• GoHome Professional
 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  •  - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    -

  • Za upit "" pronađeno 157 256 nekretnina - prosečna cena 2.102 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • luksuzan
    • uknjižen
    • namešten
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 52.000 €, 43,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2025.,

www.gsigma.rs

Nov stan, u novoizgrađenoj zgradi u Petrovaradinu. Ulica Preradovićeva 63 a. Stan se nalazi u suterenu stambene zgrade. Površine 43 m2. Lokacija je odlična u blizini centra Petrovaradina i svih bitnih dešavanja zgrada je uvučena i sklonjena od gradske buke. Mogućnost parking mesta.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dušanovac, 769.000 €, 256,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Dusanovac, lokal u dva nivoa, 256.45 m2 sa 3 terase PR i I od VII spratova, cg sa kalorimetrima, telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, useljiv u avgustu 2024. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine garaznog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 64.800 €, 37,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalni poslovni prostor u suterenu stambeno-poslovne zgrade, na odličnoj lokaciji, u ulici Augusta Cesarca. Prostor se sastoji od jedne veće prostorije i sanitarnog čvora. Pogodno za kancelariju, studio, salon, magacin ili drugu mirnu delatnost. Dobra povezanost sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 237.500 €, 83,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108108, III/III, klima, lift, telefon, uknjižen, renoviran, stara gradnja. Povrsina stana sa terasom je 83m2 a uknjizeno je 68m2. U prilici smo da vam ponudimo novi prostorno odličan trosoban stan na trećem spratu trospratne zgrade sa renoviranom fasadom i izolacijom,bez....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 250.000 €, 180,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2023.,

www.indomio.rs

Subotica – Aleksandrovo, prodaje se kuća sa potkrovljem površine 180kvm na placu površine 535kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: dnevnu sobu sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kuhinju, hodnik i kupatilo dok se na spratu nalaze: dve sobe i kupatilo. Kuća je građena od čvrste cigle i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 190.000 €, 67,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastican komplet namesten stan u samoj blizini centra i pesacke zone. Uz stan postoji mogucnost kupovine garaze u suterenu zgrade. Za vise informacija mozete nas kontaktirati! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.800 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KOMPLET RENOVIRAN, trosoban stan na prizemlju - 4 stepenika. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052806 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 70.770 €, 35,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Adicama. Više stanova različitih struktura i kvadratura. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 141.000 €, 94,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija u samom centru grada između Topličinog venca i Knez Mihailove. Salonska zgrada sa sređenom spoljnom fasadom, ulaznim vratima i ulazom u samu zgradu. Stan je namenjen isključivo za poslovni prostor. Nema terasu. U blizini zgrade ima jedno parkiralište i garaža na Obilićevom....

 
 
 
  Kuća, AVALA, 119.000 €, 85,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.08.2025.,

www.pericnekretnine.rs

Avala, Lipar, kuca 85 m2 u gabaritu, 4.0, plac 1469 m2, pomocni objekat 22 m2, trofazna struja, gradska voda, garaza oko 70 m2, podrum, plac pod vocem, pogled, blizu gradskog prevoza, odlicna lokacija, uknjizena. .

 
 
 
  Kuća, SEVOJNO, 500.000 €, 260,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zlatibor, Sevojno - Breza kuća/vila, 260m2 (terasa 20m2), PR+I, norveški radijatori, telefon, podrum, parking, struja, voda, asfalt, plac 736m2 Na prodaju je luksuzna porodična vila u jednom od najlepših i najtraženijih delova Zlatibora – prestižnom naselju Sevojno, udaljena svega....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126654, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odličan troiposoban stan od 70 m2 na Limanu dva. Stan je uknjižen i nalazi se na visokom prizemlju. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,tri spavaće sobe, hodnika i terase.....

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 1.370.000 €, 764,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Krnjača, prodajemo objekt 850m2 (uknjiženo 764m2), koji ima 4 nadzemne etaže. Objekat je uknjižen, ima 4 nadzemne etaže, pomoćni objekat-garažu 56m2, koja je takođe uknjižena. Nalazi se na placu od 1230m2, ima asfaltni prilaz. Idealna investicija, za starački dom, motel....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 150.000 €, 272,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se novija kuća od 272m2 (PO+PR+1) u osnovi 90,70m2, sa upotrebnom i građevinskom dozvolom, sa parcelom od 586m2 iznad Boljevca, opština Boljevac, sa pogledom na planinu Rtanj. Trofazna struja, kanalizacija, grejanje na pelet – kotao. Bez ulaganja, Nadmorska visina od 277m.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.300 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

