• GoHome Professional
stanovi izdavanje bežanijska kosa beograd - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi izdavanje bežanijska kosa beograd - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi izdavanje bežanijska kosa beograd

  • Za upit "stanovi izdavanje bežanijska kosa beograd" pronađeno 60 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 761 eura
    • do 952 eura (prosečna cena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 2.800 €, 146,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan četvorosoban stan u prestižnom stambeno-poslovnom kompleksu LUX 51 na Bežanijskoj kosi. Površina od 146m2 je idealna za klijente koji traže komfor, ali i beskompromisan kvalitet i modernu estetiku. Stan se sastoji iz velikog dnevno-trpezarijskog dela sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 370 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 350 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi izdavanje bežanijska kosa beograd'
550 €
1.090 €
600 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 250 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan namešten četverosoban stan — 146 m2 sa pripadajućim garažnim mestom, Bežanijska kosa (Partizanske avijacije) — 2.800 €/mes. ID Stana JN000445 Tip: stan (novogradnja) Lokacija: Beograd, Novi Beograd — Bežanijska kosa 1, Partizanske avijacije. Kvadratura: 146 m2 Broj soba:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 2.200 €, 210,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 4. 0 veoma luksuzan stan, kompletno namesten. Stan se izdaje na duze i iskljucivo ozbiljnim klijentima, strancima, firmama. Novogradnja Internet Kablovska Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se namešten stan na 1.spratu u vojnoj zgradi. Stan je na odličnoj lokaciji.Na 700m od stana su pijaca,posta,Ideja,Maxi,Tempo,dve skola.Vrtic je na 100m od zgrade gde je stan,autobusko stajaliste je ispred zgrade.Zgrada je pozicionirana tako da je park za decu i odrasle iza....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 800 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

INFOSTAN: 8.200 RSD Kompletno renoviran, funkcionalan stan, jako lepo sređen i opremljen, dve spavaće sobe, ostava, grejna površina iznosi 54m2, dok dvorište zauzima površinu od 25m2, slobodan parking pored zgrade. Struktura 3.0 Kvadratura 79m2 Nameštenost Namešten Spratnost Prizemlje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.beostan.co.rs

67279 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Bežanijska kosa - Bezanijska Kosa 3 Ulica: Nedeljka Gvozdenovica (mapa je informativnog karaktera) Tip: 1-soban Kvadratura: 45 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: 4 od 6 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Da Garaža: Ne Klima: Da Internet: Da Telefon:....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 650 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 550 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.05.2026 - 650 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.beostan.co.rs

67281 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Bežanijska kosa - Bezanijska Kosa 1 Ulica: Partizanskih Avijacija (mapa je informativnog karaktera) Tip: 2-soban Kvadratura: 50 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: 1 od 3 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Da Garaža: Da Klima: Da Internet: Da Telefon:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se jednosoban stan na Bežanijskoj kosi,u novogradnji,nov nameštaj. Stan je okrečen i poseduje klimu,terasu,veliku dnevnu sobu u kojoj je ugaona garnitura i francuski ležaj,veću kuhinju sa trpezarijom koja može biti u funkciji dnevne sobe.Useljiv odmah. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 800 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.beostan.co.rs

65040 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Bežanijska kosa - Bezanijska Kosa 1 Ulica: Stojana Aralice (mapa je informativnog karaktera) Tip: 5-soban Kvadratura: 130 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: v.p. od 2 Grejanje: CG Lift: Ne Terasa: Da Garaža: Ne Klima: Da Internet: Da Telefon:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 400 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.beostan.co.rs

67327 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Bežanijska kosa - Bezanijska Kosa 2 Ulica: Nedeljka Gvozdenovica (mapa je informativnog karaktera) Tip: 1-soban Kvadratura: 33 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: 4 od 6 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Ne Garaža: Ne Klima: Da Internet: Da Telefon:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 850 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.bildingnekretnine.rs

Izdaje se stan površine 100m2 na Bežanijskoj kosi, na 5. spratu vrlo dobro sređene zgrade. Stan je dupleks, sa galerijom, degažmanom i spavaćom sobom na spratu. Pun svetlosti, tih, opremljen svom neophodnom tehnikom i nameštajem, udoban i komforan. Idealan za stanovanje ili poslovni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.beostan.co.rs

