• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org što veći porasla cena kabl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org što veći porasla cena kabl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org što veći porasla cena kablovska

  • Za upit "www.berzanekretnina.org što veći porasla cena kablovska" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 3.377 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosečna cena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+15%

Promena cene sa 127.400 € na 147.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, OVČA, 147.000 €, 4900,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 127.400 €
17.04.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Ovča - La Morminc plac, 49a. Uknjižen plac u Ovči. Mogućnost izgradnje stambenih i industrijskih objekata. Kontakt telefon: 065/32-36-409 Agencijska provizija je 2% i uključuje: - pokazivanje nekretnine i informacije vezane za mikrolokaciju - pravnu sigurnost uz tim advokata....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 113.000 € na 130.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARIČ, 130.000 €, 158,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 115.000 €
19.04.2026 - 113.000 €
22.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Obrenovac, Barič - Peđe Leovca 5.0, 158m2 (terasa 18m2), PR/1, GAS, telefon, parking, gradska kanalizacija, asfaltni put. Odlična porodična kuća na čijoj se izgradnji nije štedelo tih godina kad se kuća zidala, što pokazuje prvi susret sa ovom lepom kućom. U prizemlju kuće se nalazi....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 510.000 € na 550.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Blok 65, 550.000 €, 134,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 599.000 €
28.09.2025 - 569.990 €
15.10.2025 - 499.990 €
28.12.2025 - 510.000 €
11.03.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novi Beograd, Blok 65 - Đorđa Stanojevića 4.0, 134m2 (terasa 36m2), 10/10, toplotne pumpe, lift, klima, video nadzor. Na ekskluzivnoj lokaciji na Novom Beogradu, optimalno udaljenoj od svih relevantnih tačaka i najvažnijih saobraćajnica, u izgradnji je arhitektonski impresivan, estetski....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 548.900 €
27.03.2026 - 499.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stari Grad, Skupština - Palmotićeva 5.0, 110m2 (terasa 12m2), 3/4, CG, interfon, telefon, klima. Odličan četvorosoban duplex u centru Beograda, u Palmotićevoj ulici, jednoj od najlepših ulica u gradu. Prostorije: *Donji deo: predsoblje, dnevna soba, radna soba, kuhinja, kupatilo i....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 455.510 € na 465.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 548.900 €
10.04.2026 - 451.000 €
12.04.2026 - 455.510 €
03.05.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

5.0, 110m2(dve terase 3,2m2 i 7,4m2), CG, lift, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 96m2 korisne površine. Prodaje se izuzetan petosoban dupleks od 110m2 u centru Beograda. Stan (dupleks) se nalazi na 3 spratu kvalitetno odradjene nadogradnje iz 1997. godine. Stan je useljen 2001.....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 362.800 € na 416.380 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 416.380 €, 109,00 m2 cca 3820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 362.800 €
17.04.2026 - 416.380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan 109m2 sa terasom, prvoklasnog kvaliteta gradnje, odlična pozicija, centar grada. Neposredna blizina Vukovog spomenika, ulaz sa video nadzorom, mogucnost kupovine garažnog mesta. Centralno grejanje sa kalorimetrima omogućava ekonomičnije grejanje. Prostorije: dnevni boravak sa....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 548.900 €
04.03.2026 - 499.000 €
01.04.2026 - 489.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
19.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skupstina, Palmoticeva, 5.0, 108 m2 sa terasom i lodjom, III od IV sprata, dupleks, cg, bez lifta (mogucnost ugradnje), interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 96 m2, nadogradnja iz 2001. godine. U centru opstine Stari....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 260.000 € na 275.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 260.000 €
29.03.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 85m2(dve terase), 3/3, mermoterm, internet, interfon, telefon, ktv Vračar je najmanja beogradska opština koja svojom istorijom, zelenim površinama kao i kompletnom infrastukturom čini zaokruženu urbanističko ambijentalnu celinu. Mala i mirna ulica Stojana Protića locirana je....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 287.000 € na 303.400 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 303.400 €, 82,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 287.000 €
06.03.2026 - 303.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je prostran četvorosoban stan na prestižnoj lokaciji na Lekinom Brdu. Ovaj elegantan stan, smešten na petom spratu, pruža izuzetnu udobnost i prelep panoramski pogled na grad sa svoje dve terase. Ukupna površina stana iznosi 82m2, sa svetlom i prostranom raspodelom prostorija.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 175.000 € na 185.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BANJA, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 175.000 €
21.11.2025 - 185.000 €
19.12.2025 - 175.000 €
06.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Višnjička banja - Slobodana Jovanovića 2.0, 80m2 (lođa 8m2), 1/4, CG, parking, podrum. Odličan, svetao, funkcionalan dvosoban stan. Zgrada od fasadne cigle, Energoprojekat gradnje (odlična toplotna izolacija). Slobodan parking ispred zgrade. Nalazi se u mirnom delu ulice,....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 74,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2025 - 213.000 €
19.03.2025 - 223.000 €
29.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

