• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org porasla cena 60 m2 što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org porasla cena 60 m2 što jef - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org porasla cena 60 m2 što jeftiniji

  • Za upit "www.berzanekretnina.org porasla cena 60 m2 što jeftiniji" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 3.084 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • podrum
    • 1.sprat
    • parket
    • luksuzan
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 65.000 € na 70.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 65.000 €
10.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvosoban komforan, uknjižen stan. Dvostrano orijentisan. Sa centralnim rasporedom. U zgradi od fasadne cigle, sa 8 stanova i manjim dvorištem ispred. U mirnom delu naselja, a blizu centra i gradskog prevoza 306 i 311 koji saobraćaju do Ustaničke, okretnice tramvaja. Samo keš kupci.....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 79.600 € na 87.600 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 87.600 €, 56,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 79.600 €
27.03.2026 - 87.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Otkrijte urbani komfor u ovom elegantnom jednosobnom stanu od 56 m² sa velikom ograđenom terasom, koji se nalazi na prizemlju u lepoj zgradi sa liftom u Surčinu- Ledine. Na svojoj veikoj ograđenoj funkcionalnoj terasi, uživaćete u sopstvenom miru i privatnosti . Udobna svetao stan....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 82.600 € na 97.350 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 97.350 €, 59,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 82.600 €
10.04.2026 - 97.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Karaburma - Garsije Lorke 2.0, 59m2, PR/1, TA U prizemlju manje zgrade tipa porodične kuće, prodaje se dvosoban stan sa garažom. Potrebna su ulaganja, stan je za sređivanje. Deljiv je na dve stambene jedinice. Prostorije: ulazni hodnik, dve sobe, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 102.000 € na 106.400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 106.400 €, 56,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 102.000 €
20.05.2026 - 106.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Dvosoban stan u centru Surčina površine 56m2 + terasa Stanu je potrebno kompleto za renoviranje. Stan ima komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju sa izlaskom na veću terasu, hodnik, manju trpezariju, veće kupatilo i veću spavaću sobu. Na podu su lamelni parketi, drvena stolarija.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 105.411 € na 111.600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 111.600 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 95.829 €
27.03.2026 - 105.411 €
06.05.2026 - 111.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan u novogradnji, smešten u mirnoj, slepoj ulici, bez buke i saobraćaja, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u objektu koji je u izgradnji sa važećom građevinskom dozvolom i kompletnom dokumentacijom, što garantuje....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 98.800 € na 123.440 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Apartman, BATAJNICA, 123.440 €, 62,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 98.800 €
15.05.2026 - 123.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam predstavimo poslovni apartman u naselju Batajnica. Izuzetno komforne površine 61,72m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Zgrada je novije gradnje, kvalitetna i sa liftom. Po strukturi stan je dvoiposoban. Vrlo je komforan i prostran.....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 135.000 € na 140.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 140.000 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.11.2023 - 120.000 €
26.01.2024 - 119.000 €
18.03.2024 - 109.999 €
05.04.2024 - 120.000 €
15.05.2024 - 119.000 €
03.07.2024 - 110.000 €
31.07.2024 - 119.000 €
14.08.2024 - 110.000 €
06.12.2024 - 120.000 €
19.03.2025 - 125.000 €
24.03.2025 - 120.000 €
10.07.2025 - 150.000 €
23.07.2025 - 140.000 €
21.11.2025 - 125.000 €
03.04.2026 - 140.000 €
15.04.2026 - 135.000 €
26.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.berzanekretnina.org

Sastoji se od velike prostorije sa šankom, 2 ostave,kuhinje sa ventilacijom i toaleta. Pogodan za razne namene. Kupac plaća proviziju u iznosu od dva posto cene. Moguće parkiranje na obeleženom parkingu-nema svoje mesto. 069 2365768 .

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 139.872 € na 153.859 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 153.859 €, 58,28 m2 cca 2640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 166.039 €
25.01.2026 - 150.945 €
15.02.2026 - 145.700 €
27.02.2026 - 153.859 €
04.03.2026 - 139.872 €
10.04.2026 - 153.859 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

