• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 210000 eura novogradnja

  • Za upit "www.berzanekretnina.org što veći porasla cena do 210000 eura novogradnja" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 2.741 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • podrum
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • opremljen
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 206.450 € na 215.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 215.000 €, 86,03 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.07.2024 - 127.300 €
07.02.2025 - 134.905 €
07.04.2025 - 139.260 €
18.05.2025 - 126.214 €
13.07.2025 - 189.266 €
08.03.2026 - 206.450 €
01.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

3.0, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 86,03m2, 3/3, EG, lift, terasa, parking, nov. Moderan svetao stan u zgradi u izgradnji. Izuzetno kvalitetna gradnja i oprema. Stan je sa prelepim pogledom i velikom terasom. Mogućnost kupovine na kredit. Povraćaj PDV-a za kupce prvog stana. Useljenje....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 219.900 € na 225.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 220.000 €
24.04.2026 - 219.900 €
22.05.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Lekino brdo - Tetovska 3.0, 60m2 (terasa), VPR/3, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža U ponudi je stan u novogradnji površine 60m2, smešten na visokom prizemlju moderne zgrade, sa planiranim završetkom radova u junu 2026. godine. Stan je funkcionalno projektovan i poseduje....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 105.411 € na 111.600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 111.600 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 95.829 €
27.03.2026 - 105.411 €
06.05.2026 - 111.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan u novogradnji, smešten u mirnoj, slepoj ulici, bez buke i saobraćaja, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u objektu koji je u izgradnji sa važećom građevinskom dozvolom i kompletnom dokumentacijom, što garantuje....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 211.640 € na 227.920 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 227.920 €, 55,83 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 206.600 €
13.02.2026 - 211.640 €
17.05.2026 - 227.920 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan 2.0 stan u kvalitetnoj novogradnji, građen sa pažljivo biranim materijalima i akcentom na dugotrajnost i komfor stanovanja. Stan odlikuju hrastov parket vrhunskog kvaliteta, ALU stolarija, inverter klima uređaj, kao i elegantna završna obrada uz keramiku renomiranog....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 196.000 € na 200.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 200.000 €, 54,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 196.000 €
08.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja Aleksandra. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj lokaciji, potpuno opremljen stan bez....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 98.000 € na 115.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 115.000 €, 52,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 96.700 €
04.06.2025 - 101.400 €
26.09.2025 - 105.000 €
26.10.2025 - 124.000 €
24.12.2025 - 110.000 €
11.01.2026 - 115.000 €
18.01.2026 - 100.000 €
30.01.2026 - 112.000 €
08.02.2026 - 95.000 €
22.02.2026 - 115.000 €
01.03.2026 - 98.000 €
18.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2025.,

www.berzanekretnina.org

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,98000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor(nivo prvog sprata)/II spratu , novogradnja i sastoji....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 98.000 € na 111.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 111.000 €, 52,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 105.000 €
22.02.2026 - 110.000 €
25.02.2026 - 102.000 €
01.03.2026 - 95.000 €
18.03.2026 - 110.000 €
10.04.2026 - 98.000 €
17.04.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,111000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor(nivo prvog sprata)/II spratu , novogradnja i sastoji....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 149.000 € na 155.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 155.000 €
01.05.2026 - 149.000 €
13.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo lux dvoiposoban stan na visokom prizemlju, visina skoro prvog sprata. Struktura stana je sledeća: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe i kupatilo. Veća spavaća soba ima posebni deo kao garderober. Prodaje se namešten....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 124.488 € na 128.934 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 128.934 €, 44,46 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 124.488 €
29.04.2026 - 128.934 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1376 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je dvosoban stan površine 44.46m2 u novogradnji u Beogradu na....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 84.872 € na 92.150 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 92.150 €, 44,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 77.157 €
27.03.2026 - 84.872 €
27.04.2026 - 92.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan i moderno projektovan dvosoban stan površine 44m2, smešten na prvom spratu kvalitetne zgrade sa liftom, u mirnoj ulici koja nudi idealan balans između komfora i gradske dostupnosti. Reč je o novogradnji u izgradnji, sa planiranim završetkom u oktobru 2026.....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 75.000 € na 83.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 42m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 100.525 € na 110.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 41,29 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 100.525 €
27.03.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se sastoji iz hodnika,dnevno....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 97.100 € na 101.500 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 101.500 €, 40,61 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 97.084 €
18.02.2026 - 97.100 €
04.03.2026 - 101.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 93.058 € na 97.104 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 97.104 €, 40,46 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.11.2025 - 93.058 €
27.04.2026 - 97.104 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi odličan stan u novogradnji. Petra Banićevića.

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 72.000 € na 79.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 79.000 €, 40,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 72.000 €
27.03.2026 - 79.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 40 m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 106.092 € na 109.881 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 109.881 €, 37,89 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 106.092 €
29.04.2026 - 109.881 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1374 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je dvosoban stan površine 37.89m2 u novogradnji u Beogradu na....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 115.000 € na 130.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2025 - 114.000 €
12.02.2025 - 109.000 €
18.06.2025 - 115.000 €
01.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković 1.5, 35m2 + terasa 15m2, SUT/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se stan u novogradnji u blizini pet fakulteta, Bajfordovog parka (Banjičke šume), ulice Vojvode stepe i Bulevara oslobođenja. U planu je izgradnja dečijeg igrališta....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>