• GoHome Professional
www.agencijakvadrat.net polunamešten Zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.agencijakvadrat.net polunamešten Zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.agencijakvadrat.net polunamešten Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.agencijakvadrat.net polunamešten zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan svetao trosoban stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji u blizini Sajma. Stan se nalazi na prvom spratu moderne zgrade i idealan je za porodičan život ili kao investicija. Stan je polunamešten, funkcionalnog rasporeda i veoma osvetljen zahvaljujući velikim prozorima....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 143.000 €, 63,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na Bulevaru Nemanjića kod Zone 2. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Uknjižene je površine 56m2+7m2 terasa i lođa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.790 €, 40,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- nov, polunamešten stan na prodaju - neposredna blizina kružnog toka kod Bulevara Evrope (700m) - 40m2, 2. sprat od 3. - visok kvalitet gradnje, poznat investitor - komforno garažno mesto uz doplatu, cena 20.000Eur Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.000 €, 33,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Šifra: S302 Na prodaju funkcionalan stan površine 33 m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu – 25. maj. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, udaljen svega 10 minuta hoda od centra grada, što ga čini odličnim izborom kako za stanovanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzno opremljen stan u ulici Vojvode Stepe, na odličnoj lokaciji kod raskrsnice sa Save Mašković, u neposrednoj blizini Voždovih kapija, Lidla, brojnih prodavnica, restorana, kafića i sa odličnom povezanošću sa gradskim prevozom sa svim delovima grada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan trosoban stan površine 90m2, sa mogućnošću da se lako pretvori u četvorosoban. Nalazi se na Trosarini, u Vojvode Stepe, na 6 spratu od 8. Ima podno grejanje, dvostrano je orijentisan, jugozapadno. U stanu nisu potrebna ulaganja, osim ako nešto želite da promenite po vašem....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • polunamešten zadnjih 7 dana (17)
  • www.agencijakvadrat.net zadnjih 7 dana (7)
  • www.agencijakvadrat.net polunamešten (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>