• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org porasla cena pogodan što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org porasla cena pogodan što s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org porasla cena pogodan što skuplji

  • Za upit "www.berzanekretnina.org porasla cena pogodan što skuplji" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 2.482 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 1.315.000 € na 1.390.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Mirijevo 1, 1.390.000 €, 557,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 1.315.000 €
10.05.2026 - 1.390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Robna kuća, Prodavnica, igraonica, banka, kafić, klinika, škola, lokal u novogradnji, izlog, parking, odmah useljiv .. / Mirijevo, Mirijevski bulevar, nova zgrada, termo fasada, lokal u prometnoj ulici pogodan za svaku namenu, više ulaza, izlozi svom dužinom lokala, visoki plafoni,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 754.800 € na 828.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 828.000 €, 148,00 m2 cca 5600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 754.800 €
08.04.2026 - 828.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Hram Svetog Save - Sokolska poslovni prostor, 2.0, 148m2 (terasa 4m2), 4/5, CG/toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi luksuzan stan pogodan kao poslovni prostor, u modernoj zgradi novije gradnje (iz 2011. godine), koja poseduje lobi i recepciju. Trostrano....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 445.000 € na 455.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram, 455.000 €, 89,00 m2 cca 5110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 445.000 €
25.03.2026 - 455.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo stan u tek useljenoj, kvalitetno građenoj zgradi u ulici Stojana Protića, na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan površine 89m², po strukturi četvorosoban (tri spavaće sobe), sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 305.000 € na 310.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.03.2026 - 305.000 €
25.03.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan i za svaku preporuku, 1/1 uknjižen stan kod Hrama Svetog Save. U izvornom stanju, održavan i lako adaptibilan. Od prostorija poseduje prostrani hodnik, dva mokra čvora, dnevni boravak, kuhinju sa ostavom, trpezariju, dve spavaće sobe i radnu sobu, lođu. U hodnicima se nalaze....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 74,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2025 - 213.000 €
19.03.2025 - 223.000 €
29.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.5, mereno 81m2 (dve terase), pr/5, CG, klima, interfon, internet, ktv, uknjiženo 74m2 Vračar je jedna od najlepših beogradskih opština sa kompletno razvijenom infrastrukturom, zbog čega je vrlo popularna za stanovanje. U prilici smo da Vam ponudimo komforan dvoiposobni stan, funkcionalnog....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 223.000 €
29.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv stan opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Pogodan i kao poslovni prostor. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%.....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 210.000 € na 220.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.09.2025 - 190.000 €
06.02.2026 - 210.000 €
25.03.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan koji predstavlja pravi spoj modernog i funkcionalnog u mirnom okruženju. Stan je površine 60m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade u izgradnji. Stambena zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Slike su grafički prikaz i primer kako....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 150.000 € na 200.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 200.000 €, 240,00 m2 cca 830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 150.000 €
20.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2023.,

