• GoHome Professional
adventisrealestate - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • adventisrealestate - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - adventisrealestate

  • Za upit "adventisrealestate" pronađeno 66 nekretnina - prosečna cena 1.446 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 320 m2
    • do 400 m2
    • 400 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 400 m2
    • 480 m2
  •  Po ceni
    • do 45000 eura
    • do 56000 eura (prosečna cena)
    • do 68000 eura
    • do 569 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MLADENOVAC, 290.000 €, 339,84 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.11.2023.,

www.adventisrealestate.com

Mladenovac (Beograd) - Koraćica - Luksuzna kuća - prodaja .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Palilula, 500.000 €, 273,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2025.,

www.adventisrealestate.com

DeLux kuća u Krnjači. Savršen odnos cene i kvaliteta! Preporuka! .

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 530.000 € na 449.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 449.000 €, 78,00 m2 cca 5760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 530.000 €
11.03.2026 - 449.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.adventisrealestate.com

Ekskluzivan salonski stan u srcu Starog Grada - Čubrina ulica. .

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.832.160 €, 45804,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2022.,

www.adventisrealestate.com

Stara Pazova - Krnješevci - Građevinsko zemljište - prodaja .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 89.000 €, 180,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.adventisrealestate.com

Vikend kuća na Fruškoj Gori, sa voćnjakom i vinogradom. Novi Slankamen. Preporuka! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2022.,

www.adventisrealestate.com

Vračar (Beograd) - Vračar - Stan u zgradi - prodaja .

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 200.000 €, 2150,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.adventisrealestate.com

Zemljište u gradskom građevinskom području sa objektom .

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 180.000 €, 5777,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.adventisrealestate.com

Zemljište u gradskom građevinskom području.Sremska Mitrovica .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 170.000 €, 25000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2025.,

www.adventisrealestate.com

Vaše parče raja na Kosmaju! 2,5ha, Nemenikuće. Preporuka .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650.000 €, 235,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2022.,

www.adventisrealestate.com

Stari Grad (Beograd) - Topličin venac - Stan u starijoj zgradi - prodaja .

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Rakovica, 1.200 €, 118,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2024.,

www.adventisrealestate.com

Izuzetna porodična kuća u Rakovici, ulica Jakova Galusa sa lepim dvorištem. Preporuka! .

 
 
 
  Plac, LAZAREVAC, 8.000 €, 1987,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2024.,

www.adventisrealestate.com

Obronci Kosmaja, Mirosaljci-poljoprivredno i šumsko zemljište! Ekstra povoljno! .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 640.000 €, 119,00 m2 cca 5380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2025.,

www.adventisrealestate.com

De luxe lokal, Carigradska - Neposredna blizina Novog Dorćola. PDV uračunat u cenu. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 8.992 €, 562,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.adventisrealestate.com

Novi Beograd (Beograd) - Blok 28 - Poslovna zgrada - izdavanje .

 
 
 
  Plac, VRBAS, 600.000 €, 29134,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2024.,

www.adventisrealestate.com

Odlična investicija! Zemljište pored autoputa, sa mogućnošću višenamenske gradnje. Preporuka! .

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 1.367.775 €, 54711,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2022.,

www.adventisrealestate.com

Zemlljište u građevinskom području - Prodaja .

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 179.000 €, 95,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.adventisrealestate.com

Lux kuća sa placem u Koraćici, na padinama Kosmaja. Prodaje se nameštena. Preporuka! .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 648.000 €, 162,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.adventisrealestate.com

Premium poslovni prostor za Vaš biznis! Renoviranih 162m2. Preporuka! .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 110.000 €, 110,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2024.,

www.adventisrealestate.com

Odličan, sređen lokal u TC Kalča, Niš! .

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 420.000 €, 106,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.adventisrealestate.com

De lux porodična vila sa bazenom, Kosmaj.. Preporuka! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 265.000 €, 102,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.adventisrealestate.com

Prelep 3.0 penthaus na Senjaku, ul. Koste Glavinica, 102m². Preporuka! .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.500.000 €, 930,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2022.,

www.adventisrealestate.com

Novi Beograd (Beograd) - Hotel Hyatt - Građevinsko zemljište - prodaja .

