• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org najnovije bazen 150 m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org najnovije bazen 150 m2 što - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org najnovije bazen 150 m2 što veći

  • Za upit "www.berzanekretnina.org najnovije bazen 150 m2 što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 260.000 € na 270.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, 270.000 €, 151,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 260.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U mirnom i zelenilom okruženom delu Avale izdajemo kompletno renoviranu i opremljenu kuću, idealnu za višegeneracijsko stanovanje, turistički najam ili luksuzan život van gradske gužve. Tri potpuno odvojene stambene jedinice, savršen spoj komfora, privatnosti i luksuza, svaka sa svojim....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 300.000 €, 150,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2024.,

www.berzanekretnina.org

7.0, Kaluđerica, Višnjićeva, LUX, 150m2, plac 6 ari, Pr+1+2+3+PK, EG, 4 terase, 2 lođe, garaža, 2 parking mesta, podrum, renovirano. U mirnom kraju okruženom zelenilom prodaje se LUX kuća površine 447m2, uknjižena 150m2. Oko kuće je uređeno dvorište površine 6 ari sa nekoliko stabala....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 440.000 €, 147,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju ekskluzivna, luksuzna kuća u Beogradu, naselje Barajevo – deo Baćevac, savršena za miran porodični život ili kao investicija. Kuća ukupne površine 147 m², uknjižena, izgrađena 2025. godine, potpuno nameštena i useljiva bez ikakvih dodatnih ulaganja. Opremljena je modernim....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 310.000 €, 145,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju luksuzna kuća u ekskluzivnom naselju Hrastov Breg, smeštena na jednom od najlepših položaja u kompleksu, na ravnom i ograđenom placu od 11 ari. Savremena arhitektura, pažljivo birani materijali i visok nivo opremljenosti čine ovu nekretninu idealnim izborom za sve koji....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 190.000 €, 144,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 210.000 €
03.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1276 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, ostave, toaleta i kupatila. Grejanje je kombinovano, sa podnim grejanjem u zajedničkim prostorijama i radijatorima u sobama. Kupci....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 210.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 190.000 €, 144,00 m2 cca 1320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 230.000 €
28.11.2025 - 210.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

U veoma mirnom delu Sopota, u novom naselju "Nova Nada". Pružamo vam mogućnost da sebi priuštite sve što ste ikada poželeli. Kuća se nalazi u prelepoj prirodi prepunoj zelenila. Kuća je prizemna i prostrana, sa veoma puno prirodne svetlosti. Kuča ima kupatilo, toalet, kuhinju sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa 4.0, 142m2 (dve terase + lođa + dva francuska balkona 58m2), I+II, EG, telefon, interfon, video nadzor, ostava, garaža U ponudi odličan stan/dupleks na izuzetnoj lokaciji. Trostrano je orijentisan i nalazi se u zgradi bez lifta....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 190.000 €, 136,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

Kuća u izgradnji, na odličnoj lokaciji, na placu od 10ari, na Kosmaju, na vidikovcu koji pruža pogled ka prelepoj Šumadiji. Projektovana kao spoj elegancije, komfora i tradicionalne gradnje. Građena je od najsavremenijih materijala visokog kvaliteta koji pružaju visok stepen energetske....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.850 €, 136,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prostran i funkcionalan poslovni prostor, pogodan za višegodišnje rentiranje, na savršenoj poziciji na Banovom brdu. Nalazi se u blizini svih značajnih sadržaja na Banovom brdu, u potezu između bazena Košutnjak i Požeške ulice. Poslovni prostor orjentisan ka ulici Blagoja Parovića.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 949.900 €, 135,70 m2 cca 7000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

U samo gradskom jezgru luksuzni stan od 135,70 m² u kompleksu King’s Circle Residences na Slaviji, na IX spratu reprezentativne zgrade, sa garažnim mestom od 14,9 m² u podzemnoj garaži po ceni od 60.000EUR. Stan je urađen od vrhunskih materijala, po najvišim standardima gradnje u....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.berzanekretnina.org bazen 150 m2 što veći (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>