• GoHome Professional
stanovi petlovo brdo beograd što veći do 1600 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi petlovo brdo beograd što veći do 1600 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi petlovo brdo beograd što veći do 1600 eura/m2

  • Za upit "stanovi petlovo brdo beograd što veći do 1600 eura/m2" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 1.415 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 140000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 175.000 €, 115,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 115m2 ---------------------------------------------------------------------- 115m2, 3.0, 2/3, EG/gas, terasa, telefon, renoviran, uknjižen. Komforan dvoetažni stan u porodičnoj stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji u čijoj su neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 280.000 €, 399,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106785, 6a, spratna, pr +l, struja, kanalizacija, terasa, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava. Kuca nije dovrsena . Potrenna je fasadu uraditi. Plac od 5,5 ari. Pogodno za izgradnju stambenog objekta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 580.000 €, 365,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119060, PR/III, pomoćni objekti(1), klima, uknjižen, renoviran, zidani, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, ugostiteljski objekat. Prodaje se restoran na Ibraskoj magistrali. U svojoj strukturi poseduje recepciju, salu, kuhinju sa pomoćnim prostorijama, magacin,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi petlovo brdo beograd što veći do 1600 eura/m2'
60.000 €
60.000 €
250.000 €
 
+2%

Promena cene sa 227.000 € na 232.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 232.000 €, 199,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.08.2025 - 227.000 €
20.03.2026 - 232.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

DA LI STE ZNALI DA MOŽETE KUPITI UKNJIŽENU LUX NEKRETNINU POVRŠINE 200 M2 U BEOGRADU ZA MANJE OD 1200 EVRA PO KVADRATNOM METRU!!! 🏠 JEDINSTVENA PRILIKA: Dva stana po ceni jednog na Petlovom brdu! Tražite dom za veliku porodicu, investiciju za izdavanje ili kombinaciju stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 227.000 €, 199,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno povoljno! Petlovo brdo - dvoetažni stan u nizu ukupne površine 199m2, lux, etažno grejanje na gas,uknjižen, podrum, dvorište, cena 227000 Evra!!! Ova nepokretnost je uknjižena kao dve stambene jedinice i to jedna 56m2 a druga 143m2. Trenutno se koristi kao jedan komforan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 144.900 €, 127,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Milutina Garašanina, 2/2, ta/gas-Stvarna površina-127m2 , ugovorna površina-127.00m2, Stan u izvornom stanju, dobar raspored prostorija. Ima i zajedničko dvorište. Trostrano orjentisan. Infostan oko 3000 dinara, porez na imovinu oko 20000 dinara. U neposrednoj blizini škole, vrtića,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 198.000 €, 125,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na Petlovom brdu od 125kvm, duplex po strukturi trosoban, na drugom spratu i potkrovlju. Na super lokaciji, u mirnom delu Petlovog brda a u blizini ima svu potrebnu infrastrukturu za udoban život. PROSTORIJE: I NIVO: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 175.000 €, 125,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Omladinsko šetalište, 1/2, eg,- Stvarna površina-125m2 , ugovorna površina-114.80m2, Odličan dupleks sa dva mokra čvora i terasom od 12m2, dvostrano orijentisan, u blizini prevoza, škole, obdaništa, predat za uknjižbu. Prvi nivo 76m2 sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 207.000 €, 119,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Petlovom brdu nudimo vam u nivou prizemlja lokal od 60m2 i u ravni sa njim stan 59m2 koji su uknjiženi kao garaža 119m2 u jednoj celini. Stan je kompletno renoviran, urađen najkvalitetniji parket, PVC stolarija. U stanu ostaje kompletna kuhinja i klima. Sastoji se od hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 120.000 €, 118,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i izuzetno funkcionalan dupleks stan od 118m2 na Petlovom brdu, u ulici 17. oktobra, na četvrtom spratu uredno održavane zgrade bez lifta. Stan je petosoban, sa savršenim rasporedom prostorija i prelepim otvorenim pogledom ka gradu, koji pruža osećaj mira i privatnosti....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 100721, I/, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Prodajem duplex u ulici Omladinsko setaliste, na odlicnoj lokaciji, u blizini skole, vrtica, prodavnica, pijac, dom zdravlja, autobus 56 , 59,42 i E2.Stan je na dva nivoa ukupne povrsine 115m2.Prvi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 120.000 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2024.,