USELJIV OD: 15. Jul 2026 . Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Struktura 3.0 Kvadratura 70m2 Nameštenost Prazan Spratnost 1 Grejanje Podno Stanje Standard / Novogradnja.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 129.000 €, 12896,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Veliko zemljiste u prirodi – skoro 1.3 ha, Slatina, kod Sopota, blizu Kosmaja. Na prodaju veliko zemljište u mirnom i prirodnom okruženju , mestu Slatina, opština Sopot na oko 15 min vožnje od Kosmaja i isto toliko do Sopota. U ponudi su dva povezana, uknjižena placa ukupe površine....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 175.000 € na 177.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 177.000 €, 74,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 175.000 €
29.03.2026 - 177.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i lepo organizovan dvoiposoban stan na Labudovom brdu, u ulici Serdar Janka Vukotića, smešten u prizemlju uredne i redovno održavane stambene zgrade sa centralnim grejanjem. Stan je površine 64 m², uz dodatnu terasu od 10 m² koja predstavlja pravi bonus prostor,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 91,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Kuća se nalazi u naselju, ima asfaltiranu ulicu, građena pre 15 godina, ali nedovršena. Smeštena na predivnom placu od 17 ari. Na placu je bila do ulice stara kuća sa pomoćnim objektima, ali srušena. Ovaj objekat je uvučen. Kuća je na uglu ulica. Na placu je struja, gradska voda.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 209.000 € na 205.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 205.000 €, 45,00 m2 cca 4560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 225.000 €
05.04.2026 - 209.000 €
12.04.2026 - 205.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U srcu Dorćola, u Dobračinoj ulici nalazi se ovaj veoma prijatan i funkcionalan stan sa privatnim dvorištem, što predstavlja retkost u samom centru grada i pruža dodatni mir i privatnost. Grejanje je na toplotne pumpe. Stan se nalazi u zgradi iz 1961. godine, koja je temeljno rekonstruisana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 158.800 €, 79,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.fima-nekretnine.rs

Na samo 12 km od Beograda, na levoj obali Dunava, u neposrednoj blizini brze saobraćajnice u ulici Ovčanski put, prodaje se najveći dvoiposoban stan u modernoj novogradnji, sa planiranim završetkom radova početkom 2027. godine. Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata prostranu....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEČEJ, 250.000 €, 941,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na extra lokaciji u samom Bečeju na svega 334 m od centralog Trga , nalazi se ova izvrsna lokacija za gradnju. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 110.700 €, 50,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Dvoiposoban stan 50 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi u Prizemlju zgrade, dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i Gratis ograđeno dvorište od 25 m2 sa pogledom na Frušku....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 198.000 € na 194.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 194.000 €, 44,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 210.000 €
22.02.2026 - 205.000 €
23.03.2026 - 198.000 €
19.04.2026 - 194.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.advantagebg.net

Prodajemo funkcionalan stan površine 44 m2 na 1. spratu održavane zgrade sa liftom. Nalazi se u ulici Miće Popovića, jednoj od najmirnijih ulica Donjeg Dorćola, idealno izolovanoj od gradske buke, a opet u samom centru dešavanja. Miće Popovića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 450.000 €, 88,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Naselje A blok predstavlja jedinstvenu arhitektonsko-ambijentalnu celinu, koja predstavlja spoj savremene umetnosti i pejzažnog uređenja. Stanari i posetioci ovog kompleksa osećaju se zaštićeno i sigurno jer u kompleksu postoji 24h obezbeđenje. Kompleks se dnevno održava - zelenilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 195.000 €, 65,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Uknjižen trosoban stan u prelepom delu naselja sa dosta zelenih površina. Stan ima odličan raspored prostorija. Idealan je za višečlanu porodicu. Prirodni položaj i dobri sadržaji daju prednost življenju u ovom delu grada, posebno u letnjim mesecima. U skorije vreme stan je renoviran,promenjene....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 17.000 €, 30,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2021.,

www.pericnekretnine.rs

Avala, Mala Ivanca, kuca 30 m2, 2.0, pomocni objekat, plac 1136 m2, monofazna struja, mogucnost prikljucenja gradske vode, asfalt, objekat izgradjen pre donosenja propisa o izgradnji. .

