• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org kablovska 100 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org kablovska 100 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org kablovska 100 m2 Najnovije

  • Za upit "www.berzanekretnina.org kablovska 100 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.000 €, 100,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

4.0 Vitanovačka, novogradnja,penthaus,eg,t,parking Novogradnja s gradjevinskom dozvolom, uskoro useljiva.Funkcionalan raspored, prostrane sobe, opremljen vrhunskim materijalima i detaljima, nudi savršen balans stila i komfora. Ugradjeni su najkvalitetniji materijali.Keramika italijanska....

 
 
 
  Kuća, UMČARI, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi prodaja kuća Beograd, u naselju Umčari – funkcionalna porodična kuća površine 100 m² na ravnom placu od 10 ari, idealna za miran porodični život ili kao investicija. Osnovne karakteristike: Kvadratura: 100 m² Plac: 10 ari Struktura: 3 sobe Kupatilo: 1 Spratnost: PR + 1 Uknjiženo....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.500 € na 1.400 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.400 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 1.500 €
17.05.2026 - 1.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U blizini Abba Hotel izdaje se izuzetan, kompletno opremljen trosoban stan koji svojim kvalitetom, komforom i pažljivo biranim detaljima predstavlja retkost na tržištu zakupa sa garažom. Stan ukupne površine 100m² odiše prostranošću, funkcionalnim rasporedom i obiljem prirodne svetlosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 349.800 €, 101,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.berzanekretnina.org

5.0, 101m2, 1/5, lift, TA, interfon, internet, klima, ktv, podrum, salonac Ulica Karađorđeva je jedna od najstarijih ulica u Beogradu.U blizini samog epicentra grada odnosno Terazija, Trga Republike, Kalemegdana. Zbog toga su nepokretnosti u ovom delu grada sve traženije, pa se kupovina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 58, 410.000 €, 99,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 58 - Jurija Gagarina 3.0, 99m2 (terasa 15m2), 3/10, podno grejanje, lift. Komforan, namešten, moderan i funkcionalan trosoban stan u novom kompleksu Sakura Park. Stan je izvorno bio četvorosoban, taj raspored je moguće vratiti uz minimalne radove. Sakura park je....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 170.000 € na 160.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 162.000 €
05.04.2026 - 170.000 €
10.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Moguća korekcija cene. Odlično pozicionirana 2 stana ukupno od 102m2 u dvorištu sa dve odvojene stambene jedinice – idealno za život i investiciju. Stan u kući – prodaju se dve odvojene stambene jedinice sa zajedničkim dvorištem, idealno za porodično stanovanje i dodatni prihod. Prva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 293.636 €, 97,94 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

U srcu Zemuna, u mirnoj i lepo povezanoj Šumadijskoj ulici, nikla je nova stambena zgrada koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i vrhunski komfor. Zgrada spratnosti PO + SU + VPR + 2 + PS sadrži svega 14 pažljivo projektovanih stanova, čime je obezbeđena privatnost i mir stanara.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, SOPOT, 400 €, 97,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Kompletno opremljena kuća na Kosmaju. 97m2, sastoji se od 2 spavaće sobe na spratu, dnevna i spavaća u prizemlju, kupatilo, kuhinja i veliki trem koji služi kao trpezarija. Predivna priroda i okruženje za svaku preporuku. Agencija za nekretnine Veles broj u registru posrednika 1149....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 269.000 €, 103,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Žarkovo centar - Trgovačka 3.5, 103m2 (terasa 2m2), 5/6, CG, lift, interfon, telefon, klima, ostava, parking. Prostran trosoban stan, lako adaptibilan u četvorosoban. Prostor je moguće organizovati u dve zasebne celine (dva mokra čvora). U stanu je postavljena nova stolarija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 348.000 €, 104,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. 4.0, 104m2(lođa), 3/6, lift, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum Čingrijina ulica je smeštena između Zvezdarske šume, Bulbudera i Liona. Nastavlja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.berzanekretnina.org kablovska 100 m2 (35)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>