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 400.000 €, 731,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.adventisrealestate.com

Građevinsko zemljište sa postojećim objektom, Zlatibor. Odlična lokacija! Preporuka! .

 
 
 
  Plac, SURČIN, 1.500.000 €, 10394,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2023.,

www.adventisrealestate.com

Surčin (Beograd) - Surčin - Građevinsko zemljište - prodaja .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 122.400 €, 10210,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.adventisrealestate.com

Sopot (Beograd) - Popović - Građevinsko zemljište - prodaja .

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 30.000 € na 35.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, TOPOLA, 35.000 €, 30,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 42.300 €
21.03.2026 - 39.000 €
25.04.2026 - 30.000 €
29.04.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.adventisrealestate.com

Jarmenovci - Rudnik. Retko u ponudi! .

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 280.000 €, 460,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.adventisrealestate.com

Nova, de lux sagrađena kuća, sa dve posebne etaže/dva stana. Neuseljavano, novo! Preporuka! .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 12.000 €, 467,00 m2 cca 26 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2023.,

www.adventisrealestate.com

Novi Sad - Poslovna zgrada - izdavanje .

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 1.000 € na 1.200 € dana 18.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.200 €, 105,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.12.2025 - 1.500 €
11.02.2026 - 1.000 €
18.02.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2025.,

www.adventisrealestate.com

Ekskluzivan salonski stan, Voždovac, ul. Koste Jovanovića.Preporuka! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 762.000 €, 127,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.adventisrealestate.com

Ekskluzivna lokacija - Zmaj Jovina! 4.0 stan, 127m2. Odlična investicija! .

 
 
 
  Poslovni prostor, VARVARIN, 450.000 €, 760,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2021.,

www.adventisrealestate.com

Varvarin - Obrež - proizvodno - skladišni prostor - prodaja .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 660.000 €, 194,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2025.,

www.adventisrealestate.com

4.0 de lux stan, ul. Kosančić Ivana, sa dve garaže plus dva parkin mesta. Preporuka! .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 465.000 € na 409.200 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Vračar, 409.200 €, 124,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 465.000 €
01.04.2026 - 409.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.adventisrealestate.com

Autentična porodična kuća na Čuburi. Retko u ponudi! .

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 200.000 €, 53558,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2023.,

www.adventisrealestate.com

Poljoprivredno zemljište, 5,35 ha - Salaš Noćajski, Sremska Mitrovica .

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 759.000 €, 360,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.adventisrealestate.com

Ekskluzivna ponuda - Moderna luksuzna vila u blizini Beograda. Preporuka! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 400.000 €, 148,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2023.,

www.adventisrealestate.com

Odličan stan kod Londona - ul. Kneza Miloša! .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 900.000 €, 680,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2023.,

www.adventisrealestate.com

Benzinska pumpa/Pumpna stanica na putu Beograd - Zrenjanin, Idealna prilika za biznis investiciju! Preporuka! .

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, 98.500 €, 11766,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2022.,

www.adventisrealestate.com

Mladenovac (Beograd) - Amerić - Poljoprivredno zemljište - prodaja .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 850.000 €, 310,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2025.,

www.adventisrealestate.com

Braće Jugović, Trg Republike - savršena investicija! Preporuka! .

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 20.000 €, 6900,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2023.,

www.adventisrealestate.com

Poljoprivredno zemljište, 69 ari - Salaš Noćajski, Sremska Mitrovica .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 185.000 €, 22829,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2024.,

www.adventisrealestate.com

Babe, Sopot - Poljoprivredno i šumsko zemljište. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 896.000 €, 448,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2022.,

www.adventisrealestate.com

Poslovni prostor u Novom Sadu. Izuzetna lokacija! .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 66)

<< <1 2> >>