• GoHome Professional
www.berzanekretnina.org što veći porasla cena 100 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.berzanekretnina.org što veći porasla cena 100 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.berzanekretnina.org što veći porasla cena 100 m2 uknjižen

  • Za upit "www.berzanekretnina.org što veći porasla cena 100 m2 uknjižen" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 4.007 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosečna cena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 209.000 € na 228.900 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 228.900 €, 109,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 228.900 €
13.05.2026 - 209.000 €
20.05.2026 - 228.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Vrlo komforan funkcionalan stan povrsine 109m2, u naselju Nova Galenika, Zemun. Nalazi se na šestom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom do petog sprata. Sastoji se od ulaznog hodnika,kuhinje, dnevnog boravka, cetiri spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 465.000 €, 109,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 499.000 €
27.03.2026 - 489.000 €
12.04.2026 - 449.000 €
17.04.2026 - 450.000 €
19.04.2026 - 465.000 €
24.04.2026 - 450.000 €
26.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju petosoban stan, uknjižen 1/1 na 96,5 m2, sa terasom 109m2. Na atraktivnoj lokaciji, u blizini Skupštine, Knez Mihailove, Trga Republike. Za svaku preporuku, bez dodatnih ulaganja. Prodaje se sa kvalitetnim nameštajem. I nivo: radna soba, dnevni boravak sa izlazom na prostranu....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 548.900 €
04.03.2026 - 499.000 €
01.04.2026 - 489.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
19.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skupstina, Palmoticeva, 5.0, 108 m2 sa terasom i lodjom, III od IV sprata, dupleks, cg, bez lifta (mogucnost ugradnje), interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 96 m2, nadogradnja iz 2001. godine. U centru opstine Stari....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 499.800 €
01.04.2026 - 489.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
22.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U samom srcu grada, na lokaciji koja se retko pojavljuje u ponudi odličan petosoban duplex, uknjižen na 96 kvm sa terasama 108 kvm. Visina plafona u donjem delu je 2.65m, a u gornjem 3m. Kuhinja i oba kupatila imaju prozore (prirodna ventilacija). Grejanje u stanu je CG, a nalazi....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 600.000 € na 635.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 635.000 €, 103,00 m2 cca 6170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 670.000 €
24.04.2026 - 600.000 €
04.05.2026 - 635.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo autentičan i luksuzno renoviran četvorosoban stan uknjižene površine 103m2(merene 125m2), u Kursulinoj ulici, u samom srcu Vračara. Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade od pet spratova, veoma kvalitetne gradnje, sa samo pet stanova. Sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 480.000 € na 500.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 500.000 €, 102,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 480.000 €
17.04.2026 - 500.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUKS NAMESTEN! SA PARKNGOM! Zemun, Pregrevica, 3.0, 102 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe (podno grejanje), telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 102 m2, podrum od 4 m2, parking....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 320.000 €, 101,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 340.000 €
07.09.2025 - 330.000 €
23.11.2025 - 300.000 €
08.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 3.0, cg, renoviran, 4/5, lift, lođa, terasa. Lux renoviran sa fantastičnim pogledom na ceo grad. U prilici smo da vam ponudimo odličan izuzetno svetao komplet renoviran 3.0 soban stan koji se nalazi u zgradi staroj dvadesetak godina. Zgrada je održavana sa video nadzorom....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 250.000 € na 260.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 260.000 €, 99,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 250.000 €
18.03.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 4.0, 99m2, I/V, CG, lođa, terasa, lift, 2 mokra čvora. Odličan, funkcionalan 4.0 stan orijentisan ka parku sa mnogo zelenih površina bezbednih za decu, šetnju i rekreaciju. Osim zelenila i prirode prednost ovog stana je i dobar raspored idealan za višečlanu porodicu. Zgrada....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 370.000 € na 390.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 390.000 €, 97,00 m2 cca 4020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 380.000 €
22.10.2025 - 370.000 €
05.12.2025 - 400.000 €
12.12.2025 - 365.000 €
14.01.2026 - 380.000 €
15.03.2026 - 390.000 €
18.03.2026 - 370.000 €
20.03.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Odlian stan u ponudi Vračar, Krunski venac , trosoban stan ukupna površina 97m2 . Uknjižen na 79kvm, Ima lođu 4m2.Pripojen prostor od 18m2 na celoj vertikali Zgrada iz 1993 godine.Renoviran pre 7 godina , alu prozori sa roletnama ,2 spavaće sobe (14 i 10m2). kupatilo i toalet za goste....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 299.000 € na 328.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 328.000 €, 95,00 m2 cca 3450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 299.000 €
22.03.2026 - 328.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi uknjižen stan. Južno je orijentisan, izuzetno svetao. Izvorno troiposoban. Sastoji se od velike dnevne sobe povezane sa trpezarijom. Odvojena kuhinja. Tri spavaće sobe. Odvojeno kupatilo i toalet. Ostava i velika terasa. Ulaz je sređen, dobro se održava, novi liftovi. Zgrada....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 280.000 € na 350.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 350.000 €, 94,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.03.2025 - 250.000 €
28.05.2025 - 260.000 €
15.06.2025 - 280.000 €
24.04.2026 - 350.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2025.,

www.berzanekretnina.org

Nalazi se u najlepšem delu Karađorđeve ulice, 94 m2 (103m2) na drugom od šest spratova, zgrada je sa liftom, Stan je uknjižen, ima terasu, etažno grejanje, salonac ( visina 3,30m), renoviran i adaptiran za potrebe poslovnog prostora. Prodaje se sa kompletnom opremom i nameštajem.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 460.000 € na 470.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 470.000 €, 93,00 m2 cca 5050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 530.000 €
24.04.2026 - 460.000 €
29.04.2026 - 470.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lekino brdo, Grcica Milenka, 4.0, 93 m2 sa terasom, III i IV od IV sprata, dupleks, eg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, 3 klime, useljiv po dogovoru, uknjizen na 93 m2, parking mesto u garazi, novogradnja iz 2021. godine.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>