• GoHome Professional
stan prodaja zemun lođa 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stan prodaja zemun lođa 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stan prodaja zemun lođa 3.sprat

  • Za upit "stan prodaja zemun lođa 3.sprat" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 3.214 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 300000 eura (prosečna cena)
    • do 360000 eura
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana Galenika | 73m² | renoviran, kompletno namešten, lift, lođa, pogled na park Retko u ponudi – kompletno opremljen i useljiv 2.5 stan od 73m² u jednom od najtraženijih delova Galenike! Prodaje se izuzetno funkcionalan, svetao i kvalitetno renoviran stan na 3. spratu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 208.182 €, 70,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Zemuna, u mirnoj i lepo povezanoj Šumadijskoj ulici, nikla je nova stambena zgrada koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i vrhunski komfor. Zgrada spratnosti PO + SU + VPR + 2 + PS sadrži svega 14 pažljivo projektovanih stanova, čime je obezbeđena privatnost i mir stanara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 245.000 €, 98,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran trosoban stan površine 87m² (ukupno 98m² sa lođama), koji se nalazi u potkrovlju salonske zgrade u Tiršovoj ulici, Zemun, na svega 300 metara od Dunava. Stan se nalazi na 3. spratu (bez lifta), dvostrano orijentisan, sa dve lođe, tri mokra čvora i etažnim grejanjem.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stan prodaja zemun lođa 3.sprat'
293.636 €
293.636 €
95.000 €
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 235.000 €, 62,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan troiposoban, funkcionalan, dvostrano orijentisan, potpuno renoviran, moderno namešten i opremljen stan u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, i predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno 73 m², uz dodatnu zastakljenu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 260.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan trosoban i kompletno namešten stan u naselju Galenika u Zemunu, poznatom po zelenilu, igralištima i dobroj infrastrukturi. Stan je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja i predstavlja retku priliku na tržištu. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 293.636 €, 97,03 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 208.182 €, 69,22 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 204.999 € na 196.800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 196.800 €, 41,00 m2 cca 4800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 205.999 €
01.05.2026 - 204.999 €
06.05.2026 - 196.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prelep jedoiposoban stan u kompleksu Zelena avenija na 3 spratu. Kuhinja, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, lođa. Sve je u lux varijanti. Stolarija metal drvo. Stan je za svaku preporuku. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 85.000 €, 51,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo jako lep 3,0 stan u novogradnji u najlepšem delu Altine, sa svim potrebnim sadržajima za život. Stan se nalazi na trećem spratu i odlično je pozicioniran, istočne orjentacije, sa niskim troškovima održavanja. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 209.000 €, 41,00 m2 cca 5100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs