• GoHome Professional
www.kvadratnekretnine.com interfon barem 80 m2 pog - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.kvadratnekretnine.com interfon barem 80 m2 pog - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.kvadratnekretnine.com interfon barem 80 m2 pogodan do 320000 eura što skuplji

  • Za upit "www.kvadratnekretnine.com interfon barem 80 m2 pogodan do 320000 eura što skuplji" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.511 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 300000 eura (malo jeftiniji)
    • 330000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
27.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2. 5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Pogodan i kao poslovni prostor. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 410.000 €
16.01.2026 - 399.500 €
13.03.2026 - 382.500 €
27.03.2026 - 370.000 €
10.04.2026 - 360.000 €
24.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 5. 0, 125m2 (terasa 15m2), VPR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi izuzetno funkcionalan i svetao stan sa divnom terasom, dvostrano orijentisan istok-server. Nalazi se na visokom prizemlju, ali je na visini prvog sprata. Prostorije:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 336.000 € na 310.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2024 - 336.000 €
08.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Dravska lokal, 93m2, PR/5, CG, interfon Na prodaju lokal u dva nivoa - donji nivo iznosi 73. 10m2, dok galerija ima 15. 97m2. Pogodan je za kancelariju. U cenu lokala je uračunat PDV. Uknjižen na 93m2. Agencijska provizija 2%, Agent Vojka Joksović: 064/55-55-196....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 235.000 €, 84,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere 3. 0, 84m2 (terasa + lođa 7m2), 4/10, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je prostran i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji na Julinom brdu. Nalazi se u uredno održavanoj zgradi sa dva lifta. Dobar i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 2.500 €, 250,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Šejkina lokal, 250m2, EG, prizemlje, telefon, interfon, izlog, parking Prostor je po principu open space sa više ulaza, a dužinom celog lokala je veliki izlog okrenut ka ulici. Grejanje je etažno na struju. Pogodan za velike trgovačke lance, izložbene salone i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalemegdan, 1.900 €, 120,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Kalemegdan - Braće Baruh poslovni prostor, 4. 5, 120m2 (terasa 3m2), VPR/4, CG, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najtraženijih lokacija, na Dorćolu, u blizini Kalemegdana, izdaje se moderan i funkcionalan poslovni prostor. Dvostrano orijentisan, sa visinom plafona....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, PANČEVO, Centar, 1.000 €, 142,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, centar - Maksima Gorkog kuća, 142m2 (grejna površina 100m2, terasa 10m2 + pomoćne prostorije u dvorištu), prizemlje, EG/struja, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 5. 32a Izdaje se kuća u najužem centru Pančeva, salonskog tipa, sa....