• GoHome Professional
www.kvadratnekretnine.com interfon barem 80 m2 pog - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.kvadratnekretnine.com interfon barem 80 m2 pog - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.kvadratnekretnine.com interfon barem 80 m2 pogodan Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.kvadratnekretnine.com interfon barem 80 m2 pogodan oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
27.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2. 5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Pogodan i kao poslovni prostor. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lion - Bregalnička 3. 5, 80m2 (terasa 7m2), 1/3, CG, telefon, interfon, podrum Izdaje se nenamešten, renoviran troiposoban stan, dvostrano orijentisan sa lepim dvorištem, u delu Bregalničke ulice koji je bliže Bulevaru kralja Aleksandra. Pogodan je kako za život, tako i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 235.000 €, 84,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Žarkovo - Poručnika Spasića i Mašere 3. 0, 84m2 (terasa + lođa 7m2), 4/10, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi je prostran i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji na Julinom brdu. Nalazi se u uredno održavanoj zgradi sa dva lifta. Dobar i....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 336.000 € na 310.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.000 €, 93,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2024 - 336.000 €
08.05.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Dravska lokal, 93m2, PR/5, CG, interfon Na prodaju lokal u dva nivoa - donji nivo iznosi 73. 10m2, dok galerija ima 15. 97m2. Pogodan je za kancelariju. U cenu lokala je uračunat PDV. Uknjižen na 93m2. Agencijska provizija 2%, Agent Vojka Joksović: 064/55-55-196....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 546.700 €, 114,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Beograd na vodi – Nikolaja Kravcova 4. 0, 114m2 (terasa 5m2), 8/9, CG, lift, telefon, interfon, garaža Prodaje se luksuzno uređen stan u okviru kompleska Beograd na vodi, u zgradi Lumia. Odlikuje ga izuzetna lokacija, savremeno sređen enterijer i otoren pogled ka parku,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 510.000 €, 120,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina 5. 0, 120m2 (terasa 10m2), 1/4, TA, interfon, podrum Renoviran, dvostrano orijentisan salonski stan na Dorćolu, u blizini Narodnog pozorišta. Nalazi se u predratnoj zgradi, koja je spomenik kulture. Poseduje dva ulaza i sam je na spratu. Trenutno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalemegdan, 1.900 €, 120,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, Kalemegdan - Braće Baruh poslovni prostor, 4. 5, 120m2 (terasa 3m2), VPR/4, CG, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najtraženijih lokacija, na Dorćolu, u blizini Kalemegdana, izdaje se moderan i funkcionalan poslovni prostor. Dvostrano orijentisan, sa visinom plafona....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360.000 € na 340.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 410.000 €
16.01.2026 - 399.500 €
13.03.2026 - 382.500 €
27.03.2026 - 370.000 €
10.04.2026 - 360.000 €
24.04.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 62 - Nehruova 5. 0, 125m2 (terasa 15m2), VPR/4, CG, lift, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi izuzetno funkcionalan i svetao stan sa divnom terasom, dvostrano orijentisan istok-server. Nalazi se na visokom prizemlju, ali je na visini prvog sprata. Prostorije:....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, PANČEVO, Centar, 1.000 €, 142,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, centar - Maksima Gorkog kuća, 142m2 (grejna površina 100m2, terasa 10m2 + pomoćne prostorije u dvorištu), prizemlje, EG/struja, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 5. 32a Izdaje se kuća u najužem centru Pančeva, salonskog tipa, sa....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 754.800 € na 828.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 828.000 €, 148,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 754.800 €
10.04.2026 - 828.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Hram Svetog Save - Sokolska poslovni prostor, 2. 0, 148m2 (terasa 4m2), 4/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan stan pogodan kao poslovni prostor, u modernoj zgradi novije gradnje (iz 2011. godine), koja poseduje lobi i recepciju. Trostrano....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.kvadratnekretnine.com interfon barem 80 m2 pogodan (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>