• GoHome Professional
stan prodaja zemun prizemlje pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan prodaja zemun prizemlje pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan prodaja zemun prizemlje pala cena

  • Za upit "stan prodaja zemun prizemlje pala cena" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 2.590 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 260000 eura (prosečna cena)
    • do 310000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 180.000 €, 69,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 230.000 €
02.11.2025 - 190.000 €
27.03.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Zemuna, na odličnoj lokaciji, u Crnogorskoj ulici, prodaje se veoma lep i komforan trosoban stan. Nalazi se u prizemlju, a čine ga hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kao i dve spavaće sobe. Grejanje i rashladni sistemi su geotermalni (toplotne pumpe).....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 250.000 € na 239.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 239.000 €, 86,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 250.000 €
15.05.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno sređena kuća bez dodatnih ulaganja sa pripadajućim dvorištem i natkrivenim parking mestom. Dvostrano orijentisan sa dve etaže i odobrenim projektom za dogradnju treće etaže od 43m2. U visokom prizemlju je kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak, veći balkon, gostinjski....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 140.000 € na 129.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 47m2, CG, lift, VPR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 47m2. Uknjižen stan u zgradi novije gradnje na početku Zemun Polja. Po strukturi jednoiposoban, na visokom prizemlju (preko 2m do donje ivice prozora), funkcionalnog rasporeda prostorija. Oko zgrade se nalazi dosta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan prodaja zemun prizemlje pala cena'
110.000 €
191.000 €
 
-7%

Promena cene sa 205.000 € na 191.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 191.000 €, 87,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 190.000 €
06.05.2026 - 205.000 €
20.05.2026 - 191.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan četvorosoban stan, dupleks, uknjižen bez tereta. U prizemlju su dnevni boravak, kuhinja, toalet i ostava. Na spratu su tri spavaće sobe, hodnik, kupatilo i terasa. Stan se nalazi u stambenom delu Zemuna sa odličnom saobraćajnom povezanošću sa drugim delovima grada. U neposrednoj....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 225.000 € na 219.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 219.000 €, 52,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 225.000 €
17.04.2026 - 219.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1229 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 063220187. U ponudi useljiv stan u Zelenoj Aveniji, izuzetno lepom i kvalitetnom kompleksu građenom u neposrednoj blizini Instituta za majku i dete. Ima 52m2 i čine ga hodnik sa prostorom za garderobu, dnevna soba....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 259.000 € na 249.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 249.000 €, 92,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 219.000 €
30.01.2026 - 265.000 €
20.02.2026 - 259.000 €
08.04.2026 - 249.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Gornji grad - Banatska 4.0, 92m2 (terasa 8m2), 2/2, podno grejanje, telefon, interfon, parking Odličan stan - dupleks od 92m2 + 7m2 prostorija preko puta stana. Donji nivo: dnevni boravak, terasa, kupatilo sa tuš kabinom, spavaća soba, garderober. Gornji nivo: dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 260.000 €
15.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1378 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Luksuzan, moderno renoviran stan na Galenici, u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Stan je površine 73 m² i sastoji se od tri odvojene....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 159.000 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na odličnoj lokaciji u naselju Altina, opština Zemun, prodaje se svetao i funkcionalan stan u novogradnji, površine 59m², smešten u potkrovlju moderne zgrade. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, kao i dve manje prostorije koje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.700 € na 169.700 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 169.700 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 179.700 €
03.05.2026 - 169.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan 62m2 sa terasom, uknjižen, u Ohridskoj ulici, na odličnoj i mirnoj lokaciji, delimično renoviran. Stan se nalazi u prijatnom okruženju sa dosta zelenila, parkovima oko zgrade i javnim parkingom koji je dostupan stanarima. Odlična lokacija koja pruža mir i dobru povezanost sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 7)

<< <1> >>