• GoHome Professional
stan prodaja zemun lođa luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan prodaja zemun lođa luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan prodaja zemun lođa luksuzan

  • Za upit "stan prodaja zemun lođa luksuzan" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 3.515 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 319.385 €, 117,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno komforan četvoroiposoban stan površine 116,14 m², smešten u odličnoj novogradnji na četvrtom povučenom spratu ulice Cara Dušana – jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu. Stan se odlikuje vrhunskom funkcionalnošću, sa tri odvojene spavaće sobe, dva mokra čvora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 186.780 €, 62,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan stan u izgradnji na idealnoj lokaciji. Zgrada je niske spratnosti, sa vrhunskim materijalima. IZUZETNA PRILIKA -Trosoban stan -Površina 62.26 m2 -Sprat 1 od 3 -Luksuzna oprema -Etažno, strujno grejanje -Podno grejanje u celom stanu -Italijanska keramika vrhunskog....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 206.100 € na 228.426 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 228.426 €, 69,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 206.100 €
10.05.2026 - 228.426 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan dvoiposoban stan u modernoj novogradnji - Predstavljamo vam luksuzan četvorosoban stan u kvalitetnoj novogradnji, idealan za porodičan život ili kao investicija. Nalazi se u mirnom, a izuzetno praktičnom delu grada, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan prodaja zemun lođa luksuzan'
223.440 €
320.000 €
220.000 €
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 383.500 €, 118,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u novoizgrađenom lux stambenom kompleksu “Sky Residence” na obali Dunava. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, toaleta, ostave i velike lođe. Izuzetno visok nivo gradnje i završnih materijala. Smart home sistem,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Salonski stan sa dva ulaza - 130m², prvi sprat, terasa + lođa, Na prodaju raskošan salonski stan površine 130m² na jednoj od najlepših lokacija u Zemunu – Karađorđev trg, na svega 2 minuta hoda od keja. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa mermernim ulazom. Dvostrano je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemun, Sava Kovačević – 2.5 stan 61m², LUX renoviran, dvostrano, terasa, odmah useljiv U ponudi je izuzetno kvalitetan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 61m² (57m² + lođa 4m²), smešten na 4. spratu od 11 u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, u jednoj od najtraženijih....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 428.000 € na 389.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 389.000 €, 106,00 m2 cca 3670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 428.000 €
01.05.2026 - 389.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam sa zadovoljstvom predstavljaju luksuzno namešten, troiposoban stan u novogradnji, smešten u atraktivnom delu Zemuna – naselje Zelena avenija. Stan se prostire na 106m², uknjižen je i nalazi se na 6. spratu od ukupno 8, u zgradi sa liftom, uz obezbeđeno parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 319.385 €, 116,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.codex.co.rs

Na prodaju izuzetno komforan četvoroiposoban stan površine 116, 14 m², smešten u odličnoj novogradnji na četvrtom povučenom spratu ulice Cara Dušana – jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu. Stan se odlikuje vrhunskom funkcionalnošću, sa tri odvojene spavaće sobe, dva mokra čvora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 322.707 €, 97,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan troiposoban stan u modernoj novogradnji - Predstavljamo vam luksuzan troiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji, idealan za porodičan život ili kao investicija. Nalazi se u mirnom, a izuzetno praktičnom delu grada, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.300 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno izgrađen stan na idealnoj lokaciji. Zgrada je niske spratnosti, sa vrhunskim materijalima. IZUZETNA PRILIKA -Četvorosoban stan -Površina 70.10 m2 -Sprat 2 od 2, povučeni sprat -Tek završena gradnja – luksuzna oprema -Etažno, strujno grejanje -Podno grejanje u celom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 160.000 €, 37,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni kompleks Zemunske kapije se nalazi u neposrednoj blizini popularne ulice Cara Dušana. Centralni trg unutar naselja je zamišljen kao pešačka zona opremljena atraktivnim mobilijarom i rasvetom, kao i brojnim komercijalnim sadržajima poput restorana, kafića, radnji.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 171.930 €, 57,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno izgrađen stan na idealnoj lokaciji. Zgrada je niske spratnosti, sa vrhunskim materijalima. IZUZETNA PRILIKA -Trosoban stan -Površina 57.31 m2 -Sprat 1 od 2 -Tek završena gradnja – luksuzna oprema -Etažno, strujno grejanje -Podno grejanje u celom stanu -Italijanska....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 204.999 € na 196.800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 196.800 €, 41,00 m2 cca 4800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 205.999 €
01.05.2026 - 204.999 €
06.05.2026 - 196.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prelep jedoiposoban stan u kompleksu Zelena avenija na 3 spratu. Kuhinja, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, lođa. Sve je u lux varijanti. Stolarija metal drvo. Stan je za svaku preporuku. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 209.000 €, 41,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 93.000 €, 31,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan u srcu Zemuna po ceni od 93000 eur+PDV(10%). Otkrijte svoj dom iz snova u šarmantnom centru Zemuna! Ovaj izvrstan luksuzni stan u izgradnji na visokom prizemlju nudi neuporediv spoj modernog komfora i bezvremenske elegancije. Savršeno lociran za pogodan pristup....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 13)

<< <1> >>