www.berzanekretnina.org

5.0, 240m2 , plac 23.7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj obali Dunava, nizvodno od Beograda. Jedno je od omiljenih destinacija za vikend odmor ali i za život, u miru, na svežem vazduhu i van gradske....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 179.900 € na 183.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.06.2025 - 187.700 €
11.07.2025 - 185.000 €
26.10.2025 - 179.900 €
22.02.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Lekino brdo - Rada Neimara 3.0, 52m2 (terasa 2m2), PR/4, CG sa kalorimetrima, telefon, interfon U ponudi trosoban stan na odličnoj lokaciji, na Lekinom brdu, u blizini Šumica, na 10 minuta od Hrama Sv. Save i izlaska na auto-put za Novi Beograd. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 164.700 € na 170.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 170.800 €, 61,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 159.900 €
07.12.2025 - 164.700 €
17.04.2026 - 170.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 61m2, terasa, podno grejanje, II/II, telefon, interfon,parking. Uknjižen. U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novoj zgradi izgrađenoj 2022. godine. Stan je po strukturi trosoban i nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade. Iznad stana se nalazi tavanski prostor....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 159.000 € na 169.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 169.000 €, 53,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 159.000 €
20.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zastupamo prodaju odličnog renoviranog dvosobnog stana koji se nalazi u samom centru grada, u lepoj salonskoj zgradi renovirane i unutrašnje i spoljašnje fasade. Prostor od korisne površine 53m2 ima zaseban ulaz i pogodan je za sve namene. Odličan odnos cene i kvalitete, topla preporuka....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 149.500 €
26.04.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3.5, 64m2, VPR/1, TA/struja, telefon, interfon, podrum U ponudi funkcionalan stan, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri odvojene spavaće sobe i kupatila. U stanu....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 140.000 € na 150.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Trg, 150.000 €, 34,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2022 - 100.000 €
09.02.2022 - 140.000 €
18.02.2022 - 100.000 €
20.02.2022 - 130.000 €
09.03.2022 - 100.000 €
18.03.2022 - 105.000 €
03.04.2022 - 100.000 €
13.04.2022 - 130.000 €
20.04.2022 - 129.000 €
02.05.2022 - 109.000 €
11.05.2022 - 129.777 €
19.06.2022 - 109.888 €
25.07.2022 - 107.777 €
19.08.2022 - 108.888 €
05.09.2022 - 108.777 €
13.11.2022 - 118.888 €
27.11.2022 - 119.888 €
08.02.2023 - 109.888 €
19.02.2023 - 110.000 €
08.03.2023 - 109.888 €
17.03.2023 - 150.000 €
31.03.2023 - 145.000 €
02.04.2023 - 140.000 €
21.04.2023 - 120.000 €
12.05.2023 - 130.000 €
09.06.2023 - 120.000 €
08.12.2023 - 105.000 €
24.01.2024 - 109.900 €
05.04.2024 - 110.000 €
10.06.2024 - 120.000 €
03.07.2024 - 110.000 €
06.12.2024 - 120.000 €
05.02.2025 - 130.000 €
19.03.2025 - 133.000 €
21.11.2025 - 150.000 €
08.12.2025 - 149.000 €
16.01.2026 - 150.000 €
30.01.2026 - 140.000 €
15.04.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2022.,

www.berzanekretnina.org

Blizu prometne lokacije. Ima izlog, toalet, rolo vrata, ugrađeni granit, klima uređaj,gipsane radove, kamene ploče, casatto, led rasvetu Pogodan za razne delatnosti- na lokaciji ,koja se ubrzano razvija. Pored poslovne zgrade, u neposrednoj blizini hotela, ustanova,, pijace, okretnice....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 135.000 € na 140.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 140.000 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2023 - 120.000 €
26.01.2024 - 119.000 €
18.03.2024 - 109.999 €
05.04.2024 - 120.000 €
15.05.2024 - 119.000 €
03.07.2024 - 110.000 €
31.07.2024 - 119.000 €
14.08.2024 - 110.000 €
06.12.2024 - 120.000 €
19.03.2025 - 125.000 €
24.03.2025 - 120.000 €
10.07.2025 - 150.000 €
23.07.2025 - 140.000 €
21.11.2025 - 125.000 €
03.04.2026 - 140.000 €
15.04.2026 - 135.000 €
26.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.berzanekretnina.org

Sastoji se od velike prostorije sa šankom, 2 ostave,kuhinje sa ventilacijom i toaleta. Pogodan za razne namene. Kupac plaća proviziju u iznosu od dva posto cene. Moguće parkiranje na obeleženom parkingu-nema svoje mesto. 069 2365768 .

