• GoHome Professional
www.kvadratnekretnine.com podrum što veći 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.kvadratnekretnine.com podrum što veći 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.kvadratnekretnine.com podrum što veći 100 m2

  • Za upit "www.kvadratnekretnine.com podrum što veći 100 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 3.232 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 420.000 € na 400.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 400.000 €, 108,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 420.000 €
20.03.2026 - 400.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Zahumska 3. 0, 108m2 (stan 70m2 + lođa 4m2 + poslovni prostor 34m2), VPR/5, CG, lift, interfon, podrum U ponudi stan 74m2 sa poslovnim prostorom 34m2. Poslovni prostor se nalazi u prizemlju, a stan na visokom prizemlju i povezani su sa 4 stepenika. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 280.000 €, 108,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog 4. 5, 108m2 (terasa 3m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Odličan četvoroiposoban stan u zgradi novije gradnje sa dva garažna mesta na platformi. Stan je u dva nivoa, funkcionalan, svetao i sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 325.000 €, 106,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 70a - Omladinskih brigada 3. 0, 106m2 (lođa 22m2), PR/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi trosoban, dvostrano orijentisan (istok-zapad), delimično renoviran stan (PVC stolarija je postavljena). Nalazi se na odličnoj lokaciji u bloku 70a. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 349.500 €, 105,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, centar - Durmitorska 4. 0, 105m2 (terasa + lođa 5m2), 4/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi odličan četvorosoban stan, dvostrano orijentisan, svetao i funkcionalan. Nalazi se u zgradi iz 90-ih godina koja je dobro održavana i okružena zelenilom. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 419.000 €, 105,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Pravni fakultet - Beogradska 3. 0, 105m2 (dve lođe 13m2), 5/6, CG, klime, lift, interfon, video nadzor, podrum U ponudi prostran, renoviran i sređen stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom na Vračaru, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta. Zgrada ima video nadzor i interfon.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 485.000 €, 105,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Krunski venac – Kumanovska 4. 0, 105m2 (dve lođe 9m2), 1/5, CG, lift, interfon, podrum, parking Stan salonskog tipa sa visinom plafona od 3 metara, smešten u lepoj predratnoj zgradi, koja se nalazi u blizini Krunske ulice. Luksuzno je renoviran i poseduje kamin i više ugradnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 284.795 €, 103,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Blagoja Parovića 4. 5, 103m2 (lođa 4m2), 3/3, CG, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi komforan i funkcionalan dupleks stan površine 103 m², smešten u mirnoj ulici Blagoja Parovića na Banovom brdu, na 3. spratu uredne stambene zgrade bez lifta, sa ukupno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 450.000 €, 102,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Golubačka 4. 0, 102m2 (lođa 15m2), 3/5, CG, lift, interfon, podrum, parking, garaža Porodični luksuz u mirnoj ulici na Crvenom krstu – stan koji se retko pojavljuje na tržištu. U srcu Crvenog krsta, u jednoj od najmirnijih ulica, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića 3. 0, 102m2 (terasa 12m2), PR+PTK, podno grejanje, podrum Na Pašinom brdu, u mirnoj ulici prodaje se stambena jedinica površine 102m2 sa odvojenim prilazom sa ulice. Ranije je tu bio jedan neuslovni objekat, ali je tokom 2024. godine urađena totalna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 102,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Veljka Lukića Kurjaka 4. 0, 102m2 (terasa 9m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Četvorosoban, izuzetan stan na odličnoj lokaciji na Dedinju. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi okruženoj zelenilom, a u neposrednoj blizini glavnih saobraćajnica i svih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 268.000 €, 101,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka 4. 0, 101m2 (lođa 5m2), 5/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi četvorosoban stan na petom spratu, u zgradi sa liftom. Stan je moguće podeliti na dve zasebne celine, ima dva mokra čvora i lako je adaptibilan. Prostorije: hodnik, dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica, Stari Košutnjak - Bulevar Patrijarha Pavla 5. 0, 100m2 (terasa 5m2), I+PTK, TA, inverter klime, telefon, podrum, parking Na prodaju stan u kući sa odvojenim ulazom, dupleks, u ulici Bulevar Patrijarha Pavla. Sastoji se od donje etaže (na prvom spratu): ulazni hodnik, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 290.000 €, 98,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Rakovica - Vidikovački venac 4. 0, 98m2 (lođa 6m2), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan, četvorosoban stan na Vidikovačkom vencu, smešten u kvalitetnoj i održavanoj zgradi od prepoznatljive crvene fasadne cigle. Stan površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 297.600 €, 93,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa (Stanka Vraza) 3. 0, 93m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, klima, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se odličan svetao, trosoban dupleks sa velikom terasom i prelepim pogledom u mirnom kraju, a nadomak centra grada. Prvoklasna novogradnja u kvalitetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Novi grad - Kumanovska 6. 0, 92m2, PR+1/2, GAS, telefon, video nadzor, KATV, podrum, garaža Prodaje se stan u kući, kompletno renoviran i četvorostrano orijentisan. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan i sastoji se od dve zasebne stambene jedinice - jednosobnog stana u prizemlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 377.000 €, 91,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Donji Dorćol - Šantićeva 4. 0, 91m2, VPR/2, grejanje na struju, interfon, podrum U ponudi za prodaju autentičan, četvorosoban, salonski stan (visina plafona 3. 40m) u neposrednoj blizini Bajlonijeve pijace. Stan je u izvornom stanju, trostrano je orijentisan i pozicioniran....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>