• GoHome Professional
www.eminentnekretnine.rs uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.eminentnekretnine.rs uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.eminentnekretnine.rs uknjižen

  • Za upit "www.eminentnekretnine.rs uknjižen" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 2.872 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 67, 247.000 €, 60,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan, održavan stan, vrlo lako adaptibilan u strukturu 2.5 čime bi se dobila dodatna soba, u izvornom stanju poseduje jednu spavaću sobu. Prodaje se polunamešten, uz mogućnost dogovora oko ostalog nameštaja. Uz stan se prodaje i garažno mesto po ceni od 26.000 EUR. Uknjižen. Bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 530.000 €, 120,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Ekskluzivan stan u mirnom delu Dedinja, kompletno renoviran po najvišim standardima kvaliteta. U renoviranju su korišćeni materijali najvišeg kvaliteta - mermer, drvo, italijanska keramika i sanitarije. Stan je vrlo luksuzno opremljen najsavremenijom tehnikom i kvalitetnim nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 309.600 €, 72,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks nalazi se pod visokim stepenom obezbeđenja. Uknjižen. Struktura 3.0 Kvadratura 72m2 Nameštenost Prazan Spratnost 1 / 7 Grejanje CG Stanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.eminentnekretnine.rs uknjižen'
325.000 €
525.000 €
320.000 €
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 299.000 €, 133,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan, potpuno namešten stan u potkrovlju, lux sređen, dve spavaće sobe od kojih je jedna soba master sa soptvenim kupatilom, dodatno kupatilo, dve terase, dvostrano orijentisan, slobodan parking, odlična lokacija, uknjižen. Struktura 3.0 Kvadratura 133m2 Nameštenost Namešten Spratnost....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 195.000 €, 255,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Beograd - Barajevo, naselje Gaj, nepokretnosti: horizontalu porodične stambene zgrade I/PK, četvorosoban stan građevinske površine 255m2, korisne površine 211m2 i pomoćni objekat: garaža - radionica površine 45m2, sve izgrađeno na placu 500m2. Na I spratu se nalaze: dnevni boravak....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 300.000 €, 6145,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Avala, KO Ripanj, prodajemo zemljište u građevinskom području: stambeno poslovna zona. Zemljište se prostire na dve katastarske parcele: 5804 m2 i 341 m2, ukupne površine 6145 m2, su međusobno povezane i uknjižene na ime prodavca, kao vlasništvo 1/1. Zemljište se nalazi uz javni asfaltirani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 237.000 €, 80,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Funkcionalan stan u novogradnji, kompletno opremljen, tri spavaće sobe, uknjižen na 62m2, mereno 71m2, dok terasa zauzima 9m2. Uz stan se prodaje zasebna garaža po ceni od 35.000 eur, kao i ostava 4m2 po ceni od 5000 eur. Struktura 3.5 Kvadratura 80m2 Nameštenost Namešten Spratnost....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 29, 205.000 €, 69,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Adaptiran, renoviran lokal u bloku 29, u dva nivoa približno iste kvadrature, poseduje čajnu kuhinju i toalet, pogodan za različite namene. Uknjižen. Struktura Lokal Kvadratura 69m2 Nameštenost Prazan Spratnost Prizemlje Grejanje CG Stanje Renovirano / Novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan stan u stambenoj zgradi bez lifta, uknjižene kvadrature 51m2, sa terasom 5m2. Čine ga predsoblje, iz koga se ulazi u sve prostorije, kuhinja i trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i terasa na koju se izlazi iz dnevnog boravka i spavaće sobe. Prodaje sa opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 32, 269.100 €, 69,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma komforan, svetao stan u održavanom stanju. Poseduje dnevno boravak, šankom odvojenu kuhinju sa ostavom, spavaću sobu, kupatilo, ostavu i dvorišno orijentisanu terasu sa lepim pogledom. Oko zgrade se nalazi parking za stanare, koji je pod rampom. Grejna kvadratura stana iznosi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>