.agencijapragma.com

Gradnulica – Porodična stambena zgrada, sa autoservisom naselje Gradnulica. Do ulice nalazi se autoservis (65m2+58m2), u potkrovlju kuće dvosoban stan (dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, hodnik i spavaća soba). U dvorištu se nalaze još dve stambene jedinice....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 148,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.agencijapragma.com

Gradnulica – četvorosobna kuća u izgradnji površine 148m2. Prodaje se po principu „ključ u ruke“. Mogućnost odabira keramike. Dva kupatila. Demit fasada. PVC stolarija sa roletnama. Podno grejanje na gas. Trofazna struja, Kanalizacija. Plac površine 6 ara sa kolskim ulazom. Agencijska....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 210.000 €, 350,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – Jevrejska ulica – lokal površine 350m2 u strogom centru grada u suterenu zgrade. Veliki izlog ka ulici, trofazna struja, podno grejanje, granitna keramika, nije spojeno na daljinski sistem grejanja, toalet, uknjiženo 1/1. Centralno grejanje.

 
 
 
  Kuća, LUKIĆEVO, 25.000 €, 116,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Lukićevo – trosobna dvojna kuća površine 116m2 (uknjiženo samo prizemlje) na placu od 4.3 ara sa kolskim ulazom, čvrsta gradnja, trofazna struja, šupa. Moguća zamena za stan uz našu doplatu. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 82.000 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.agencijapragma.com

Centar – lokal na novoj pijaci kod glavnog ulaza sa ulazom i sa spoljne strane pijace i na samu pijacu. Površine 41m2 (dva lokala spojena u jednu celinu 18m2 + 23m2) + 18m2 natkriveni deo u pijačnom delu sa metalnim rolo rešetkama. Sanitarni čvor. Lokal je u radu. Moguća prodaja sa....

 
 
 
  Kuća, EČKA, 38.000 €, 120,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.agencijapragma.com

Ečka – četvorosobna kuća površine oko 120m2 + pomoćna zgrada s tri prostorije površine 82m2 + još dva pomoćna objekta na placu površine 7,9 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, plin, voda, dve klime, drvena stolarija, po podovima postavljen parket i laminat, uknjižena 1/1. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 33.000 €, 115,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.agencijapragma.com

Melenci – trosobna kuća površine 115m2 + kuća u izgradnji s letnjom kuhinjom i tavanskim prostorom površine oko 40m2 + garaža na parceli površine 6,7 ara s kolskim ulazom. Monofazna struja, grejanje na gas (plinske peći), voda, uknjižena 1/1. Pored glavne parcele se prodaje još jedna....