www.indomio.rs

Rakovica, Petlovo brdo, Omladinsko šetalište, 91.3m2 ------------------------------------------------------------------------ 91.3m2, 4.0, pr-1/3, EG/gas, terasa, telefon, izvorno, uknjižen. Dvoetažni stan u izvornom stanju, četvorosoban sa mogućnošću adaptacije i deobe u 2 stambene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 128.000 €, 91,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108276, PR/, dupleks, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta. Prodaje se duplex u ulici Omladinsko setaliste, na odlicnoj lokaciji, u blizini skole, vrtica, prodavnica, pijac, dom zdravlja, autobus 56 , 59,42 i E2. NIVO PR i....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

*Omladinsko šetalište, vpr,..-Stvarna površina-91m2 , ugovorna površina-91.00m2, Stan u dve etaže prizemlje 16.62m2, u sivoj fazi I sprat - 4.0 stan 74.68m2, dvostran, terasa, gas, izvorno stanje. U blizini prevoza, škole, vrtića, doma zdravlja. Predat je za uknjižbu. Agencijska provizija....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 139.500 € na 132.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 132.000 €, 88,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 145.000 €
10.04.2026 - 139.500 €
22.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem komforan trosoban stan površine 88m2 + velika terasa 20m2, na prvom spratu kuće u nizu u samom centru naselja. Stan je lepog rasporeda, veoma je funkcionalan. Stan se prodaje potpuno namešten. Odmah je useljiv. Grejanje je na struju ali postoji i priključak na gas tako da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, možete ga kupiti putem stambenog kredita. Petlovo brdo - Mrakovička ulica, dvoetažni stan površine 84m2 na prvom spratu i potkrovlju u stambenoj zgradi sa 5 stanova. U donjem nivou je komforan dvosoban stan površine 58m2 (Predsoblje, dnevni boravak, kupatilo, hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 100.000 €, 63,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan na Petlovom brdu u zgradi novijeg datuma. Sastoji se od 2 spavaće sobe, kupatila, dnevno trpezarijsko kuhinjskog dela i terase sa lepim pogledom. Stan je svetao i prostran. Grejanje je na gas tako da su računi veoma niski. Ulaz je lepo održavan, a autobuska stanica je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 90.000 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo vrlo lep 3.0 stan, ukupne površine 63m2. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na Petlovom brdu, u blizini svih neophodnih infraktustrurnih sadržaja. PROSTORIJE: ulazni hodnik, open space koncipiran prostor (dnevna soba, trpezarija i kuhinja, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 95.000 €, 59,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvoetažni stan na Petlovom brdu, smešten u mirnoj ulici sa parkingom preko puta. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta i zabeležbI 🏡 Donji nivo (8 m²) se nalazi u prizemlju. Prostor idealan za kancelariju, atelje, mali lokal ili čak mini studio – savršeno za one koji rade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 72.500 €, 51,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji! Petlovo brdo - Rasinska ulica kod stare škole, dvoiposoban 51m2 + parking mesto, nisko prizemlje, u postupku ozakonjenju, cena 72.500 Evra. Stan je u niskom prizemlju trospratne stambene zgrade iz 2004. godine. Zgrada je Uknjižena ali je nisko prizemlje u postupku ozakonjenju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 72.500 €, 50,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam dvoiposoban stan koji se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase od 7m2. Stan poseduje i jedno parking mesto. Nalazi se u mirnoj ulici izolovanoj od buke, 50m od autobuskog stajališta, super marketa i Osnovne škole.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 79.000 €, 45,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo delimično renoviran stan od 45m2 u zgradi od bele fasadne cigle. Nalazi se u blizini prevoza,prodavnice ,škole,vrtića. Oko zgrade parking. Stvarna kvadratura sa lođom je 50m2. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon br.2 Miroslav .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 60.000 €, 35,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112503, PR/III, terasa, za renoviranje, ulaz prosečan, novogradnja, fasada prosečna, parking, stambena zgrada. Lep funkcionaln stan, zasebna soba, terasa od 20 m2, koja nije dodata u ukupnu kvadraturu stana. Blizina gradskog prevoza, prodavnica, skole, vrtica. Više....