• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org porasla cena do 70 m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org porasla cena do 70 m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org porasla cena do 70 m2 što skuplji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.berzanekretnina.org porasla cena do 70 m2 što skuplji zadnjih 14 dana" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 2.472 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 210000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 320000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 296.400 € na 326.800 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 326.800 €, 76,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 296.400 €
20.05.2026 - 326.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dorcol, Panciceva, 2.5, 76 m2 sa 2 terase, V od VI spratova, cg, lift, interfon, uknjizen na 70 m2, podrum, zgrada iz 1980. godine. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavace sobe, kupatila i 2 terase.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 245.000 € na 255.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 255.000 €, 71,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 245.000 €
22.05.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retko u ponudi, trosoban salonac – uknjižen na 71m² (mereno 83m²), plus terasa, što ukupno iznosi oko 100m2 merene površine, što u ovoj zoni imaju samo najređi stanovi. U autentičnoj predratnoj zgradi u okviru Kopitareve gradine, pozicioniran na poslednjem, četvrtom spratu (bez lifta),....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 225.000 € na 230.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 230.000 €, 74,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.01.2023 - 133.330 €
22.01.2023 - 197.330 €
08.02.2023 - 196.888 €
19.02.2023 - 197.000 €
08.03.2023 - 195.000 €
02.04.2023 - 193.300 €
12.05.2023 - 193.000 €
09.06.2023 - 192.000 €
16.02.2024 - 192.400 €
16.06.2024 - 192.300 €
30.10.2024 - 177.500 €
27.12.2024 - 177.900 €
11.06.2025 - 225.000 €
17.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2023.,

www.berzanekretnina.org

U mirnoj ulici i nadomak Čubure i Neimara. Sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, toaleta, 2 terase i predsoblja. Uknjižen je kao atelje-poslovni prostor. Nakon povrata PDV cena znosi 188000 Eur. Kupac plaća proviziju od dva posto cene. 069 236 5768 Dubljanska.

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 211.640 € na 227.920 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 227.920 €, 55,83 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 206.600 €
13.02.2026 - 211.640 €
17.05.2026 - 227.920 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan 2.0 stan u kvalitetnoj novogradnji, građen sa pažljivo biranim materijalima i akcentom na dugotrajnost i komfor stanovanja. Stan odlikuju hrastov parket vrhunskog kvaliteta, ALU stolarija, inverter klima uređaj, kao i elegantna završna obrada uz keramiku renomiranog....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 219.900 € na 225.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 220.000 €
24.04.2026 - 219.900 €
22.05.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Lekino brdo - Tetovska 3.0, 60m2 (terasa), VPR/3, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža U ponudi je stan u novogradnji površine 60m2, smešten na visokom prizemlju moderne zgrade, sa planiranim završetkom radova u junu 2026. godine. Stan je funkcionalno projektovan i poseduje....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 159.000 € na 169.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 169.000 €, 53,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 159.000 €
20.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zastupamo prodaju odličnog renoviranog dvosobnog stana koji se nalazi u samom centru grada, u lepoj salonskoj zgradi renovirane i unutrašnje i spoljašnje fasade. Prostor od korisne površine 53m2 ima zaseban ulaz i pogodan je za sve namene. Odličan odnos cene i kvalitete, topla preporuka....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 149.000 € na 155.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 155.000 €
01.05.2026 - 149.000 €
13.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo lux dvoiposoban stan na visokom prizemlju, visina skoro prvog sprata. Struktura stana je sledeća: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilo. Veća spavaća soba ima posebni deo kao garderober. Prodaje se namešten....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 98.800 € na 123.440 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Apartman, BATAJNICA, 123.440 €, 62,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 98.800 €
15.05.2026 - 123.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam predstavimo poslovni apartman u naselju Batajnica. Izuzetno komforne površine 61,72m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je novije gradnje, kvalitetna i sa liftom. Po strukturi stan je dvoiposoban. Vrlo je komforan i prostran.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 115.000 € na 120.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 120.000 €, 35,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 120.000 €
30.03.2026 - 115.000 €
22.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo funkcionalan, kompletno renoviran dvoiposoban stan, smešten u suterenu salonske zgrade, u samom centru grada, u ulici Žorža Klemansoa. Stan je izuzetno dobro pozicioniran i sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinjskog dela, kupatila, kao i izdvojene....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 102.000 € na 106.400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 106.400 €, 56,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 102.000 €
20.05.2026 - 106.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvosoban stan u centru Surčina površine 56m2 + terasa Stanu je potrebno kompleto za renoviranje. Stan ima komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju sa izlaskom na veću terasu, hodnik, manju trpezariju, veće kupatilo i veću spavaću sobu. Na podu su lamelni parketi, drvena stolarija.....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 95.000 € na 105.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BOLJEVCI, 105.000 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 90.000 €
22.03.2026 - 95.000 €
13.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lepa, porodična, prizemna kuća sa velikim dvorištem se prodaje u Boljevcima. Kuća je izrađena od tvrdog materijala, po strukturi je dvosobna, površine 73m2 sa dvorištem od oko 14 ari kultivisanim ponekom voćkom. Dvorište je ograđeno metalnom ogradom i zelenom travom. Od pomoćnih objekata....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 85.000 € na 93.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 93.000 €, 45,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 85.000 €
15.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetno svetao, funkcionalan i potpuno namešten stan na prvom spratu uredne stambene zgrade, u mirnom i traženom delu naselja, u blizini vrtića Meče . Stan je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen, sa dve komforne spavaće sobe, što ga čini idealnim za porodičan život.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 77.073 € na 78.750 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 78.750 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 77.073 €
10.05.2026 - 78.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Cvetanova ćuprija, opština Voždovac. Stan je površine 33,51m2. Po strukturi je jednoiposoban stan. Nalazi se u drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. U ponudi stanovi iste strukture i u prizemlju, prvom, drugom i trećem spratu. Zgrada....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 65.000 €
10.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 600 € na 650 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 650 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 650 €
13.05.2026 - 600 €
17.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izdaje se kompletno renoviran, funkcionalan i moderno koncipiran dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija na Novom Beogradu. Izuzetno svetao i nalazi se u neposrednoj blizini Dunavskog keja. Stan je potpuno namešten sa svim šta je potrebno za život, uključujući svu neophodnu....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 300 € na 400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 300 €
20.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo odličan i funkcionalan stan u lepom delu Mirijeva, u Šejkinoj ulici. Zgrada je novije gradnje, uredno održavana, sa interfonom. Stan se nalazi na pravom visokom prizemlju, od 3. Prozori su na nivou prvog sprata i ispod je stan. Stan se prostire na 34m2 i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>