 
 
 
  Plac, SVILAJNAC, 108.360 €, 3612,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Njiva u Kušiljevu potes Budžak. Pravilnog oblika . Dobar prilaz. Površine 36,12 ari. Cena 30e/ar .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 33.000 €, 43,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

NA PRODAJU STANOVI U IZGRADNJI U ŠIREM CENTRU GRADA. CENA JE BEZ PDV-a. KUPAC IMA PRAVO NA POVRAĆAJ PDV-a. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 87,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Četvorosoban stan na III spratu 87m2 + 10m2 terase koja nije ušla u kvadraturu stana, odlično održavan, top lokacija, useljiv odmah, uknjižen 1/1 bez tereta. Prostorni dnevni boravak, tri odvojene spavaće sobe, dva mokra čvora i tri terase od kojih je jedna zastakljena. Ovaj stan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Vrnjačka banja, direktna prodaja ------------------------------------------------------------------------- 40m2, 2.0, 3/3, EG, lift, terasa, parking, interfon, lux, novogradnja Stambeni kompleks vrhunskog kvaliteta smešten na ekskluzivnoj lokaciji između izvora Snežnik i Jezero, u....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 185.000 €, 22829,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2024.,

www.adventisrealestate.com

Babe, Sopot - Poljoprivredno i šumsko zemljište. .

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 245.000 €, 192,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2024.,

www.teofilnekretnine.com

Na 27km od Terazia, 3.5km od uspona na Avalu i 900m od skretanja za Šuplju stenu, u vikend delu Ripnja, asfaltnim putem dolazi se do kuće, čiji svaki kutak i detalji osmišljeni su kako za rad u miru oaze prirode, tako i za hedonizam. Kuća korisne površine 192m2 i dve zidane garaže,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 1.300.000 €, 17832,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2023.,

www.feniks.rs

Odlična lokacija sa velikim mogućnostima, front placa je preko 30m. Ima struju, vodu, asvalt pored placa. Na placu se nalazi uknjižen objekat . Parcela ima informaciju o lokaciji sa parametrima gradnje, udaljen od centra grada 5km, a od auto-puta 500m2. Predviđena gradnja poslovno-stambeni....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 69.000 €, 200,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Elemir – kuća površine 200m2 sa dva lokala od 115m2 i 55m2 na placu od 14 ara. Mokri čvor, 3 magacina, dva ulaza, pomoćne prostorije, trofazna struja, nove električne instalacije, plin, kanalizacija, PVC, 4 parking prostora, LED rasveta. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 362.000 €, 134,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se četvorosoban stan od 134 m² u izgradnji u prestižnom delu Zemuna, Gornjem gradu, u blizini ulice Cara Dušana. Zgrada je planirana da bude završena do aprila 2025. godine. .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 213.000 €, 304,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Porodična kuća novije gradnje (2000. god) površine 304m2 na odličnoj lokaciji na Radanovcu smeštena na parceli od 883m2. Podeljena na tri nivoa, od kojih je u suterenu smeštena garaža, kotlarnica, vešernica i ostave. Na spratu se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom koja....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 47.000 €, 370,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se u donjoj Sabanti parcela površine 3 he 69 ar i 35 m2 ( koja se sastoji od 3 puta po dve parcele koje nisu jedna pored druge) pod šumom. Uknjiženo cena: 47.000 eura Mogućnost kupovine dve parcele odvojeno od ostalih gde je bila šuma ali je posečena u donjoj Sabanti ( Čarkovac....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 165.000 €, 101,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji sa dvosobnim stanom.Poslovni prostor se nalazi u prizemlju zgrade poseduje jednu prostoriju i dva sanitarna čvora, na podovima se nalaze pločice, grejanje na iventer klimu. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade., poseduje dve sobe ,kuhinju....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 75.000 €, 900,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen plac od 9 ari. Na placu postoji objekat nedovršen sa građevinskom dozvolom sa plaćenim obavezama, plan i projekat budućeg objekta. Mirna i lepa ulica, nedaleko od centra naselja, a nije daleko ni železnička stanica. Postoji prijava radova. Kompletno uredna dokumentacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 226.600 €, 69,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nekretnina samo kod nas u ponudi. Komforan trosoban stan koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dve velike spavaće sobe i dva kupatila, strukturno odličan, smešten u ulici Novosadskog sajma, dvorišno orjentisan. Novogradnja, pvc stolarija sa komarnicima, parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 148.320 €, 80,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna Prodaja* Prodajemo u Adicama Lep Troiposoban stan 80 m2 na POGODNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu, dobre orijentacije, svetao i funkcionalan ima Dnevnu sobu sa Trpezarijom i kuhinjom, tri odvojene spavaće sobe, predsoblje, kupatilo i lepe dve Terase ističe....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 62.500 €, 27,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA PREPORUKA GARANCIJA CENA 62.500 evra, ODLIČNA PRELEPA LOKACIJA NASELJE DURLAN UL.ŽARKA ZRENJANINA U SAMOJ BLIZINI DURLANSKE PIJACE, ŠKOLE I NASELJA BEVERLI HILS KAO I DIS-a, PRODAJEM IZUZETA NOV malo korišćen LEP JEDNOSOBAN STAN, VRHUNSKI KVALITET GRADNJE,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 840)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>