67388 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Bežanijska kosa - Bezanijska Kosa 2 Ulica: Ljubinke Bobic (mapa je informativnog karaktera) Tip: 1.5-soban Kvadratura: 40 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: 5 od 6 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Da Garaža: Ne Klima: Da Internet: Da Telefon: Da....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 2.000 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.beostan.co.rs

66821 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Bežanijska kosa - Bezanijska Kosa 2 Ulica: Bezanijskih Ilegalaca (mapa je informativnog karaktera) Tip: 5-soban Kvadratura: 300 m2 Nameštenost: Prazan Sprat: v.p. od 2 Grejanje: Etažno Lift: Da Terasa: Da Garaža: Da Klima: Da Internet: Da....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.beostan.co.rs

67209 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Bežanijska kosa - Bezanijska Kosa 2 Ulica: Marka Celebonovica (mapa je informativnog karaktera) Tip: 2-soban Kvadratura: 45 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: 6 od 7 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Da Garaža: Ne Klima: Da Internet: Da Telefon:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 450 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.beostan.co.rs

67216 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Bežanijska kosa - Bezanijska Kosa 3 Ulica: Nedeljka Gvozdenovica (mapa je informativnog karaktera) Tip: 2-soban Kvadratura: 62 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: v.p. od 6 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Ne Garaža: Ne Klima: Da Internet: Da Telefon:....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.beostan.co.rs

67191 Kategorija: Izdavanje - Lokal Oblast: Lokal - Bezanijska Kosa 2 Ulica: Bezanijskih Ilegalaca (mapa je informativnog karaktera) Tip: 5-soban Kvadratura: 300 m2 Nameštenost: Prazan Sprat: v.p. od 1 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Da Garaža: Ne Klima: Da Internet: Da Telefon: Da....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.beostan.co.rs

67523 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Bežanijska kosa - Bezanijska Kosa 1 Ulica: Partizanskih Avijacija (mapa je informativnog karaktera) Tip: 1-soban Kvadratura: 35 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: V.p. od 5 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Da Garaža: Ne Klima: Da Internet: Da Telefon:....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 450 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.05.2026 - 500 €
20.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.beostan.co.rs

67269 Kategorija: Izdavanje - Stan Oblast: Bežanijska kosa - Bezanijska Kosa 2 Ulica: Marka Celebonovica (mapa je informativnog karaktera) Tip: 1-soban Kvadratura: 30 m2 Nameštenost: Namešten Sprat: 5 od 6 Grejanje: CG Lift: Da Terasa: Da Garaža: Ne Klima: Da Internet: Da Telefon:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 85695, I/VI, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji.Na 700m od stana su pijaca,pošta,Maxi,Lidl,McDonalds,dve škole.Vrtic je na 100m od zgrade gde je stan,autobusko stajalište je ispred zgrade.Zgrada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 1.600 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se nov troiposoban stan od 94m2 u novoizgrađenom poslovno-stambenom kompleksu Lux 51, Bežanijska kosa. Stan je na 4.spratu u lameli A, južno orijentisan ka ulici. Odlikuje se vrhunskim kvalitetom završnih radova (drvo-aluminijumska stolarija, troslojno staklo sa maksimalnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 500 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Daje se u zakup odličan, dvosoban stan na odličnoj lokaciji. Blizina škole, vrtića, velikog Maxija, pošte. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarije koja adaptacijom može da pretvori u spavaću manju sobu, spavaći deo odvojen manjim hodnikom gde se nalazi velika spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 450 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123934, III/III, klima, renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorisna zgrada. Nov,namesten stan.Prostrana terasa.Pogled na dvoriste. Infostan i internet uracunati u ceni zakupa! Struju placa zakupac. Blizina KBC Bezanijska kosa.Okretnica 76....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 650 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan smešten u mirnom i porodičnom naselju, u najlepšem delu Bežanijske kose. Izuzetno funkcionalan, sa prostornim rasporedom, u izuzetno mirnom kraju. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom. Kuhinja je smeštena u posebnoj prostoriji, pružajući dodatnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran stan sa parking mestom. Agencija za nekretnine Veles broj u registru posrednika 1149 Agencijska provizija 50%* Način plaćanja: kirija+depozit+ag.provizija Dvosoban stan, Beograd - Bežanijska kosa 2 | Izdavanje · 72m² · 600€.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa 3, Univerzijade Novi Beograd, Bežanijska kosa 3, dvosoban, 60m2, terasa 50m2, namešten, VPR, ktv, stan u kući, dva parking mesta Dvostran i svetao stan u kući kvalitetne gradnje okružen je zelenilom, najbliže novobeogradskim blokovima. Mirno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednoiposoban stan u naselju Bežanijska kosa 1. Nalazi se na šestom spratu od šest u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom. Stan je izuzetno svetao, zdrav i veoma prijatan za život, sa puno prirodne svetlosti tokom celog dana. Kompletno je namešten i funkcionalno organizovan, sa odvojenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 800 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131989, V/VI, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, parking, stambena zgrada. Funkcionalan stan,kompletno opremljen na odlicnoj lokaciji! Okruzen zelenilom. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 700 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lep komforan, moderan stan, kompletno opremljen, odmah useljiv, velika dnevna soba, 2 mokra čvora, velika terasa, 2 spavaće sobe, kuhinja i trpezarija sa špajizom. Sve je opremljeno novim modernim nameštajem. Agencija za nekretnine Veles broj u registru posrednika 1149 Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

