• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org porasla cena 80 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org porasla cena 80 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org porasla cena 80 m2 parking što jeftiniji

  • Za upit "www.berzanekretnina.org porasla cena 80 m2 parking što jeftiniji" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 2.717 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+33%

Promena cene sa 135.000 € na 180.000 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 190.000 €
28.09.2025 - 135.000 €
06.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Barajevo - Baćevac kuća, 75m2 (terasa 10m2), prizemlje, grejanje na struju, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 51.15a U ponudi vikend kuća u izvornom stanju stambene površine 65m2 sa terasom površine 10m2 i ostavom. Funkcioniše kao dvosobna jedinica. Nalazi se na ravnom....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 170.000 € na 180.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 180.000 €, 86,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 170.000 €
24.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju 1/1 uknjižen stan na tri nivoa u atraktivnoj novijoj zgradi sa ograđenim dvorištem, sa parking mestom u okviru dvorišta. Stan je zidan sa savremenim stilom gradnje, sa puno prirodane svetlosti i odličnom organizacijom prostora. Dnevni boravak, tri spavaće sobe, dva kupatila.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 175.000 € na 185.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BANJA, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 175.000 €
21.11.2025 - 185.000 €
19.12.2025 - 175.000 €
06.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 2.0, 80m2 (lođa 8m2), 1/4, CG, parking, podrum. Odličan, svetao, funkcionalan dvosoban stan. Zgrada od fasadne cigle, Energoprojekat gradnje (odlična toplotna izolacija). Slobodan parking ispred zgrade. Nalazi se u mirnom delu ulice,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 182.000 € na 190.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 83,23 m2 cca 2280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 182.000 €
20.03.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je trosoban stan na Vidikovcu kod marketa Orašac , Banke Poštanske Štedionice ,koji predstavlja odličnu priliku za sve one koji traže nekretninu za renoviranje po svojoj meri , što omogućava budućim vlasnicima da ga prilagode svojim potrebama i željama. Stan se prostire....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 187.000 € na 192.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 192.000 €, 85,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.04.2025 - 197.000 €
20.07.2025 - 192.000 €
07.11.2025 - 187.000 €
03.04.2026 - 192.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo dvoiposoban stan na Konjarniku u naselju Rudo 1, u neposrednoj blizini Aviv parka. Stan je površine 85,50m2 i nalazi se na 24. spratu stambene zgrade od 27. spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, centralnog predsoblja, dnevnog boravka,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 188.448 € na 207.293 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 207.293 €, 78,52 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 203.366 €
15.02.2026 - 196.300 €
27.02.2026 - 207.292 €
04.03.2026 - 188.448 €
10.04.2026 - 207.293 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

DIREKTNA PRODAJA Sigurna budućnost za vašu porodicu počinje u našem kompleksu. Cena stanova je od 2400eur/m2+PDV. Moderan stil gradnje, podređen porodičnom komforu. Na ušuškanoj lokaciji u kompleksu izuzetnog kvaliteta. Pored kompleksa je parcela koja je namenjena izgradnji sportskih....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 206.450 € na 215.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 215.000 €, 86,03 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.07.2024 - 127.300 €
07.02.2025 - 134.905 €
07.04.2025 - 139.260 €
18.05.2025 - 126.214 €
13.07.2025 - 189.266 €
08.03.2026 - 206.450 €
01.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86,03m2, 3/3, EG, lift, terasa, parking, nov. Moderan svetao stan u zgradi u izgradnji. Izuzetno kvalitetna gradnja i oprema. Stan je sa prelepim pogledom i velikom terasom. Mogućnost kupovine na kredit. Povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Useljenje....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 195.000 € na 216.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 216.000 €, 80,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 195.000 €
13.03.2026 - 216.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Mirijevo 3, u neposrednoj blizini ulice Koste Nađa, predstavlja izuzetnu priliku za život u popularnom beogradskom naselju. Ovaj raskošan stan površine 80m² (uknjižen na 72m²) nalazi se na prvom spratu očaravajuće četvorospratne zgrade, izrađene od fasadne cigle i okružene bogatim....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 226.769 € na 244.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 244.000 €, 79,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 226.769 €
08.05.2026 - 244.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana 3.0, 79m2 (terasa i lođa 12m2), 4/4, EG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Zemunu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 271.855 € na 283.278 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 283.278 €, 76,15 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.08.2025 - 249.010 €
08.04.2026 - 271.855 €
12.04.2026 - 283.278 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

▶ Lokacija: Ulica Tošin bunar bb, Novi Beograd – neposredna blizina Airport City i Delta City biznis zona, u jednom od najdinamičnijih delova grada. ▶ Investitor: Galens Invest, renomirana domaća kompanija sa brojnim uspešnim projektima u Beogradu i regionu. ▶ Status izgradnje: U....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 318.777 € na 327.187 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 327.187 €, 84,11 m2 cca 3890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 314.570 €
08.04.2026 - 318.777 €
12.04.2026 - 327.187 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Ovlašćeni smo prodavac New Minel Residence projekta i nudimo stanove uz 0% agencijske provizije. New Minel Residence & Office je savremeni stambeno-poslovni kompleks u izgradnji na Novom Beogradu, uz važnu saobraćajnicu Tošin bunar, koja se brzo razvija u novi poslovno-stambeni centar.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>