DIREKTNA PRODAJA Sigurna budućnost za vašu porodicu počinje u našem kompleksu. Cena stanova je od 2400eur/m2+PDV. Moderan stil gradnje, podređen porodičnom komforu. Na ušuškanoj lokaciji u kompleksu izuzetnog kvaliteta. Pored kompleksa je parcela koja je namenjena izgradnji sportskih....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 149.500 €
26.04.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3.5, 64m2, VPR/1, TA/struja, telefon, interfon, podrum U ponudi funkcionalan stan, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri odvojene spavaće sobe i kupatila. U stanu....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 158.275 € na 164.606 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 164.606 €, 63,31 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 158.275 €
25.03.2026 - 164.606 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1186 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742 Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Predstavljamo stambeni kompleks koji donosi visok standard modernog urbanog....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 153.000 € na 167.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 167.000 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 153.000 €
18.03.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju potpuno renoviran dvoiposoban stan od 60 m², funkcionalno adaptiran iz dvosobnog, smešten u mirnom delu naselja Karaburma. Stan je idealan za kupce koji traže kvalitetan i dugoročan dom, u prijatnom i mirnom okruženju sa dosta zelenila u okolini. Stan se vodi kao visoko....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 164.700 € na 170.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 170.800 €, 61,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 159.900 €
07.12.2025 - 164.700 €
17.04.2026 - 170.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 61m2, terasa, podno grejanje, II/II, telefon, interfon,parking. Uknjižen. U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan u novoj zgradi izgrađenoj 2022. godine. Stan je po strukturi trosoban i nalazi se na drugom spratu manje stambene zgrade. Iznad stana se nalazi tavanski prostor....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 158.123 € na 175.080 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Centar, 175.080 €, 58,36 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 186.142 €
16.11.2025 - 158.123 €
08.05.2026 - 175.080 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Moderan stan u Zemunu koji će postati vaš lični raj! Karakteristike stana: Dnevni boravak sa trpezarijom: 16,71m² – savršena za odmor i druženje Dve Spavaća sobe: 8,64 m2 i 5,60 m2-miran kutak za odmor Kuhinja: 8,76 m² – prostor za kulinarske avanture Kupatilo: 4,29m² – sve što vam....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 186.800 € na 203.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 203.000 €, 57,34 m2 cca 3540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 186.800 €
27.03.2026 - 203.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 57.34m2, terasa, EG, 1/4, lift, interfon, video nadzor, mogućnost garažnog mesta. Građevinska dozvola U ponudi moderni stanovi u novoj, luksuznoj zgradi smeštenoj u mirnoj a atraktivnoj Karpoševoj ulici.Odlična povezanost sa svim delovima grada. Nalazi se na 200m od Ada moll-a....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 200.000 € na 210.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Blok 28, 210.000 €, 58,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 200.000 €
20.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Svetao, funkcionalan, dvosoban stan, adaptibilan u dvoiposoban. Pogled na park (ne gleda na auto-put). Za kompletnu adaptaciju. Uknjižen. Odmah useljiv. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 200.000 € na 210.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Blok 28, 210.000 €, 58,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 200.000 €
19.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U bloku 28 u ponudi je 2.5 funkcionalan, dvostrano orjentisan, svetao, adaptibilan stan. Stan je u izvornom stanju, za renoviranje i adaptaciju. Sastoji se od dve spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, hodnika, kupatila i lođe. Uknjižen. Bez tereta. Agencijska provizija 2% Agent: Ana....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 205.920 € na 211.640 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 211.640 €, 57,20 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 205.920 €
26.04.2026 - 211.640 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

2.5, 57.20 m2,terasa 3m2, podno grejanje, inverter klima, ALU - stolarija, III/V, lift, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi imamo novogradnju na odličnoj lokaciji. U izgradnji su korišćeni najsavremeniji materijali moderne gradnje. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Cena....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 210.000 € na 220.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.09.2025 - 190.000 €
06.02.2026 - 210.000 €
25.03.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan koji predstavlja pravi spoj modernog i funkcionalnog u mirnom okruženju. Stan je površine 60m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade u izgradnji. Stambena zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. Slike su grafički prikaz i primer kako....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 219.900 € na 225.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 220.000 €
24.04.2026 - 219.900 €
22.05.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Lekino brdo - Tetovska 3.0, 60m2 (terasa), VPR/3, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža U ponudi je stan u novogradnji površine 60m2, smešten na visokom prizemlju moderne zgrade, sa planiranim završetkom radova u junu 2026. godine. Stan je funkcionalno projektovan i poseduje....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 211.640 € na 227.920 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 227.920 €, 55,83 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 206.600 €
13.02.2026 - 211.640 €
17.05.2026 - 227.920 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan 2.0 stan u kvalitetnoj novogradnji, građen sa pažljivo biranim materijalima i akcentom na dugotrajnost i komfor stanovanja. Stan odlikuju hrastov parket vrhunskog kvaliteta, ALU stolarija, inverter klima uređaj, kao i elegantna završna obrada uz keramiku renomiranog....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 229.000 € na 242.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 242.000 €, 57,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 225.000 €
16.01.2026 - 229.000 €
27.03.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan dvosoban stan u novogradnji iz 2024. godine u Šumatovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Južnog bulevara. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, koncept open space , spavaće sobe, kupatila, ostave i lođe na koju se izlazi iz....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 229.000 € na 242.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 242.000 €, 57,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.10.2024 - 225.000 €
13.11.2024 - 215.000 €
17.01.2025 - 225.000 €
31.12.2025 - 229.000 €
11.01.2026 - 225.000 €
25.01.2026 - 229.000 €
25.03.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom istorijom, zelenim površinama kao i kompletnom infrastrukturom čini zaokruženu urbanističko ambijentalnu celinu. Šumatovačka ulica se prostire....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 230.000 € na 245.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 245.000 €, 62,00 m2 cca 3950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 230.000 €
06.03.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se trosoban stan u mirnoj ulici u blizini Tašmajdana, Cvijićeve ulice, 27. marta, Botaničke bašte, Hale Pionir. Lokacija: Hadžipopovac, centar – odlično povezan sa drugim delovima grada. U neposrednoj blizini su škola, vrtić, prodavnice, pekara, pošta, banka, pijaca, fakulteti,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 225.000 € na 250.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 250.000 €, 60,00 m2 cca 4170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 225.000 €
24.04.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Hram Svetog Save - Lamartinova poslovni prostor, 60m2, SUT/2, EG, interfon Na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u gradu prodaje se stan koji funkcioniše kao ordinacija. Grejanje je etažno, a stan poseduje dva mokra čvora. Idealan za poslovnu delatnost. Uknjižen kao stan....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 294.000 € na 324.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 324.000 €, 59,00 m2 cca 5490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 268.000 €
16.05.2025 - 288.000 €
30.07.2025 - 284.000 €
07.11.2025 - 294.000 €
18.03.2026 - 324.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 59m2 (lođa), 1/6, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, klima, video nadzor, parking. Locirana u najužem centru grada, Balkanska ulica, sa svojih 700 m dužine, pruža se od stare Železničke stanice, preseca Kralјice Natalije do Terazija. Izlazi na dve gradske opštine: opštinu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-25 (od ukupno 25)

<< <1> >>