#40558, Izdavanje, Stan, Beograd, BEŽANIJSKA KOSA 2, 75 m. .

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 850 € na 700 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 700 €, 62,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 850 €
18.03.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 88239, V/VII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Stan je u potpunosti renoviran i nakon renoviranja u njemu niko nije boravio.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kuhinje, kupatila, hodnika i zatvorenog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 2.200 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prelep stan u novoj luksuznoj zgradi Dolce Vita sa bazenom i restoranom. Ima mogućnost zakupa do 5 parking mesta po ceni od 150 eur / parking mestu. Zgrada ima portira 24h. Kompletno opremljen novim modernim nameštajem i tehnikom. Ima prelepu veliku terasu. Agencijska provizija u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 700 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 100734, I/VI, klima, lift, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, ostava, stambena zgrada. Lepo sredjen stan na odlicnoj lokaciji! Sastoji se od dnevne sobe,odvojene kuhinje,trpezarije,dve sobe,kupatila,ostave,hodnika,prostrane terase.Sigurnosna vrata.Slobodan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 850 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Bežanijska kosa, 80m2, 4. sprat, klime inverter, interfon, dve terase, kuhinja,trpezarija, dnevna,2 spavaće. Kirija 850evra + 1kirija depozit ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 850 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 112629, V/V, dupleks, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na najboljoj lokaciji Bezanijske kose! Sadrzi na prvoj etazi: dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, radnu (ili spavacu) sobu, kupatilo, hodnik-degazman,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bežanijska kosa | 3.0 stan 90m² | Namešten | CG | Odmah useljiv Izdaje se prostran i funkcionalan 3.0 stan površine 90m² na prvom spratu, na odličnoj lokaciji – Bežanijska kosa 3. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 400 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 450 €
08.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

1.0, Bežanijska kosa 1, Stojana Aralice 35m2, 2/4, CG, parking, renoviran. Osunčan, svetao, jednosoban stan u mirnom delu okružen zelenilom. Nalazi se na 5 minuta od Emmezete i gradskog prevoza. Blizina prodavnica, škole, vrtića. Izdaje se polunamešten ili namešten po dogovoru. Preporuka.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 600 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 650 €
17.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno namešten trosoban stan na Bežanijskoj kosi, površine 63 m2, na drugom spratu stambene zgrade u ulici Stojana Aralice. Stan se sastoji od ulaza, velike dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase (dvorišno orjentisana). Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 1.000 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izdaje se nov, dvosoban stan od 59m2, u novoizgrađenom poslovno-stambenom kompleksu LUX 51, Bežanijska kosa. Stan je na trećem spratu u lameli A, okrenut ka dvorišnom delu kompleksa. Odlikuje se vrhunskim kvalitetom završnih radova (drvo-aluminijumska stolarija, troslojno staklo sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 56)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.