• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org što veći porasla cena 80 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org što veći porasla cena 80 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org što veći porasla cena 80 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.berzanekretnina.org što veći porasla cena 80 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 3 nekretnina - prosečna cena 2.949 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 296.400 € na 326.800 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 326.800 €, 76,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 296.400 €
20.05.2026 - 326.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dorcol, Panciceva, 2.5, 76 m2 sa 2 terase, V od VI spratova, cg, lift, interfon, uknjizen na 70 m2, podrum, zgrada iz 1980. godine. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavace sobe, kupatila i 2 terase.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 225.000 € na 230.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 230.000 €, 74,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.01.2023 - 133.330 €
22.01.2023 - 197.330 €
08.02.2023 - 196.888 €
19.02.2023 - 197.000 €
08.03.2023 - 195.000 €
02.04.2023 - 193.300 €
12.05.2023 - 193.000 €
09.06.2023 - 192.000 €
16.02.2024 - 192.400 €
16.06.2024 - 192.300 €
30.10.2024 - 177.500 €
27.12.2024 - 177.900 €
11.06.2025 - 225.000 €
17.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2023.,

www.berzanekretnina.org

U mirnoj ulici i nadomak Čubure i Neimara. Sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, toaleta, 2 terase i predsoblja. Uknjižen je kao atelje-poslovni prostor. Nakon povrata PDV cena znosi 188000 Eur. Kupac plaća proviziju od dva posto cene. 069 236 5768 Dubljanska.

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 95.000 € na 105.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BOLJEVCI, 105.000 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 90.000 €
22.03.2026 - 95.000 €
13.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lepa, porodična, prizemna kuća sa velikim dvorištem se prodaje u Boljevcima. Kuća je izrađena od tvrdog materijala, po strukturi je dvosobna, površine 73m2 sa dvorištem od oko 14 ari kultivisanim ponekom voćkom. Dvorište je ograđeno metalnom ogradom i zelenom travom. Od pomoćnih objekata....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>