2.5, mereno 81m2 (dve terase), pr/5, CG, klima, interfon, internet, ktv, uknjiženo 74m2 Vračar je jedna od najlepših beogradskih opština sa kompletno razvijenom infrastrukturom, zbog čega je vrlo popularna za stanovanje. U prilici smo da Vam ponudimo komforan dvoiposobni stan, funkcionalnog....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 354.790 € na 375.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 375.000 €, 71,00 m2 cca 5280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2024 - 351.350 €
16.02.2025 - 354.900 €
22.10.2025 - 354.790 €
19.04.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2024.,

www.berzanekretnina.org

Vračar, Hram Svetog Save - Nikolaja Hartviga (Ex Dubljanska) 3.0, 71m2 (terasa), 3/4, toplotne pumpe, lift, garaža, interfon, telefon, klima, video nadzor. Luksuzna zgrada sa dva nivoa garaža, nedaleko od Hrama Svetog Save, u blizini Čuburske ulice. Unutrašnjost zgrade urađena po....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 220.000 € na 240.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 240.000 €, 67,00 m2 cca 3580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 220.000 €
22.02.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

3.0, 67m2(dve terase ukupno 4m2), 3/9, dva lifta, tomplotne pumpe, LUX, interfon, internet, klima, ktv Novoizgrađeni stambeno poslovni objekat nalazi se u gornjem delu ulice Bulevar kralja Aleksandra na nekoliko minuta hoda od raskrsnice sa Ustaničkom ulicom. Predstavlja spoj moderne....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 294.000 € na 324.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 324.000 €, 59,00 m2 cca 5490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 268.000 €
16.05.2025 - 288.000 €
30.07.2025 - 284.000 €
07.11.2025 - 294.000 €
18.03.2026 - 324.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 59m2 (lođa), 1/6, CG, lift, interfon, internet, telefon, ktv, klima, video nadzor, parking. Locirana u najužem centru grada, Balkanska ulica, sa svojih 700 m dužine, pruža se od stare Železničke stanice, preseca Kralјice Natalije do Terazija. Izlazi na dve gradske opštine: opštinu....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 229.000 € na 242.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 242.000 €, 57,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.10.2024 - 225.000 €
13.11.2024 - 215.000 €
17.01.2025 - 225.000 €
31.12.2025 - 229.000 €
11.01.2026 - 225.000 €
25.01.2026 - 229.000 €
25.03.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.berzanekretnina.org

2.0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom istorijom, zelenim površinama kao i kompletnom infrastrukturom čini zaokruženu urbanističko ambijentalnu celinu. Šumatovačka ulica se prostire....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 160.000 € na 165.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 165.000 €, 51,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 165.000 €
26.10.2025 - 160.000 €
29.03.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se dvosoban stan na Karaburmi 51m2+terasa 9m2. Svetao i funkcionalan stan sa prostranim dnevnim boravkom, velikom spavaćom sobom i kuhinjom sa trpezarijom. Stan ima veliku terasu koja pruža dodatni komfor i dosta prirodne svetlosti. Olično je povezan sa gradom, u blizini se....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 75.000 € na 86.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KALUĐERICA, 86.000 €, 45,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 75.000 €
05.04.2026 - 86.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je stan u hitnoj prodaji, idealan za sve koji žele brzo i sigurno da reše svoje stambeno pitanje ili naprave dobru investiciju. Stan se nalazi u mirnom i traženom delu Kaludjerice, površine je 45m². Ovaj svetao i prostran stan odiše toplinom i prijatnom porodičnom energijom.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 77.073 € na 78.750 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 78.750 €, 34,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.04.2026 - 77.073 €
10.05.2026 - 78.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Cvetanova ćuprija, opština Voždovac. Stan je površine 33,51m2. Po strukturi je jednoiposoban stan. Nalazi se u drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. U ponudi stanovi iste strukture i u prizemlju, prvom, drugom i trećem spratu. Zgrada....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 84.000 € na 96.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 96.000 €, 33,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.06.2025 - 68.181 €
18.07.2025 - 78.000 €
10.12.2025 - 79.500 €
20.02.2026 - 84.000 €
29.04.2026 - 96.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 1046 -U najlepšem i najurbanijem delu Ledina, kod nove crkve Sv. Apostola, novoplanirani kompleks zgrada sa kompletnim urbanim sadržajima (pošta, banka, supermarket, restoran, apoteke, vrtić i ostale uslužne delatnosti). - Kompleks je odlično pozicioniran u neposrednoj blizini....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)

<< <1> >>