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 44.000 € na 50.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Trg, 50.000 €, 34,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 60.000 €
23.01.2026 - 50.000 €
30.01.2026 - 49.900 €
08.02.2026 - 50.000 €
11.02.2026 - 40.000 €
16.02.2026 - 50.000 €
25.02.2026 - 40.000 €
02.03.2026 - 50.000 €
15.04.2026 - 44.000 €
26.04.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Nalazi se u prometnoj ulici i kod vrlo prometne lokacije. Ima izlog i 2 toaleta. . Za zgradu, sagrađenu pre 36 godina, postoji upotrebna dozvola za privremeni objekat. Pogodan je za prodaju, usluge i drugo. Kupac plaća proviziju u visini od dve hiljade eur u rsd. Fotografija predstavlja....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 19.000 € na 20.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RIPANJ, 20.000 €, 7367,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2022 - 20.000 €
01.08.2022 - 18.000 €
05.09.2022 - 17.000 €
28.10.2022 - 18.000 €
14.12.2022 - 17.900 €
06.01.2023 - 22.000 €
08.02.2023 - 20.000 €
08.03.2023 - 19.888 €
24.03.2023 - 25.000 €
02.04.2023 - 28.000 €
21.04.2023 - 18.000 €
12.05.2023 - 22.000 €
09.06.2023 - 18.500 €
30.06.2023 - 20.000 €
23.08.2023 - 25.000 €
17.11.2023 - 12.000 €
29.12.2023 - 18.000 €
17.04.2024 - 20.000 €
14.08.2024 - 19.000 €
27.12.2024 - 19.900 €
05.02.2025 - 20.000 €
30.07.2025 - 19.000 €
03.04.2026 - 20.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2022.,

www.berzanekretnina.org

Dve kat.parcele, do puta, blizu asfalta, priključaka na struju i vodu, železničke stanice Ripanj tunel. Pogodno za razne namene. Fotografije mogu predstavljati ilustraciju. UUpisano kao njiva i obraslo drvećem i rastinjem. Kupac plaća proviziju. 069/236-5768 .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 4.200 € na 4.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 4.500 €, 310,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 4.900 €
10.04.2026 - 4.200 €
06.05.2026 - 4.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

SAVSKI VENAC / SLAVIJA – UGOSTITELJSKI LOKAL SA DVE BAŠTE (310 m²) Izdaje se ekskluzivan ugostiteljski lokal ukupne površine oko 310 m² na odličnoj lokaciji u zoni Slavija / Savski venac. Struktura: • Prizemlje 177 m² – visoki plafoni, otvoren prostor • Suteren cca 130 m² – muški....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 2.500 € na 3.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 3.000 €, 192,00 m2 cca 16 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 2.700 €
27.03.2026 - 2.000 €
05.04.2026 - 2.500 €
26.04.2026 - 3.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sastoji se od prizemlja i suterena. Ima izlog, 4 toaleta i 2 ulaza. U prizemlju je jedna prostorija i 2 toaleta. U suterenu ima 5 prostorija i 2 toaleta. Deljiv je na 2 dela i pogodan za dve, različite delatnosti. Renoviran je i spreman za opremanje i rad. Zakupac plaća proviziju....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 650 € na 700 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 700 €, 69,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 800 €
14.11.2025 - 700 €
05.12.2025 - 600 €
08.02.2026 - 650 €
25.02.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nalazi se u poslovnoj zgradi, u gusto naseljenom području i blizu prevoza. Sastoji se od tri prostorije, hodnika i toaleta, Pogodan je za restoran, noćni klub, proizvodnju, trgovinu i dr.. Razgledanje je moguće radnim danima . Označen je deo grada- ne i tačna lokacija. Zakupac plačća....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 300 € na 400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 300 €
20.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo odličan i funkcionalan stan u lepom delu Mirijeva, u Šejkinoj ulici. Zgrada je novije gradnje, uredno održavana, sa interfonom. Stan se nalazi na pravom visokom prizemlju, od 3. Prozori su na nivou prvog sprata i ispod je stan. Stan se prostire na 34m2 i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>